Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) snorbi82 válasza Bog (#384) üzenetére


snorbi82
senior tag

Nem hivatalos info... Még a többi cég: Samsung, LG, Apple, Microsoft, Huawei költ marketingre (gondolok itt az ügyintézők képzése, egyedi akciók stb) addig a HTC és BB (sajnos) ilyenekre nem költenek. Ezért van (és gondolom Te is tapasztaltad), hogy átlag User bemegy és kikéri az ott ülő munkatárs véleményét, aki az aktuális "támogatott" telefont fogja ajánlani.

s3nsitivity: +1

[ Szerkesztve ]

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#402) drfedayn válasza Xaels (#318) üzenetére


drfedayn
tag

Az a fules minden volt csak jo nem. Mondjuk aki basszusbu.. ize imado az 20szor elelvezett barmilyen szam alatt mert olyan duborgest rakott a zene ala. Pl. Wagnert Valkyrejeinel nem tudtam h sirjak v nevessek. 2nap alatt Klipsch lett belole. Szoval maradjunk a meregdraga fos jelzonel az jobban illik arra a fulesre. Dr. Dre ide v oda

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#403) BenHans válasza s3nsitivity (#396) üzenetére


BenHans
addikt

Kb. 2010-ig amikor még semmi sem volt igazán kiforrott és csak az arra fogékonyak ismerték jobba a témát, akkor kellett volna jobban, agresszívabban elültetni az emberek fejében a márkanevet.

Most is úgy látom, hogy kicsit vissza kéne nyúlniuk a múltba a termékek népszerűsítésénél hogy magát a HTC történetét is jobban ismerjék az átlagfelhasználók. Lássák hogy nem ma kezdték, kiemelni az érdemeiket stb stb.

És így ahogy írod, nemhogy elveszíteni a szolgáltatókat, hanem rajtuk és a nagyobb üzleteken keresztül is az emberek arcába nyomni az újdonságokat. Elve már a külső is sokakat megfogna ha látnák. Prospektus mellette amiben kiemelik az erényeit és a fontosabb specifikációkat, és ott pl ott lehetne a hátoldalon pár dolog a HTC múltjáról és érdemeiről tehát amit fentebb írtam.

Ezen kívül én jó lépésnek gondoltam a Bajnokok Ligája reklámot, de egyéb fesztiválokon tömegrendezvényeken való részvétel sem lenne rossz.

Szerintem már ez nagyon sokat segítene.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#404) emvy válasza snorbi82 (#401) üzenetére


emvy
nagyúr

Mert nincs ra penz, ennyi. Azert nincs penz, mert vagy nem tartja el oket a ceg masik resze (mint pl. Microsoft), vagy nem tudjak hatekonyan eloallitani a hardvert.

while (!sleep) sheep++;

(#405) drfedayn válasza koxx (#348) üzenetére


drfedayn
tag

161. Hsz :D

Nem vagyok rasszista, mindenkit egyformán utálok

(#406) Bog válasza snorbi82 (#401) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ezt "ösztönzőnek" hívják és minden gyártó csinálja több-kevesebb intenzitással. Tehát mondjuk a Samsung azt mondja, hogy X szolgáltatónál aki a legtöbb S7-et eladja, az kap egy tévét, a második egy hangfalat, a harmadik pedig egy Gear Fitet. És ugyanezt megcsinálja a Sony, a Huawei, a Lenovo, etc, persze igyekeznek ezekkel nem egymást ütni, hanem időben eltolni.

Ez nem tilos. A gyártó érdekei nyilván egyértelműek, a szolgáltató sem bánja, mert az értékesítők motiváltabbak, az ügyfél érdekeit pedig pont nem nézni senki...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#407) snorbi82 válasza Bog (#406) üzenetére


snorbi82
senior tag

Persze. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy ha HTC is megcsinálná vissza kerülne szolgálatóhoz. De mivel már lassan erre sem tud költeni (vagy nem akar) így teljesen elfog tűnni. Én szorítok nekik és ha lesznek szolgáltatónál lesz egy vevőjük. :)

IPhone 15 Pro Max, Iphone 13

(#408) #16820480 válasza Bog (#406) üzenetére


#16820480
törölt tag

Csak azt nem értem, hogy ezt hogy a fenébe lehet törvényesen csinálni :U Úgy ahogy van piaci verseny ellenes... Az egészségügyben is leszámoltak lényegében azzal, hogy a gyógyszercégek hasonló ösztönzőerővel hathassanak az orvosokra, ez pont ugyanaz az elv.

(#409) RaveForce válasza Bog (#406) üzenetére


RaveForce
veterán

Bator vagy hogy bedobtad...bar abbol a szempontból jo, hogy itt mar a htc fanok azt is leirtak hogy a t-mobilenal penzeket fizetnek az ertekesitoknek azert hogy a samsungot adjak el... viszont pl egy mediamarkt országos halozatnal tilos minden ilyen jutalmazas teha tiszta verseny van azt leszámitva hogy a nagyobb cegek emberei kepzik az eladokat... es lam ott se meglepoek az aranyok eladas teren...ahol en voltam anno nem is rendeltunk htc-t mert az egesz keszlet rank rohadt annyira nem kellett senkinek..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#416) s3nsitivity válasza RaveForce (#409) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" pl egy mediamarkt országos halozatnal tilos minden ilyen jutalmazas teha tiszta verseny van "

Persze mivel nem tudnák emberhez kötni pontosan a dolgokat.. Míg egy szolgáltatónál értelem szerűen az ügyintéző kapja a bónuszt amit ténylegesen a cég fizet.

Kicsit gondolkozz már mielőtt írsz. :U

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#417) RaveForce válasza s3nsitivity (#416) üzenetére


RaveForce
veterán

Ahogy neztem tisztogattak... nyilvan nem veletlen, tehat sztem hagyjuk ..de mert latom hogy mennyire nem vagy kepben, es megint hulyesegeket allitasz voltam medianal es szolgaltatonal is, ES MINDKET HELYEN utankovetheto...szal sztem ezt ne eroltesd, egetted magad eleget :) peace :)

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#418) s3nsitivity válasza RaveForce (#417) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Na hallgatlak mester a Médiában, hogy követhető után, hogy én bementem e és levettem egyet a polcról vagy valaki kijaánlotta és azért vettem meg? :D
Főleg, hogy a számlát ugyan az pénztáros adja.. :D

Logikád valahol a béka segge alatt van. Nem csoda, hogy csak voltál mind a két helyen

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#419) RaveForce válasza s3nsitivity (#418) üzenetére


RaveForce
veterán

Ez az alpari szemelyeskedes teged minosit plane annak tukreben hogy latszik nagyon nem tudod hogy mennek a dolgok... innentol kezdve nem vagy szamomra releváns es ebbe az ovis adokkapok szintbe is banom h belefolytam...moderatorok részére torolheto szint... Beszaras....:s

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#420) s3nsitivity válasza RaveForce (#419) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Némá, csak nem tudja. :D

Ennyit rólad.

ebbe az ovis adokkapok szintbe is banom h belefolytam.

te kezdted. ha nem bírod, ne trollkodj :)

Ha ide böfögsz egy ökörséget ami egyértelműen csak trollkodás akkor ne várd el a normális hangnemet se.

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#421) RaveForce válasza s3nsitivity (#420) üzenetére


