Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) gretzky77 válasza Varoz (#295) üzenetére


gretzky77
veterán

Szeretném tisztázni az elején,hogy tetszik a telefon és simán ezt venném ha most választanom kéne,hogy ez v bármelyik samu! De ami ebben a fórumban megy az tényleg gáz! Összegyűlt az összes saját márkáját védő és mindenáron egekig magasztalt ember!? Az LG-t miért nem ajnározza valaki,bőven hozza ezt a szintet még gyengébb hardverrel is,de nem azért jöttem,hogy én megtegyem! Viszont amiért neked címeztem az írásomat az a zene! A boomsounddal nem tudok és nem is akarok vitatkozni viszont állok elébe,hogy az M8 vs V10 zenei képességeit összehasonlítsd! Nem állítom előre,hogy a V10 a jobb (bár szerintem bőven,de ezt nem jelentem ki ) bár te ezt kijelentetted,hogy meglepődnénk milyen jó az M8 és nincs nála jobb! Halkan kérdezem hallgattál már V10-et egy komolyabb fülessel? Nincs bajom ha valaki elégedett az általa használt termékkel,de a betegesen be akarom magyarázni magamnak,hogy az enyém a legjobb a többi meg szar gondolkodású embereknél komoly gondok vannak szerintem! Mint láthatod V10-et használok elégedett vagyok vele nagyon is de felnőtt emberek vagyunk csak el tudja mindenki dönteni segítség nélkül,hogy mi a jó neki! Ha nem akkor az meg nagyon gáz! Ne akarjon már mindenki hittérítő lenni,hogy melyik telefon a tuti,szép is lenne ha lenne egy telefon azt cső és mindenki használja azt! Bár lehet jobban járnánk!

Nem térítek senkit semerre de szívesen meghallgathatod a V10-et egy komoly fejessel,lehet te lepődnél meg!
Viszont ha azután is azt mondod szerinted az M8 jobban szól (gyanítom ez lenne) én azt is elfogadom!

A felajánlásom természetesen viera kollégára is érvényes!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#302) Varoz válasza gretzky77 (#301) üzenetére


Varoz
őstag

Ácsi, én nem azt mondtam, hogy az M8 a jobb! Csak kötve hiszem ezt a szöveget, hogy olyan messze van, mint Makó Jeruzsálemtől. Nincs ezzel gond, hogy ha jobb nála, de biztos, hogy ott van szépen mögötte az M8, azt lefogadom. A 10 meg aztán főleg. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#303) gretzky77 válasza Varoz (#302) üzenetére


gretzky77
veterán

"Aha, bármikor összemérem az M8-at a V10-el. Lehet meglepődnél.Jó ez a messze van duma, de nem igaz. Lehet itt ekézni a hTC-t a kamera miatt, legalábbis az előzőeket, de hangban verhetetlen"
Hát itt mint írtad verhetetlen! Ez nálam azt jelenti,hogy a legjobb!?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#304) Varoz válasza gretzky77 (#303) üzenetére


Varoz
őstag

Jó azt szarul fogalmaztam meg, nem ezt a konklúziót akartam. :DDD
Megkövetem magam, este van már.

Nem biztos, hogy a legjobb, de legjobbak között van, ezt akartam megfogalmazni. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#305) ForRedGlory válasza Varoz (#304) üzenetére


ForRedGlory
félisten

:C Nem vagy semmi. A magyarazkodas esz nelkul az megy. Made my day. Na jo ejt.

(#306) gretzky77 válasza Varoz (#304) üzenetére


gretzky77
veterán

Ok ez így másképp hangzik! Hozzáteszem jól nekiestetek FrG -nak is mert le merte írni,hogy a V10 más kategória zeneileg és alá is támasztotta,lehet ő sem a legfinomabban tette ezt,de,hogy az emberek nem tudnak normálisan beszélni egy fórumon ez elszomorító!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#307) gretzky77 válasza viera (#291) üzenetére


gretzky77
veterán

Hát a hosszúra nyúlt írásom inkább neked szól nem is Varoz kollégának!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#308) JMC


JMC
tag

Eddig nem nagyon akartam hozzászólni, de kénytelen vagyok feltenni a kérdést: ugye minden kedves 32 bites DAC-t dicsőítő 32 bites forrásból hallgat zenét (ami 192 kHz-es mintavételt (mi mást ugye) feltételezve percenként 92 MB-os méretet jelent)? Más esetben a 32 bites DAC nem hozzáadott érték, pusztán redundancia.

