Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) CptAdamica válasza szaszyka (#749) üzenetére


CptAdamica
veterán

Tehát a különböző androidos felhasználói felületek között nincs különbség? Ezt értem.

Megyen!

(#752) Varoz válasza szaszyka (#749) üzenetére


Varoz
őstag

Ezt remélem te sem gondoltad komolyan. :DDD

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#753) szaszyka válasza CptAdamica (#751) üzenetére


szaszyka
senior tag

Nem a felületetre gondoltam, mert az csak a parasztvakítás. Maga az andoid, a rendszer ugyanaz. Kb. mint amikor lecseréled a barátnőt. Az új kicsit másabb, máshogy néz ki, máshogy jár, máshogy beszél, de ugyanaz van alatta... ;)

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#754) balla241 válasza szaszyka (#749) üzenetére


balla241
csendes tag

Hát ez így ebben a formában sántit. Ugyan is van külömbség hidd el nekem. Egy rosszul megírt szoft ugy
el tudja rontani magát a telefont, hogy néha az ember kivágná legszivesebben az ablakon.
Ha valaki megunja a telefont hamar az inkább füstjeleket küldjön az változatos. Én nem tudom megunni mivel mindig találok valamit amivel tudok szorakozni és még egy telomból sem csináltam papirnehezéket. Azért az nagyon jó érzés amokor egy telefon azt csinálja amit te akarsz és nem önnálló életett él.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#755) CptAdamica válasza szaszyka (#753) üzenetére


CptAdamica
veterán

De nem mindegy, hogy az új barátnő milyen típus. :D Tehát oké, hogy az android ugyan az, de ha x gyártó telepakolja mindenféle Hello Kitty programmal, akkor aztán belassul és már hiába van alatta ugyan az a rendszer. :)

Megyen!

(#756) balla241 válasza CptAdamica (#755) üzenetére


balla241
csendes tag

És ugye tudjuk, hogy vannak gyártók akiket már figyelmeztetett a google.
Ne alakitsa át ennyire az androidot.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#758) szaszyka válasza CptAdamica (#755) üzenetére


szaszyka
senior tag

Szép kép, Az öreglány hasonlít Clinton-néra, a fiatal vajon az ifjú Moncsika? :D

[ Szerkesztve ]

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#759) balla241 válasza karldergroße (#757) üzenetére


balla241
csendes tag

Ha másba nem tudsz belekötni akkor ne tedd.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#760) w333 válasza balla241 (#754) üzenetére


w333
félisten

+1 hiába van egy nagyon szuper jó telefonod ha szoftveresen egy akadós (döcögős) bug halmaz, az elavult Nexus 4 után G2 majd ez is elavult és az S6 váltottam amivel úgy betelt a pohár hogy iOS -re menekültem ami szintén nem tökéletes (főleg mivel kissé unalmas, de legalább amire ki lett tálává azt tökéletesen teljesíti) nem azt mondom hogy ez a tökéletes telefon csak azt hogy 2015 -ben (forró Snapi 810 telefonok között) számomra ez volt a kisebbik rossz a nagyon sok rossz közül, innentől kezdve én pl. az S7 -re már nem is bírtam ránézni (valahol elvesztettem a bizalmamat) pedig biztosan az is egy jó telefon !

De most ez a HTC 10 nagyon tetszik, lehet hogy elcsábulok ! :D

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#761) Bog válasza balla241 (#744) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Tök felesleges ugyanazokat a köröket újra lefutni, de próbáljuk meg, hátha.
NEKED nem kell FM-rádió és infra. MÁSOKNAK igen, ahogyan erre konkrétan ebben a fórumban is több példa volt.
Mi olyan állatira nehéz abban, hogy elvonatkoztatsz a saját igényeidtől?

Valójában nem csak a Speedshop forgalmaz hivatalosan HTC-t. Ez így van. Az MM, az edigital és a szolgáltatók is. Ezek közül hol kapni jelenleg? Mennyiért?

Csak azt tudom most is mondani, hogy tessék használni kicsit tovább és meglátjátok, hogy ennek a telefonnak szervizre sincs szüksége nem mindenkinek ezen lovagolni.
Ezt nem is értem. Egyrészt egy hétig használtuk ezt a konkrét modellt. Másrészt számos más HTC-t sokkal tovább is. Harmadrészt állati nehéz vitatkozni olyan júzerekkel, akik olyanokat jelentenek ki, hogy "hogy ennek a telefonnak nincs szervizre szüksége". Ja. Biztos. Mert ezt űrlények szerelik össze és a HTC csak azért tart fent szervizpartnert, mert előírja a törvény. Ezeket a panaszokat bizonyára a háttérhatalom írta. Ne őrüljünk már meg, minden márka készüléke képes elromlani, hogy vegyek komolyan bármit is abból, amit írsz, ha ilyen marhaságokkal traktálsz?

