Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) s3nsitivity válasza Kamikazeman (#949) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Mi kevés? :F

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#952) h4h01 válasza Kamikazeman (#949) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát, fura hogy ezt mondod..A telefonnak konkrétan nincs gyenge pontja..Ennél többet idén nem nagyon lehetett volna belepakolni..Igazi kiveszed a dobozból, ozt használod cucc..
De ha nem vagy biztos, akkor ajánlom, h várd meg amíg pl. MM elkezdi forgalmazni, aztán nézd meg élőben..Valaki korábban írta, h elvileg ebben a hónapban kezdik árusítani..

(#953) #16820480 válasza h4h01 (#952) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én mondjuk örülnék egy Ambient/Active Display funkciónak, bár ahhoz az SLCD kijelző nem a legjobb. Ezen kívül viszont tényleg masszív a tudása a készüléknek.

Az üzemidő amúgy hogy alakul azoknál, akiknek már megvan egy ideje? Elsősorban olyan érdekel, aki folyamatos mobilnettel használja :R

(#954) Kamikazeman


Kamikazeman
aktív tag

Mi keves.....
- Kijelzo merethez kepest meg mindig nagy haz, amit sem aksi, sem szenzor,sem egyeb plusz dolog nem indokol.
- Nincs infra, pedig en sokat hasznalom(nem erdekel, hogy mas nem, mivel 4 TV van a hazban es erosito es stb. sosem kell keresgetnem a tavokat....),
- nem vizallo(vizparton sokat fotozom a gyerkocot valamint a kadban is mindig telozok 20-30 percet)
- dual sim

Ez 4 olyan erv ami NEKEM FONTOS, de az utolso 3 foleg. Sajnos nem talalok olyat, ami mindet tudja, de az S7 legalabb 3-at a 4-bol. Ez meg egyet sem :O Szoval NEKEM ez megint keves, mint mondtam is. Ne kelljen mar 1/4 millaert ilyen kompromisszumokat kotnom(nem is fogok).

Ja, es volt mar a kezemben es tenyleg jol nez ki(nekem nagy, de ez szubjektiv), csak ez keves....

[ Szerkesztve ]

(#955) *RLaci* válasza Kamikazeman (#954) üzenetére


*RLaci*
addikt

Hát akkor sajnos ez tényleg nem jó neked.Valami más után kell nézz.....

(#956) s3nsitivity válasza Kamikazeman (#954) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" - Kijelzo merethez kepest meg mindig nagy haz, amit sem aksi, sem szenzor,sem egyeb plusz dolog nem indokol. "

3 mm -el nagyobb mint az S7, huu hát ez tényleg vállalhatatlan.

" - Nincs infra, pedig en sokat hasznalom(nem erdekel, hogy mas nem, mivel 4 TV van a hazban es erosito es stb. sosem kell keresgetnem a tavokat....), "

Idén máshol sem igazán találsz már.

" - nem vizallo(vizparton sokat fotozom a gyerkocot valamint a kadban is mindig telozok 20-30 percet) "

A Samsungot se javasolt vízbe tenni. Csak víz taszító ne mvízálló (Resistant not proof) ez is bírja a vizet valamilyen szinten.

- dual sim

Alapból a Samu sem hanem van dual verziója, sejtem ennek is lesz.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#957) h4h01 válasza Kamikazeman (#954) üzenetére


h4h01
senior tag

Jah, hát ez már csak ilyen.Mindenkinek más..Nekem pl az S7 esetében kéne kompromisszumokat kötnöm, amit meg én nem fogok..De amúgy a vízpart az nem víz az ugye megvan? :D Meg nem sokat ér fürdőzés közben, ha nem érzékeli a kijelző a vizes kezedet..:S Vagyis barátnőm erre panaszkodott, h full vizes volt a keze, és nem reagált a kijelző..Bár azt nemtudom, h be volt-e kapcsolva a kesztyűmód, nagyobb érzékenység..majd letesztelem..

