Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:31

LOGOUT.hu

HTC ONE

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37901) capulet75


capulet75
addikt

Sziasztok.

Öregecske M7-em megadta magát, illetve olyan hibát produkál hogy folyamatosan újraindul. Nagyon szeretem ezt a telefont, használnám még. Remélem tudtok segíteni valami ötlettel vagy tippel hogy mit tudnék vele csinálni hogy működjön ismét. Gyári droid van rajta, soha sem piszkáltam.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#37902) ferob válasza capulet75 (#37901) üzenetére


ferob
őstag

Állítsd vissza recoveryből a gyári beállításokat, ha utána megjavul, akkor nem hardveres hibáról van szó.

(#37903) capulet75 válasza ferob (#37902) üzenetére


capulet75
addikt

nem tudom mert amikor bekacsol akkor újraindul. azt se tudom mi az a recovery :B

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#37904) Bounty válasza capulet75 (#37903) üzenetére


Bounty
tag

Tartsd egyszerre lenyomva a bekapcsoló és a hangerő le gombot addig amíg meg nem jelenik a boot menü. Itt a hangerőgombokkal válaszd ki a "recovery" pontot, majd nyomd meg a bekapcs. gombot. A telefon elvileg újraindul recovery módban, ahol már tudsz csinálni egy factory resetet. De az is lehet, hogy már a boot menüben felajánlja a factory reset lehetőséget. Nem emlékszem pontosan.

(#37905) capulet75 válasza Bounty (#37904) üzenetére


capulet75
addikt

köszönöm, megpróbálom :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#37906) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

Hali.
Van itt olyan, aki M7-ről váltott U11-re? Már háromszor rászántam magam a vételre, és mindig meghátráltam a váltástól, mondván, várok mégegy évet. Ha akad valaki, aki le tudná írni saját tapasztalatai alapján a két készülék hangzásbeli különbségét, hálás lennék. Van-e az új kütyünek olyan hangereje, ha hívnak, közelít-e hozzá a dinamikatartomány, egyforma hangerővel szólnak-e végre a hangszórói, és tisztán hallhatóan sztereoban, valamint nem gyári fül/fejhallgatóval hozza-e a szintjét hangminőségben a frissítéseket követően. Az esetleges válaszért hálám.

[ Szerkesztve ]

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#37907) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tud valaki ajánlani olyan kamera appot aminel a mentést be lehet állítani sdre? A gyári kaneranal nincs ilyen lehetőség. A telefon HTC desire 816g 4.4.2 rendszer van rajta.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37908) Dodeszh


Dodeszh
tag

Sziasztok!
Több mint 4 éves a készülékem, az akkuja már nem igazán acélos. Van valakinak tapasztalaton alapuló ötlete, hol éy mennyiért érdemes akkut cseréltetni benne? Mennyibe kerül?

(#37909) ferob válasza Dodeszh (#37908) üzenetére


ferob
őstag

Tekintve, hogy már nem gyártanak jóideje hozzá alkatrészt, így akkumulátort se, ezért csak rossz minőségű, átmatricázott, netán használtat találnál, és azt is csak külföldről.
Valamint a készülék megbontása sem apró dolog és egyéb elemek cseréjét is igényli, amit a regionális szervizen kívül elég trehány módon végeznének el, így a készüléked sérülne is, ellenben a szerviz alkatrész hiányában ilyesmit már nem is vállal.
Tehát összeségében, ha tudod, akkor használd így, mert a végén csak egy hibás készüléket kapnál vissza a pénzedért, ha egy sarki üzletben szétbontanák, valamint ténylegesen erdeti és új akkumulátorral azok sem fognak tudni szolgálni, mondjanak bármit.

(#37910) Dodeszh válasza ferob (#37909) üzenetére


Dodeszh
tag

Hát, nem túl fényes kilátások annak a telefonnak, aki 4 évig harcostarsam volt, most tartalékoskent szeretnénk kicsit szinten tartani, ha szükség lenne rá, mint most is. Működik még, de a power bank állandó tartozéka lett már.

