Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) #16820480 válasza ForRedGlory (#530) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig pedig... De legalább én már próbáltam és/vagy biirtokoltam kb 100 másik fejest és fülest ezen kívül, gyanítom, hogy veled ellentétben.

(#552) bulikavagyok válasza 600700 (#550) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Snapdragon 820-ban benne van az FM modul, májusban az egyik amerikai szolgáltató egy frissítéssel elérhetővé is tette az S7-ben. Így akár a HTC is aktiválhatná a későbbiekben szerintem..

(#553) leslien válasza Bar1 (#543) üzenetére


leslien
nagyúr

marha egyszerű Snap 820 lehet rádió.. szted külön gyártott a Qualcomm az Lg -nek 820-as t...?!
és van egy tippem következő Note-ban is lesz rádió ami a Snap 823 -al jön ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#554) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A Média Markt-tól azt a választ kaptam, hogy előreláthatólag a hónapban érkezik a készülék ezüst színben. Szóval remélem, hogy hamarosan lehet tapizni az áruházban is. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#555) leslien


leslien
nagyúr

S7E vs HTC 10, Phonearena...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#556) Varoz válasza 600700 (#507) üzenetére


Varoz
őstag

Nálad nagyon hiányzik a tudás és az utána járás, úgy látom.
-Mi az, hogy csak akksi cserével lehet 100%-ra tölteni? Ezt a marhaságot honnan szedted?
-AOD továbbra is egy hülyeség, de te tudod. Bár ettől még csak jogtalan fika részedről.
-Mer aztán az a 2 méret világmegváltó az S7-nél, fél hüvelyk sincs. :D
A többinél nincs is méret különbség, csak konkrétan másik típus. Hát igen. Az iPhone meg összesen van 3 és csá.
-A hangszórót írtam, nincs mit ragozni rajta. :)
-Nekem a dobogós kamera azért elég kiemelkedő. Annyival nem jobb a piac többi része, hogy annyira gondolkodnom kelljen.
-A multitasking továbbra is trollkodás, az amit írsz Nem multitasking! Amire te gondolsz az jön az N-el, szóval ez se érv.
- Tehát érted, hogy miért nincs mégis követeled? LoL

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#557) batai15 válasza Varoz (#556) üzenetére


batai15
félisten

főleg hogy a htc is fogja tudni a dual ablak módot..

(#558) Varoz válasza batai15 (#557) üzenetére


Varoz
őstag

Kezdem azt érezni, hogy a kolléga csak direkt kötözködik a telefonnal kapcsolatban. Olyan piszlicsáré indokai vannak, amiknek ráadásul a fele nem is igaz. :U

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#559) #06658560 válasza Varoz (#556) üzenetére


#06658560
törölt tag

"-Mer aztán az a 2 méret világmegváltó az S7-nél, fél hüvelyk sincs"

S7 és S7 Edge között az a fél hüvelyk pont azt eredményezi, az egyiket kényelmesen fogom, a másikkal már szenvedek

(#560) _Flood_ válasza leslien (#555) üzenetére


_Flood_
aktív tag

Az autofocus sajnos lehetne gyorsabb, ezt több tesztben is láttam. Vajon lehet ezen még reszelni?

(#561) Varoz válasza #06658560 (#559) üzenetére


Varoz
őstag

Ha ebbe ennyire bele akarunk menni, akkor gyakorlatilag nem 2 méret az sem, hanem 2 másik telefon. Az Edge a hajlított kijelző miatt totál másik telefon. Nekem pl. nem is kéne az Edge, mert rühellem azt a kijelzőt.
Mondjuk ettől még nem fogok kötözködni, hogy miért hajlított a kijelző, hanem tovább megyek. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#562) 600700 válasza Varoz (#556) üzenetére


600700
senior tag

Igazábol színesebbé tetted a napom, a szándékos meg nem értéseddel és a görcsös ragasztkodásod bizonyos dolgokhoz.
De hát így szép az élet kellenek ilyen emberek is...
De azért válaszolok bosszankodj egy kicsit és legyen min nevetnem;
0-100% "tölteni legrövidebb idő alatt egy készüléket csak akku cserével lehet. Ha összeállt volna a kép tehát a cserélhető akku hiányát hoztam fel.
AOD: HTC ben nincs. Miért fáj neked hogy ezt vki felhozza hibának? Milliok használják megelégedéssel. Sok plussz info egy pillantás alatt. A "fika" meg tudod hol van...
Méret: A mai flagshipek és számtalan más modellnél van választási lehetőség különböző méretet választani. Jöhetsz itt az edge stb magyarázataiddal stb
Itt sem lenne hátrány ha lenne pl 2 méret , akár többet is eladhatnának.
-nem teljesen vizálló hiba hiba
-multitasking , multi window , mintha szándékosan nem értenél...Sok teszt oldalon a konnyebb érthetőség miatt igy irták de legyen igazad ;)Jön az N nel ok várd meg. Máshol már van
Itt nem szól a youtube mikozben akármi mást csinálsz. De magyarázd ki..ja majd jön ok...
Kialakítás ide vagy oda nincs vezeteknélküli töltés.
Én csak leirtam a véleményem , mint HTC 10 tulaj is. Az , hogy te más véleményét nem tolerálod a szellemi szintedre vall.Kicsit kevesebb agresszió több nyugalom szebbé tenné az életed.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#563) ffodi válasza 600700 (#562) üzenetére


ffodi
veterán

Csak megjegyzésként, mert igazából mindketten ragaszkodtok bizonyos dolgokhoz: :)

Akksi: Jó lenne, ha cserélhető lenne, de manapság már simán kiszolgálják az akkuk a telefonok életciklusát (és egyébként sajnos egyre több gyártó esetén nem cserélhető az akku). Ha pedig attól félsz, hogy napközben lemerül, arra a megoldás: powerbank.

AOD: Hibának hozod fel, holott ez szerintem nem elvárás és nem kötelező fícsör, inkább nice to have. Ha minden telefon tudná, akkor lehetne hibának felhozni.

Vízállóság: Ez is csak nice to have. Ha valakinek szüksége van arra, hogy vízálló legyen, akkor olyat vesz, ami vízálló. És mint az előbb: ha minden telefon vízálló lenne, akkor lehetne hibának felhozni.

Multitasking: Első körben ez részedről kapufa volt. A klasszikus értelemben vett multitasking itt nem ezt jelenti. Egyébiránt ez a fícsör egy 10"+ tabletnél valóban hasznos tud lenni, de egy 5" körüli telefonnál aligha látom értelmét.

Töltés: A jelenlegi vezeték nélküli töltésnek sem látom sok értelmét. Ugyan úgy oda kell tenni egy meghatározott helyre, stb, ez még mókusvakítás kategória egyelőre.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#564) Tiger. válasza CptAdamica (#554) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Lol nekem meg pont azt mondták hogy nem lesz. Mivel a 100eft osokat se tudják eladni.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#565) vicze válasza #16820480 (#512) üzenetére


vicze
félisten

Fordítva a ZTE a szabad piaci, Huvi állami, azaz leginkább erőteljes állami támogatást élvez.

(#566) mjani1172 válasza bulikavagyok (#552) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez az a viselkedés amit sosem fogok megérteni.
Ha olyat csinálnak ami nem tudja akkor arra gondol az ember így akarták valamiért , vagy 1 centtel többe kerülne mint amennyit Ying Yang a tervezésnél szánt rá,ezért egy csúcsmodellbe sem fér bele ami két éve még a legolcsóbb sz..okban is benne volt így is bosszantó.
De így hogy benne van,de azért sem használható, nem mondanék erre inkább semmit.

(#567) #67656192 válasza ffodi (#563) üzenetére


#67656192
törölt tag

Csak annyit reagálnék a töltésssel, vízállósággal kapcsolatban, hogy egyáltalán nem mókusvakitás. A qi töltés lassabb, jobb az akkunak, ill nincs fizikai kapcsolat ami az usb aljzat élettartamát is kitolja.

