Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26101) Dynamike válasza zozzzzzzzzzz (#26100) üzenetére


Dynamike
junior tag

Te miért használod pl a rögzítést? Hivatalos dolgok bizonyítékként esetleg?

(#26102) petfoto


petfoto
tag

Sziasztok!
Pls HELP!
Ezt a hwcallrecordert hogyan lehet letörölni? Appoknál nem engedi, beállítás nem működik, azonnal kilép. Azóta nincs sem kimenő, sem bejövő hívás. 8.0-án vagyok.
Újraindítás volt vagy 100x....
Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#26103) zoleeno1 válasza petfoto (#26102) üzenetére


zoleeno1
addikt

Ha máshogy nem megy, factory reset...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26104) kazanka válasza petfoto (#26102) üzenetére


kazanka
őstag

Arról volt szó hogy 8-on nem megy.

(#26105) petfoto válasza kazanka (#26104) üzenetére


petfoto
tag

Asszem az, hogy nem megy, az nem azt jelenti, hogy elb@ssza,lehet resetelni az egészet. Se hívás, se sms... Fuckyeah! 😥💊
zoleeno1!
Én is úgy látom, Fr lesz...

[ Szerkesztve ]

(#26106) zoleeno1


zoleeno1
addikt

9.0 alatt barki talalt arra valami megoldást, hogy instant jöjjenek a messenger, viber üzenetek? Herotom van már tőle, hogy csak akkor kapom meg, ha belépek... Rengetegszer... Pedig az osszes akkukimelo opciobol ki van véve ami letezik, alkalmazasvaltoban lelakatolva, de megis... :W

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26107) ClioRS válasza zoleeno1 (#26106) üzenetére


ClioRS
őstag

Nekem jól működik mindkettő, nekem is ki van kapcsolva minden opció.

(#26108) Iomega válasza zoleeno1 (#26106) üzenetére


Iomega
őstag

Itt is engedélyezve van?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26109) zozzzzzzzzzz válasza Dynamike (#26101) üzenetére


zozzzzzzzzzz
tag

Nem bizonyíték :)
Munkához nekem nagyon jól jön. Amikor a kollégák diktálnak 2-3 telszámot, meg egy halom adatot akkor nem kell kényszeresen papírt, tollat keresni. Pláne, hogy nem asztal mellett melózok

(#26110) zoleeno1 válasza Iomega (#26108) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, itt is, "kékre" van kapcsolva mind3 opció...

(#26107) ClioRS: Nem tudom engem miért szivat, de nem egyedi eset, sokan panaszkodnak ugyanerre...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26111) Iomega válasza zoleeno1 (#26110) üzenetére


Iomega
őstag

Próbáld meg azt, hogy uninstallálod, majd újratelepíted.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26112) Iomega válasza Iomega (#26111) üzenetére


Iomega
őstag

Ezen belül is mindent engedélyeztél?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26113) zoleeno1 válasza Iomega (#26112) üzenetére


zoleeno1
addikt

Igen, itt is minden, újratelepítés már megvolt... :(
Itt is ki van véve az akkukímélőből, a alkalmazások speciális beállításainál:

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26114) yodamester10


yodamester10
őstag

Érdeklődnék,hogy használ valaki itt samsung galaxy okos órát a m10 proval,jól működik?

(#26115) Dynamike válasza yodamester10 (#26114) üzenetére


Dynamike
junior tag

Havernak van,nem panaszkodott rá.

(#26116) ClioRS válasza yodamester10 (#26114) üzenetére


ClioRS
őstag

S3 Frontier hibátlanul megy.

(#26117) yodamester10


yodamester10
őstag

Kösz a válaszokat.

(#26118) wwhy válasza Dynamike (#26101) üzenetére


wwhy
veterán

Sehol sem fogadják el, sőt személyes adatokkal való visszaélés miatt jól be lehet perelni a rögzítőt. Lásd GDPR, stb.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26119) fdisk válasza zoleeno1 (#26113) üzenetére


fdisk
őstag

Próbáld meg úgy, hogy kézi kezelésére teszed de a többi 3 marad kéken.

Amúgy nekem is megjön minden értesítés. (9.0)

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26120) Peti N95 válasza yodamester10 (#26114) üzenetére


Peti N95
aktív tag

Szia. Nekem Galaxy Watch 46mm van hibátlanul működik vele.