RaveForce
veterán

Te okoskodtal be egy kommentre ami alapbol nem neked szolt...vicc

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#422) Janez0085


Janez0085
tag

Egyèbkènt holnap lesz 1 hete, hogy használom a telót, csak pozitív tapasztalatom van ha esetleg valakit érdekel mert szeretne vásárolni egyet. A kamera eddig helyt állt, amire eddig szükség volt azt teljesítette. Aksi ügyileg 58%on állok azt írja van mèg hátra 9 óra 07:00kor vettem le töltőről, ès nyomkodom nagyon sokat elég unalmas nap van. 0db mikro reccenèst tapasztaltam eddig szerintem ez így is marad. Amiben nekem fontos az az, hogy a hívás funkciók tökéletesen működjenek, gond nélkül tudjak hívást fogadni hívás közben 1 mozdulattal, ha rányomok a hívásra ne kelljen várni, ès ha csörög ne kelljen azt tapasztalnom, hogy nem reagál a kijelző. Sajnos ezek iPhone 4/5/6/-os szèriáknál engem üldöztek, mármint, hogy nem reagál a kijelző illetve, S7 Edge-nèl egyszerűen nem tudtam várakozóba rakni a másikat ès gyakran volt, hogy rányomtam a hívásra ès semmi nem történt. Lehet a kamera nem taszít le senkit a trónról(bár böven elèg) de a gördülékeny reccenèstelen működès a kényelmes fogás ès nem mellesleg kellemes mèret, illetve ez szubjektív de a kèszülèk szèpsège ezekèrt kárpótol. Mèg az főgombot kiemelnèm mert az is hihetetlen hatékony az ujjlenyomatot illetően ès nagyon tetszik, hogy valójában csak optikai gomb (kíváncsi leszek, hogy a következő S Samsungokon benyomható lesz e a gomb, persze tudom, hogy a Oneplus 2nèl is ilyen mielőtt valaki megkövezne.) Multitaskingban viszont mindent feltennèk rá, hogy bármelyik kèszülèknèl lényegesen jobb. Ennek a hsz-nek az írásánál egyszer kilèptem ès lenyomtam egy 5ös Faction Wars-t a Mortal Kombatba ami nem mellékesen közben háttérben volt hagyva ès ugyan úgy várt rám mint amikor kilèptem, ès visszatèrèskór sem tünt el az eddigi irományom.

Összesègèben szerintem ez egy szinte hibátlan teló ès vègre találtam egy kütyüt ami nincs minden 3. Ember kezében. Számomra az Infra a vizállóság ès az FM rádió nem meglète jelentéktelen soha nem vinnèk vízbe telót az esőben telefonálást elvileg ez is bírja, infrát még rádiót èn mèg telefonon nem kapcsoltam be èletem során.

Vegye mindenki azt ami neki megfelelő !

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#423) petymeg válasza Janez0085 (#422) üzenetére


petymeg
addikt

A kamera exponálása mennyire gyors? Pl egy iphone-hoz képest, ahol egyből lő, nem fókuszálgat. Ebben sajnos az általam eddig használt droidos telefonok elég gyengén muzsikáltak. (exponáló gomb után mp-ig fokuszálgatás stb...)

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#424) w333 válasza petymeg (#423) üzenetére


w333
félisten

Itt egy lista ... pontosan erre amit keresel :)

[link]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#425) #76385920 válasza Janez0085 (#422) üzenetére


#76385920
törölt tag

Felüdülés volt olvasni egy ilyen hozzászólást! :)
Köszi!

Tisztára mintha egy AlfaRomeo vs. Honda vs. Bmw topicban lennék... :DDD

(#426) legiaap válasza w333 (#424) üzenetére


legiaap
nagyúr

K...va lassú a HTC
:(

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#427) Varoz válasza istnag (#319) üzenetére


Varoz
őstag

Mondtam én, hogy nem eszik olyan forrón a kását, mint amire ide jött most mellet döngetni a kolléga. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#428) no more válasza istnag (#319) üzenetére


no more
addikt

Na, ez már teszt! Szóval továbbra is a HTC a zene királya! :)

(#334) WynNyback: +1, szerintem minden HTC user így gondolja. Ha nem lenne HTC nem maradna más számunkra csak az Apple. Ami szomorú, mert akkor nem lenne Sense! :P Egyedül ők képviselik még ezt a prémium minőséget.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#429) Janez0085 válasza petymeg (#423) üzenetére


Janez0085
tag

Jóval lassabb a konkurenseknèl. De változó, fènyviszonytól függ. Ami zavarobb az inkább az ahogyan a világos színekkel bánik. Bár nekem bőven elég èn közvetlen közelről szoktam termékeket fotózni ott nincs gond. Meg úgy nagy általánosságban sem.

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#430) B-Clone


B-Clone
aktív tag

Azért tanuljunk meg táblázatot elemezni alapszinten. Maga az exponálási sebesség baromi gyors a HTC-nél. Top 2-3. Ami lassabb az maguk a az elkészült képek mentése. egyrészt gondolom a nagy méret miatt másrészt meg az flash lassab írási sebessége miatt. Bár egyébként tized másodpercekről beszélgetünk nem hinném, hogy bármi is ezen múlna.