(#958) Lacy6 válasza Kamikazeman (#954) üzenetére


Lacy6
senior tag

Szerintem ez csak nem felel meg az igényeidnek, de nem kevés.
Amit tud azt tökéletesen tudja.
Sajnos nem úgy működik a piac, hogy összedobsz egy kívánságlistát, legyártják neked a telefont és megveszed... vagy ha nem akarsz kompromisszumot kötni, akkor 1/4 milla kevés lesz a saját tervezésű telefonnak :D

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#959) Kamikazeman válasza s3nsitivity (#956) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Latom nagyon veded a munder becsuletet, de ha egyszer nem akkor nem.

"3 mm -el nagyobb mint az S7, huu hát ez tényleg vállalhatatlan."

7.5mm-el nagyobb, mint az LG G2 [link] es 1mm-el szelesebb, pedig abban infra is fert a tobbi meg ugyan az!

"Idén máshol sem igazán találsz már."

Egyelore igaz....

"A Samsungot se javasolt vízbe tenni. Csak víz taszító ne mvízálló (Resistant not proof) ez is bírja a vizet valamilyen szinten."

-Samsun galaxy S7
IP68 ami azt jelenti 1.5 meterig 30 percen at vizallo. A Sony is ilyen es birja is(legalabb is az enyem)
Mikor megvettem meg ott a boltba beleraktam a vizbe, ha nem jo, vissza a penzt meg most alapon.
Azota is sokat furdik....

"Alapból a Samu sem hanem van dual verziója, sejtem ennek is lesz."

-Tehat nincs

Szoval sok sebbol verzik, de mint irtam is, "NEKEM" keves es ezzel senki lelki vilagat nem akartam megtaposni, foleg, hogy en is nagy Samsung utalo vagyok, de be kell latni, sokkal jobb Specifikacioval adja a teloit. Mas kerdes, hogy nekem 2 Samu volt evekkel ezelott, de mind a 2 szoftveresen tragya volt.
A Samu sokat kolt marketingre es be is epiti az arba, de a HTC sem marketingre nem kolt annyit, sot kevesebb extrat is ad, de ugyanugy "beepiti az arba". :N

(#960) s3nsitivity válasza Kamikazeman (#959) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A G2-nél on screen gombok vannak, itt nem, meg si van a plusz 1 centi.

A Samsung hivatalosan jelentette ki, hogy "not proof just resistant" ezért írtam bele, nem garanciális hiba a beázás.
A Sony is visszamondta már amúgy a vízállóságot a készülékeikre.

" A Samu sokat kolt marketingre es be is epiti az arba, de a HTC sem marketingre nem kolt annyit, sot kevesebb extrat is ad, de ugyanugy "beepiti az arba "

Jóval olcsóbb mint az S7. Ne a tesztben írt árat nézd.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#961) h4h01 válasza Kamikazeman (#959) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát, most nagyon nem akarok belemenni ebbe az s7 vs 10 témába, de sok gond van azzal a telefonnal..Bőven több mint a 10-el..Azt nem nevezném, egy kiveszed a dobozból, és használod cuccnak..finoman szólva sem..Engem meg már nem érdekel a romolgatás, kernelcsere, programtiltogatás..francnak se kell az idegbaj..

(#962) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Szerintem ne etessétek.....

(#963) Tiger. válasza h4h01 (#952) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A hangszóró nagyon is gyenge pont.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#964) Loboda válasza Tiger. (#963) üzenetére


Loboda
senior tag

Annak aki egérmozizik! :)

(#965) 600700 válasza s3nsitivity (#960) üzenetére


600700
senior tag

S7 IP68 ez pedig IP53.
Mindkettő a leírt szabványt teljesíti.
Egybébként miért nehéz azt elfogadni ha másnak az fontos amit leír.
Ilyen elvakult embereket ritkán látni mint itt egy két HTC trollt.Ha bármi hibája lenne sem ismernétek e .Ez a dolog legalább annyira visszataszító mint "savazni valamit.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#966) Tiger. válasza Loboda (#964) üzenetére