★Huawei Mate 10 Pro★Samsung Galaxy Watch 46mm★GSX-R 600★Peugeot Jet Force C-tech★

(#26121) zoleeno1 válasza fdisk (#26119) üzenetére


zoleeno1
addikt

Úgy van, kézi kezelés, minden kék:)
Lehet nyomok neki egy factory resetet, mert sosem volt még, mióta megvan:D eddig nem kellett... Most lehet megoldja a gondot...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26122) gobey


gobey
tag

Üdv

Nekem olyan kérdésem lenne kb. 4 napja csináltam egy hard resetet azóta olyat csinál a telefon, hogy ha kikapcsolom a wifit és mondjuk egy 10 perc múlva csak az idő miatt feloldom majd lezárom a képernyőt azt veszem észre, hogy vissza kapcsol magától a wifi, de ugyan ez történik ha wifi kikapcsolása után rá teszem a telefont töltőre csak az tűnik fel hogy jönnek az értesítések mivel vissza kapcsolta megint a wifit.

Van valakinek valami ötlete?
Köszönöm előre is.

iPhone 12 Pro

(#26123) Iomega válasza zoleeno1 (#26121) üzenetére


Iomega
őstag

A 9.0-ra való áttérés után sem volt ezek szerint FR, akkor erősen javasolt ezt megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26124) zoleeno1 válasza Iomega (#26123) üzenetére


zoleeno1
addikt

Nem volt, ezen a telomon még sose :DDD

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26125) kali válasza gobey (#26122) üzenetére


kali
legenda

Szia,

Amiket érdemes ellenőrizni: A wifi beállításaiban a Wi-Fi+ funkció és a GPS Speciális beállításaiban a Wi-Fi alapú keresés.

(#26126) Iomega válasza zoleeno1 (#26124) üzenetére


Iomega
őstag

FR után, ne engedd, hogy visszatelepítse az alkalmazásokat. Töltsd le újra, és úgy telepítsd.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#26127) Dynamike válasza wwhy (#26118) üzenetére


Dynamike
junior tag

Nem egészen . Van mikor neked is felhívják a figyelmed arra,hogy rögzítésre kerül a beszélgetés , és tárolják x ideig. Ezt te is megteszed a beszélgetés elején , és kész .

(#26128) kali válasza Dynamike (#26127) üzenetére


kali
legenda

Ez nem ennyire egyszerű, több feltételhez van kötve az adatkezelés.

[ Szerkesztve ]

(#26129) wwhy válasza Dynamike (#26127) üzenetére


wwhy
veterán

.... és kész ... erre mondják, hogy álmodik a nyomor ...
Olvass utána, nem akarom szétoffolni a topikot, írhatnék bőven erről; kezdődik azzal, hogy meg kell határozni, hogy milyen jogcímen akarsz te beszélgetést rögzíteni és ehhez vannak-e megfelelő engedélyeid? Mint természetes személy gyakorlatilag akkor sem rögzítheted a beszélgetést, ha előtte felhívod a figyelmét, mert biztosítani kell még egy rakás mindent (a törlés lehetőségét, a rögzített adatok tárolásának biztonságát ésatöbbi ésatöbbi).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26130) beyruth82 válasza wwhy (#26118) üzenetére


beyruth82
veterán

De elfogadják.Nekem volt egy ügyem mikor párom költözött el és ki akarta pakolni a lakást 2 legénnyel.Addig amíg a saját holmiját pakolták nem volt gond de mikor az enyémet is vinni akarták akkor elszakadt a cérna és azt mondtam megölöm őket ha olyant is elvisznek ami nem az övék.Felvették telefon hangrogzítőjén és feljelentettek.Eljárás indult a felvétel alapján amit pebdrive-ra másolva leadtak a redőrségen bizonyítékként.Végül visszavonták a feljelentést mivel ők is törvényt szegtek,fenyegetően léptek fel meg végül is ki akartak rabolni ha azt vesszük.Kiegyeztünk senkinek ne legyen baja és így ejtették az ügyet.A lényeg hogy felhasználható bizonyítékként bármilyen hangfelvétel még akkor is ha azt nem törvényesen rögzítették.

[ Szerkesztve ]

(#26131) wwhy válasza beyruth82 (#26130) üzenetére


wwhy
veterán

Ez mikor volt :F az utóbbi 5-6 évben csak extrém esetekben fogadta el a bíróság, pedig elég ügyben voltam résztvevő. Feljelentést lehet tenni, de a bíró lesz@rja, kizárja a bizonyítékok közül. Pontosabban megkérdezezi a peres felet, hogy hozzájárul-e a felvételhez, az pedig nem fog, és hacsak nem valami nagyon komoly úgy, a felvétel ejtve - polgári perek esetén. Ha büntetőper, akkor még komolyabb m

[ Szerkesztve ]

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26132) bigrock válasza wwhy (#26131) üzenetére


bigrock
addikt

Nyugodt lehetsz, a rendőrök elfogadják közvetett bizonyítéknak... Ugyanúgy, mint azt a kamerafelvételt, amit jogtalanul rögzítettél a házad előtti placcról és ott történt éppen valami, ami pl. nyomozásra szorul. Hülye világot élünk.