(#37911) Caldera


Caldera
aktív tag

A beállítások menüben való keresés előzményeit hogyan lehet törölni?

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#37912) Caldera válasza Caldera (#37911) üzenetére


Caldera
aktív tag

Megoldva :DD

''Úgy élj, hogyha leperg előtted az életed filmje érdemes legyen végignézned.''

(#37913) csubbaka


csubbaka
tag

Sziasztok!
Tegnap elővettem a fiókból a nyugdíjazott M7-et, gondoltam ráfér egy kis karbantartás... Erre sikeresen töröltem a rendszert róla :U Segítenétek, hogy merre találok hozzá mert Én nem vágom merre kellene keresnem. Pontos típusa: M7 Dual sim 802w 16GB

Köszi!

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#37914) ferob válasza csubbaka (#37913) üzenetére


ferob
őstag

Ha nem tudod, hogy ilyesmit hogyan kell keresni vagy csinálni, akkor vélhetőleg nem is törölted a rendszert, mivel módosítva sem volt, így a kérdés az, hogy pontosan mit csináltál, valamint mit produkál a készülék?

(#37915) csubbaka válasza ferob (#37914) üzenetére


csubbaka
tag

Bekapcsoláskor csak a HTC logó-ig jut.
S-OFF-os a teló (nem Én csináltam, így vettem már Én is) Recoverybe be tudok lépni (sajnos itt sikerült lenulláznom a rendszert) de aztán ennyi.
Team Win Recovery Project 3.0.2-0 ez van rajta.

csubbaka felhasználónak 43 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!

(#37916) ferob válasza csubbaka (#37915) üzenetére


ferob
őstag

Küldtem privát üzenetet a szükséges dolgokkal.

(#37917) csanady97


csanady97
tag

Sziasztok!

Elővettem a régi telót és nem akar bekapcsolni.
Nem ad semmi képet csak a két érintés érzékeny gomb villog folyamatosan.
Mi lehet vele?

(#37918) jotzo01 válasza csanady97 (#37917) üzenetére


jotzo01
tag

Nálam is csinálta egyszer, de kb. 15-20 perc töltés után rendbejött.

(#37919) csanady97 válasza jotzo01 (#37918) üzenetére


csanady97
tag

Lehet más baj is lesz itt mert a led is csak úgy kezd el világítani töltés közben hogyha nyomom a bekapcsológombot meg a hangerő le gombot egyszerre.

(#37921) lofagi


lofagi
addikt

Na kérem, hasonló a problémám, csak én napi használatban voltam a telefonnal. Sőt használtam az utolsó percig. Aztán leraktam a telefonomat és egy pár órával később amikor be akartam állítani az ébresztőt, nem kapcsolt be! Rádugtam a töltőre, pár perce megy rajta, de semmi, se kép, se hang, se led. Értem én,hogy nem egy mai telefon, de egyszerűen csak így megadja magát? :(

2 hónapja a 5.1 hangfal rendszerem, 1 hete a vgam és most ez, hát bmeg mi van itt...

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37922) lofagi válasza lofagi (#37921) üzenetére


lofagi
addikt

OKé, egy pár perces töltés és a hard reset, gomb és felfelé volume megtette a hatását bekapcsolt. De aggódom,hogy ez nem egy jó jel. Semmi átmenet nem volt. S az aku is 37%-ot mutatott mikor visszajött az életbe.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37924) benfolds


benfolds
őstag

sikerült leejtenem a telefont, és szilánkosra tört a digitizer, de az lcd is megrepedt. ebayről honnét érdemes rendelni alkatrészt? ez pl. jó lehet nekem? házi körülmények között nagyon macerás a csere? érdemes egybekötni egy akksicserével? unokahúgom htc rezoundján cseréltem egyszer digitizert, az nem volt nagy ügy. lehet láma kérdés, de ugye ezek az utángyártott kijelzők full hd-k?

