Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) Tyer válasza *RLaci* (#1350) üzenetére


Tyer
őstag

Szerintem nem a Nillkin hibája, hanem a technologiáé (igy kell irni? :D)

Varoz: Biztos, ami tuti, inkább nem... Egyik topikban az iGo nevét nem lehetett leirni, ugyhogy mindig csak 3 betűs navi volt, vagy én "Megyek"-nek hivtam :D
Jobb a biztonság :D

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1352) Tiger. válasza *RLaci* (#1350) üzenetére


Tiger.
nagyúr

A spegin üveg mennyibe került az xpros az nem jó? Nekem az van fent.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1353) Tyer válasza Tiger. (#1352) üzenetére


Tyer
őstag

Ahogy irtam, valszeg az üveggel, mint technologia problémás, mert minimálisan görbül a kijelző széle (gondolom), és ezért nem tapad/na le, ezért ilyen baromi keskenyt csinálnak...
Nézz vissza kicsit hogy néznek ki a feltettek... Ezért iylen ocsmány az enyém is...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1354) bakosszabolc válasza Tyer (#1353) üzenetére


bakosszabolc
tag

Nekem nillkin üveg van de nem jön be..amint kapok fóliát lecserélem :) a széleit nem fedi kb kőrbe 3mm-ert..és nagyon gyűl a por körülötte.. :(

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#1355) Tiger. válasza Tyer (#1353) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Az üveget nem tudták normálisan megcsinálni? Csak a folia áll rajta rendesen huh.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1356) *RLaci* válasza Tiger. (#1352) üzenetére


*RLaci*
addikt

A spigennek csak fóliája van.Valószínűleg ők belátták,hogy erre nem tudják megcsinálni úgy az üveget,hogy az esztétikus legyen.Xproba nekem fólia volt fent a nillkin üveg előtt az jó volt,de nem fedett eléggé,kicsi volt.Az üvegük nem tudom milyen,de szerintem erre egyik glass sem jó a kerekítés miatt.Így marad a jó minőségű fólia.

(#1357) *RLaci* válasza bakosszabolc (#1354) üzenetére


*RLaci*
addikt

Én is ezért dobtam le.Sokkal jobban néz ki a fóliával.

(#1358) bakosszabolc válasza *RLaci* (#1357) üzenetére


bakosszabolc
tag

Az lesz már meg is rendeltem a fóliát :)

Simply Clever.:D > NOKIA E75, E52 / NOKIA Lumia800 / HTC One M7 / HTC 10 / Huawei P20Pro

(#1359) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Meg is jött a fólia [link] .Majd nyilatkozom ha fent lesz.Így elsőre jónak tűnik.Méret pontos,lehelet vékony.

[ Szerkesztve ]

(#1360) Varoz válasza Tyer (#1351) üzenetére


Varoz
őstag

Nem lehetett leírni? WTF? De miért? :F

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1361) ferob válasza Varoz (#1360) üzenetére


ferob
őstag

Mivel akkoriban semmilyen hivatalos formában nem volt elérhető androidra, ezért nem volt jó néven véve, ha valaki ezzel kapcsolatban segítséget kért vagy másokat a használatára buzdított, netán elősegítette azt. (III./10./10.)
Ettől függetlenül beszélni lehetett róla előtte is a megfelelő Windows CE navigációs topikokban.

(#1362) Varoz válasza ferob (#1361) üzenetére


Varoz
őstag

Ja, hogy ja. De akkro a warez volt a tilos, nem önmagában az iGo. Így már értem. :D

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#1363) Tyer válasza Varoz (#1360) üzenetére


Tyer
őstag

Mert hivatalosan akkor még nem létezett :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1364) h4h01 válasza *RLaci* (#1359) üzenetére


h4h01
senior tag

Én csak annyi negatívumot tudok róla, h iszonyat hamar karcolódik..De tényleg..nem kell semmi különösebb behatás, zsebbe rakod, vagy táskába, ez karcolódni fog..De inkább ez mint a kijelző..Legalább 3db van a csomagban..Barátnőm S7 telefonján is ez van..Full karcos az egész..Viszont pontos a mérete, és jól feltapad..

[ Szerkesztve ]

(#1365) princesama2


princesama2
tag

Sziasztok most a garanciáztatásról érdeklődnék:

1. Ha elvileg minden htc-re 2 év gari van akkor pl gsm-be boltokba miért van 1 év (+1 bolti) [vagy ezek nem eu modellek és kalapsz..t se érnek?]

2. Milyen a tapasztalok van a garanciáztatással? (Ugye htc-nek nincs hivatalos szervize itthon, szal gondolom nem 1 hét alatt van kész mi?)

(#1366) ffodi válasza princesama2 (#1365) üzenetére


ffodi
veterán

1, Általában nem EU-s és azért.

2, Tavaly vittem garanciáztatni egy M7-et, kb. 2 hét volt a javítás, és mindent megjavítottak, amit kértem.

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#1367) princesama2


princesama2
tag

Tudom hülye kérdés, de pl hova viszed garanciáztatni ahonnan vetted?