Tiger.
nagyúr

:D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#973) Kamikazeman válasza 600700 (#965) üzenetére


Kamikazeman
aktív tag

Teljesen egyetertek! Mar kezdem is utalni a HTC-t. Igy vagyok a BMW-vel is pont. Bizony egy marka megiteleset sokszor a felhasznaloik alapjan alakitjuk. Mikor en utoljara HTC-t birtokoltam(Sensation XE), akkor meg egy nagyon jo kis tarsasag volt, de ez mara lecserelodott.
Ertelmes emberek teljesen megertik amit irtam, a tobbi meg nem erdekel. Amikor emberek a tenyeket is csurik-csavarjak az igazuk bizonyitasaert, akkor azt hiszem nem egy szinten kommunikalunk mar!

Az a hangnem, ahogy itt nehanyan beszeltek a markatarsaitokkal az minosit rendesen! :(

[ Szerkesztve ]

(#975) 600700 válasza Kamikazeman (#973) üzenetére


600700
senior tag

+1

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#976) Bar1 válasza Kamikazeman (#973) üzenetére


Bar1
aktív tag

"Elvakultnak kellene lennem, hogy ezt vegyem, de nem vagyok." - Így nyitottál a topicban, ráadásul ott még ki sem fejtetted, miért, nekem ez nem tűnt békülékeny, visszafogott hangnemnek.
Ha nem tudnám, melyik készülékről van szó, azt hinném, valami túlárazott, gagyi telefonról beszélsz, miközben a saját személyes marginális igényeidnek nem felel meg a 10.

(#977) leslien válasza *RLaci* (#974) üzenetére


leslien
nagyúr

nálad van már a telo?

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#979) Tiger. válasza Kamikazeman (#973) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Igazad van én is anno nem itt hanem az első csoportban többször is utaltam rá hogy ez a megoldás a hangszórók terén nem lesz jó, semmi kép nem lesz jobb mint az m9, de én voltam a trol mert én nem értek semmihez mert ez így tök jó lesz mert a hifik is ilyenek stb, pedig én csak jeleztem hogy ez nem lesz jó, és hogy egy sztereótól semmikép sem lesz jobb, erre egy nagy okos írja hogy a discóban is mono van a de ott több ezer watt van, szóval ilyen nagy eszűek osztották az észt. Nekem fontos a hangzás is, egyébként más kritériumom nem lenne a többi biztos jobb mint az m9, viszont az sem lenne rossz ha a jelenlegi m9 bőrébe csinálnának egy m9se:) amiben s20 prici htc10-es kamera 4gb ram stb lenne mint az iphonál:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#982) Tyer válasza spawn21 (#981) üzenetére


Tyer
őstag

Köztudott, ha nem, akkor megerösitem, hogy ki nem állhatom a Samsungot... De tegnap Okostel. akadémián másfél orát beszélgettem a Samus promoterekkel, és értelmes srácok voltak. Egyik rávetette a 10re magát, mint gyöngytyuk a takonyra :P Végre nem foggal körömmel dicsérték az S7et, hanem elmondták miért jo, és elismerték, hogy vannak hibái. Azért kicsit bele kellett trollkodnom a marketing szövegükbe mikor jöttek az érdeklődők, de ez mellékes. Lényeg, hogy még mindignem vennék Samsungot, lehet sose fogok, de már nem nagyivben kerülöm, és direkt rossz szájizzel megyk oda a pulthoz.
Sony pl még sosem fordult meg a fejemben,hogy vegyek, viszont ott vanegysrác, aki már messziröl megismer, és mindig jol elbeszélgetünk, mindig átbeszéljük a piac változásait, mindig megkérdezi, mikor veszek sony-t, én meg mindig elmondom, hogy soha, jot nevetünk, és távozok, majd legközelebb ujra...

