Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27301) mirci18 válasza zoleeno1 (#27297) üzenetére


mirci18
addikt

Ha neked a direkt kamera minőség rontás nem számít sem az aod akkor az legyen a te bajod.
Engem zavar.
Érdekes a fórum hozzáállása.
Annó mikor belengették a 9-es rendszert mindenki ezt nyomta napi szinten miért nincs már rajta hogyan lehet telepíteni.
Hónapokig ezt hallgattam.
Majd hónapokig ment a sírás az aod végett meg a kamera végett.
Mikor Trump bejelentette azt hogy bojkottálja a Huawei sokan eggyetértettek hogy megérdemli a cég a hozzáállása miatt.
Most hogy visszavonta pedig elkezdte egy két ember védeni a és isteníteni a céget.
Előjött a fan user és a divat drukker effektus is.

Csak hogy tisztázzuk számomra az nem cég aki egy telefont az életpályája során direkt butít.
S emellett a hibát felhasználói visszajelzések ellenére sem javítja.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#27302) Buckey válasza mirci18 (#27301) üzenetére


Buckey
senior tag

Én teljesen egyetértek veled! :C
Hülyének nézik azokat, akikből élnek. Én sem sajnálnám, ha csődbe menne (vagy a közelébe kerülne) a Huawei, megérdemelnék.

[ Szerkesztve ]

(#27303) ΞΔGLΞ válasza zoleeno1 (#27297) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Neked felér egy seggbe...erőszakolással, ha valaki nem nyal be csontig ennek a készüléknek és a hüvelynek?
Mindig meg kell magyaráznod, hogy márpedig az akkor is k...va jó, ha nem is az?
Viseld már el, hogy ezen a fórumon vannak ellenérvek is, mert attól fórum, hogy vannak. Jelentkezhetsz a fórumon a többi 90% mellé, a mindenáron bevédem a terméket akármit is írnak topikba!

Ja persze nincs még ilyen, pedig régóta illene egyet nyitni és ott ömlengve dicsérni a sok szart, ami ma a cégek kihánynak piacra, melyek percre pontosan ki vannak már számolva, hogy garancia mikor jár le. Igen a mate 10 pro egy kegyetlen szép és nagyon frankón sikerült készülék és ezt tudják is ott a fejesek, hogy sok felhasználónak a kamera elcseszett minősége majd kiveri a biztosítékot a cserére...

Nem kell ám mindenre ugrani, ami negatív meg azt hangoztatni, hogy mindig elő van hozva, azért van előhozva, mert ez g...ség, függetlenül attól, hogy Trump-nak mennyire nyaltak be a színfalak mögött, semmi nem biztos, csak az, hogy aod és kamerát direkt nem javítják, lassan lassan 1 éve már?....

Hát ba....k meg ez mégis egy 300 ezres telefon volt 2017 táján és a legjobb is, de így már rég nem az.

Cöhhh

(#27304) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Mindenkinek: Nem, nem vagyok elfogult, siman nem erzem azt az oriasi proglemat, amit nap mint nap eload az a 3-4 ember... Kamera szarabb lett, alairom. AOD 12 oras, na bumm, latod igy is mennyi az ido nem? Ertem en, hogy ezek problémák, de mi lenne, ha olyan baja lenne, hogy sorban halnanak meg a telefonok pl alaplaphiba miatt... Szerintem öngyilkosok lennetek... Mert ahogy nezem most is kozel altok hozza... Nevetnem kell...:D

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27305) ΞΔGLΞ válasza zoleeno1 (#27304) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Tudtam, hogy ismét ovis válasz kapunk rá. :DDD
Durva, hogy ennyire nem érzed át a súlyát, hogy mennyire azok a válaszaid.

(#27306) ClioRS válasza 7Heads Drago (#27300) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem az volt a kérdés, hanem, hogy tényleg nincs 20-30 perced hetente/havonta, amikor nem nyúlsz a telóhoz és az frissül?

Egyébként nem csak pluszról szól a frissítés, hanem a biztonsági csomagról például, ami nem ad pluszt mint user, viszont jobban védve vagy. Az más kérdés, hogy valószínűleg nem ezen fog múlni, hogy valaki meghackeli a telódat vagy nem sikerül neki.

(#27307) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Ez kezd átmenni kabaréba... Lesznek táncoslányok, meg flitter is?

