Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:01:03

LOGOUT.hu

Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#26351) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Az új droidba hogy tudom lakatolni az alkalmazást?
Sehogy se jövök rá.
206-os van fent...

A dupla-koppos képernyő képp eddig nem ment sehogy se a játékomban. Most találtameg mi volt a baj. Van egy olyan alkalmazás hogy app segéd, és ott volt játékok alatt letilta a kézgesztus..... Hátha más is érint.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26352) 7Heads Drago válasza PQ (#26344) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Csak nehogy visszanyaljon az a fagyi. A kíaniak se hülyék...

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26353) zoleeno1 válasza 7Heads Drago (#26351) üzenetére


zoleeno1
addikt

Lefelé suhintod az alkalmazasvaltoban.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26354) 7Heads Drago válasza zoleeno1 (#26353) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Sajnos nekem semmit se csinál erre. Tudom, hogy legutóbb még ez jó volt, de most nem.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26355) beyruth82 válasza PQ (#26344) üzenetére


beyruth82
veterán

Pontosan. :K
Ennyit a szabadversenyes kapitalizmusról. :DDD

(#26356) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Ha letiltják a szolgáltatásokat gyakorlatilag amire vette az ember a telefont pont azokat nem tudod használni. Garanciás időn belül ilyenkor mi van? Vissza lehet menni reklamálni a boltba vagy a szolgáltatóhoz?

hmm...

(#26357) _CICAFIU_


_CICAFIU_
aktív tag

Mai cikk

Huawei P30

(#26358) wayne1 válasza Kiskutya (#26356) üzenetére


wayne1
senior tag

Gondolom nem. Sajnos ez egy olyan helyzet amiről a bolt/szolgáltató nem tehet. Ergó nekik nem kell ezért felelősséget vállalniuk. Sajnos nekünk is jövőre jár le az előfizetés és a részlet úgyhogy vakarjuka fejünket, hogy mi legyen.
Most igazából a Samsung szakíthatna egy hatalmasat ezzel, ha indítana egy becserélős akciót. Add be a Huawei telefonod és beszámítja egy új Samsung árába.

[ Szerkesztve ]

(#26359) Kiskutya válasza wayne1 (#26358) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én is erre gondoltam remélem lesz ilyen mert ez így elég gáz. Azért vettem ebben a kategóriában telefont hogy 3 évig kiszolgáljon de így nehéz lesz....

hmm...

(#26360) Kiskutya válasza _CICAFIU_ (#26357) üzenetére


Kiskutya
veterán

Kíváncsi leszek hivatalosan mit mondanak.

hmm...

(#26361) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Sziasztok!

Vagy bénán keresek, vagy ez a fícsör ebben a telefonban nincs benne: Van megbízható helyek beállítási lehetőség, amikor adott wifin vagy gps koordinátákon nem kér feloldókódot? (Otthon, munkahelyen)?

Előre is köszi!

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26362) zoleeno1 válasza 7Heads Drago (#26354) üzenetére


zoleeno1
addikt

Fura, nekem mukodik 9 alatt is igy...

Mindenki nyugodjon le a pics*ba, google kiadott egy kozlemenyt a hivatalos Twitter oldalán, hogy a meglevo keszulekeket nem erintik a szigoritasok.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26363) fdisk válasza zoleeno1 (#26362) üzenetére


fdisk
őstag

Még ha így is lesz, akkor is van egy kis baj. Szinte eladhatatlan lesz a készülék. Ez szerintem legalább akkora probléma egyeseknél, mint az google szigorítása.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26364) deka10 válasza Tsebacsi (#26361) üzenetére


deka10
senior tag

Szia! A következő helyen éred el, beállítások, biztonság és adatvédelem, zárképernyő jelszó, intelligens feloldás.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#26365) Tsebacsi válasza deka10 (#26364) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Szia!

Ezaz, köszönöm szépen! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#26366) fdisk


fdisk
őstag

Frissült a cikk.

A célba először a csíkóhal ért be, a remény hal meg utoljára.De a reményhal megdöglött, az új kedvencem egy szarok rája! ¤¤¤

(#26367) spanyoll válasza zoleeno1 (#26362) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha jól láttam azt írták, hogy a play protection marad meg elérhető a play store. Az nem feltétlenül ugyanaz, mint egy támogatott oprendszer meg elérhető minden. Nem?