(#309) Acheron


Acheron
őstag

A magam részéről megköszönöm a tesztelőknek a fáradtságot, nekem, mint átlaguser -nek teljesen korrektnek tűnt a teszt. Nem mondom, lenne még, amire kíváncsi lennék, de a lényeg így is átjött, ütős kis készülék lett ez, számomra abszolút vállalható "hiányosságokkal". (Nekem ezek nem hiányosságok, merthogy javarészt igényem sincs rájuk). Valószínűleg benevezek egy ilyenre, négy év után ideje váltani. Azt sajnálom, hogy a legütősebb színkombináció nem elérhető nálunk, de ez van, némi felárért majd cserélhető lesz, ha lesz, (és még akkor is fontosnak tartom :) ). A kamera nekem doszt elég a zsebből előkapva képeket csinálni, a One X -hez képest fényévekkel jobb. Családi rendezvényre meg ott a tükrös, azt semelyik flagship nem lépi le :P
Külső hangszórók nálam nem játszanak - fontos viszont a gyors, sima működés, több alkalmazás egyidejű kezelése, gyors adatkommunikáció, no és a megjelenés.
Azért külön köszönet a tesztelőknek, hogy az árazásnál - reagálva a kapcsolódó fórumokban folyamatosan feszegetett kérdéskörre - elmentek, ameddig logikusan elmehettek, és szó esett a hivatalos ár mellett egyéb lehetőségekről is. Én becsülöm a szándékot, sajnos nem úgy sült el, ahogy véleményem szerint az szánva volt. Megvenni meg mindenki ott veszi meg, ahol akarja. Aki egy (hangsúly az egyen) tech oldal tesztjében írt ár eltántorít, és nem tájékozódik az egyéb lehetőségekről, azzal mit lehet kezdeni? Kell egyáltalán kezdeni vele valamit? Akinek drága, az nem veszi meg, nem ott veszi meg, vagy nem most veszi meg, ki - ki beállítottsága szerint.
Ami a topikban megy az indulása óta, az sajnos szánalmas. Gyermeteg érvek és indulatok csapnak össze a semmin - a telefon értékeinek kitárgyalása helyett. Fentebb egy kedves fórumtárs példálózott, hogy egy konkrét konkurens topikban nem emlegetik ennyit ezt a márkát, nos, ez nem csoda, lévén úgy tűnik, onnan mindenki itt van, hogy a HTC -n köszörülhesse a nyelvét. Bár ez azt is jelenti, hogy innen viszont nem akarnak annyian átmenni szapulni ama márkát saját örömükre (nem mintha itt kellene). Kulturális kérdés. Bízom benne, hogy a "minden csoda három napig tart" elv alapján normális hozzászólásokat is lehet majd olvasni, a p...csméregetés helyett. Sorry a kirohanásért, de én kedvelem ezt a fórumot, és nem túl szívderítő ebben a friss topikban ezt a gyerekes civakodást olvasni száz oldalakon keresztül.

(#310) Varoz válasza gretzky77 (#306) üzenetére


Varoz
őstag

Nem az a baj, hogy le mert írni valamit, hanem ahogy írod is a mikéntje azért nem mindegy. Az elején se azzal vitatkoztam, hogy nem jobb-e a V10, csak, hogy ez a messze van duma. A verhetetlen szót tényleg elk.rtam, mert igen azzal kijelentettem, hogy jobb, pedig nem erről beszéltem, csak, hogy ott van mellette.
Az meg, hogy milyen DAC van a V10-ben, nekem kimaradt és ő is csak később írta le. Csak annyit írt, hogy értelmes zenehallgatásra csak V10. Pedig ez ebben a formában merész és valótlan kijelentés. Na mindegy.
Örülök, hogy van akivel lehet normálisan is. :R


Acheron

Szerintem nem lesz akkora gond később. Szerencsére nem jellemző ez ami most van itt sem az M8 topikra, sem az M9-re. Szerintem ez is a 3 napig tartó csoda lesz. :)
Most még friss, új, többen keverednek ide, akik esetleg később kikopnak.