:C

(#27308) Klaya1986


Klaya1986
aktív tag

Én is megvédem megvédem a mate 10 prot. Mindig lesz újabb és jobb és nem szép a Huaweitől, hogy azzal készteti újabb készülék vásárlására a vevőket, hogy rontanak pl a kamera minőségen. Ettől függetlenül a mate 10 pro villámgyors készülék, nagyon jó üzemidővel, fagyás és lagg mentes működés, még így is egész jó kamerával. Nem mellesleg nagyon szép készülék, valóban hibáktól mentes. Egy átlag felhasználónak tökéletes telefon szerintem. És azt lássuk be, a Huawei évek óta az egyik leginovatívabb gyártó, akit pl kamera és üzemidő tekintetében a konkurencia csak követni próbál. A

(#27309) zoleeno1 válasza ΞΔGLΞ (#27305) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ki az ovis? Aki röhög az egészen, mert ezek nem egetrengeto problémák, vagy aki sir anyukaja szoknyaja alatt, hogy csunya huvelybacsi hogy elbant vele? Szemelyeskedesbe ne menj at, mert azt nem akarod te elkezdeni, hidd el nekem;)

Klaya1986: Pontosan erről van szó, ezt nem értik meg és még en vagyok az ovis, hogy nem ezen picsogok orankent...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27310) AlfaGyuri69 válasza zoleeno1 (#27297) üzenetére


AlfaGyuri69
csendes tag

Én se szívtam semmit,biztos maradok a huaweinél.

(#27311) bollizolee


bollizolee
tag

(#27312) 7Heads Drago válasza mirci18 (#27301) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sok ilyen cég van? Mert szerintem jócskán elfogytak már...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#27313) zoleeno1 válasza 7Heads Drago (#27312) üzenetére


zoleeno1
addikt

Egyetlen ilyen telefongyarto sincs a nagyok kozott...:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27314) maci25


maci25
aktív tag

Jó 1 éve szívat ez a szar telefon és jó 1 hete vettem még 2 db a családba fincsi áron. Feleségem azóta a szifont vezetékes telefonnak nevezi. Akkor birt ki neki 1 napot ha véletlen otthon maradt.
Ez a vacak meg még 1,5 évesen is 1-2nap , 3 nap ha nincs nyúzva. Gyerkőc ha egész nap nyúzza akkor is 1 nap.
Nem tudom pontosan de min 2 vagy 3 honapja leszedtem róla a kijelző védő fóliát is és karcnak nyoma se nincs.
Fagyásnak nyoma se nincs. Nem lassult semmit sem a telefon mióta meg van.
Tény, hogy az usa bekavart a huawe nek de én ebből annyit tapasztaltam, hogy sikerült olcsóbban vennem telefont.

(#27315) 7Heads Drago válasza maci25 (#27314) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Mit takar ez az olcsóbban?

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#27316) bandigyerek válasza maci25 (#27314) üzenetére


bandigyerek
senior tag

:C

(#27317) zoleeno1 válasza maci25 (#27314) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ezt a felelőtlenséget... Neked nem volt elég, hogy egyszer mar atvert ez a szemet gyártó? Szarfoshugy kamera, 12 oras aod, stb? Az smafu? Mindezek ellenére te még vettél kettőt? Iszonyat... Ezert tart ott ez az ország ahol... :DDD :B

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27318) Tomakyn


Tomakyn
csendes tag

Sziasztok! Tud valaki Nagykanizsán vagy Pécsen olyan helyet ahol meg tudják csinálni dual szimesre? Egyébként kB mennyiért csinálnak ilyet! Előre is köszi!

(#27319) kp78


kp78
addikt

Van vkinek ötlete, h miért nem működik a képernyőfelvétel a telefonon? 8.0-án vagyok, rányomok a felül a képernyő felvételre, erre felugrik egy emlékeztető, ami a képen látható >>[kép]
Engedélyere nyomva semmi sem történik, és a beállításokban sem találok semmit.
Eddig soha sem használtam ezt a képernyő felvétel lehetőséget, elég volt a képernyőkép, de most egy dologra jó lenne... :U
:R

(#27320) 7Heads Drago válasza kp78 (#27319) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én tudom használni 8.0 Engedély bajos lesz. Csak nem emlékszem hol mit nyomtam.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#27321) Braavos


Braavos
tag

A fantom rezgés másnál is előfordul még?
Igazából már szinte hozzászoktam, bár még mindig nem értem az okát.
A másik kérdésem, hogy a felső állapotsávot nem lehet valamilyen programmal eltüntetni?

(#27322) Domb! válasza Braavos (#27321) üzenetére


Domb!
tag

Tippek alkamazás nem ugrik fel?
Úgy rémlik mintha az okozta volna.