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#26368) yodamester10


yodamester10
őstag

Ha a Trump így folytatja még kitör a 3.-ik világháború,mikor lesz amcsiban elnök választás?

(#26369) beyruth82 válasza fdisk (#26366) üzenetére


beyruth82
veterán

Mindegyik amerikai tech óriás jól jár evvel.A kirin a chipgyártók szemét szúrta ezért ők is beleszálltak a támadásba.Tisztességes versenyen a huawei letarolta a piacot és csökkent az amerikai cégek profitja így a lobbisták összefogtak és az usa kormányát nyomásgyakorlásra ösztönözték a google felé aki letiltotta az androidot a huaweiről.Gondolom mivel minden 3.telefon ami használatban van huawei így a bevételkiesést a googlenak valahogy kompenzálja az amerikai kormány.

(#26370) elprimo válasza szita.erno (#26338) üzenetére


elprimo
junior tag

Használd egészséggel :R

(#26371) Motion_Blur válasza beyruth82 (#26369) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Sajnos ez így van ahogy írod... :(((

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26372) zoleeno1 válasza spanyoll (#26367) üzenetére


zoleeno1
addikt

Passzolom... De nagy kavar van itt az biztos... Rendesen alavernek a huaweinek ugy latom...

E szerint viszont lesz biztonsagi frissites, stb is, huawei Mo. közölte le: link

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26373) quint válasza beyruth82 (#26369) üzenetére


quint
aktív tag

"Tisztességes versenyen a huawei letarolta a piacot..." :DDD :DDD :DDD

EU-Kína csúcstalálkozó zárónyilatkozatából (hirado.hu - vagyis inkább EU ellenes forrás):
"Megállapodásuk szerint a felek támogatják a Kereskedelmi Világszervezet (WTO) reformját, ideértve az ipari szubvenciókkal szembeni szabályozás megerősítését is, amelyek miatt világszerte élesen bírálják Pekinget. A nyilatkozatban az is szerepel, hogy véget kell vetni a kényszerített technológiatranszfereknek. Sokan már régóta sérelmezik, hogy a piacra jutás feltételeként a nyugati vállalatoknak Kínában együttműködésre kell lépniük helyi cégekkel, átadva nekik a „know-how-t” és a kulcsfontosságú technológiákat."

Daniel Gros, a Center for European Policy Studies igazgatója (vg.hu):
"Az USA számára a legnagyobb probléma az úgynevezett kierőszakolt technológiatranszfer, amelynek értelmében a kínai piacra való belépés feltételeként a külföldi vállalatok kötelesek megosztani szellemi tulajdonukat egy kínai partnerrel. Ugyanakkor azok a cégek, amelyek nem akarják megosztani technológiájukat, még mindig választhatják azt a megoldást, hogy nem fektetnek be Kínában."

(#26374) 7Heads Drago válasza beyruth82 (#26369) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Ha jövő héten meg valami hasonlót jelent be kína az összes ott gyártót telora, elektronikai alkatrészre akkor mi lesz? És az amcsik hiába diktálnak sok helyen, kína ha durvulni akar pont telibe carja őket meg mindenkit.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26375) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Nehogy a vége az legyen, hogy huawei kijon egy olyan sajat os-sel, ami keresztbe lenyeli az ios-t es az androidot is:D még nagyobb lenne a reszesedesuk, rohognenek a markukba... Nem tartok elkepzelhetetlennek:)

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26376) elprimo


elprimo
junior tag

Ez elég érdekes lesz innentől .. még ha lesz saját os is a huaweinek ami használható lesz, 0 rol kell felépíteniük egy app állomást is, és ugye mint tudjuk ha ez nem lesz gyorsan fejlődő és probléma mentes ,akkor húzhatja le magát az os.. lásd Windows phone.. az alap programok problémamentes használata is gond szokott lenne, hamar váltani fog mindenki ,nem fog szenvedni 2020 környéken már senki ilyen dolgokon. Van egy olyan érzésem most a Samsung meg fog erősödni +40% ot..

[ Szerkesztve ]

(#26377) gyvince válasza elprimo (#26376) üzenetére


gyvince
senior tag

sajnos kb 4 éve csak huawei telefont használok nem sajnos de vannak vele gondjaim a Mate 7-8al semmi gondom nem volt de ez a Mate 10....szoftveresen el cseszték...AOD semmi szinte kamerát direkt rontják

szeretem a Huaweit de sajnos én is a Samsung felé megyek most már nem szívesen.. Ájfost nem fogok venni más "értelmes" telefon meg nincs...ez az egész a Samsungnak lesz jó...

