Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) Lacee04 válasza Heisenberg69 (#49) üzenetére


Lacee04
tag

S7-nek a menüje is akadozik össze vissza és a RAM kezelése kritikán aluli, de biztos jobb :D

(#52) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Infra és fm hiánya, nem sztereó boomsound, gyári böngésző elhagyása és touchpal behozása. :(((
Számomra ezek mind nagy negatívumok.
Most egy darabig akkor marad az m8, úgyis most 10 alapú fwt kapott.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#53) RaveForce válasza dejvid8 (#47) üzenetére


RaveForce
veterán

És "Samsung". Nekem nem kell olyan telefon, ami egy sima balra-jobbra lapozásnál képes beakadni, és nem mellesleg zabálja a memóriát.
"Csak egy htc" - látom nem használtál még HTC-t. Na de ilyen elvakult szamsung fanoknak hiába is mondom ezt.

LoL.... azért ez hatalmas öngól volt :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#54) szaszyka válasza Heisenberg69 (#49) üzenetére


szaszyka
senior tag

A Samu csak azért van az első helyen, mert egy csomó zsetont letesz a kereskedőknek, hogy az ő termékei legyenek kint a polcokon. Akár TV, akár teló, akármi, ami Samsung, mind ott virít mindenhol, hogy a p.raszt azt lássa csak. Vajon miért kezdtek az emberek Huawei telefonokat venni, miután megjelentek a Huawei-szigetek a Telekom üzletekben? Ez mind marketing. Az emberek 99%-nak a kutyasz.rt is el lehete adni, ha állandóan az orruk alá dörgölik. Arról nem beszélve, hogy ami dömpingtermék, az nem prémium (Az Apple sem, csak elhiszik az emberek)!!!!! De sok sikert a Samukának :)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#55) mjani1172 válasza kiliman (#30) üzenetére


mjani1172
addikt

"és más bajai is vannak bőven"

Mondanál ezek közül egy párat?

(#56) dejvid8 válasza RaveForce (#53) üzenetére


dejvid8
őstag

Miért is? Arra akarnál kilyukadni, hogy én meg elvakult HTC fan vagyok?
Nem vagyok. Az m8 az első htc telefonom, előtte volt LG és Sony is.
Ez nem elvakultság. Csupán nagyon pozitív véleménnyel vagyok a HTC-ről, mivel saját magam tapasztalom, hogy mennyire akadásmentes, és optimalizált a rendszer. És ebből kifolyólag normális, hogy a HTC mellett állok.
Azt meg hogy a Samsung képes minden helyzetben beakadni, tudom, tapasztaltam.
Az egyik ismerősömnek s6 edge van, és próbálgattam...Elég is volt belőle.

Na de ha nem erre gondoltál az öngóllal, akkor fejtsd ki, hogy mire. :)

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#57) RaveForce válasza dejvid8 (#56) üzenetére


RaveForce
veterán

ment p.ü.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#58) Heisenberg69 válasza szaszyka (#54) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Mindegy hogy miért van az első helyen... ott van és kész. Ennyi.

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#59) w333 válasza Heisenberg69 (#58) üzenetére


w333
félisten

Hamarosan itt is az első helyen lesz ...

Androidos szégyenlistát hozna létre a Google :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#60) migabi24 válasza w333 (#59) üzenetére


migabi24
nagyúr

Na ez egy piszok jó ötlet, égjen is a pofája annak aki nem frissít, és a vásárlásokat is hátha befolyásolja majd

[ Szerkesztve ]

(#61) legiaap válasza w333 (#59) üzenetére


legiaap
nagyúr

Valahogy úgy!
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#62) Bog válasza CptAdamica (#21) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tévedésben élsz, a Speedshop hivatalos HTC disztribútor, a HTC magyar képviseletétől van a készlet. Csak a tények kedvéért.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#63) janeszgol


janeszgol
félisten

Ez igen. A legnagyobb trollok is itt vannak. Az is az, aki szerint HTC-t csak szakember vehet es az is, aki szerint a Samsung azert jobb, mert Samsung. Ez a ket velemeny amugy ugyan az.
Amugy reklam nelkul felesleges vallalkozast csinalni.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#64) Dave1984 válasza Lacee04 (#51) üzenetére


