- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gerner1
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Lalikiraly: Astra kalandok @ Harmadik rész
- sziku69: Szólánc.
- Fogkefe: elektromos vagy manuális?
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
-
LOGOUT
HTC ONE
Új hozzászólás Aktív témák
-
ferob
őstag
válasz
Szakiii #34950 üzenetére
Pontosítom magam utólag, hátha valaki egyszer ezt később olvassa, GPE variánsnál a bootloader fekete, szóval más ne fehér képernyőt várjon.
Nos a helyzet az, hogy a teljesen gyári Sense állapothoz, ami frissítést is tud alkalmazni, ahhoz nyitni kell a bootloader-t és az S-OFF is szükséges, de az 25 dollár és a fizetés az alkalmazáson keresztül történik PayPal-on át, viszont innen tudod letölteni a legfrissebb SunShine-t, ami kell az S-OFF állapothoz.
Ha sikerült a művelet, akkor pár apró szükséges lépés elvégzése után tudok adni egy friss Lollipop RUU-t, amit alkalmazva készen is lennél.Ha a fenti megoldás számodra elfogadható, akkor célszerű azt megcsinálni, de várhatóan igen hamar megjelenik az 5.1 a GPE variánsra, szóval ha esetleg az érdekel téged, akkor célszerű nem hozzányúlni, de persze, ha fontosabb a Sense, akkor nem kérdés.
Esetleg még van egy olyan megoldás, hogy feltelepíted a Sense launcher-t a GPE ROM-ra, amit megpróbálhatsz és kiderül, hogy mennyire felel meg neked.
A szükséges dolgokat megtalálod hozzá itt és még választani is tudsz, hogy Sense 6 vagy Sense 7 legyen.Szerk.: Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a GPE ROM-on nálad elérhető kell legyen a Lollipop frissítés, de persze, ha a Sense ROM a cél, akkor lényegtelen, de gondoltam szólok.
Új hozzászólás Aktív témák
- Sound Blaster AE-7 (B-Stock)
- Újra Akcióban!!! Ducky One 2 Mini és SF billentyűzetek a bolti ár töredékéért! Számla+Gari
- BESZÁMÍTÁS! ASRock B360M-HDV i5 8500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1660 Super 6GB ZALMAN S3 TG NJOY 500W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte H610M i3 12100F 16GB DDR4 512GB SSD RX 6600 8GB Zalman Z1 Plus ADATA 600W
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest