Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Red Bull fan válasza #16820480 (#438) üzenetére


Red Bull fan
aktív tag

:DDD :DDD

(#452) w333 válasza Barthezz2 (#444) üzenetére


w333
félisten

Ha előtte fókuszálsz akkor persze hogy gyorsabb a fénykép készítés (ilyenkor már csak a képet kell ellőni) de gondolom úgy mérik hogy fókuszálás + fénykép ! :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#453) s3nsitivity válasza w333 (#452) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Szerintem azért ezt nem lehet egy egzakt számmal jellemezni

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#454) w333 válasza s3nsitivity (#453) üzenetére


w333
félisten

Biztosan nem lehet, ez így van ... :)

Ez kb. csak valami megközelítő szám amihez lehet a többi telefont hasonítani, de ha mindegyiket egyformán mérik akkor annyit lehet tudni hogy X telefon gyorsabban lövi a képet Y telefonhoz képest !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#455) Nigér válasza #16820480 (#438) üzenetére


Nigér
őstag

Meg a másik, 480 Ohm, be is b@szna egy utcai fejesnél, jó lesz az 28 Ohm-nak is.

(#456) emvy válasza Nigér (#455) üzenetére


emvy
nagyúr

Aktiv modban 480 Ohm-os.

while (!sleep) sheep++;

(#457) karldergroße válasza ForRedGlory (#435) üzenetére


karldergroße
senior tag

[v10]

[htc10]

Azért ez nem olyan egyértelmű fölény a v10 részére...

(#458) Nigér válasza emvy (#456) üzenetére


Nigér
őstag

Oké, de akkor sem ettől függ a hangminőség.

(#459) leslien


leslien
nagyúr

fuu baeg ez a melyik szól jobban kicsit fárasztó már...
;]

inkább akinek van ötlete h honnan lehet jó áron beszerzni annak sokkal több értelme lenne ha már gyökér magyar szolgáltatóknál nem lehet majd kapni.. :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#460) #16820480 válasza leslien (#459) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk amazon.it, 205 ezer, meg amennyiért idáig eljut.

(#461) DeathAdder válasza HarleyCustom (#449) üzenetére


DeathAdder
veterán

a samsung esetleg ;] ;] ;]

(#462) leslien válasza #16820480 (#460) üzenetére


leslien
nagyúr

ez idáig a legjobb :R
s3nsitivity ; Német Htc oldalról is pls linket

gyűjtsük össze aki szeretne vásárolni segítsünk..
és akkor lesz jövőre is HTC ;)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#463) s3nsitivity válasza leslien (#459) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Német HTC oldala és mailboxde ?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#464) ForRedGlory válasza #16820480 (#438) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem, de ezt ki is mondta?

Vagy szerinted a "közel audiofil" = audiofil? :U Részemről téma tényleg lezárva, elkezdeni is kár volt.

(#455) Nigér: Csak neked

Ha ezután sem megy:

Impedance passive: 28 Ω
Impedance active: 480 Ω

[ Szerkesztve ]

(#466) ForRedGlory válasza no more (#465) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ne csodálkozz, ha az ilyenek miatt itt maradok még kicsit trollkodni :U

Köszönöm, a játéktelefonom tud multitaskingolni és meglepő módon még jól is működik, bár ezt amúgy sem hiszed el és egyébként sem érdekel, plusz nem is ide való.

Mondjuk, aki youtube videót linkelget bizonygatva a HTC kamerájának képességeit, attól sok nem várható eleve.

(#437) h4h01: Mit nem értesz? Volt V10-em sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#467) Amos17 válasza s3nsitivity (#463) üzenetére


Amos17
tag

Vagy a német MM sem rossz. 700 ajró (Kb 230e Ft) azaz ugyanannyiba kerül, mint az S7. Garancia hivatalos és ha baj van akkor elég bevinni bármelyik magyar MM-be és küldik a szervízbe.

Korábban olvastam többetektől, hogy az expansys.hu-t hivatalos forrásnak tituláltátok. Na azon egy jót röhögtem... [link] Francia cég, van magyar kapcsolattartó cége de nincs személyes vásárlás, stb. Na én ezt sok mindennek mondanám csak hivatalos forrásnak nem. Ugyanolyan áfacsaló, mint minden hasonló cég. Nem véletlen írják a garanciás résznél ezt:
"Hogyan érvényesíthető a jótállás?
- Amennyiben adott gyártónak van hazai márkaszervize, és ez kényelmesebb (és kezeli az EXPASNYS számla alapján a jótállást) hozzájuk is lehet fordulni."
Ha hivatalos forrás lenne akkor kivastagított részt nem írták volna bele..