Dave1984
őstag

Az tuti neked sincs S7ed.Nem lett rossz ez a htc de pont a sztereó hangszoropart hagyták ki,ami miatt anno vettem az E9 et.
Szubjektív vélemény: bármilyen jo is egy IPS kijelzo,Amolednek nyomába sem ér.
Remélem idovel visszahozzak az előlapi hangszoropart, akkor 2-3ev mulva talán a HTCt választom. Talán Amoled lesz akkor a csucs készülékben.

[ Szerkesztve ]

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#65) Janez0085


Janez0085
tag

Az adáshoz képest kellemes csalódás a teszt. Negatívum alig van szinte csak magasztalás akkor miért csak tetszett? Az ár hagyjuk már az már rég nem szempont a prémium kategóriában....Kíváncsi lennék a Speedshop vagy a Media Markt mennyi telefont ad el egy árúkeresős bruttó 27%os áfa csalós webshophoz képest szerintem elenyésző mennyiséget:D Senki nem akar 270.000ért megvenni valamit ha 199.000ért is megkapja számlásan. Ez meg hogy honnan van a telefon mizéria...honnan lenne ??? A HTC nem gyárt sufnisoknak külön meg a Media Marktba külön tipust :D Ebben az országban jelen anyagi helyzet szerint a "sufni" ár a mérvadó nem a mondvacsinált hivatalos.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#66) CptAdamica válasza Bog (#62) üzenetére


CptAdamica
veterán

Akkor miért mondták nekem tavaly telefonban, amikor az M9 után érdeklődtem, hogy Ázsiai régiós a készlet? :D Lehet régen az volt, de ma már biztos, hogy nem az.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#67) Janez0085 válasza Dave1984 (#64) üzenetére


Janez0085
tag

Én S7 Edge-ről váltottam 10-re az én szememnek még szebb is a kijelző.

[ Szerkesztve ]

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#68) brek666 válasza Lacee04 (#46) üzenetére


brek666
tag

Ezt nem értem ..Anno sok "sájomi" teló sem lett ajánlott...mégis mindenki veszi őket.Nem vagy objektív

(#69) milanmylo válasza dejvid8 (#47) üzenetére


milanmylo
aktív tag

És te ismersz elvakult HTC fant? :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#70) Bog válasza CptAdamica (#66) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért, mert abban a csodálatos és fantasztikus helyzetben voltunk tavaly ilyenkor, hogy a kiváló HTC-nek nem volt hazai képviselete, lévén a TCCM-től elvették a forgalmazás jogát, saját irodát pedig képtelenek voltak felállítani helyette több mint egy évig. Magyarán ebben az időben a szolgáltatói készlet volt egyedül hivatalos, de azok is a csehektől jöttek, de a HTC áldásával.

Többek között ez az oka annak is, hogy nem voltak a Veletechen és annak is, hogy a HTC eszközök rendre késve kerültek hozzánk és mindig kiskerekből. És de, mióta újra van hazai HTC, a Speedshop hivatalos forgalmazó, olyannyira, hogy a HTC 10-et előbb tudták odaadni, mint a magyar képviselet, viszont a magyar képviselet erre rábólintott, mert ugyanabból a készletből adtak volna ők is, csak később, a viszonteladóik kiszolgálását követően.