(#37925) szaboo41 válasza benfolds (#37924) üzenetére


szaboo41
csendes tag

Igen én is egy ilyen olcsót rendeltem és olyan a felbontása. Bár vigyázz a túl olcsó kijelzőkkel , mert a ragasztó gyenge benne és felválik a kijelző. És az meg csúnya, hogy az este kellős közepén nézed a telefont és világít fehéren a kijelző széle.

(#37926) benfolds válasza szaboo41 (#37925) üzenetére


benfolds
őstag

hát igen, unokahúgomét sem sikerült úgy megcsinálnom, hogy ne engedjen el a ragasztó egy részen.
a videó alapján egy horror a csere, nem tudom, hogy belevágjak-e...ráadásul nekem szükségem lenne egy összeszerelési videóra is (fordítva kéne csinálni ugyanazt, de sokkal egyszerűbb lenne videóval). látom, a kommentben fel hívják a figyelmet egy hibára is...
akkor már cseréljek akkut is egyúttal? azt honnét érdemes venni? amúgy még mindig elég jól bírja a gyári ahhoz képest...

(#37927) ferob válasza benfolds (#37924) üzenetére


ferob
őstag

Elég nehézkes az ilyen jellegű javítás, mivel a készülék bontásakor egyéb alkatrészek cseréje is szükséges lehet.
Ha meg is csinálod, az akkumulátor cseréjét nem javaslom, mivel már rég nem gyártják, így nagy valószínűség szerint egy átmatricázott vagy használt darabot fognál ki.

(#37928) benfolds válasza ferob (#37927) üzenetére


benfolds
őstag

köszi a tanácsot itt is!

(#37929) benfolds


benfolds
őstag

hol tárolja a telefon a letöltött htc-s témákat? a régi háttérképemet akarom átrakni egy nem htc telefonra (csináltam róla képernyőmentést, de elég gagyi megoldás).

(#37930) jotzo01 válasza benfolds (#37929) üzenetére


jotzo01
tag

Szerintem egyszerűbb, ha megkeresed a képet a neten, vagy rakd ki ide a képernyőképet, hátha vkinek meg van jó minőségben.

(#37931) benfolds válasza jotzo01 (#37930) üzenetére


benfolds
őstag

semmi extra, erről van szó. végül is képernyőmentéssel egy fhd képet kaptam, de sztem nem 100%-os.
feltöltöttem google képkeresőbe, de semmi.

(#37932) benfolds


benfolds
őstag

az miért van, hogy egy gyári beállítások visszaállítása után eltűnt a galéria? csinálok egy fotót és csak fájlkezelővel tudom kibányászni, nem nyit galériát. one galéria ugye megszűnt, automatikusan ráfrissített a telefon visszaállítás után, de utólag töröltem a frissítést, hátha az zavart be...

a gyári beállítások visszaállításával mi veszik el? insertcoin 7.1.3, elementalx 22.3 kernel.

(#37933) ferob válasza benfolds (#37932) üzenetére


ferob
őstag

Az, ami nem a ROM része, valamint azok, amik közvetlenül az adat partícióra kerültek telepítésre az első ferakásnál, a visszaállítás után nem lesznek elérhetőek.

[ Szerkesztve ]

(#37934) benfolds válasza ferob (#37933) üzenetére


benfolds
őstag

köszi. és hogy tudok galériát tenni a telefonra? keresnem kell hozzá apk-t? stagefright védelem meg ilyesmi megmaradt vajon? (újra feltettem zip-ből, biztos, ami biztos :B )
com.htc.camera-6.70.866455-762001584.apk-t külön fel akartam tenni, mert úgy rémlik, hogy azt is cseréltem, de azt írja ki telepítés után, hogy "az alkalmazás nincs telepítve".

(#37935) ferob válasza benfolds (#37934) üzenetére


ferob
őstag

Inkább a ROM-ot telepítsd újra, hogy megoldódjon a probléma.

(#37936) benfolds válasza ferob (#37935) üzenetére


benfolds
őstag

tudnál adni ehhez egy kis segítséget? recovery-ből simán full wipe-ot követően? aztán kernelcsere (elementaltx-t használok) vagy arra nincs szükség?