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#311) Kocsó


Kocsó
aktív tag

Mélyen Tisztelt Fórum Közösség!

Végig olvastam eme csodálatosnak nem épp mondható komment áradatot. Most mondhatnám, hogy kár volt de ezt már előttem többen megtették, csak feleslegesen koptatnám a billentyűzetemet. Próbáltam kihámozni az értelmesebb kommentekből a fontosabb információkat, hát eltartott egy darabig.... :(((
Ezek után ha szabadna kérnem illetve javasolnom:
hagyjátok abba a "kinekaf@szaanagyobb" versengést és a továbbiakban a telefon (HTC 10) iránt komolyabban érdeklődőket kíméljétek meg attól, hogy a "nem ide való" kommenteket közzéteszitek itt! A telefonnal kapcsolatos építő !!! jellegű hozzászólást természetesen szívesen fogadjuk.
A kérésem az lenne, hogy aki ezek után telefonhoz szorosan kapcsolódó kommentet tesz itt közzé, a mondandóját kezdje ebben a formában:
@10

Például:
@10 Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy kinek van az itteniek közül már a tulajdonában ilyen készülék? :U

Aki továbbra is folytatni kívánja azt a szakmai fórumhoz nem méltó párbeszédet, amit fentebb jópáran megtettek, kérem ne használja ezt a "jelölést".
Remélhetőleg ezzel sikerül elérni, hogy ne kelljen az összes (értelmetlen!?) kommentet végigolvasnia annak aki szeretne a telefonnal kapcsolatos kérdésre választ találni itt.
:R Köszönöm hogy "meghallgattatok"
Nyugodalmas jó éjszakát kívánok!

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#312) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

jopofa tella, de a Samu S7 inkabb megeri azt a sok PIIZ-t ! ;)

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#313) Kocsó


Kocsó
aktív tag

@10 Van itt olyan akinek esetleg már van 64GB-s verziójú HTC10-e??? Ha igen, érdekelne hogy hol vette! Előre is köszönöm! ;)

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#314) Acheron válasza Varoz (#310) üzenetére


Acheron
őstag

Legyen így, bár az utóbbi időben a kapcsolódó 10 -es topikokban is sűrűn fordulnak meg jószándékú idegenek ( követem azokat is, ha nem is írok rendszeresen). Az ignorálás néha hatásosabb ilyenkor. Szubjektív vélemények ütközéséből csak parttalan viták születnek.
Most már én is kíváncsi vagyok a 10 -es hangjára, no nem a külső hangszóróról, hanem jack -ról meghajtva, fej- és fülhallgatóval. Csak próbaképp, összevetem az asztali DAC -ommal. Persze ehhez még be kell szerezni a 10 -est.

(#315) 7Heads Drago válasza DeathAdder (#225) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Én meg azt nem vágom, hogy ezen te mit rágodsz... Főleg ha nem vagy márka rajongó. Mivel elégé sokszor emlited a Samut negatívan, ezek szerint csak elfogult vagy. :))
Engem pl sose érdekelt a teszt végi plecsni. Ha megfelelnek a paraméterei, és jók a felhasználói visszajelzések és az ár is korrekt, akkor megveszem.
Nem várhatjuk el hogy egy csúcsteló árban a konkurensei alá vágjon 50-60k -val, főleg ha az adott gyártónak htc a neve....
Hát ahogy én tudom, az utóbbi időben elégé szenved a gyártó. És ha vissza akar kapaszkodni a létrán, akor vagy plusszokat mutat a többiekhez képest vagy kicsit olcsóbb. Na de majd tudják ők ezt.
Mivel egy ember tesztel és osztályoz sose lesz objektív a teszt. Ehhez több ember kellene. De mivel van internet, meg más teszt oldal is már nem is vagyunk behatárolva a Prohardverral.
by süsü