(#27323) 7Heads Drago válasza Braavos (#27321) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Tutti hogy alkalmazás. Nekem van egy olyan alkalmazás ami bekapcsolja a kijelzőt és folyamat aktív volt értesítés pedig nem volt egyse.. Muszáj volt kidobnom.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#27324) kiskutya0 válasza kp78 (#27319) üzenetére


kiskutya0
tag

Talán próbáld meg:
Beállítások->alkalmazások->alkalmazások->3 pötty jobb fent->rendszerfolyamatok mutatása->képernyőfelvétel->engedélyek
Itt bekapcsolhatod.

(#27325) AtiSnatch válasza Braavos (#27321) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Nekem ez segített. Beragadt a letöltéskezelő, kapott egy gyorsítótár törlést és megjavult. :)
#rezgés #fantomrezgés

[ Szerkesztve ]

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#27326) kp78 válasza kiskutya0 (#27324) üzenetére


kp78
addikt

:R
A rendszerfolyamatok alatt tudtam neki adni mikrofon engedélyt, és így már jó. :))

[ Szerkesztve ]

(#27327) miyu


miyu
tag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy volt-e már valakinek itt kijelző cserélve hivatalos huawei szervízben? Ha igen mi volt a tünet-menet és ár?

üdv,
miyu

(#27328) 485


485
aktív tag

Kamerában az pro módban az első ikon mit jelent? kockában zárójel meg pont

(#27329) golyós válasza 485 (#27328) üzenetére


golyós
őstag

fókuszpont.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27330) kp78 válasza golyós (#27329) üzenetére


kp78
addikt

Nem inkább a fénymérés módja az? :U

(#27331) quint válasza 485 (#27328) üzenetére


quint
aktív tag

A jobb felső ficak környékén találsz egy (i) gombot, arra bökve megtalálod a magyarázatot.
[kép]

(#27332) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Érdeklődnék hogy,lehetne webcameraként használni a mobilt obs studioban?
Próbáltam a droid camot de sem wifin sem usbn nem működött.

(#27333) szabcsab válasza pruzsi (#27332) üzenetére


szabcsab
csendes tag

Én ezt [link] használtam, a pro verzió reklámmentes ugyan, de annyiért drága!
Nekem az ingyenes is tökéletesen megfelelt!

[ Szerkesztve ]

(#27334) zoleeno1 válasza szabcsab (#27333) üzenetére


zoleeno1
addikt

nem jó a link

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27335) szabcsab válasza zoleeno1 (#27334) üzenetére


szabcsab
csendes tag

Észrevettem, javítottam!

(#27336) pruzsi válasza szabcsab (#27333) üzenetére


pruzsi
őstag

Sajnos ez gyenge,butítja a kamera minőséget,és obs studiohoz biztos nem lehet használni,.

(#27337) bandigyerek válasza 485 (#27328) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Fénymérés módja Mátrix, középre súlyozott és spot. A részleteket fotós oldalakon megtalálod.

(#27338) gulupeti


gulupeti
senior tag

A telefonhoz lehet egyszerre több bluetooth eszközzel csatlakozni? :U
Rendeltem magamnak egy okoskarkötőt, illetve néha hordozható hangszórón szoktam zenét hallgatni. Ez így megy egyszerre? Vagy felejtős? :)

[ Szerkesztve ]

(#27339) AtiSnatch válasza gulupeti (#27338) üzenetére


AtiSnatch
aktív tag

Megy egyszerre. :K

C35i, 8210, V300, 6280, F480, 5800, N97, ArcS, Z1C, Z3C, XZ, Mate20pro --> X13

(#27340) Dictator^


Dictator^
veterán

File Safe elfelejtette az ujjlenyomatolvasót használni.
Kóddal be tudok lépni, de ha társítani probláom az ujjlenyomatolvasót, meg a Huawei Accountomat hozzá, akkor mindig az az üzenet jön, hogy nem lehet társítani. Mi lehet a probléma?

Az ujjlenyomatolvasó jól működik, a tesztben látom is, viszont hiába írom be a kódot a File Safehez nem engedi társítani. Aztán ha belépek, akkor kérné, hogy a Huawei Accountot is társítsam, hogy ha elveszteném a kódot, onnan vissza tudja hozni, de azt sem engedi..

Valaki járt így, mi a megoldás?