[ Szerkesztve ]

(#37937) ferob válasza benfolds (#37936) üzenetére


ferob
őstag

Ha kernelt akarsz cserélni, akkor azt is, ha nem, akkor nem.

(#37938) benfolds válasza ferob (#37937) üzenetére


benfolds
őstag

újratelepítettem a rom-ot, nem meglepő módon a kernel is lecserélődött. kicsit kijöttem az elmúlt három évben a gyakorlatból, most próbálom kitalálni, hogy kernelt hogy is cseréltem... :U

(#37939) ferob válasza benfolds (#37938) üzenetére


ferob
őstag

Anno nem kevés időbe telt megírnom mindent a fórumon pl. ennek és sok más dolognak is a menetéről, amit a téma összefoglalója is tartalmaz már évek óta.

A recoveryből telepíthető típust két gombnyomással, míg egy adott boot.img fájlt pedig úgy, ahogy bármikor máskor minden ROM esetében.

[ Szerkesztve ]

(#37940) benfolds válasza ferob (#37939) üzenetére


benfolds
őstag

úgy tűnik, hogy minden oké, köszi!

(#37941) benfolds válasza benfolds (#37940) üzenetére


benfolds
őstag

kiválóan ment minden, konfiguráltam az elementalx-t, csodálatosan felgyorsult a telefon, az akksi is lassabban merült, belőttem mindent, feltettem a legszükségesebb appokat. raknám be a sim-et, de nem akar kijönni a tálca, valószínűleg a micro sim keret szorult bele. addig erőltettem, amíg ki nem jött egy pici réz érintkező társaságában. a sim-et természetesen már nem fogadja el. úgy tűnik, hogy ez a telefon már minden áron meg akarta adni magát.

(#37942) arkades


arkades
aktív tag

Sziasztok. Kaptam egy ilyen telefont, és az a problémám, hogyha bekapcsolom a kamerát, akkor egy rózsaszínű-lilás kijelzőt kapok, amin csak halványan látszanak a fényképezni kívánt tárgyak kontúrjai. Gondolom valami beállítási probléma lehet ez. Esetleg tudna valaki segíteni, hogy tudjam használni a kamerát?

Каждый дрочит как он хочет.

(#37943) novinyul válasza arkades (#37942) üzenetére


novinyul
veterán

A jó kis lilásodás, kamera modul csere lenne, de nem éri meg vele foglalkozni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#37944) arkades válasza novinyul (#37943) üzenetére


arkades
aktív tag

Hú, ez gyors volt, köszi. Akkor is, ha szelfi módban rendes képet mutat és készít?

Каждый дрочит как он хочет.

(#37945) novinyul válasza arkades (#37944) üzenetére


novinyul
veterán

A fő kamera ami szar sajnos, egy ideig garanciába cserélték.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#37946) arkades válasza novinyul (#37945) üzenetére


arkades
aktív tag

Köszi még egyszer.

Каждый дрочит как он хочет.

(#37947) pjen


pjen
félisten

Üdv Urak.van egy független M7 telóm amit egy UPC adat kártyával használok.A kártya 1 Gb os.Azt szeretném tudéé,hogy a havi adat keretből mennyi van hátra.Vagy ezt inkább a UPC fiókomban kéne kéresni.