(#468) Kocsó válasza emvy (#395) üzenetére


Kocsó
aktív tag

hogy a telefonjait a maguk egyebkent kiemelkedo minosegeben is olcsobban gyartja le

mármint úgy érted hogy gyártatja le a samsung által gyártott proszesszorból, hynix (?) által gyártott memóriából, hirtelen nem jut eszembe ki által készített kijelzőből, stb.
Pont mint a HTC (qualcomm, sharp, stb.).
Ezeknél csak a design, a brand és a fanatikus felhasználók tábora a saját! :U
(mondom ezt úgy hogy M7-esem van már jó ideje és nagyon meg vagyok vele elégedve és már csak azt várom, hogy "elfogadható" ára legyen a 10-nek, hogy váltani tudjak) :B

@10 (#345) h4h01: köszi, tudom, figyelemmel kísérem a weboldalt!!! De engem az érdekelt volna hogy kinek van már olyan ;)

[ Szerkesztve ]

__▂▂▃▃▅▅▇▇ OnePlus 3, 3T, 5, 5T, 6, 6T McLaren, 7T Pro McLaren, 8T, 9 Pro+Watch, Nothing Phone (2) ▇▇▅▅▃▃▂▂__ ''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

(#469) Barthezz2 válasza w333 (#452) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ha meg előtte nekiállok piszkálni a beállításokat, akkor meg fél perc. Ezért marhaság az egész.

Egyébként nem, célra tartottam a telefont, és megnyomtam a hangerő gombot(az exponál). Egyből mentette a képet. Sötétebb környezetben nő az expo ideje, de akkor(feltételezve az automata módot), meg már lehet a záridő is más telefononként, eltérhet az optika fényátteresztő képessége, stb is.

Maradjunk annyiban, hogy szvsz megmérték a semmit..

Everybody lies.

(#470) no more válasza ForRedGlory (#466) üzenetére


no more
addikt

Ha már úgyis idetévedtél és 500 hsz óta trollkodsz, mesélhetnél nekünk, milyen, amikor egy app Force Close-ol, vagy telefon lefagy, újraindul, megakad? Milyen, amikor újratölt valami 4GB RAM-nál? Mesélhetnél a Samsungos világról, mert mi ezeket nem ismerjük, akik ezt a sz*r márkát használják. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#471) Loboda


Loboda
senior tag

Ma én is hozzájárultam a HTC fen maradásához! :)
S7 edge ment az asszonynak, másfél hónap után már nagyon hiányzott a HTC érzés! :B
Jó készülék az edge is, de a 10 az egy más világ!

(#472) s3nsitivity válasza Barthezz2 (#469) üzenetére


s3nsitivity
addikt

+1, ez szerintem is olyan nesze semmi fogd meg jól táblázat. :D

(#471) Loboda

Grat hozzá! :)) Már nekem is nagyon érik a G4 helyére egy 10.. Csak nem akarom elsietni :D

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#473) leslien válasza Loboda (#471) üzenetére


leslien
nagyúr

na akkor ne kimélj minket!!! várjuk a tapasztalatokat... :R

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#474) no more válasza Loboda (#471) üzenetére


no more
addikt

Hűűű, használd egészséggel!!!! :C Várjuk a tapasztalatokat!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#475) gproject


gproject
aktív tag

randa
nagy kavak, vastag(igaz csak 0.5mm-rel vastagabb a honor 7-nel, de sokkal vastagabbnak nez ki) es meg ebbol is jocskan kiall a kamera
lehet akar a vilag legjobb telefonja is, de ingyen se kellene
a promo videoja meg gaz

[ Szerkesztve ]

(realme x50 pro, <[ ultrasone 480i 580i 820 ]>)

(#476) w333 válasza gproject (#475) üzenetére


w333
félisten

Addig ürülj míg vastag ... nekem nem kell Ropi telefon :U

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#477) Crafter32 válasza ForRedGlory (#466) üzenetére


Crafter32
őstag

Egyszer írtam ilyet én is. Trollkodásért majdnem kitiltottak. (joggal vagy sem mindegy) Szándékosan biztos nem kellene...