Apple Iphone 12 Pro Max + Apple Watch Series 4 44mm, Hp Omen laptop

(#26378) Gerybut


Gerybut
tag

https://tech2.hu/a-huawei-kozlemenyben-valaszolt-a-bojkottra/
easy

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26379) karldergroße


karldergroße
senior tag

Ezzel a Google-üggyel jól hazavágták a huawei-ek használtpiaci értékét...

(#26380) zoleeno1 válasza karldergroße (#26379) üzenetére


zoleeno1
addikt

Pedig pont azokat nem érinti elvileg...

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#26381) spanyoll válasza elprimo (#26376) üzenetére


spanyoll
addikt

Nem értek a tődzsdéhez, de ja... El tudom képzelni.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#26382) elprimo válasza spanyoll (#26381) üzenetére


elprimo
junior tag

Alapból ők voltak az első helyen ,és aki huawei után normális androidot akar ezután , akkor oneplus vagy Samsung marad.

(#26383) koxx válasza zoleeno1 (#26380) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Most lehet HA-n olcso huaweit venni :) sztem kar elore tulparazni, meg alig tudni valamit.

(#26384) bollizolee


bollizolee
tag

😂😂

(#26385) mirci18 válasza quint (#26373) üzenetére


mirci18
addikt

Hirado.hu és egyéb lakájmédiák sosem voltak ellenőrzött vagy ajánlott hírforrások hazugsággyár szintjén maradtak.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26386) mirci18


mirci18
addikt

A mostani telefonokat nem érinti a szankció az újaknál meg meglátjuk mi lesz.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26387) quint válasza mirci18 (#26385) üzenetére


quint
aktív tag

Szóval a zárójeles megjegyzéssel együtt sem tudtad kibogozni, hogy miért ez volt az egyik hivatkozás?
Elnézést, én hibáztam, már megint túl sokat feltételeztem az emberekről.

(#26388) bandigyerek válasza mirci18 (#26386) üzenetére


bandigyerek
senior tag

Hát azért a Google Play Szolgáltatások leállítása elég nagy tökön rúgás. Gmail, Hangouts, Maps, Képek, Fordító... Azért aki ezeket használta, hiányozni fog neki, de nagyon.

(#26389) 7Heads Drago válasza bandigyerek (#26388) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Biztos hogy lesz rá alternatív megoldás. Mint ahogy eddig is volt mindig mindenre. Csak ugye hivatalosan nem jöhet vele ki.
Hogy ezért én nem veszek Applet vagy samut az tutti.
Megvárom mi sül ki ebből az egészből.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26390) punky10 válasza 7Heads Drago (#26389) üzenetére


punky10
addikt

Így van.Anno ez volt a Xiaomival is,Google-mentesen jött ki,az user rakott ré az igényeinek megfelelö G-pakkot.
Még nyerhetünk is,G-mentes driod,feltelepíted a számodra fontos G-appokat,és nincs Google muzik,Google-zene,Google-könyvek,Google-izé... Csak ami kel.. :D

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#26391) bandigyerek válasza 7Heads Drago (#26389) üzenetére


bandigyerek
senior tag

"Biztos hogy lesz rá alternatív megoldás. Mint ahogy eddig is volt mindig mindenre."
Ezt remélem is. Viszont azért olyanokra is kell gondolni akik nem értenek annyira a telefonhoz, hogy ezt megugorják. Mindent meg lehet oldani, csak nem mindenki tud vele mit kezdeni. Vagy éppen nem akar mókolni. Már én se nagyon. (Régi szép idők, mikor a Samu Galaxy Spicára saját ROM-ot főztünk.... :C )
Én nagyon bízom kici, szárga emberekben, mert a Huawei egy olyan ellenfél lett (volt), akitől tartani lehetett (kell). Jó telefonokat csináltak. Lehet fikázni, hogy így a frissítés, meg úgy a kamera, Az a sok szar amit a samukra, sony-ra felpakolnak... Bixby... Brrrrr.

A politikát, gazdaságot meg hagyjuk, mert úgy is mindig a kisember b-ik rá.

punky10: A G-s appok java része törölhető. Nekem még a Google Play sincs engedve. Addig volt, amíg feltettem amit akartam, aztán haló. Tiltás.