Egyébként meg pont ezért kissé ellentmondásos a "ki fizeti le az oldalt" eszmefuttatás a tisztelt okostojásoktól, a Speedshop is partnerünk és reklámoz nálunk, a HTC hivatalos partnere, akkor most logikázzátok már ki kérlek, hogy milyen motivációt tudtok mögétenni annak, hogy szerintetek a termék le lett direkt húzva.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#71) Heisenberg69 válasza Bog (#70) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

"kiváló HTC-nek" <--- szinte tapintom a szarkazmust:D:D

amivel egyet is értek. Nem fognak hiányozni... ;]

[ Szerkesztve ]

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#72) brek666 válasza istnag (#48) üzenetére


brek666
tag

[link]

Hmm a kép 2/3 a a két szél valami brutális torz mosottt zajos...Nem nem jó a kamera.De ahogy gondolod.LEhet ,hogy ez nem a lnecs hibája ha szoftveresen javítható akkor én is azt mondom elmegy de nem korszakalkotó.

(#73) MartOOn válasza CptAdamica (#66) üzenetére


MartOOn
addikt

Mert azt is árulnak. De nyugodj meg van a polcon hivatalos IS.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#74) -Skylake- válasza dejvid8 (#16) üzenetére


-Skylake-
addikt

pont azert nem kapot ajanlottat, mert az S7E ajanlottat kapot. azert nem egy kategoria, kezdve az S7E kijelzojevel, akksi, ip vedelem. meg jo hogy nem kap ajanlotattat.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#75) fRooStzzZ


fRooStzzZ
senior tag

Nem tudom, ki hogy van vele...
De megneztem a lott fotokat, nem csinal hu de jo kepeket...
Ennyi penzert, vagy talan mondhatni egy 80-100e.el olcsobb gepek is jobb kepeket lonek, mint ez..
Vagy csak nekem nem jott at a dolog?

(#76) h4h01


h4h01
senior tag

Nekem ez a telefon ez abszolút csúcs! Nekem ez számít a legjobbnak ennyi! Viszont a teszt az, szerintem felületes lett..Kamera nem lett valami nagyon kivesézve, konkrétan leírjátok azt ami a doboz hátulján van, de nem látok pl. makrót, 12 fotóból 5 az tájkép :S A szelfinél is komolyan ezt a képet kellet ide tenni? 2 marha nagy ilyen fényvisszaverő palánk, az tök ideális :) Beépített DAC erősségét is összemértem volna a konkurenciával, valamilyen külső hangszóró segítségével, h azért kijöjjön a minőségbeli különbség..
brek666: "A z új boomsound is vicces..." Azért sztem még így is messze kenterbe veri az összes idei flagshipet..Hallottál már S7-et kihangosítva, max hangerőn? Nah az a vicces..

(#77) dejvid8 válasza milanmylo (#69) üzenetére


dejvid8
őstag

Ha te is arra gondolsz hogy én elvakult vagyok akkor nem, nem vagyok az.
De ezt már az (#56) -os hozzászólásban kifejtettem.
Ugyanúgy beismerem azt is hogy vannak negatív tulajdonságai a telefonnak(pl az m8-nak), és logikus hogy leírom a pozitív dolgokat is, amiket tapasztalok.
De ha elvakultnak gondolsz, oké. Én tudom hogy nem vagyok az, és kész.

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#78) -Skylake- válasza Lacee04 (#46) üzenetére


-Skylake-
addikt

"A HTC egy presztízs márka ezért is drágább. Ez nem olyan tömegtermék mint a Samsung. Ha egy embernek HTC telefonja van azt jelenti hogy ért is a dolgokhoz"

hahaha ,tanits meg lol . ez a hsz alapbol megerne a vegleges kizarast.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#79) Heisenberg69 válasza -Skylake- (#74) üzenetére


Heisenberg69
senior tag

Pont ezt írtam én is, de látod, a reakció annyi volt, hogy egyiknek sincs gyakorlati haszna... ha nincsenek ilyen cégek mint a Samu, ülnék a barlangban a tűz körül...