---

Nagyon tetszik a HTC örülök, hogy így összekapta magát. Talán kaphatott volna erősebb plecsnit is, mint a Samsung csúcsa (ha jól emlékszem) .

(#478) leslien válasza gproject (#475) üzenetére


leslien
nagyúr

pedig te vagy a mai nyertes címedet akartuk kérni h hová küldjük az új HTC 10.. na mindegy akkor... kösz h benéztél..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#479) Loboda válasza no more (#474) üzenetére


Loboda
senior tag

Majd ha lecsengenek az indulatok, és eltűnnek a "HTC szakértők" a fórumból!
Nem etetem a trollokat!

(#480) w333 válasza Loboda (#479) üzenetére


w333
félisten

Helyes ... majd én is kíváncsi vagyok a véleményedre ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#481) *RLaci* válasza leslien (#478) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1 :DD Ilyenkor karmolom magam :W

(#482) emvy válasza Kocsó (#468) üzenetére


emvy
nagyúr

> mármint úgy érted hogy gyártatja le a samsung által gyártott proszesszorból, hynix (?) által gyártott memóriából, hirtelen nem jut eszembe ki által készített kijelzőből, stb.

Nem annyibol all a telefontervezes, hogy bemesz a boltba, es veszel ebbol parat. Egyreszt az Apple sajat tervezesu cuccokat gyartat, masreszt meg tudja oldani, hogy negyedevente legyen 75 millio belole.

(Mellekes: ki nem allhatom az iOS-t meg az OSX-et, nem vagyok Apple rajongo -- csak latom, hogy zsenialis operations reszleggel rendelkeznek, nem veletlen lett vegul Cook a CEO.)

A Samsungnak van sajat OLED panelja, meg ilyesmi.

Es ha megnezed, hogy kik azok, akik _nyereseget_ tudnak termelni: Samsung, Apple. Azok, akik tudnak valami olyasmit tenni a telefonba, amit masok nem (akar mert sajatjuk a szoftver, akar mert sajatjuk a hardver). Akik osszevasarolnak mindent, azok mind megdoglenek elobb-utobb, hacsak nem valami egyeb strategiai celbol toljak oket (a Huaweit a kinai allam erosen tamogatja). Az Androidbol nem lehet jol megelni hardvergyartokent, ha nem tudsz mellerakni valami olyat, ami csak neked van, ez a helyzet. Pont, ahogy a Windowst futtato PC-k gyartoi is alig termeltek nyereseget.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#483) Varoz válasza emvy (#482) üzenetére


Varoz
őstag

"Azok, akik tudnak valami olyasmit tenni a telefonba, amit masok nem"
Ez nem feltétlenül van így. A Samsung azért is tud sokat nyerni, mert rengeteg lábon áll, mindent gyárt, éppen vályogtéglát nem. :D
Míg adott egy hTC, ami csak telefont, meg a körülötte lévő sallangokat, mást nem gyárt. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#484) HarleyCustom válasza DeathAdder (#461) üzenetére


HarleyCustom
veterán

:D
Lehet...
nem ismerem az S7-et. Bár kipróbálnám...
Meg ezt a 10-zet is. :)
G5-öt "elengedtem".
Maradt ez a kettő. :)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#485) emvy válasza Varoz (#483) üzenetére


emvy
nagyúr

Pont azt irod, amit en: a Samsung gyart komponenseket is, nem csak designt.

while (!sleep) sheep++;

(#486) 600700


600700
senior tag

Jó telefon de , -nem cserelhető az akku, -nem teljesen vízálló, - nincs Always On Display , -csak egy méretben kapható, az M9 után visszalépés a hangszórok minősége,- kamera lehetne jobb, -nincs valós multitasking mint pl az S7 nél.

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#487) vicze válasza emvy (#456) üzenetére


vicze
félisten

Ha az NC aktív akkor tök mindegy mert a saját elektronikaja adja a hangot nem a teló, teljesen külön erősítést kap.