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#316) dejvid8


dejvid8
őstag

Egy bizonyos mértékig normális ez a vita, ami itt zajlik, persze van mikor már túllépjük a határt, mint ahogy már történt párszor. De szerintem is csak pár napig lesz ez, ameddig friss ez a dolog. :)

ON: A témához kapcsolódva: Szerintetek van rá esély, hogy adnak ki belőle Dual Sim-es verziót? :F
Mert az M8-ból adtak, az M9ből speciel nem (most ne nézzük azt a tucatnyi m9 féleséget amit kidobtak - e9,e9+,m9+,me stb... - hanem direkt az alap zászlóshajót).
Bár van egy olyan érzésem, hogy nem fognak... Szerintem már az ki lett volna hírdetve, vagy lett volna már róla pletyka. Na de ne legyen igazam, remélem hogy kidobnak egy HTC 10 Dual sim editiont. :R

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#317) Red Bull fan válasza ForRedGlory (#292) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

:N

(#318) Xaels válasza ForRedGlory (#289) üzenetére


Xaels
félisten

Még a Sensation érában kezdte, akkoriban vásárolta be magát a Beats-be is. Sok évig senki nem adott rendes fülest a telefon mellé, de talán az XL és az XE mellé még ha nem is a legjobb márka de komolyabb cuccot raktak plusz ugye aakkor jött a Beats profil is. Utána ugye fejlesztgették azt még és az M7-nél került be a dedikált erősítő chip...

A V10 rendben van de az sem csinál nyarat, a G5-nél az LG megint kihagyta csakhogy modulozhasson...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#319) istnag válasza ForRedGlory (#296) üzenetére


istnag
addikt

Csak megjegyezném, mint fan:

"I can make it easy for those who aren't quite sure what words like crosstalk or harmonic distortion mean — the HTC 10 audio hardware scores as good or better than the LG G5 with the B&O HiFi audio module installed, and there is little discernible difference when compared to the LG V10 — a product that most agree offers some of the best audio hardware available in a phone. On the hardware side, the HTC 10 will satisfy almost anyone, and the RightMark Audio Analyzer studio gives every category an "excellent" rating. So do I."
Forrás

Most akkor vagy az téved, aki tesztelte a telefont, vagy te,akinek nincs HTC 10:

"Atlagos mobilok kozott lehet jo a HTC hangzasa, de mas ligaban jatszik ami a V10-ben van. Az egy olyan DAC, ami hangzasban megkozeliti a tobb szazezer forintos celeszkozok szintjet."
Forrás

[ Szerkesztve ]

(#320) janeszgol válasza Bar1 (#265) üzenetére


janeszgol
félisten

Miert kellene a 3 honappal ezelotti araval osszehasonlitani? A HTC bevallalta a kesobbi megjelenest. Ennek ez a kockazata.
Tehat mai s7 ar vs mai htc 10 ar a korrekt. Ez minden mas telo arara is ervenyes.
Azert a plecsni, mert hasonlo fo alkatresszel a Huawei, az LG is rendre olcsobban nyitott, mint az s7 akkori ara. Tehat van a HTC 10-nel olcsobb csucstelefon. Ha nem lenne, biztos vagyok benne, hogy minimum ajanlottat kapott volna.

(#321) Wesder válasza Zirowe (#293) üzenetére


Wesder
félisten

Oké, de kb mire is hasznàlod? Egyszer-egyszer TV-t kapcsolgatsz vele azt jónapot. Arra meg ez is pont jó. Szóval az infrahiàny a legkisebb minusz szerintem. A Leagoo-mban is van és egyszer hasznàltam mikor kipróbàltam hogy működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#322) Hallosz


Hallosz
senior tag

@10 Az eloxált hátlap nagyon jól néz ki, mennyire lehet ez kopás álló?

Mert lakni, muszáj.