(#37948) fister


fister
tag

Egy kis érdekesség: 2014.03 óta a mai napig ezt a telefont használom hiba és gond mentesen. 5. születésnapját ünnepelte a telefon ebben a hónapban :) De ugye tudjuk, hogy maga a telefon 2013.03-ban jelent meg, tehát a modell gyakorlatilag 6 éves, csak az én példányom 5. Kijelzője, kamerái, minden gombja, érzékelője, azaz minden hardvere tökéletesen működik. A szoftver gyári, ami frissítést még anno megkapott: 7.19.401.51, az android 5.0.2, a htc sense 6.0. Azért nem mókoltam rá custom romot, mert fontosabbnak tartom hogy minden tökéletesen működjön rajta, mint sebességben nyerjek mondjuk +5-10%-ot?! Pár példát említsek: messenger, chrome kicsit akadozik főleg bezárás utáni első indításnál, de még a gmail vagy a google keep is be tud akadni. Waze sürgős elindítását felejtsük el, várni kell rá, de ha már elindult jól működik. Spotify-ra szintén várni kell, ha elindult egész gyors, számváltás kicsit laggos kb 1-2mp mire számot vált. Waze és spotify közben bármit csinálni erős idegzetűeknek ajánlott, pl. spotify közben böngészés csak érezhető lassulással lehetséges, waze közben pedig chromeban megnyitva az m4 sport streamet a telefon újraindulását is eredményezheti :D Játékok engem nem érdekelnek, nem is tudok mondani példát mert már régen raktam fel bármit is, de amihez nem kell vas az persze jól fut, ami kicsit is nagyobb hardverigényű az vagy nem fut jól vagy inkább felejtsük is el. Viszont google playben még minden alkalmazás, és szinte minden játék kompatibilis az eszközzel. Kezdetek óta a gyári utánzat kínai tok van rajta, ezért kívülről is makulátlan állapotú. Kijelzőjét szintén a kezdetek óta vaskos tempered glass védi, nem a manapság kapható 1 dolláros "rálehelek és törik" tempered, igaz ennek hátránya hogy vastagabb, viszont tokban olyan mintha rajta se lenne.
Csupán annyi történt, hogy 2018.02-ben megadta magát a gyári akksi, vagy túltöltött lett vagy nem tudom mi baja volt, de 2 hétig nem reagált semmire, se töltésre, semmire. Ezelőtt csinált már olyat, hogy 10% körüli töltöttségről leesett 0%-ra, vagy waze használata közben csak szimplán kikapcsolt mintha kivenném az akksit, tehát már érezni lehetett hogy döglődik az akksi. Ekkor úgy voltam vele, hogy megpróbálom szétszedni magamtól, hiszen szervizre már nem érdemes költeni, eladni úgyse fogom és nem is kapnék érte szinte semmit, ha meg új telefont veszek, akkor nem mindegy hogy elrontok valamit ha úgyis berakom a fiók mélyére? Ezzel egyidőben rendeltem ebayről 1800 Ft-ért egy új akksit is utolsó esélyt megadva. Sikerült szétszedni, és csak a sim kártya tálcánál törtem le a készülékházból egy kis darabot, ott túl gyenge volt, de egyáltalán nem vészes, főleg hogy azóta is tokban van. Miközben vártam az ebayes akksit, babráltam a telefont, pihentettem, semmi. Kb. 2 hét múlva nem hagyott nyugodni a dolog, megint elővettem, és végre bekapcsolt a régi akksival :) Miután megérkezett az új, összeraktam és azóta pörög. Accubattery alkalmazás a mai napon 90%-os állapotúra írja ezt az ebayes akksit, azaz 2100mah van meg a gyári 2300mah helyett. Továbbá azt írja átlagos használat mellett 5 és fél órát kellene tudnia 100%-ra töltve, nekem rendszerint kb. 3 és fél - 4 órát bír bekapcsolt kijelzővel.
Mivel ez egy 32gb-os változat, azt nem értem miért foglal az Egyéb 12,81gb-ot. Fórumokon sokan azt írták ezt mind a rendszer foglalja, én azonban kicsit sokallom. Igazából viszont nem is érdekel, amúgy se tudnám telepakolni, illetve ez már nem is az a telefon amit telepakol az ember :D
Csináltam olyan benchmarkokat is, amivel manapság a mobilarena tesztel, hogy összehasonlítható legyen új telefonokkal.
Számomra ez a htc mindenképp egy hős, ki merném jelenteni, hogy a gyártó 6 évvel ezelőtt jól összerakta. És még mai szemmel nézve is szép, kár hogy a tok miatt semmit nem látok belőle :D Fájó szívvel, de lassan már tényleg le fogom cserélni, viszont mindezt le szerettem volna írni, hogy megmutassam, vannak még "túlélők": a htc one m7, és én :D