Mindegy, tök felesleges. A szerelem vak. Csak szerintem tárgyak és cégek iránt érezni valamelyest szokatlan.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#762) balla241 válasza w333 (#760) üzenetére


balla241
csendes tag

A melegedés is orvosolható. Egy jól megválasztott rom+kernel és meg van oldva. Nekem öt óra folyamatos használat után sem melegszik. Ennyi. Nincs bug dőcögés és a tőbbi.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#763) CptAdamica válasza szaszyka (#758) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az öreg lány az tényleg Clinton, a fiatal pedig Chloë Grace Moretz, aki szemtelenül fiatal még. :B

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#765) balla241 válasza Bog (#761) üzenetére


balla241
csendes tag

Barátom neked lövésed sincs a szerelemről.
Én azt próbáltam elmagyarázni, hogy számomra ez a márka csinálja a leg megfelelőbb készüléket.
Volt ekem is:
-Nokia
-Samsung
-LG
-Iphone
-Huawei telefonom, de részemre ez a leg felhasználó barátab.
A rádió meg az áruházból potolható. Az infrát mire használod. Nekem van távirányitó a tv-hez.
Én nem azt montam, hogy ne legyen szerviz csak én nem vittem egyet sem.
Ahol én vettem ott is két èv gyári garit adtak azzal a külőmbséggel, hogy ha elromlik a lakásról elviszik és
ha kész visszahozzák dijmentesen. Egyébként ha mond valamit CID__34, MID 2PS620000 tipusú készülék.
Az az európai.
Amit tudok még az az, hogy a szolgáltatokat sajnos a tömeggyártó cég mind befolyásolja.
Szolgáltatónál egyébként az vegyen telefont akinek elment az esze. Nem veszek nyilván dupla áron készüléket.
Ez még ithon szabadrablás modján folyik. Én enyire azért nem védeném a szolgáltatókat ha csak nem.............
a tőbbit szeríntem sejted. Sajnos nekem is az a szar t van. A 120mb-os internet gondol egyet és elmegy ledobál róla hadjuk már ezeket. Ezt azért te is tudod.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#766) Dobos21


Dobos21
csendes tag

Valaki vásárolt a B-teltől HTC 10-et? Vagy esetleg tud valamit a készletükről?

Személyes tapasztalatok a bolttal valakinek?

(#767) w333 válasza Dobos21 (#766) üzenetére


w333
félisten

Utána kell kérdezni, kb. 2.5 éve tőlük vettem a G2 -t és gyári garanciát adtak ! :K

Lehet hogy most rajtuk keresztül működik a garancia ezt nem tudom, viszont nem kis cég (és nem összekeverendő a sufni GSM boltokkal) :))

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#768) balla241 válasza w333 (#767) üzenetére


balla241
csendes tag

Igen mivel a telemax szerviz ha jól tudom már nincs, ami nem is baj.
Én is jókat hallottam róla. A turbado.hu is nagyon korrekt. Én ott vettem és eu-s.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#769) psypunk válasza Bog (#761) üzenetére


psypunk
csendes tag

:R Minden tiszteletem... türelemből 5-ös! :R

(#771) Gergőke88 válasza balla241 (#768) üzenetére


Gergőke88
addikt

Lassan kezdem elhinni, hogy tényleg jó készulék.... ;]

(#772) janeszgol válasza balla241 (#765) üzenetére


janeszgol
félisten

1, azt állítottad, hogy egy HTC sosem romlik el, mert prémium minőség.
2, a legtöbb készüléket a szolgáltatóktól veszik még iPhone-ból is. Ezért fontosak.
3, többen is sírnak mindig az infráért.
4, amiket leírtál, szerinted azt egy átlag ember tudja? Kapható a szolgáltatónál? Nem. Van az MM-ben, Edigitalban, Tescoban? Tudtommal még nincs. Az MA nem csak a HC-arcoknak van. Tudod laikusok is nézhetik az adásokat. A speedshoptól kapták a telefont, hát azt az árat mondják. Az hogy Németországban mennyibe kerül, tök mindegy. Érdekes módon a HTC-sek mindig a Samsungot fikázzák és érdekesen hasonlítják az árakat is. (Itthoni Samsu ár vs külföldi HTC ár.)