(#323) mjani1172 válasza Bog (#166) üzenetére


mjani1172
addikt

Szerintem ha ezt valaki magától nem tudja és el kell magyarázni az már baj.Sajnos a hozzászólások 95%a ezt tükrözi.

(#324) milanmylo válasza ForRedGlory (#300) üzenetére


milanmylo
aktív tag

Azért a lelkem mélyén sajnálom ezt a sok HTC fanatikust. Ez kicsit olyan, mint anno az utolsó Nokia Lumia fanboyok, akik a használhatatlan WP-re is azt mondták ellentmondást nem tűrően, hogy a non plus ultra. Ezután jöttek a BlackBerry herok, most jönnek a HTC-sek. Úgy tűnik minden felhasználó annyira sajátjának érzi az adott márkát, hogy ha haldoklik is mindenki orra alá kell dörgölni, hogy márpedig ez a legjobb.
Az ilyen emberek miért nem mennek el multihoz dolgozni? A Corporate ownership eszme a holdig érne a földtől... :)

disclaimer: Volt HTC M7-em, Lumia 1020-am, illetve a mai napig használatban van egy BB Z10 a családban. Mindegyik telefon zseniális volt a maga módján, de javaslom, hogy engedjük el ezt az elvakultságot. :)

ROM frissítést nem lehet elrontani, csak nem a leírtak alapján végezni.

(#325) 4264adam válasza milanmylo (#324) üzenetére


4264adam
veterán

HTC előnye még mindig a többi gyártóval szemben a nexus telefonokhoz hasonló tisztább android szoftver. Mai napig egy M7 megállja a helyét, fényképezés terén is. Vannak akik szerint M7->M8 kamera terén vissza lépés (szvszük szerint). Kevesebb a midleware ha jó kifejezést használok :U

(#326) stilo18 válasza istnag (#319) üzenetére


stilo18
addikt

Azért ez most engem is meglepett, tudtam, hogy jó, de ennyire...

Én is azt hittem azért a V10 messze van tőle. Mégsem...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#327) mjani1172 válasza Wesder (#321) üzenetére


mjani1172
addikt

Tényleg nem érted? :F Ne haragudj de ez számomra hihetetlen.

(#328) #16820480 válasza JMC (#308) üzenetére


#16820480
törölt tag

Végre valaki érti is, hogy miről van szó :R

ForRedGlory: A 32 bit az csak egy paraméter a DAC chipen, olyan, mint mondjuk a képernyőd 32 bites színtere. A CD minőségű zene 16 bites és 44,1kHz-es mintavétellel készül, szóval ha ilyet küldesz rá, akkor teljesen mindegy, hogy a chip tud-e 32 bitet kezelni, vagy sem. Az én telefonom például 192kHz-re konvertálja a hangot, és úgy tolja ki USB-n, pedig "csak" egy Motorola :) Manapság minden filléres chip képes már szinte 32 bitre, ez semmi extra. Az meg megint érdekes kérdés, hogy egyáltalán hallod-e a különbséget a 16 és 32 bit közt, főleg telefonról (szerintem nem, ahogy én sem, és úgy az emberek 99,9%-a nem).

Ettől függetlenül lehet a V10 jobb, de az nem (csak) a DAC chiptől függ, és nem is a szintetikus mérésektől. Az ilyen RIAA mérések jó félrevezetők tudnak lenni, láttam már olyat, hogy a mért eredmények alapján szuper hangnak kellett volna szólnia a telefonból, közben meg elképezstően ótvar szar volt :U

Ami nekem kérdéses a HTC-ben nagyon, hogy eredetileg szeretettel alkalmazták a Beats Audio DSP-t, ami igencsak torzította a hangképet V irányba, és kikapcsolt állapotában pedig inverz V-be, hogy lehetőleg nélküle még szarabbul szóljon, még az átlag Pistike számára is. Na, ez egy szörnyű elképzelés, és remélem, hogy jelenleg már nem így működik a dolog, mert az agyoncsapná az amúgy valószínűleg jó hangminőséget.

Azt egyébként lehet tudni, hogy milyen DAC dolgozik a 10-ben? Próbáltam keresni, de nem nagyon van semmi konkrétum.