[ Szerkesztve ]

(#26392) wwhy válasza punky10 (#26390) üzenetére


wwhy
veterán

Nem lesz. Bootlocker feloldását is letiltotta a H, anélkül nincs root stb.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#26393) Gerybut válasza bandigyerek (#26388) üzenetére


Gerybut
tag

Ha így lesz úgysem vesz huaweit és pont. Minket ez nem érint, ennyi.

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#26394) stnorcy


stnorcy
aktív tag

Helló.
Nekem a biztonsági frissítés.
2018.oktober 1.
Huawei Mate 10 Pro.
Megvan a boot loader nyitó kódóm is hozza,mert mikor még lehetett lekértem. :C

Nem is frissítem Android 9 re se az biztos.
Android 8 alat a kamera is flottul működik.

Iphone 13 Pro - Apple Watch SE (LTE)

(#26395) deka10


deka10
senior tag

Én úgy veszem ezt az egész Huawei ügyet, hogy legalább a régebben kiadott telefonok op.rendszerét lesz idejük csiszolgatni és remélem még jobban odateszik magukat.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#26396) mirci18 válasza quint (#26387) üzenetére


mirci18
addikt

Lehet itt teóriákat gyártani ki mit tett vagy nem tett mi szívunk majd ez nem kérdés.
Én csupán azt írtam le hogy egy migráns álhírgyárnak aminek ráadásul semmi technikai szaklap jellege sincs az nem mérvadó hírforrás.
Ezért nem fogok blikket borsot vagy story magazint sem ide linkelni.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26397) mirci18 válasza bandigyerek (#26391) üzenetére


mirci18
addikt

Aki nem ért a telefonokhoz vegyen Samsungot.
Mindenkinek akiknek eddig nem voltak igényei ezt ajánlottam mert ezt ismerik erről halottak már.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#26398) GEIL válasza mirci18 (#26397) üzenetére


GEIL
addikt

Mate10 pro kamera csak romlott a 8 ról 9-re váltással...előtte jó képeket lőtt, most átlagost.....az LG G4-em még mindig veri fotókban (kivéve este meg a nagyon homályos bokeh effekt).....eddig Mate30 pro-t terveztem majd ősszel....de így elgondolkozok másfelé. :U :o :(((

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#26399) bandigyerek


bandigyerek
senior tag

Vótmá? :

Huawei átmeneti licenc (forrás XDA)

Alig 24 órával később, hogy a Google visszavonta a Huawei Android-licencét, a technikai szférát káoszba taszítva, az amerikai kereskedelmi minisztérium azt mondta a Reutersnek, hogy a Huawei „ideiglenes általános engedélyt kap.” Ez a licenc augusztus 19-ig tart „Meglévő hálózatok karbantartása és szoftverfrissítések biztosítása a meglévő Huawei készülékek számára.” Az engedély nem teszi lehetővé az amerikai vállalatok számára, hogy új termékekkel dolgozzanak a Huawei-vel.

Annak érdekében, hogy egyértelmű legyen, ez az ideiglenes licenc csak a Huawei számára nyújt támogatást az amerikai kereskedelmi tilalomtól. Még nem látjuk, hogy a Google átmenetileg helyreállította-e a Huawei Android licencét, bár ez valószínűleg megtörténik, mivel az alternatíva a világ több száz millió felhasználójának káosza és bizonytalansága. Ha a Huawei ismét GMS-partnerré válik, akkor a vállalat menetrend szerint folytathatja a tervezett frissítések kiadását.

Bár a Huawei-nek valószínűleg sok munkája már befejeződött a következő EMUI-verzióra, amely az Android Q-n alapul, nem valószínű, hogy a vállalat kiadja a frissítést, ha nem tudja a Google Play alkalmazásokat és szolgáltatásokat a kiadással szállítani. Meg kell várnunk, és meglátjuk, mi történik a Huawei-vel augusztus 19-ét követően.

(#26400) 7Heads Drago válasza wwhy (#26392) üzenetére


7Heads Drago
veterán

És szerinted ezek után ez így marad? Mert kétlem. Maguk alatt vágnák a fát sztem. Csak nyilván idő kell rá hogy ez megoldódjon.
A kínaiak ezek után tuttira neki esnek egy szoftvernek ami probléma lehet a googlenak.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.