A videóhoz: igen az eredeti HTC 10 adás tré volt. De ritka az ilyen, sajnálom az MA!TV megszűnését. Az esetek többségében (amiket láttam) simán nézhető. De most csináltak külön a HTC 10-hez egy tesztvideót. Szerintem ez elég korrekt. És ott is említettek mindent, ami felmerült a fórumban. (Infra, árak.)

A HTC-sek a legnagyobb trollok. Állandóan jönnek fikázni a Samsungot. Miért? Mondjuk könnyű lenne bannolni azt a három fanatikust. ;]

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#773) S. Laci válasza janeszgol (#772) üzenetére


S. Laci
tag

Hatalmas +1 :R

(#774) viera


viera
őstag

Már tényleg jó lenne a HTC 10-ről olvasni a tapasztalatokat.De valaki állandóan felhozza a Samsungot.Hol HTC fan,hol Samsung fan.Tök mindegy,csak már rohadt unalmas.Foglalkozzunk már végre az adott készülékkel a topicban. :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#775) janeszgol válasza viera (#774) üzenetére


janeszgol
félisten

Pontosan. Akik megvették, azok is arról beszélgtnek, hogy micsoda prémium, nincs belőle hibás, HTC forever, innen-onnan olcsóbb. Inkább prezentálják a telefont. Milyen az új sense, rendes fotókat tegyenek be és ne utómunkált vackokat. Arra nem vagyok kíváncsi, nem vagyok egy művész lélek.
A szoftver apró finomságaira (kezelés) vagyok kíváncsi. Miért? Azért, amit fentebb írt valaki. Hardveresen dögunalmasak már a telefonok, minden kategóriában.

Oké a cikkben is van, de azon felül is lehetnek, amire az ember később bukkan rá. Meg vegyük figyelembe, hogy az olvasók többsége lehet nem ismeri annyira a rendszert, mert kevesen használnak HTC-t. Ez nem is fog megváltozni akkor, ha nem is demózzák rendesen a telefont.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#776) Tyer


Tyer
őstag

Valakiitt irta, hogy a htc appok a play-ben elérhetőek...
Először is... nem találtom azt, amikor 1x1-es ikonokként ki tudtam tenni a kezdőlepra a mobilnet, BT, Wifi és GPS on/off kapcsolokat.
Másodszor... állitolaga HTC megszöntette a galériát. MEgtaláltam Play-ben 2016/6/2-én frissült, azaz később, mint a 10 megjelent, viszont nem kompatibilis... ??? Ez hogy van ez?

Köszi,
Tyer

Ui.: Imádom a hTc-t, de egy hét után azt hiszem, hogy meghalt a töltöfejem :D
Szóval azért csak jo az a garancia valamire :D Mert még itt prémium országban is vannak esetek

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#777) D4ni


D4ni
őstag

Bármennyire is néha esetlen az adás én szeretném hogy maradjon, nekem sokszor olyan mint másnak a barátok közt, beülök elé valami finomsággal és nézem :)
Jó innováció volt az interaktív háttér, de nem kellemes sokszor a szemnek.

Htc 10:
Nagyon Nagyon szívesen megtapogatnám , mert meg vagyok veszve a külsejéért. Kamera jó jó de éjszaka ez is elég cinkes, a htc szoftverét utoljára one x-emnél próbáltam, ott a kb 2 óra alatt lemerülő akku rontotta el az élményt. Valaki aki ismeri az xperia z3 hangszóró párosát tudna mondani ahhoz képest egy véleményt?

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#778) viera válasza janeszgol (#775) üzenetére


viera
őstag

Mindenből van hibás olyan nincs,hogy nincs.Nekem még nem volt HTC-m (csak 2 hétig egy A9-es),ezért szeretném megismerni és tapasztalatokat olvasni róla.Én már eldöntöttem, hogy a HTC 10-et szeretném megvenni de a Telekomnál.Én mindig ott veszem a készüléket mert kb.50e ft-tal olcsóbb az én csomagomban.Nekem erre az előfizetésre van szükségem,nem érdekel másik.Remélem lesz később náluk,mert ha nem akkor megvárom az iPhone 7-et.Én olyan telefont szeretnék ami szoftveresen a legjobban van támogatva.Ebben Android oldalon a HTC a legjobb,nincs kedvem már több hónapot várni mire kijön egy új rendszerfrissítés.

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#779) viera válasza D4ni (#777) üzenetére


viera
őstag

Nekem csak fülesen keresztül volt tapasztalatom Z3-hoz képest.
A9-es volt 2 hétig nálam,de azon egy élmény volt zenét hallgatni. :R
Szépen szólt a Sony is,de a HTC nagyon odatette magát. :K
Gyári fülessel hallgattam és teljesen elégedett voltam.
Ezért is szeretnék HTC-t. :K

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#780) karldergroße válasza balla241 (#765) üzenetére


karldergroße
senior tag

Figyelj, ez az elvakult szerelem ezzel a helyesírással több, mint kínos. Csak égeted magad és a legszörnyűbb az, hogy fogalmad sincs róla. Maga az, ahogy egy használati tárgyhoz viszonyulsz, teljesen abnormális és szánalmas.