Pl tegyük fel veszek németo/ausztriából egy htc-t (mert hazánkba nem szállít a htc :'( ) akkor hogy tudnám érvényesíteni a garit?

(#1368) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Na felraktam a spigent.Ez eddig a legjobb.Jól fed,nem gyűjti az ujjlenyomatot.Nagyon vékony,mintha nem lenne a telón semmi.

h4h01: Azt vettem észre.Egyet el is k..tam.Ahogy nyomtam ki a buborékot valószínűleg túl erősen mert meg is sérült,felgyűrődött.Ment a levesbe.A második baba lett.Mondjuk igen nehéz feltenni mert nagyon vékony,nyeklik-nyaklik.Mondom ezt úgy,hogy kb. már raktam vagy ötven fóliát.Én maradok ennél.Rendelek még egyet,és két három havonta cserélve is egy évig meg van oldva a kijelző védelem.Egy évig (következő szülinap) biztos marad a kicsike,nagyon bejön. :)


[ Szerkesztve ]

(#1369) *RLaci* válasza princesama2 (#1367) üzenetére


*RLaci*
addikt

Enyém is Ausztriából van.Egyből viheted Budaörsre a Telemaxba..

[ Szerkesztve ]

(#1370) Tiger. válasza *RLaci* (#1368) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Akkor ezek szerint a kijelző védő üveget el lehet felejteni?
Jó néz ki amúgy, de ez nem a mattos folia? ami igaz nem gyűjti könnyen az ujjlenyomatot de ez nem mattos vagyis a fényerő rosszabb nem?

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1371) *RLaci* válasza Tiger. (#1370) üzenetére


*RLaci*
addikt

Szerintem igen.Dehogy matt.Fényes mint a Salamon töke. :D A neve is Crystal.Mintha nem lenne semmi a kijelzőn.Lehet a kép szar,azért látod úgy.

(#1372) TTTotya válasza *RLaci* (#1371) üzenetére


TTTotya
senior tag

Ugyanezt a típust használtam Nexus 5-ön, soha nem kellett cserélni, nagyon ellenálló és valóban jó minőségű.

(#1373) Tiger. válasza *RLaci* (#1371) üzenetére


Tiger.
nagyúr

milyen árban volt?
Azért gondoltam hogy mattos mert a telefonosoknál lehet kapni 2 félét a fényeset, és a mattosat ami nem gyűjti az ujjlenyomatot.

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1374) Tyer válasza Tiger. (#1373) üzenetére


Tyer
őstag

10 dodo, de azért néha kicsit olvass is vissza légyszi.
Linkelte. Árral együtt. 2x...

[ Szerkesztve ]

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1375) brillians


brillians
csendes tag

Tokra fájna a fogam nekem is viszont én személy szerint nem szeretem a szilikon (vagy bármilyen hátlapot elfedő) darabokat, mert túlságosan is szeretek a telefonban gyönyörködni. :D Szóval valami slip puch/sleeve érdekelne, de sajnos a HTC nem igazán gyárt a 10-esre ilyet, mint mondjuk anno a Sensation esetén a Meteor tok.
Kis keresgélés után a fitBAG-be botlottam ami úgy jónak tűnik anyagra, kinézetre. Valakinek valamilyen tapasztalat vele, esetleg hasonló darabot tudnátok ajánlani? (A sarki boltos gsmekeben kapható univerzális tokoktól a víz lever, azokat hanyagolnám. :D)

(#1376) cajci válasza brillians (#1375) üzenetére


cajci
tag

Egy cipőben járunk.
Én a fitbag-et és ezt találtam:
[Adore june]
Egyformának tűnnek, csak a színek és az anyagok változnak.
De még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#1377) Tyer válasza brillians (#1375) üzenetére


Tyer
őstag

Pedig egy jo 0.3-mas szilikon tok semmit nem ront a telon, söt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1378) brillians válasza cajci (#1376) üzenetére


brillians
csendes tag

Ááá, tudtam, hogy láttam még a fitBAG-eg kívül még valamit, csak nem jutott eszembe, hogy ez volt az, köszi! Reménykedjünk, hogy valakinek van tapasztalata a két márka közül valamelyikkel.

Tyer: Ha vékony, ha átlátszó, ha a kettő együtt, nekem sajnos sehogy nem tetszik. Inkább vállalom a kockázatot. :)

(#1379) Bar1 válasza brillians (#1378) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nekem az Adore June-ból a cordura változat van, szürkében M9-re (ez a fajta anyag a 10-esre csak feketében van).

1 év használat után elmondhatom, teljesen bevált: néhány hónap után ugyan kissé lazábban fogja belülről a telefont, de még így sem esik ki csak úgy, ha fejjel lefelé is van tartva a tok. Átlag távolságból nézve nem is látszik szöszösödés sem a víztaszító bevonattal bevont külső rétegen, közelről nézve sem látszik, csak ha alaposan nézzük.
Belülről olyan anyaggal van ellátva, ami kicsit tisztítja is a telefont, védi is egyben, a kijelzőn ma sincs 1 darab karc sem.
Nadrágban hordva egy idő után az alsó sarka minimális behorpad a keményebb víztaszító réteg miatt, de ez csak minimális.
Arra kell csak vigyázni, hogy meleg vízben nem szabad kimosni, mert összemegy.