(#488) 600700


600700
senior tag

Kimaradt : - nincs vezeték nélküli töltés lehetőség.
Ezeken felül egy klassz telefon.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#489) #72042496 válasza 600700 (#488) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ez a fém készülékház ára. :)

Szerintem nem vészes az, amit felsoroltál, hasonló listát bármelyik telefonról össze lehet írni. Ha a pozitívumokat is mellé tesszük, szerintem is az jön ki, hogy klassz lett ez a HTC 10. :)

(#490) Varoz válasza 600700 (#486) üzenetére


Varoz
őstag

-Minek cserélgetni az akkut? Ha meg beszarik, szerviz ugyanúgy cseréli. Cserébe kiváló a ház. :)
-Always On Display, nem tudom ez mire jó, merítené a telefont nettó hülyeség, de te tudod.
Egyébként a Play alapján feltelepíthető az M8-amra. Szóval igazából van. :D
-Méret. Mi az, hogy egy méret? Minden telefonból egy méret van. Már a kérdést sem értem. :D
-A hangszóró tényleg visszalépés, de ez meg ugye az előlap, káva ezek miatt van. Sajnálatos, de ha lenne előlapi hangszóró rendesen, az lenne a baj.
-Kamera mindig lehetne jobb is, hisz hol vagyunk a DSLR-ekhez képest? De szerintem bőven jó a kamera, dobogós a telefonok között. :)
-Nincs multitasking? Pont A Samunál nincs. Ezt látom inkább trollkodásnak szántad. :DDD

-Vezeték nélküli tölthetőség, hogy legyen fém házzal? Majd, ha erre lesz megoldás, lesz benne. :)


emvy

Nem. Mi nem egyet írunk.
Hűtőszekrény, mosógép, porszívó, TV mióta komponens? :D

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#491) Hopkins95 válasza leslien (#459) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én ahogy eddig nézegettem, nekem ez 185 ezerért tűnt az egyik legolcsóbbnak. Én szerintem innen fogom rendelni. Ráadásul mindhárom színben van nekik.

Megnéztem szlovák, cseh, osztrák, német árösszehasonlító oldalakon, mindenhol alulról a 700 Eurót súrolja. Tehát egyelőre nem mondanám hogy jobban megérné külföldről...

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#492) Redneck


Redneck
veterán

Mindegy mit mondtok ez az én véleményem.
Majdnem 300k egy Androidos telefonért ami rövid idő alatt a harmadát sem éri, egyébként meg csak egy a sok közül?

Érdekes világot élünk.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#493) HarleyCustom válasza Redneck (#492) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ez is egy vélemény,elfér itt. :)
És egyetértek.
De én kivenném az " androidos" jelzőt és úgy már még jobb lenne.
Szerintem egyik telefon sem ér annyit,tök mindegy milyen rendszer fut rajta.
De attól még veszik,mert nekünk nem éri meg. Sok embernek van felesleges pénze. :)
Ha nekem is lenne én is venném. :D
De mivel nincs,így marad a nyálcsorgatás számomra :D

(Például: a lumia 950 mikor került piacra és mennyibe került? Most meg mennyi idő telt el és sokan szabadulnának tőle :) )
( fú ezért mit kapok :D. )

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#494) leslien válasza Hopkins95 (#491) üzenetére


leslien
nagyúr

jó áron van a Partnero gsm nél csak nincs EU garancia sajnos...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#495) D4ni válasza leslien (#494) üzenetére


D4ni
őstag

Pluszban lehet hogy szolgáltatós "független" telefont adnak

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#496) s3nsitivity válasza D4ni (#495) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Az kifejezetten nem probléma, ha jól tudom a HTC sehol sem SL-el adja a készülékeit. :)
A garancia az ami érdekes mivel nem EU így nem gyári gari

(#486) 600700 ugye te nem vagy tisztában a multitasking fogalmával? :D
Amire te gondolsz az a Dual Window lesz szerintem mivel ez tényleg hiányzik viszont a multitasking agyon üti a samut. :)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#497) Ricardo válasza Loboda (#479) üzenetére


Ricardo
félisten

Én is kíváncsi vagyok a tapasztalatokra. A mobil fotós topicba jöhetnek képek is. Megnézném mit tud az ultrapixel ekkora felbontáson.

(#498) szabakaa válasza Lacee04 (#46) üzenetére


szabakaa
aktív tag

Aki ért a dolgokhoz, vegyen HTC-t! :D Komolyan, hogy lehet valaki ilyen egyszerű?

iPhone 13 Pro Max, PS5, Xbox Series X, Nintendo Switch

(#499) spawn21 válasza leslien (#494) üzenetére


spawn21
veterán

EU garanciás telefont vettem tőlük. Olyat kértem

iPhone 13p

(#500) s3nsitivity válasza spawn21 (#499) üzenetére


s3nsitivity
addikt

És tényleg EU régiós? :Y
HTC supporttal is egyeztettél?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.