(#781) spawn21 válasza janeszgol (#775) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor ettől biztosan orgazmusod lesz

Húh de szar a thc. Gagyi, olcsó, Káva.......

Ha egyszer nincs vele baj, és szoftveresen jelenleg a csúcs. Akkor az baj? Nem csak a levegőbe beszélek. De ez az első telefon idén, amit nincs kedvem cserélgetni

Vannak kicsi bugok, de a droid már csak ilyen.

iPhone 13p

(#782) janeszgol válasza spawn21 (#781) üzenetére


janeszgol
félisten

"Ha egyszer nincs vele baj, és szoftveresen jelenleg a csúcs. Akkor az baj? Nem csak a levegőbe beszélek. De ez az első telefon idén, amit nincs kedvem cserélgetni"

1, a fenti emberke nem szoftveresen értette a hibátlan, pármiumot. Egy tömegtermelt cuccnak hogy lenne minden darabja hibátlan?
2, éppen ezt írtam, hogy kéne a szoftverről is olvasni. A nincsen vele baj kevés. Ettől ne lesz több vásárló.

Csak azért írtál, hogy belém köss. Ez nyilvánvaló. De lehet el kellett volna olvasnod alaposan az irományom. Meg amire reflektáltam. Illetve mivel rendelkezel a készülékkel, tied a terep. Hajrá. Nem az M7, M8 tulajok istenítését szeretném olvasni (meg szar a Samsung), hanem a 10-et birtokló emberekét.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#783) balla241 válasza janeszgol (#772) üzenetére


balla241
csendes tag

Na mégegyszer leirom azoknak akik nem értik, és ezzel befejezném ezt a témát.
- Én sosem mondta, hogy szar a samsung csak nekem nem jön be. (irtam, hogy nekem is volt több féle tipus)
- Azt sem mondtam, hogy nem romlik el csak nekem még nem romlott el (persze ami elromolhat el is romlik)
- A legtőbb fikázást azok teszik akiknek nem is volt olyan készülékük amiről írnak, csak hallottak valakitől valamit.
- A kritikát kapunk azt meg el kell fogadni és nem megmagyarázni legfeljebb odafigyelni, hogy azért azt amit leírok azt hozzáértőbbek is olvassák. Itt nincs semmi szerelem adott márka iránt ahogy meg lett jegyezve mert akinek HTC-je van az mekkora........................ Én személy szerint segitek azoknak akiknek tudok márkától függetlenül. Szerintem is ne bas.......suk egymást hanem segítsük. :K
Ez lett volna a lényege az egésznek.
Ha meg valakiknek szüksége lenne az appokra hétfön gépkőzelben leszek és felteszem egy zip-be. Mindenbe segítek amiben tudok. :K
További szép napot és sok örömöt a HTC 10-es készülékhez.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#787) Csarli85 válasza Bog (#723) üzenetére


Csarli85
aktív tag

Akkor ezért nincs már? De sajnálom, hogy vége lett. :( Szerintem nagyon jó volt az adás mindig.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#788) helixP


helixP
nagyúr

Mért van az, hogy minden szakmai/hobby/egyéb területen mindig van egy csoport, aki nem viseli el még a jogos kritikát sem, összeesküvés elméleteket gyárt, nem érvel, csak a vallásos mantrákat ismétli, és minden érvelés vége az, hogy "ezt érezni kell", még ha feketén-fehéren a tények mást mondanak.
Ilyen csoport pl. autósokknál az Alfások (vagy akár a BMW-sek), fociban az 'olaszfoci' drukkerek, és igen... ebben a szegmensben pedig a HTC-sek.
Hihetetlen, hogy egy 'Tetszett' plecsnit sértésnek aposztrofálnak.

[ Szerkesztve ]

(#789) #67656192 válasza Bog (#723) üzenetére


#67656192
törölt tag

Jobb is... Haladni kell a korral...
Az új megoldás jobban tetszik, nem is kell, hogy (félig) interaktiv legyen. 👍

(#790) no more válasza helixP (#788) üzenetére


no more
addikt

Nem erről van szó. Hanem arról, hogy gyakorlatilag (és ez a tesztből is kiderül), jelenleg a HTC10 tökéletes telefon. 2016-ban most a legjobb készülék, OS-től független. Mindenben passzol, hardver-szoftver, kijelző, et cetera... Minden benne van, ami 2016-ban a technológiai csúcs (itt USB-C is van, ugye... *khm*). De, mert a Speedshopban éppen 270 rongy, ezért "tetszett". Érted?