(#568) Aron1988


Aron1988
tag

Egyszerűen hihetetlen... bő két éve megrogyott térdekkel kezdtem kapálózni a szívgyógyszerem után, amikor megláttam a Mobilarena tesztben az LG G2 130ezres árát, hogy ki az a barom, aki kiad ennyit egy telefonért. Most meg már egy bezárás határán lévő gyártó, a konkurenciához képest fél évvel megcsúszott flagshipjéért arcrezzenés nélkül elkér 270ezret. Majd azért megnézem, mennyibe fog kerülni 2 év múlva az első kihajthatós kijelzős Galaxy Note a 256GB-os kiadásban. Ezt már nem lehet megmagyarázni a forint-dollár árfolyammal... Elképesztő, kíváncsi vagyok, melyik telefon lesz az első, amelyik átlépi a 400ezres MediaMarkt-os árat. Szerintem nem kell sokat várni rá. :W

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#569) 600700 válasza ffodi (#563) üzenetére


600700
senior tag

Te úgy látod. Én elfogadom a véleményed. A te bejegyzésedben érdekes sem a "trollkodás " sem "fika " stb szavak nem szerepeltek. Ezzel igy semmi gondom nincs is.
Aod , vizállóság hiányzik igen nekem.
Powerbankkal idő feltölteni.Akku ki be és 100%
Sok tesztben a multi window -ot multitaskingnak hivjak.(en ugy szántam) egyébként én sokszor vettem hasznát a S7 en.
De mint leirtam egy klassz telefon. Pár napja van meg a HtC 10 tetszik és megtartom. S7 és 6S is megmarad.
Egyszerűen nem értettem miért kell valakire aki birtokolja a készüléket igy reagálni ha leírja a véleményét...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#570) vicze válasza ForRedGlory (#530) üzenetére


vicze
félisten

De miért erölteted tovább a hülyeséget mindenáron? :(
A DAC-nak 0 az az 0 közve van a magas ellenálláshoz, az a HTC-ben is jelen lévő erőstő csinálj, sőt általában ez HTC-ben a legjobak között szokott lenni. De erőstő a legtöbb telefonban van.
Azt is értelmesen leírtam, hogy "aktív" azaz NC módban a fejes elektornikája felel a hangfeldolgozásért illetve az aksi hajtja ebben az eresetben meg az egészet, ezért is nő meg az impedencia, de hulla mindegy, a DAC semmilyen formában nem számt ebben az esetben. Csak hát hiába magyarázom. :(

Továbbra is 0 technológiai ismerettel próbálsz valamit bemagyarázni, ami nem igaz.

(#571) Aron1988 válasza 600700 (#569) üzenetére


Aron1988
tag

Teljesen egyet értek veled!! Én is tegnap vettem a HTC10-et, hozzád hasonlóan az iphone6S, és Galaxy S7 mellé. Marha hasznos, mert rendszeresen előfordult eddig, hogy mindkét telefonomat a BMW X6-omban felejtettem, amikor épp a New York-ba repültem egy meetingre. A vízállóság nekem is hiányzik, hétvégente a karib tengeren búvárkodás és szörfözés közben már a 10. iphone-om ázott be. Csak folyton a gond van az életben, végre egy lelkitárs 600700 !!

[ Szerkesztve ]

A budai elit nívóját nem szabad lentebb adni! Mutasd a telefonod, megmondom ki vagy!

(#572) s3nsitivity válasza Aron1988 (#571) üzenetére


s3nsitivity
addikt

:C :C

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#573) ffodi válasza #67656192 (#567) üzenetére


ffodi
veterán

A vízállóságra nem írtam, hogy vakítás. :)

Töltés:

- Kíméli az usb aljzatot az igaz, oszt' akkor mi van? :) A csatinak bírnia kell, eddig talán egy telefonom volt, amin az tönkrement és cserélni kellett.

- Miért akarnám lassan (lassabban) tölteni, ha pl. gyárilag QC3-es töltőt adnak hozzá? Ez a "töltsd 500 mA-es töltővel a telefont, mert az jobb az akkunak" ugyan igaz, mert tényleg kíméletesebb lehet az akkunak, de szerintem teljesen hülyeség. A telefon elektronikája döntse el szépen magának mennyivel akar tölteni, hiszen ezt vélhetően a gyárban megfelelően paraméterezték, tesztelték, stb....

------

Vannak dolgok a mobilokkal kapcsolatban amit sok helyen olvasok, de egyszerűen nem bírom felfogni sokan miért vetemednek ilyenre. Ilyen pl. a fent említett töltéses mizéria, vagy éppen a "tegyünk fóliát mindenhova, mert az jó"..... Értem én, hogy vigyázni kell a drága készülékre, de azért szerintem nem kell túlzásokba esni, elvégre egy használtai tárgyról van szó... (ez utóbbi kikívánkozott belőlem a téma kapcsán és megkérnék mindenkit, hogy lehetőleg ne reagáljon rá ;] )

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#574) Derrewyn válasza Aron1988 (#571) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Azt kihagytad, hogy minden telefon mellé veszel egy tartalék akksit, és az iPhone-t is szétszeded, ha lemerül. :DDD

Ez az akksicsere olyan Nokia 3310 érzés számomra.
Mégis 100 cserélhető akksis telefon tulajdonosból vajon hány ember vesz manapság plusz telep(ek)et? Szerintem közelebb van a nullához ez a szám, mint az 1-hez... :U

@ffodi: Maximálisan egyetértek az utolsó bekezdéssel, de én nem cserélgetem 3 havonta telefonom. Konkrétan 2 év 9 hónapja M7-em van. :)
Viszont, aki mániákus cserélgető, és jó áron akar túladni a telefonján, ott bizony van jelentősége a túlzott védelemnek.

[ Szerkesztve ]

(#575) Damage401 válasza Aron1988 (#571) üzenetére


Damage401
senior tag

Ezen mindig jót mosolygok. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#576) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a tesztet és a videós bemutatót, ügyes munka. :R

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#577) DeathAdder válasza ffodi (#573) üzenetére


DeathAdder
veterán

Vagy mint az üléshuzatvédő huzat :DDD
Megkíméled a következő gazdinak, hogy aztán az jól szétb@szhassa :D

Hát inkább az szívjon vele aki megveszi használtan, mint én.

(#578) ffodi válasza Derrewyn (#574) üzenetére


ffodi
veterán

Na igen, de tulajdonképp amint kihozod az üzletből a telefont, máris buktál rajt, nem is keveset, ilyesformán inkább használom "rendesen" és eladom végül 10k-val kevesebbért mert van 2 hajszálkarc a kijelzőn és 5 perccel kevesebbet bír az akksi. Lehet az említett dolgok nélkül is megfelelően vigyázni rá. :)

DeathAdder:

Erről van szó. :D

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#579) bakosszabolc


bakosszabolc
tag

Magyarázza el nekem valaki miért kell FM rádió 2016ban? :)

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#580) Nigér válasza #16820480 (#551) üzenetére


Nigér
őstag

Bocs hogy megint rád írok, biztos nem érem el az ingerküszöbödet.
Én próbáltam neki írni de nem érti.
Mindegy, hagyjuk rá.

(#581) ForRedGlory válasza #16820480 (#551) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Remélem megengeded nekem, hogy inkább normális (értsd nagy külföldi szak) oldalak tesztjeinek higgyek, mint már bocs, de egy fórumon lévő nicknévnek. Téma részemről lezárva. :C

[ Szerkesztve ]

(#582) #67656192 válasza ffodi (#573) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nincs semmi gond, Te igy látod én meg nem. Sajnos a Samsungok usb alljzata nem valami tartós, meg kellett tapasztalnom/nunk így én üdvözlöm a qi-t.
Aod valóban egy felejthető baromság, a vízállóság sem egy nagy történet de ha van nem baj.
Lassú töltés: lehet, hogy bebeszélem magamnak de mintha tovább bírná mint kábeles gyorstöltés után. Mindig éjjel töltöm qi-padon, jó ez így.

A tokos, fóliás dolog nálam sem.....

#bakosszabolcs: akinek kell az nem fogja elmagyarázni neked, hogy miért kell neki, egyszerűen csak...
Nekem nem kell szintén mert csak, mert leszarom a rádiót, sőt még zenét sem hallgatok soha telefonon. Én ilyen vagyok. Aki viszont hallgat az meg az ő dolga, ez ilyen magán jellegű dolog. :K

[ Szerkesztve ]

(#583) TazLeacher válasza bakosszabolc (#579) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Mondok kettőt is:

1. Az FM rádió "ingyen" van, míg a netes rádiók pörgetik az adatforgalmat, ami viszont nincs ingyen
2. Sok helyen még mindig kritikán aluli a mobilnet lefedettség. Érden lakom, párszor próbáltam netrádiót hallgatni, esélytelen

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#584) bakosszabolc válasza #67656192 (#582) üzenetére


bakosszabolc
tag

Joo ertem :) nem kotekedesbol kerdeztem csak szerintem 100mas alternativa van fm radio hallgatasra neten :D en se vagyok az a nagy zenes.
Az igaz hogy eszi az adatforgalmat es ha laggol akko kbszod a lfszba.. :D nalunk nem draga kb atszamolva osszesen fizetek 4000ft ot es korlatlan perc sms meg 3giga net..soha nem tudom elhasznalni.

[ Szerkesztve ]

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#585) Ricardo válasza ffodi (#578) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is teszek a telefonjaimra fóliát. Nem a következő tulajnak védem, hanem magamnak. Én használom, és zavarna ha a kijelző karcos, telefon meg lelakott lenne. Tegyük fel szeretném egy évig használni a készüléket, de a második hónapban begyüjtök r egy látványos karcot. lecserélem a fóliát és kész. ha nincs akkor nézegetem még hónapokig a karcot.

(#586) ffodi válasza Ricardo (#585) üzenetére


ffodi
veterán

Persze, ez jogos, de ha alapban vigyázol a telefonra, akkor kicsi az esélye, hogy nagy karcokat szedsz vele össze, valamint ezek a gorillák tényleg jól állják a karcolást (gondolok itt mondjuk keményebb fém tárgyal való érintkezésre stb..., emellett tipikusan az apróbb szemcsék karcolják a kijelzőt, azok pedig általában max hajszálkarcokat okoznak). Ha mégis sikerül valami nagyobbat összeszedni az szívás, de engem pl. jobban zavar a fólia a kijelzőn, mint néhány pici karc. :))

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#587) TazLeacher válasza bakosszabolc (#584) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem is úgy vettem...Nekem céges számom van, 10 Gb nettel, tehát kb. pont nem érdekel az adatforgalom, de látom az ismerősi körömbe, hogy azért nem így van. A 3 Gb net kb. semmire sem elég, ha mondjuk netrádiót, Spotify..stb. manapság divatos cucc. 99,99%-ban autóban rádiózom, de múltkor volt egy műsor, gondoltam kutyasétáltatás közben meghallgatom. Nem jött össze...de múltkor nem volt a kocsiban zene, simán hallgattam a telefonról a netrádiót.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#588) bakosszabolc válasza TazLeacher (#587) üzenetére


bakosszabolc
tag

Leginkább Wi-Fizek ha tehetem..azert elég nem próbáltam meg csak azt használni. :) di.fm alkalmazással zenélek néha. Youtube azért nem jó mert ha kilepsz megáll..mondjuk azt nem is arra találtàk ki :)

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#589) Ricardo válasza ffodi (#586) üzenetére


Ricardo
félisten

Kit mi zavar. Engem a hajszálkarcok akkor zavarnak, ha kültéren használom a telefont ha úgy esik rá a napfény nagyon zavaró tud lenni. ilyenkor fólia csere és kész. Ha viszont maga a fólia is zavar, akkor megértem, hogy nem teszel rá. A lényeg az, hogy minél kevesebb kompromisszummal tudd használni a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#590) 600700 válasza Aron1988 (#571) üzenetére


600700
senior tag

Úgy ahogy mondod ;)

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#591) mackoapo11 válasza 600700 (#590) üzenetére


mackoapo11
aktív tag

Neked,hogy sikerült a három ablakot megnyitni az S7-en,már két órája kínlódok vele,de csak két ablakot sikerül,igaz nekem Edge van,vagy ebben nincs ilyen funkció? :(((

(#592) batai15 válasza mackoapo11 (#591) üzenetére


batai15
félisten

Ha nem esett volna le erősen ferdít a srác .

(#593) no more válasza leslien (#555) üzenetére


no more
addikt

A fotók de szépek! :Y Gyakorlatilag egál a kép gép fotózásban (Samsung képei picit élesebbek).