(#329) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Szép árazás. Köszi a tesztet.

(#330) ForRedGlory válasza JMC (#308) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hogy jön a kérdéshez az, hogy ki milyen zenét hallgat? Itt nem az volt a kérdés, hogy milyen formátumot használsz, hanem hogy milyen hangminőségre képes a telefon ha megfelelő minőségű zene van alatta. :U

Egyébként én igen, mindig a lehető legjobb minőséget használtam, amihez partner volt a V10-ben lévő alap 64 GB tárhely is. Nem véletlen volt hozzá 140.000 Ft-os fejhallgatóm is.

(#331) gretzky77 válasza Varoz (#310) üzenetére


gretzky77
veterán

Ez így van,úgy gondolom egyik oldal sem tehetné meg néha,hogy ilyen olyan stílusban okít! Az ilyen hsz-eket általában figyelmen kívül is hagyom,mert nem vagyok hajlandó-már elnézést-lealacsonyodni arra a szintre! Tény az átlag usernek sztem felesleges a hi-fi minőség,mert utcán hallgatni a mai telefonok nagy százaléka bőven megfelel,ezért sem értem miért kell embereknek a saját igazukat bizonygatni! Megveszed az adott telefont szereted használod pont. Nem nekem veszed hanem magadnak,elégedett vagy vele akkor a kutyát nem érdekli Kis Pisti mit mond rá! Nem is értem azokat akik elvakultan állnak egy egy márka mellett,ez egy nyamvadt használati tárgy!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#332) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy remek telefon lett szerintem. A BoomSound kicsit fájó, de szerintem így sem kell szégyenkeznie a telefonnak. Látszik, hogy foglalkoztak a telefonnal, jót tett ez a kis vezetőségi frissítés a HTC-nek. Ha az év végi Nexus-ok nem fognak meg, akkor újra hazatérek. :B Addig az ára is még jobb lesz az expansys-nél. :)

Megyen!

(#333) opeter87


opeter87
senior tag

Jó teszt és jó telefon. Ha most vennék telefont, akkor nagyon elgondolkodnék, hogy iPhone 6S vagy ez. Mivel 6 hónapja vettem egy 6S-t, így nem aktuális.

(#334) WynNyback


WynNyback
tag

A HTC messze a legminőségibb Androidos telefon gyártó. Egy igazi márka. A Samsunggal ne hasonlítsuk össze mert az a HTC-hez képest csak bazári cucc. A HTC az iPhone-val vethető össze. Ők ketten más ligában fociznak. Régen ide tartozott a Blackberry is ők sajnos azóta kiestek. Ezt csak azok értik akik értenek is a telefonokhoz és nem tojják össze magukat a mókusvakító baromságoktól mint pl amit a Samsung is csinál mikor bohóckodik a véroxigén szint méréssel. Ehhez képest ebben a magazinban mindig lehúzzák a HTC-t. Igaz ezt megszokták tenni az iPhone-val is. Vicces, hogy a Samsung meg ajánlott. Nem is lommentelem tovább ez egy nyilvánvaló blődség. Javaslom a szerkesztőknek vegyenek fel valóban szakértő kollégákat akik képesek objektíven megítélni egy eszközt és nem dobnak hátast a mókusvakító általában félig működő új baromságoktól. (A Samsung ami ajánlott Pistikének készült aki videókat nézeget meg lazizik, a HTC és az iPhone munkaeszköz, az értelmes valóban fontos funkciókra kéne koncentrálni. Na abban veri agyon a HTC és az iPhone a konkurenciát! Ezek a telók samlangmentesen frankón működnek nem úgy mint az ajánlott Samsung).

[ Szerkesztve ]

(#335) lkksioskdl3 válasza Bog (#240) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

A margódra:

Szerintem meg megtesztelő, hogy ennyi embernek ennyire meghatározó a véleményetek.