[ Szerkesztve ]

(#431) Janez0085 válasza Janez0085 (#429) üzenetére


Janez0085
tag

A sebesség egyébként tényleg döbbenet. Annyira gyorsan nyílnak meg az Appok, hogy hihetetlen. Ès kilèpèskor is megèrintem a főgombot ès abban a pillanatban kilèp ès pillanatnyi megakadás sincs. Adhatnának pár leckèt a többi gyártónak hogy kell optimalizálni. Mondjuk egy top kameráèrt cserèbe :D

Eredeti gyártói Samsung, Google Pixel, Realme, Xiaomi,Motorola alkatrésze/szervizelés - Áfás számlával

(#432) leslien


leslien
nagyúr

nem értem h miért nincs nálunk semelyik szolgáltatónál... :W
sógoréknál A1 is van..

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#433) mg1992mg válasza s3nsitivity (#420) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Hagyd, szegény gyerek burokban nevelkedett, majd kinövi ezt a megmondóember stílust. :)

(#434) w333 válasza leslien (#432) üzenetére


w333
félisten

Mert az itthoni szolgáltatók pontosan ilyen k*csögök ... de sebaj ha teljesen eltörlik a Roamingot én biztosan kinti előfizetést fogok kötni, inkább nekik adom a pénzemet és nem ezeknek a lehúzós majmoknak, remélem sokan ezt fogják csinálni aztán pisloghatnak mint hal a szatyorban (szóval erről ennyit) ! :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#435) ForRedGlory válasza h4h01 (#345) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Még szerencse, hogy 1:47-nél látszódik a lényeg. Csak egy dolog , amihez ha értenél te is, kapásból nem linkelted volna be a videó.

Az a hangfal nem képes meghajtani a V10-ben lévő DAC-ot és erősítőt (mondjuk lehet a HTC 10-et sem). Ott van világosan, hogy "an external audio device is connected" Ez tudod mit jelent? Megfordítva. Tudod mi kell ahhoz, hogy kihajtsa a V10-et? High Gain mód, ahhoz pedig meglehetősen minőségi füles, hangfal(?) kell és csak akkor kapcsol be, ha a csatlakoztatott eszköz olyan is, nem lehet manuálisan kapcsolgatni. Takarékon összehasonlítva is partiban van a zseniális HTC 10-el. Nem mellesleg a gyerek egy idióta, aki "teszteli", hogy ezt nem tudja. Persze nem csomálom, hogy nem tudod, nyilván sosem volt neked sem V10 és hozzá egy komoly, közel audiofil fülesed. Szerencsére nekem megadatott egy Sennheiser Momentum Wirelessel, ami 480 ohm-os.

[ Szerkesztve ]

(#436) #06658560


#06658560
törölt tag

Tegnap tapogattam egyet:jobban kézbe illik, mint a korábbiak, kompaktabb érzetre, kényelmesebb kezelni. Minőségérzet kiváló. Kamera mintha kicsit lassú lenne, automata módban egy MM-beli megvilágítás esetén teljesen eltolja a fehéregyensúlyt, nagyon sárgás a kép. A telefonon belenagyítva a képbe, az elég szemcsésnek tűnt- de nem tudom mekkora nagyításig ment, így nem feltétlen nyilatkoznék. Viszont az egyszerűsített kamera módban rekeszt állítani nagyon lassan lehet, sokat kell söpörni a képen.

(#437) h4h01 válasza ForRedGlory (#435) üzenetére


h4h01
senior tag

Ez egy a sok közül! 80 videót tudok linkelni, amiben hasonló eredményre jutnak, de majd a professzor úr megkeresi! Ilyenből van bőven..De te tuti, h találnál olyat, ahol a v10 van felül, nem is vitatom :D..És igen, jelenleg ezekre a tesztekre tudok alapozni, mivel te se tudsz másra! Am. az aláírásodban nem V10-et vélek felfedezni, szal nem nagyon értem..

(#438) #16820480 válasza ForRedGlory (#435) üzenetére


#16820480
törölt tag

Momentum Wireless audiofil? :C

(#439) petymeg válasza w333 (#424) üzenetére


petymeg
addikt

Köszi.
Kullog a végén. :-(
Bár a mostani Z2-őm még gyengébb érzésem szerint.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#440) Lacy6


Lacy6
senior tag

Szerintem nagyon jól sikerült a teló.
Ismét ezt választanám, ha vennék új mobilt. Egyenlőre az én elvárásaimat túlteljesíti még az M8-is.
Kamerába ugyan lenne lényeges előrelépés, de egyenlőre úgy látom, hogy az RX100 szintjét nem sikerült egy mobilos kamerának se megütni. Addig meg számomra lényegtelen a kamera....