(#37949) benfolds válasza fister (#37948) üzenetére


benfolds
őstag

szép. szerintem én is nyúznám még mindig, ha nem törik be a kijelzője, bár nekem komolyabb problémáim voltak a sebességgel, mint neked. igazából nagy megkönnyebbülés volt huawei p10-re váltani, ilyen szempontból.
amúgy egyetértek, mai szemmel is jó a design, főleg kikapcsolt állapotban, mert bekapcsolva a gyászkeret már kicsit gáz. :DDD de pl sokkal jobban néz ki, hogy elöl és hátul is ezüst, nem mint a p10, aminek az eleje fehér, és csak a hátlapja ezüst.

(#37950) pjen válasza benfolds (#37949) üzenetére


pjen
félisten

Enyém is meg van még,de sajnos a mikrofonja megadta magát.Navinak használtam,de az érintő felület is kezd meghalni.Lassan kuka lesz.

(#37951) Derrewyn válasza fister (#37948) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Az enyém ősszel lesz 6 éves (2013.09) , mondjuk gari lejárta előtt a kameralilulás miatt szervízben volt (2015.07), akkor gyakorlatilag felújították.
2 éve apám használja, egyedül a sebességre panaszkodik ő is, illetve a szelfikamera burkolata alá került por, egyébként rendben teszi a dolgát, minden működik rajta.

(#37952) tuctuc


tuctuc
aktív tag

Csajomnak, is, nekem is Dual-SIMes M7-ünk van ezer eve, es napi fö telefonkent hasznalva, full gyari 5.0 droiddal is imadjuk. Kutya baja egyiknek se, pedig tokot nem lattak, de esni azert estek, akksik is reggeltöl estig böven kibirjak, a sebessege is vallalhato, ha neha ujrainditod es irtod a fölös megnyitott apookat. Tegnap rendeltem mindkettöhöz oldalso keretet meg hatlapot (ezert neztem ide fel), a DS-en 5 perc cserelni, es remelem ujszerü kinezettel meg egy ideig elleszünk velük. Gyakran nyomkodok uj telokat de nem visz ra se a lelek, se a kenyszer se a HÜHA-faktor a cserere.

20 éve a PH-n

(#37953) i400


i400
senior tag

Azért azt jó látni, hogy nem csak én használom még (persze nem elsődlegesnek) az M7-et! Mindig azt mondom a legjobb telefonom ami valaha volt, és mindjárt 6 éves lesz :)

(#37954) lofagi


lofagi
addikt

Egy hónapja mondtam áldást rá én is. A legjobb telefonom volt eddig. Imádtam az első pillanattól kezdve. A karrierjét az tette be,hogy az elmúlt időszakban 2x is sikerült leejtenem kőre. S mivel gyönyörűnek tartom még a mai napig is, keret nélkül használtam. Sajnos már a lassulás jelei nálam is előjöttek, de még mindig úgy voltam vele,hogy küllemre nem találtam szebb telefont. Több, mint 5 évig voltam boldog tulajdonosa.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37955) benfolds válasza lofagi (#37954) üzenetére


benfolds
őstag

egyetértek, hogy nagyon szép telefon volt, én tavaly nyáron engedtem el, miután betört a kijelzője, de már lassú is volt. én huawei p10-re váltottam (előtte volt két hétig iphone 6 plus-om is). ha még nem vettél másik telefont, akkor nagyon ajánlom a p10-et. designra hasonló (nekem ezüst van, egy nagyon picit bazáribb az árnyalata, mint a one-é). sebességre nyilván ég és föld, a mérete jó.
ha megcsinálnák a m7-et gyászkeret nélkül, jobb hardverrel, ugyanazzal a desingnnal, én vevő lennék rá. :D :D (ezekhez a paraméterekhez tavaly a p10 és az iphone állt legközelebb)

(#37956) lofagi válasza benfolds (#37955) üzenetére


lofagi
addikt

Mi mix 3-ra váltottam. Imádom. :)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#37957) benfolds válasza lofagi (#37956) üzenetére


benfolds
őstag

nem rossz, a de a hátlapi ujjlenyomatolvasó nekem nem jön be.