SONY Xperia™ XZ Forest Blue

(#80) mg1992mg


mg1992mg
senior tag

Na, a sok Laggsung mester megtalálta a topicot, és egyből megy a Samsung magasztalása, s a HTC szidása...

De folytassátok kérlek, mire hazaérek melóból, legyen mit olvasni.

[ Szerkesztve ]

(#81) janeszgol válasza Janez0085 (#65) üzenetére


janeszgol
félisten

Latom nem vagod, mirol van szo. Mas regios modell olcsobb, abbol rendelnek, majd ha tudnak, szoftvert mokolnak. Gyari visszaallitasnal erhetnek meglepetesek.
Na ezert nem mindegy, mibol rendelnek. Szoval a legolcsobb sufnis ar nem szamit. Sot, semmilyen sufnis az nem ertekelheto.

A tesztet elolvasva nem rossz keszulek. A voda biztos, meg talan a Telenor is beteszi a kinalataba. Okos dolog lenne minel hamarabb. (Ez a hivatalos disztributortol fugg. Lasd Bog hozzaszolasat.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#82) hajbel válasza -Skylake- (#74) üzenetére


hajbel
addikt

A másik oldal mondhatja, hogy neki a fém burkolat (ami nem karcolódik, mint állat), a normális hangszóró és hangchip, valamint a normális rendszer számára fontosabb. Szerintem nagyjából egy szinten van a két telefon, egyéni preferencia dönt. Nekem a kamera a fontos, ezért S7-et választottam. Egyébként itt is van IP védelem, csak itt 53.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#83) Csapoati válasza -Skylake- (#78) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Most miért? A főnökük is megmondta, hogy a HTC a mobilok Rolexe. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#84) kiliman válasza mjani1172 (#55) üzenetére


kiliman
tag

Legtöbb probléma a festett fémházzal van, ahogy a linkelt videóban is látszott voltak dudorok a festésben (előző hsz-em). Aztán több reviewernél is történt olyan, hogy elkezdett lepattogni a festék a modulok cserélgetése miatt a nyílás pereme körül, szerintem ez átlag felhasználáskor is megeshet. Lehet ez csak pár eset, de nem értem, hogy miből állt volna úgy "festeni" a telókat, ahogy a többi nagy. Leginkább a fizikai kivitelezésben látom a hibákat, szoftvereset nemtudok mondani.

(#85) -Skylake- válasza w333 (#59) üzenetére


-Skylake-
addikt

az remelem azert megvan, hogy ha ez a lista valoban elkeszul, akkor annak egyetlen hozomanya lesz a samsungra nezve : elkezdenek izombol frissiteni es az osszes update kb 1 hetes csuszassal jon majd a nexushoz kepest.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#86) istnag válasza brek666 (#72) üzenetére


istnag
addikt

Ez szinte mindegyik telefon képeinél jelen van. Az, hogy mennyire, csak attól függ, mennyire sikerül jól a fotó.
[S7 edge].

(#87) CptAdamica válasza Bog (#70) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez így értem, viszont az expansys még mindig ott van, mint egy nagyobb viszonteladó, ahol 234 ezer a telefon és semmivel sem kapnánk többet a csodálatos speedshoptól. Tehát ezt a 234 ezres árat miért nem lehetett megemlíteni? :)

Megyen!

(#88) whatwhatwhat


whatwhatwhat
aktív tag

"keskeny kávák" - pfff, xperia z3 ugyanekkora kijelzővel 1 tized milliméteres eltérésekkel ugyanezekkel a dimenziókkal rendelkezik.. vagyis kivéve a vastagságot, az 2 milliméterrel kevesebb, ugyanakkor az akksi egy 100assal nagyobb, ja és vízálló... ez egy 2 éves telefon. nem vagyok sony fan de volt z3-am így ez a példa jutott egyből eszembe, ne írjunk már hülyeségeket. s7 edge, na ott pl keskeny kávák vannak, ennél nem.