(Bár a tesztelési környezet néhol lehetne egzaktabb, pl kamera tulajdonságok)

(#336) gretzky77 válasza WynNyback (#334) üzenetére


gretzky77
veterán

Újabb elvakult fórumtárs! Nem baj ha szereted a HTC-t,ami valóban jó készüléket tett le az asztalra,de te most még a samut ekézed! Nem szeretem a Samut amúgy,de az is túlzás amit te tolsz! Azért Iphone és HTC-n kívül is vannak igen jó készülékek pl az Lg V10-be sem tudsz belekötni de gyanítom ez téged nem érdekel !

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#337) WynNyback válasza gretzky77 (#336) üzenetére


WynNyback
tag

Semmi bajom a Samsunggal. De vicc, hogy az ajánlott lett ez meg csak tetszett. Miközben egyértelmű melyik telefon a jobb.

(#338) Weeman1 válasza WynNyback (#334) üzenetére


Weeman1
veterán

Te a földön élsz?

Xiaomi 11T Pro

(#339) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Amúgy a 3. oldalon található videó formátumot kéne erőltetni szerintem. Sokkal jobb, mint az élő, csak a mikrofon lehetne jobb, plusz a videó egy kicsit dinamikusabb. :)

Megyen!

(#340) Roxbury válasza WynNyback (#337) üzenetére


Roxbury
őstag

S7.

De ez sem rossz.

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#341) gretzky77 válasza WynNyback (#337) üzenetére


gretzky77
veterán

Neked egyértelműbb másnak meg a samu jobb,ezt kell megérteni! Azt aláírom valóban lehetett volna ajánlott,mert magában a tesztben szinte csak jókat írtak róla!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#342) batai15


batai15
félisten

Istenem mi megy itt gyerekek... :DDD

(#343) vicze válasza ForRedGlory (#330) üzenetére


vicze
félisten

Ez már keményen a LOL kategória, látom a marketinget nyeled mint kacsa a nokedlit...
Egy sort nem értettél a leírtakból, ezért jön a bullshit terelés a tárhellyel.
Nem hiszem hogy az önhitegetésnek sok értelme van.

(#344) Graphics válasza Lacee04 (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez megaLOL.... :Y

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#345) h4h01 válasza ForRedGlory (#296) üzenetére


h4h01
senior tag

Hát, érdekes!! Mások nem így látják! Mondjuk olyanok, akik már használták mind a kettőt :S
HTC 10 vs LGV10 vs iphone6s audio

(#313) Kocsó: Náluk van 64-es..

[ Szerkesztve ]

(#348) koxx válasza WynNyback (#346) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Kérlek kíméld meg a fórumot az összeesküvés elméleteidtől. Baromira nem tartozik a topik témájához.
Lassan előkerülnek a chemtrailes gyíkemberek akik ránk akarják erőltetni a csúnya rossz S7-est.

[ Szerkesztve ]

(#349) RaveForce


RaveForce
veterán

Durva..a telefon olyan amilyen..megszoktuk a htc-tol... de a htc fanok... mintha az eletkor visszafele valtozna nem elore.. az egesz topikban tobbet emlegetik a samsungot mint ezt a telefont... annyira levagos h az irigyseg vezerli az egeszet, se egy samsung, se egy iphone, de meg egy lg topikban sincs negyed ekkora konkurencia irigysegi vergodes mint itt... jol mondta valaki... mas foci... csak abban a htc nem jatszik..bar itt a fanok akik a legjobban lejaratjak a markat...szánalom..Bog is nem egyszer kellett megmagyarazza az ar koruli vitat.. mert nem birtak felfogni..ez is peldatlan 😕

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#350) petymeg


petymeg
addikt

Tetszik a telefon, az árat leszámítva. Nem normális méreteket ölt már a mohóság (vagy csak én vagyok sóher, nem tudom).
Ha vízálló lenne, a hangszórópár az Xperia Z2-ről jönne (ami vsz eddig a legizlésesebb kialakítás az összes eddig kiadott telefon közül), és elől is lenne villanó (ami kb az összes csúcstelefonról hiányzik, így 2016 -ban ez érthetetlen) számomra tökéletes lenne. De így is esélyes nálam, majd egy év múlva, ha csereérett lesz a mostani.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.