Valoban számit a hozzáállás, nem csak a tények.
Én elismerem, hogy nem tökéletes a 10. De elvakultság azért nem kell, hogy ezt válassza az ember. Ettöl függetlenül ártani nem árt :P

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#985) cyber86


cyber86
őstag

A mobilcorner boltot ismeri valaki?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#986) leslien válasza cyber86 (#985) üzenetére


leslien
nagyúr

Partnero gsm ott veheted, mert már korábban beszéltünk róla h van neki EU is...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#987) cyber86 válasza leslien (#986) üzenetére


cyber86
őstag

185 a 32 gbos és még eu garis is?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#988) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Sajnos carbon greyből csak ázsiai van nekik.Voltam bent náluk múlt héten.De lehet,hogy azóta változott a helyzet.Fehér volt nekik eus.

[ Szerkesztve ]

(#989) leslien válasza cyber86 (#987) üzenetére


leslien
nagyúr

picit drágább aszem 195k,de kérdezd meg...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#990) cyber86 válasza leslien (#989) üzenetére


cyber86
őstag

Megkérdezem őket. Köszönöm.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#991) Tyer válasza w333 (#984) üzenetére


Tyer
őstag

Hali!
Röviden annyit mondanék, hogy ...
Tok vna rajta, szoval a készülékházrol nagyon nem tudok mit mondani...ami kilátszik a tokbol, az mind látványra, mint érintésre frenetikus...érződik a prémium minőség.
Üzemidő tekintetében ... nekem 36 orát bir 3,5-4 ora SOT-tal. 15% körüli szintig meritve. A gyorstöltő nagyon jo, gyors, az enyém meghalt. Mm a töltöfej :D De jo volt :D Amugy én a netet csak akkor kapcsolom be, ha használom, szoval ilyen felhasználással releváns az üzemidőm. Zenét csak fülesen hallgatok, érzem a különbséget a HOX-hoz képest, nem tudom, hogy ez mennyit számit, nem egy uj készülék az etalonom :D De tényleg jol szol a fülessel.
Fényképezni nem sokat fényképeztem vele, de az a pár kép szerintem elég jo, nem is várnék többet.
Valójában nincs olyan, amit én személy szerint hiányolnék a telefonból, vártam, megszereztem, elégedett vagyok.
Egyetlen hátránya, hogy még nem láttam rá olyna foliát, ami kellően letakarná a kijelzőt :D (Elég mondvacsinált negativum...) Remélem lesz.
Én Expansys-tol vettem, állitolag vannak kedvezőbb lehetőségek is.

Remélem azért ez a vélemény is számit :D
Üdv,
Tyer

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#992) w333 válasza Tyer (#991) üzenetére


w333
félisten

Köszi ... ez tényleg nagyon jól hangzik ! :R

Várom már hogy kapható legyen mivel meg akarom élőben alaposan fogdosni, illetve kicsit csökkenjen az ára, aztán ha minden oké rendelem is ! :))

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#993) CptAdamica válasza Tyer (#991) üzenetére


CptAdamica
veterán

Sikerült cserélni a töltőfejet? :)

Megyen!

(#996) Tiger. válasza w333 (#984) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az iphon 6-tól biztos hogy jobb :D

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#997) petrson válasza leslien (#986) üzenetére


petrson
senior tag

Itt a Partneronál ezek nettó árak? Hogy lehet ilyen olcsó, mindenhol 200 felett találtam, Expansysnál is majd' 200 csak a nettója. Vagy ez csak a bolti garanciás ár?

Szerk.: ja, látom korábbról, hogy az EU garis az drágább, mint a listás ár. Mindegy, nekem így is megérné, csak a jelenlegi telefonomtól kellene megszabadulnom :D

[ Szerkesztve ]

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#1000) w333 válasza Tiger. (#996) üzenetére


w333
félisten

Persze tudom ... :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.