[ Szerkesztve ]

(#89) w333 válasza -Skylake- (#85) üzenetére


w333
félisten

Szerintem ettől nem kell tartani ... :N

(#86) istnag

Csak az S7 rátesz erre egy lapáttal és ocsmány túlélesített képeket lehet vele lőni, ezeket fotós topikban már szépen teszteltük és kitárgyaltuk ! :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#90) h4h01 válasza CptAdamica (#87) üzenetére


h4h01
senior tag

Ők a partnerek..nem tudsz mit csinálni..egy telefon miatt nem kockáztatják a szövetséget :))

Bog: Annyi az egész, h nem annyiba kerül a cucc, mint amennyiért a ss árulja..Am. egy ajánlott plecsni azért kijárt volna a cuccnak, mert magában az irományban semmi negatívum nincs megemlítve, ill. nagyon kevés, de mégsem ajánlott..

[ Szerkesztve ]

(#91) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Nem rossz, nem rossz. De még mindig az M7 a kedvencem. :)
Amíg nem jön hasonló, addig az M9 marad. Nem érzem, hogy le kellene cserélni.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#92) -Skylake- válasza Csapoati (#83) üzenetére


-Skylake-
addikt

A HTC ugyan olyan tucat szar mint a Samsu vagy az Alma, ezt nem ertik meg az emberek, imadom. Csak ez egy nagyon draga tucat szar, mert ameg egy alma tokeletes az r=1 usereknek, egy samu pedig olyat tud letenni ami valoban fejlesztes (gondolok itt pl ip vedelemre,de SoC , belso ROM sebesseg stb mindenben a piac felett) addig a htc belerak egy felbumszaundot es ezzel meg is indokolja, hogy oda araz, ahova a 2 legnagyobb telefongyarto. Nincs amugy baj a HTC-vel, csak nem fogjak fel, hogy haldokolnak. Egy Xiaomi , Oppo, 1+1 is high end belsovel a piac ala araz, mert nincs eselyuk a 200k-s regiobam terjeszkedni. Hat a HTC pont kurvara ugyan annyora nincs eselye ebben a regioban, jelenleg pont ugyan olyan noname gyartonak tekintheto. JO telefon, NAGYON JO szoftverrel, teljesen irrealis arkepzessel, ami pont a fent leirtakbol ered, hogy a htcnek konkretan fogalma sincs arrol, hogy milyen poziciot foglalnak el a piacon.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#93) #16820480 válasza Zirowe (#52) üzenetére


#16820480
törölt tag

Úgy tudom, hogy a 6.x alapú szoftverben már kötelező a Chrome, mint alapértelmezett böngésző, és nem is lehet benne a régi AOSP, valami ilyesmit olvastam valahol.

A telefon továbbra is nagyon tetszik, kicsit a QHD-t tartom feleslegesnek, de ezzel együtt lehet élni, ha jó az üzemidő. Az ára kell még lejjebb menjen, és idővel szerintem beszerzek majd egyet :K

(#94) Orcsi válasza vacs (#27) üzenetére


Orcsi
aktív tag

Bocsi de megnéztem ezt az expansys-t .... céges vásárlás esetén azért ez nem olyan egyszerü, értem én hogy a számla megfelel mindennek de akkor is... illetve az ár sem "fix" aktuális árfolyamtól függ ... arról nem is beszélve hogy 20% ÁFAval dolgoznak itthon ez 27% szóval nem várható el egy Magyar cégtől hogy azon az áron adja ... (kapásból ~15k eltérés ...) szóval olyan alternatívát mondjatok ami itthon úgy elérhető, hogy az megfelel a Magyar szabályoknak fix forintban van és bemegyek a boltba és megveszem és kapok egy Magyar HUF os áfás számlát ...

Amúgy tetszik a teló és mivel nincs normális WP8 telefon ezért ez még alternativa is lehet nálam ... :))

Same shit, different day!