(#37958) pjen


pjen
félisten

Szevasztok.Egy kérdés.Hűgy lehet az,hogy normál telefon hívásnál nincs kimenő hangom.Viber beszélgetésnél viszont működik minden rendben? :R

(#37959) ferob válasza pjen (#37958) üzenetére


ferob
őstag

Próbáld ki, hogy kihangosítod hívás közben, hogy úgy hallanak-e, majd utána a beépített audio tesztet a tárcsázóba írt *#*#3424#*#* kóddal, ahol ki tudod próbálni a mikrofont.

(#37960) pjen válasza ferob (#37959) üzenetére


pjen
félisten

A textel jó.A kihangosítást kipróbálom.

(#37961) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Tud valaki jó romot, ami olyan mint a gyári? Jelenleg viper van rajta, de amikor el akarom inditani az lg appot akkor azt írja, hogy a gyökeres eszközön nem érhető el.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37962) B@ldrick válasza Tiger. (#37961) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

ARHD93+Kangaroo használok supersu-val. Neked magisk hide kellene ha rootot érzékel.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#37963) Tiger. válasza B@ldrick (#37962) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Rootolt, és 2.8-as recovery van rajta.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37964) Tiger. válasza B@ldrick (#37962) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Felraktam újra a viper romot, kérte, hogy frissitsem a supersut vagy mit, azóta bekapcsolás után csak a neve van kint a képernyőn és nem csinál semmit.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37965) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sikerült helyre rakni de ez a lg smart thinq app nem megy

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37966) B@ldrick válasza Tiger. (#37965) üzenetére


B@ldrick
aktív tag

Próbáld feltenni a magisket recoveryből, majd boot és abban a hide menü alatt pipád be az appodat.

▌iPhone 12 • Huawei P20 Pro • OnePlus 3 • HTC One ▌F-Secure SAFE ▌Ubuntu • EndeavourOS • OpenMediaVault ▌

(#37967) Tiger. válasza B@ldrick (#37966) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Sajnos most meg azt csinálja, amit az előbb, hogy ujra indítás után, fehér kép a telefon neve, alul android, itt áll egy ideje, vagy várjak?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37968) Tiger. válasza B@ldrick (#37966) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Amúgy, hogy tudom frissiteni a recoveryt?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37969) Tiger. válasza B@ldrick (#37966) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az app fent van, ez a supersu nincs, mert amint felrakom lefagy a bootnál. A programba belépve nem látok hide menüt.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37970) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Nálatok megy a messenger?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#37972) Piazza


Piazza
tag

Kijelzo uveget lehet kulon cserelni?
Ha igen, van ra valami megbiztato hely?

Akkut milyet erdemes bele venni?
Hol cserelik?

(#37973) ferob válasza Piazza (#37972) üzenetére


ferob
őstag

Nem lehet csak azt cserélni, mert teljes egészében hozzá van ragasztva és előbb sérül meg a panel, szóval ha még kapható egyáltalán, akkor egyben kell megvenni.
Akkumulátort már régóta nem gyártanak hozzá, így mind a gyári, mind pedig az utángyártott üzemideje kevesebb lesz.

(#37974) Piazza válasza ferob (#37973) üzenetére


Piazza
tag

De kar!
A kijelzot gondoltam hogy csak egyben lehet cserelni.
De az akkurol azt hittem lehet hozza kapni valami utangyartottat.

Kar erte, mert szerintem azota sem gyartottak ehhez hasonlo keszuleket!

(#37975) Piazza


Piazza
tag

Uj akkut honnan lehetseges beszerezni a keszulekhez?
Esetleg uj kijelzot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.