A Safet töröltem közben, újra megcsináltam, hozzárendeltem volna a kód mellé az ujjlenyomatolvasót, de így sem engedi.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#27341) golyós válasza kp78 (#27330) üzenetére


golyós
őstag

Jaaa, de :-D mindegy, egy hülyeség. :B

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27342) gulupeti válasza AtiSnatch (#27339) üzenetére


gulupeti
senior tag

Szuper, köszönöm! :R

(#27343) deka10


deka10
senior tag

Az FF-ben már fent van a 9.1.0.300 :)

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#27344) hakos1987


hakos1987
őstag

Látom megy az adok-kapok a telóról. Mindig csúcs Samukat vettem és végül mind csalódás, szívás lett a vége. Én sem értek egyet azzal, hogy ha rosszabb lett a frissítéssel a kamera meg aod akkor már szar a huawei. Samunál volt S3, S5, S6edge és S8. Utólag belátva mind egy rakat szar volt ehhez képest. Idővel mind lassult, sorozathibák tömkelege: S5 kamera hiba, csak fekete kép, S5, S6 edge random akku drop, (volt, hogy egy fél éjszaka 80%ról lemerült), S6 edge kijelző hibák, S8 fele üzemidő fél év után, ultra törékeny. És ezek csak amik kapásból eszembe jutottak hibák, amik gyakoriak voltak másoknál is. Meg lehet nézni a Samsung fórumjait meg ezt, hogy hol min megy a rinyálás a problémákat illetőleg...
Ezek után életemben nem volt még ilyen jó telóm és persze tökéletes nincs, nem is lesz, valamint mindenkinek nem lehet megfelelni, de ez attól még egy kimagaslóan jó teló és örömmel fogadtam a szankciók feloldását, mert a család többi telója innentől Huawei lesz.

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#27345) zoleeno1 válasza hakos1987 (#27344) üzenetére


zoleeno1
addikt

Errol pofazok beszelek miota, hogy ami nálunk előfordul, az babapiskota a többiekhez képest...
Megértem, hogy sokak szemét ezek a problémák is szúrják (kamera, aod), de ezek eltorpulnek a valos, hw-es gondok mellett, amik mas gyártóknál rendszeresen előfordulnak...

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#27346) Klaya1986 válasza hakos1987 (#27344) üzenetére


Klaya1986
aktív tag

+1

Nálam is Huawei vagy honor lesz a mate 10 pro utódja, bár még egy év legalább, mire cserélni fogom.

(#27347) GEIL válasza Klaya1986 (#27346) üzenetére


GEIL
addikt

még 1 év....de gondolom 8.0-val használod... :K :C

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#27348) golyós


golyós
őstag

Tegnap vettúnk lányomnak egy P Smart plus 2019-et, hát meg kell mondjam, korrekt kis telefon. Hétvégén végzek egy kis kameratesztet rajta, de 62ezer forintért teljesen hibátlan. Talán az optikai zoom hiányát tudnám elsőre felhozni, de szép telefon, 9.01 droiddal.
Ha nem javul 9es droiddal a Máté kamerája akkor meggondolom, hogy lecseréljem-e a P smartra, gyors átnézés , beállítás alatt nem jöttem rá, hogy mi is indokolja a 3x árat egymáshoz viszonyítva.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#27349) Dictator^ válasza golyós (#27348) üzenetére


Dictator^
veterán

Mivel a telefon nem csak a fényképezőből áll, ezért a P Smart Plus 2019ben gyengébb a CPU, gyengébb GPU, fele akkorra a tárhelye, fele annyi RAM (memória) van benne, kisebb az akkumulátora, nincs benne NFC, nincs gyorstöltés.. és sorolhatnám még.
De persze lehet mást kiszolgál, és bőven elég, csak az árát a feltüntetett dolgok indolják(hajtják).

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#27350) golyós válasza Dictator^ (#27349) üzenetére


golyós
őstag

Ezekkel tisztában vagyok, a felsoroltak egyike sem érezhető, illetve nem érdekel mint felhasználót. Aksi az egyetlen gyengébb pontja, ami nem biztos, hogy igaz is, lévén kisebb proci. Nfc-t felőlem meg is szüntethetik, 3gb ram ire nem elég, tárhely bővíthető, töltés 2A.
Napi használatban észre sem venni a különbséget, talán majd a fényképező, bár jelen állás szerint ez sem biztos.
Egyetlen funkciója sincs a Máténak ami hiányozna vagy ne lenne benne a Smatba, abban viszont van FM rádió.

Up : Megvan mi hiányozna ! Az IP védelem :-)

[ Szerkesztve ]

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.