[ Szerkesztve ]

(#26133) beyruth82 válasza wwhy (#26131) üzenetére


beyruth82
veterán

2014-ben

[ Szerkesztve ]

(#26134) kazanka válasza bigrock (#26132) üzenetére


kazanka
őstag

A baj csak az hogy túl sokan vannak,akiknek csak jogaik vannak....

(#26135) beyruth82 válasza wwhy (#26131) üzenetére


beyruth82
veterán

Bírói szakba nem jutott az ügy mert már nyomozati szakban megszüntették az eljárást a feljelentés visszavonása miatt. Ki tudja mi lett volna ha bíróságra kerül a dolog de megalapozott gyanura ami alapján megvádoltak mindenesetre alkalmas volt

(#26136) kali válasza beyruth82 (#26133) üzenetére


kali
legenda

A tavaly hatályba lépett GDPR óta különösen komolyan veszik az adatvédelmet, azóta más lett részben a helyzet.

bigrock: Esete válogatja ott is, arányosság...stb. kérdése, ráadásul attól még mellékvágányon "beperelhet" a másik fél a felvétel miatt.

Értem, hogy valakinek hasznos, vagy akár szükséges például a munkája miatt a telefonbeszélgetések rögzítése, de nem véletlenül próbálják a gyártók kizárni, vagy ellehetetleníteni azt ebben a régióban, ahol adott jogszabályok adott módon rendelkeznek azzal kapcsolatban.

(#26137) Dynamike válasza bigrock (#26132) üzenetére


Dynamike
junior tag

Igaz, hányan buktak már így le arcfelismerés,rendszámokkal,nem volt hivatalos,mégis bizonyítékként tekintenek rá. :K

(#26138) mirci18


mirci18
addikt

Ti a telefont mennyire használjátok fizetésre?
Mennyire meríti az nfc?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26139) kali válasza mirci18 (#26138) üzenetére


kali
legenda

Sokáig használtam NFC-s fizetésre (a jelenlegi telefonomnál is élek a lehetőséggel), bár sokszor csak akkor kapcsoltam be rajta, de volt, hogy hosszabb intervallumra is úgy maradt és észre sem vettem a fogyasztás szempontjából.

(#26140) wwhy válasza mirci18 (#26138) üzenetére


wwhy
veterán

Naponta, de csak fizetéskor kapcsolom be.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26141) mirci18


mirci18
addikt

Köszönöm a válaszokat. És minden gép elfogadja a telefonokat?

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26142) kali válasza mirci18 (#26141) üzenetére


kali
legenda

Ahol bankkártyával lehet "érintősen" fizetni, ott sosem volt gondom telefonokkal sem.

(#26143) mirci18 válasza kali (#26142) üzenetére


mirci18
addikt

Köszönöm a választ.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26144) fdisk


fdisk
őstag

Az NFC nálam mindig be van kapcsolva. Napi szinten használom. Észrevehetetlen a merülés.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26145) yodamester10


yodamester10
őstag

Érdeklődnék,hogy ismeri valaki Pesten ezt a boltot?Kicsit nehéz elhinnem a mai világban de csak pozitív értékeléseket olvasok.

[link]

(#26146) Gerybut válasza fdisk (#26144) üzenetére


Gerybut
tag

Nekem múltkor az alidban 30-40 centiről lötte a paypasst a teló, szóval én mindig kikapcsolom, nincs kedvem más vásárlását fizetni, gondold meg.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26147) fdisk válasza Gerybut (#26146) üzenetére


fdisk
őstag

Akkor neked valami nem stimmelhet. Az nfc-nek néhány cm a hatósugara csak. Én ha a terminál rossz feléhez érintem a telót, nem is csippan.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26148) kali válasza Gerybut (#26146) üzenetére


kali
legenda

Valóban elég erős a telefonban az NFC, de érdemes minimum a készülék feloldásához rendelni a fizetést, vagy akár úgy beállítani, hogy minimális összegnél is kérjen kódot/ujjlenyomatot, ne csak például 5000 Ft felett.

(#26149) Gerybut válasza fdisk (#26147) üzenetére


Gerybut
tag

Eddig nekem se volt ilyen és azóta se. Eddig is csak fizetés előtt kapcsoltam be, csak jeleztem, hogy ez is előfordulhat...
Plusz akik terminalokkal jarkalnak, mondjuk azt nem tudom, hogy akkor is lehúzhatnaky ha a simplebe nem megyek a bankkártyás fizetésre.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26150) theooracy válasza yodamester10 (#26145) üzenetére


theooracy
aktív tag

Januárban vettem egy Redmi Note 5-öt náluk. Semmi gond nem volt velük. A teló korrekt, sumákmentes. Gari ügyben nem tudok nyilatkozni velük kapcsolatban, szerencsére.. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.