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#791) helixP válasza no more (#790) üzenetére


helixP
nagyúr

Na, hát ez mekkora ironia, hogy pont TE ugrottál rá a hozzászólásomra, aki az egyes számú példája az általam fentebb vázoltaknak, köszönöm szépen, hogy kérés nélkül is bizonyítottad az állításomat. :R
Neked mindenben passzol és Neked a legjobb, ez a szubjektivitás, kérlek ezt fogadd el és én is elfogadom hogy Neked ez a tökéletes telefon. Én viszont azt mondom, hogy az egyik legjobb készülék és nem vetemednék arra, hogy akármelyik készülékre rásüssem, hogy A legjobb.
Ezt írtam az előbbi hsz-emben, hogy Neked meg sem fordul a fejedben, hogy esetleg van más készülék is, ami legalább ilyen jó, mint a HTC, vagy hogy esetleg van olyan faktor, amiben más jobb, esetleg a HTC-ből hiányzik ez-az. A HTC-felé mutatott áhitatod meggátol abban, hogy beengedj más impulzusokat a fejedbe.

[ Szerkesztve ]

(#792) S. Laci válasza no more (#790) üzenetére


S. Laci
tag

Tökéletes? Mitől? Miért? Kinek? Csak mert Htc? Neked igen ezt elfogadjuk. De ne legyen már ez egy kötelező érvényű tétel/tézis mindenki számára. Az igények egyéniek. Rosszabb lesz lassan mint egy iPhone topik. Egyébként a telefon kiváló, az egyik legjobb ma.

(#793) viera válasza helixP (#791) üzenetére


viera
őstag

Ez így van,én is így látom.
Az egyik legjobb idén,de engem ez fogott meg legjobban. :K
Amikor elolvastam a tesztet,kicsit én is elgondolkodtam,hogy miért csak "tetszett"?
De ennyi,tovább is léptem ezen.Engem marhára nem érdekel a plecsni.Nem az fog dönteni.
Az én igényeimet ez a készülék szolgálja ki legjobban eddig az idei készülékek közül. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#794) RaveForce válasza helixP (#791) üzenetére


RaveForce
veterán

ez azért mekkora fail volt, siralom, hogy egyből szaladt igazolni a felvetést, és egyből bele is fonja a konkurencia-fikát, bár ez már itt beteges a htc-fanoktól.... de a leggázabb, hogy még ennyi nap után sem sikerült felfogniuk, pedig Bog már sokadjára írta le, hogy HIVATALOS ÁR.... komolyan a legalja szint ami itt megy, egy darabig vicces volt, de már szánalmas ez a maroknyi vérfan... :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#795) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Közeljövőben lesz valakinek HTC 10-e és írna róla pár sort,vagy ez a topik behall? Mert idáig csak a veszekedésről letehet olvasni.Fontos lenne,mert elkövettem életem legnagyobb hibáját,P8 Litet lecseréltem egy S7E telefonra :W ,de ez valami borzalom (nem,nem is fogok róla írni,hiába kérdeztek,adom el a francba!!!)
Most szerencsémre jó pénzt kapok érte,de nem is ez a lényeg.Nagy áruházban jó áron van most Huawei P9,de ez a HTC igen megfogott(pláne úgy,hogy míg nem veszek új telót,a jó öreg HD2-t használom és bizony még így 7-évesen is megy rendesen) Érdemes várni a 10-re?Hétköznapokban nincs akadás,fagyás,stb?Hívásoknál elég hangos,GPS,STB,ezekre lennék kiváncsi,köszönöm előre is :R

(#796) DS39 válasza mackoapo11 (#795) üzenetére


DS39
nagyúr

pedig pont akartam kérdezni, mi a fő oka az eladásnak. az Edge? vagy a sok előtelepített progi?

(#797) ForRedGlory válasza DS39 (#796) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nekem HTC 10-em van, adom el a francba az S7E miatt, de nem részletezem én sem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#798) DS39 válasza ForRedGlory (#797) üzenetére


DS39
nagyúr

lesz kivel cserélni :D

(#799) ffodi


ffodi
veterán

Most már tényleg ráférne egy alapos takarítás a topicra. :U

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#800) viera válasza ffodi (#799) üzenetére


viera
őstag

Remélem lesz is mert állandóan jön valaki.
Nem bírják megállni néhányan!!! :F

Soha ne mondd,hogy soha!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.