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#594) no more válasza kekkola (#537) üzenetére


no more
addikt

+1, minden HTC topicban ez van. Néha egy "milyen custom ROM-ot ajánlotok" kérdés lesz, és miután semelyik sem olyan stabil mint a gyári, megunják, aztán "milyen tokot vegyek?" kérdések lesznek. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#595) 600700 válasza batai15 (#592) üzenetére


600700
senior tag

Fejtsd már ki miben légyszives!

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#596) #67656192 válasza bakosszabolc (#584) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem is vettem annak..
Kimegyek pecázni és hallgatom a "kossuthot". Nemhogy 4g, 3g nincs, 2g is csak mutatóba.. :K

Persze csak vicceltem nem hallgatok semmit max a csendet a tóparton,de el tudom képzelni, hogy van aki ilyen helyzetben elrádiózgat.

[ Szerkesztve ]

(#597) 600700 válasza mackoapo11 (#591) üzenetére


600700
senior tag

Szerintem neked is mennie kellenne.
Tessék nekem megy (akár több is ):-bocs teloról-

http://kepfeltoltes.hu/view/160609/Screenshot_20160609-212639_www.kepfeltoltes.hu_.png

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#598) Dobos21 válasza no more (#593) üzenetére


Dobos21
csendes tag

Szerintem is nagyon jók a képek, nem értem miért húzzák le sokan.

Alig várom, hogy kézbe fogjam már. :))

(#599) balla241 válasza Heisenberg69 (#4) üzenetére


balla241
csendes tag

Volt már egyáltalán a kezedbe HTC?

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#600) Varoz válasza 600700 (#562) üzenetére


Varoz
őstag

"0-100% "tölteni legrövidebb idő alatt egy készüléket csak akku cserével lehet."
Ez konkrétan marhaság, mindegy mit akartál vele sérelmezni.

Az AOD-ot megint felhozod, pedig túl tárgyaltuk, hogy piszlicsáré, neked kell, másnak meg nem. Szerencsére nem ez alapján ítélünk meg egy készüléket, lapozzunk!

De nem érted, hogy nincs több méret, csak konkrétan másik típus? :DD

"-nem teljesen vizálló hiba hiba"
Ez eddig nem volt, erre azt mondom, hogy igazat adok is meg nem is. Jó lenne egy teljesen vízálló cucc, de az 53-at így is tudja, szóval a mindennapokban nem lesz vele gond, fürdeni meg nem ezzel kell. De oké, ez valamennyire jogos.

De az akkor se multitasking, ha belegebedsz is. :D és a Samu nem tud multitaskingot normálisan, ezt már páran leírták. Nekem meg fontosabb, az, hogy legyen valós multitasking, egy osztott kijelzős mód helyett. Amit megjegyzek, ne mértek, mert hova felezzem szerencsétlen 5 hüvelyket? De legyen neked, felezzed! Ettől még nem az a multitasking. :)

-"Kialakítás ide vagy oda nincs vezeteknélküli töltés."
Nem mindegy, hogy a gyártó trehánysága miatt nincs, vagy a kiváló, prémium ház miatt! Erre akartam kilyukadni. Aki prémium, fém házat akar, az mondjon le a Qi töltésről! Ileltve ez se igaz, mert lehet hozzárakni egy panelt, amit a hátuljára raksz és beledugod a microUSB-be. Úgy lesz Qi. Igaz, hogy kicsit kókány, de a fém árnyékol, tök mindegy mit csinálsz. :)

Nincs bennem agresszió, el vagy tévedve, csak szeretem, ha tiszták dolgok. :)
Az a bajom amúgy, hogy olyan dolgokat próbálsz hibának felróni, ami nem hiba.
Illetve volt ami jogos volt, de azt el is ismertem. :)

Szerk:
Ja, hogy te 32db akksival járkálsz és neked az a töltés, hogy kicseréled? :DDD
Tehát akkor itt is tetten érhető nálad a fogalomzavar és nem tudod rendesen leírni, hogy mit is akarsz. Másrészt ez megint nem hiba, mert te vagy a 100 ezerből egy aki ilyet csinál. Más embernek eszébe nem jutna akksit cserélgetni. Ez nem akksis fúró. :))
Ezek ilyen speciális igények, semmi köze ahhoz, hogy hiba-e vagy sem. Ne keverjük a szezont a fazonnal! :N

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.