(#95) brek666 válasza istnag (#86) üzenetére


brek666
tag

A túléséesítést leszámítva ez kb 1000x jobb és 1000x kevésbé torzít mint a htc ...

(#96) kbyte1024 válasza -Skylake- (#78) üzenetére


kbyte1024
addikt

+1 de jó hogy leirtad!:) En azota röhögök ezen a duman:)) htc meg az etalon,meg a minoseg duma;) vicc

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#97) RaveForce válasza -Skylake- (#92) üzenetére


RaveForce
veterán

GIGA +1 topik zárható :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#98) emvy válasza Orcsi (#94) üzenetére


emvy
nagyúr

Kulfoldi vasarlast siman el lehet szamolni, nincs vele semmi gond. Az Expansys teljesen szepen, szabalyosan csinalja, levonja az AFA-t.

while (!sleep) sheep++;

(#99) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Azért szerintem az összegzésben elég egyértelműen le van írva, hogy miért kapta ezt a plecsnit és miért nem ajánlottat. Nem mellékesen ezért olvasunk tesztet, hogy kiderüljön, hogy olyan emberek szemében, akik már próbálták a különböző kategóriák különböző konkurenciáit, megállapítsák, hogy ahhoz mérten az épp teszten levő telefon mikyen. Gyanítom jobban fogják ezt látni, mint mi, akiknek van 1-2 telefonja és majd mi a specifikációk, vagy az MM telefonsimogatója alapján megmondjuk, hogy most jogos-e a tesztelő véleménye.

Nekem speciel az árazás ott dől el, hogy az edigitalnál mennyibe kerül egy telefon és a Telenornál mennyi. Ha véletlen jó ajánlatban van megveszem szolgáltatónál, ha nem éri meg, akkor edigital. Na a HTC, bármennyire is szerettem volna már kipróbálni , egyszer sem tudott olyan ajánlatot hozni, hogy megérje megvenni, a Telenornál pedig például évek óta nincs is HTC a palettán. Ha olyan iszonyat jó lenne biztosan lenne. Hozzáteszem ha már fel van hozva a presztízs, ez már a Samsungra is igaz, azért S410-es telefont 80-ért adni példának okáért micsoda akkor? Annyi a különbség, hogy utóbbit viszik is.

A megbízhatóság pedig szerintem használat függő, legjobb barátomnak van egymás mellett iPhone 4 és iPhone5S, a 4 most kezd döglődni, az 5S- pedig már kétszer cserélték és ennek is van baja. Másiknak a 6 tökéletes. Ismerősöm Samsung Note4-e tökéletes, másik ismerős egy éves Alphája folyamatosan lefagy és van minden baja, nekem anno a Wave 723-am pedig konkrétan egy rakat szar volt. Akkor ebből vonjon le valaki bármit is. Volt családban Huawei Y300, végig hibátlan volt, most van Y330, az is hibátlan, nekem van egy 4X-em, az is hibátlan és pont az Apple tulaj barátom kérdezte, hogy mennyiben volt a 4X, mert az i4 helyébe inkább újra Huawei-t szeretne. Na ezutóbbit csak azért írtam, mert valaki írta, hogy azóta vesznek Huaweit, amióta szigetek alakultak ki valamelyik szolgáltatónál. Nem, azért, mert a HTC elszállt, a Sony elszállt, a Samsung elszállt a Huawei pedig (igaz most kezd ő is) jó áron ajánlotta azt a teljesítmènyt, amit a többiek többszörös áron.

(#100) umfrider


umfrider
senior tag

Szerencsére a teszt nem ugyan azt a szintet hozta, mint a bemutatóvideó! :)

'Egy nap 24 órából áll; akkor, ha 6 órát alszol marad 18 órád. Persze mondhatod, hogy "várj egy picit, én 8 - 9 órát alszom". Ebben az esetben azt javaslom, aludj gyorsabban!'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.