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#441) vicze válasza #16820480 (#438) üzenetére


vicze
félisten

És a V10-zel jobban szól BT-n a csoda DAC miatt. ;]

[ Szerkesztve ]

(#442) Bog válasza #16820480 (#408) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azért a gyógyszeriparban egy picit komolyabb dolgokat lehet eltolni, mint egy telefon vásárlása során... ;)
Egyszerűen tekintsd úgy, hogy ez egy értékesítési verseny. Bárki kiírhat egy ilyet. Maguk a szolgáltatók is rendre élnek ezzel (továbbmegyek: alapvető), hogy egy random ügyfélszolgálati hívás során az ügyintéző megkérdezi, hogy "hallott már a kiskacsahápogástutánzó szolgáltatásunkról? csak 7 millió forint havonta, nem akarja megrendelni?" És ha megrendeli ennek hatására, akkor van honorárium (mozgó bér, ajándék, etc).
Nyilván ahol lehet, ott mindenki tolja a saját cuccát, a tudatos vásárlónak tökmindegy, a meggyőzhetők, bizonytalan, nem képben levő vásárlónak meg pont ezért mindegy, ő elégedett lesz akármilyen normális okostelefonnal, ha meg zavarja, hogy melegszik / gyorsan merül / szar képeket csinál / akad / bármi, akkor legközelebb emiatt lesz tudatos.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#443) #16820480 válasza Bog (#442) üzenetére


#16820480
törölt tag

Jó, mondjuk a gyógyszeripar nyilván komolyabb téma, komolyabb következményekkel, de az elv azonos, és ha ott tilos, akkor máshol sem lenne szabad szerintem. Ahogy a kartellezés is tilos, nem úgy van, hogy oké, ez az iparág nem életbevágó, itt szabályos. :N

Amúgy az egy dolog, ha a szolgáltató maga tol valamit, mert az ő értékesítési hálózatukat úgy építik fel, ahogy jónak látják, de az, hogy XY gyártó bemegy a szolgátatóhoz, és komoly összegeket öl bele, hogy a kisebbeket ellehetetlenítse, szerintem nem valami etikus üzleti magatartás. Az embereknek kvázi mindegy, mert vagy tudatos, vag ymindegy, de mondjuk kis(ebb) költségvetésű gyártókat így ki lehet nyírni idővel, és ez a piacnak nem tesz jót. Ha már olyanokért büntetnek, hogy milyen böngészőt találsz első indításkor a rendszerben, akkor ez miért szabad?

(#444) Barthezz2 válasza w333 (#424) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Ez a táblázat mondjum marhára nem mérvadó. Itt egy Mi5 a kezemben, megnyomom a gombot, és ott a kép, eszerint meg majd' 3 sec. Hát rohadtul nem.. :U

Everybody lies.

(#445) total90


total90
veterán

Nem bírtam magammal és kipróbáltam MM-ban. iPhone 6S Plus van most... Szóval kézbe véve nagyon adja, olyan érzés, hogy egy dög van a kezedbe a jó értelemben.
Rendszer szépen fut, a HTC UI-ja annyira nem jön be, de ez orvosolható...

Most van először olyan érzésem, hogy saját telefonnak ezt, céges úgy is alma. 6S Plus viszont csak fél éves.
Mindben esetre szerintem jót alkotott a HTC most.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#446) ToMmY_hun válasza total90 (#445) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Melyikben tudtad megnézni? Én is megnyomkodnám. :)

C programmers never die, they are just cast into void.

(#447) Varoz válasza ToMmY_hun (#446) üzenetére


Varoz
őstag

Dajcslandban. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#448) Xaels


Xaels
félisten

Na én lépek innen. Nincs értelmes beszélgetés. Majd talán visszajaövök ha sikerül szert tennem egy ilyen telefonra valamilyen módon és akkor majd jószokásomhoz híven összeszedem a Téma Összefoglalót vagy írok egy normális tesztet Logoutra.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#449) HarleyCustom válasza Xaels (#448) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Azért akad.... :)
+1
:)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#450) mjani1172 válasza Barthezz2 (#444) üzenetére


mjani1172
addikt

És ebben már egy rom csere is benne van ahogy látom a fórumot.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.