A Fitbag-et nem használtam, de az is német, az minimálisan vékonyabbnak tűnik kívülről.

(#1380) Tyer


Tyer
őstag

Uj rekord...
2n 8o üzemidő, 3h44p Kijelző, és még 16%-on van :)
Ugy látom ez a 4 ora konstans...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1381) cajci válasza Bar1 (#1379) üzenetére


cajci
tag

Nem próbáltad esetleg, hogy a 10 belefér e az M9 tokjába?
Megnőne a választék...

(#1382) spawn21 válasza Tyer (#1380) üzenetére


spawn21
veterán

Igen, szerintem a 4 óra lesz az átlag. Ami nem rossz.

Legalább is nekem elég bőven.

iPhone 13p

(#1383) Tyer válasza spawn21 (#1382) üzenetére


Tyer
őstag

Maximálisan nekem is :)

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1384) cajci


cajci
tag

Láttatok már valahol gyári töltőfejet és usb kábelt hozzá? Még nem találtam.

Vagy esetleg ez jó lehet?
[AUKEY]

Kicsit félek tőle, mert volt egy kis para korábban az "idegen" töltők miatt...

(#1385) Tyer válasza cajci (#1384) üzenetére


Tyer
őstag

Expansys-nál korábban volt, én sem találtam azota...
Nekem 1 hét után beadta a töltöfej az unalmast....
Sima/nem gyors fejet vetem. 2.1 A-es, nagyon gyorsan tölt, azota nem pörgök a dolgon - 2 naponta kell kb tölteni- , de persze nekem is jo lenne egy gyári fej azért...szoval ha találsz, szolj pls
Kábelem az eredeti.

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1386) cajci válasza Tyer (#1385) üzenetére


cajci
tag

Nekem usa töltőfejem van, és jó lenne egy rendes eu-s, meg akkor már egy tartalék kábel.
Az a furcsa, hogy a német htc webshopban van, de a képen nem a normál eu-s villa van, így azt nem mertem megrendelni.
Expansys-t én is láttam korábban, volt uk és eu is, de mindkettő eltűnt.

(#1387) ako001 válasza cajci (#1386) üzenetére


ako001
aktív tag

Szerintetek lesz valaha a telefonhoz vízálló tok,olyan mint Pl:az M9-hez
[link]

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#1388) Tyer válasza ako001 (#1387) üzenetére


Tyer
őstag

20eFt-ért??? A hülyének is megéri... :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1389) ako001 válasza Tyer (#1388) üzenetére


ako001
aktív tag

De bitang jòl néz ki:-))
És olcsóbb,mint egy GoPro hîrò:-)))

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#1390) Bar1 válasza cajci (#1381) üzenetére


Bar1
aktív tag

Nem , nincs 10-esem, várok még egy ideig az európai ezüst-fekete verzióra. De most már nem is tudnám kipróbálni, mert egy korábbi melegebb mosásban kicsit összement. Így is jó még, masszívan fogja a telefont, csak felül lett egy kicsit rövidebb, viszont még így se lóg ki felül sem a telefon, mert így is hosszabb egy kicsit a készüléknél.

(#1391) ako001 válasza Tyer (#1380) üzenetére


ako001
aktív tag

Nekem eddig 3nap 4öra,és még van 26%,amire még 1 napot ir :DDD
Igaz dolgozok,és nem nagyon használom,csak wifizek.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#1392) Tyer válasza ako001 (#1391) üzenetére


Tyer
őstag

De menyni a SOT?

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1393) ako001 válasza Tyer (#1392) üzenetére


ako001
aktív tag

Azt hol lehet megnézni?Mert csak egy csik volt :F Vagy külön progi írja ki az időt?

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#1394) Tyer válasza ako001 (#1393) üzenetére


Tyer
őstag

Beállitások-Ki/Be-Akkuhasználat, és ráböksz a kiejlzőhasználatra

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1395) ako001 válasza Tyer (#1394) üzenetére


ako001
aktív tag

Köszi!
Ezt nem tudtam,majd megnézem,legközelebb.

Remélem a jövő héten ideér,a Spigen tok+ a fólia. Mert valamelyik nap elkérte egy haverom,had nézze meg,majd,csörgött a sajátja az enyémet meg lehajította az asztalra,ami ilyen tört csempedarabokból volt kirakva,ami itt ott picit éles :Y
Szerencsére nem karcolódott meg a kamera lencse,de ez nagyon rossz kialakítás,sztem,hogy így kiáll a telefonból.

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

(#1396) Tyer válasza ako001 (#1395) üzenetére


Tyer
őstag

Nálam hamarabb volt meg a tok, mint a telo.
Már a HOX-hoz is :D
Azon még inkább kiállt, szoval vékony tok nem is játszott hozzá...
A "kedves barátod"-nak meg gratulálok...látszik, hogy tudja, hogy milyen értékes dologhoz érhetett hozzá :P
Nálam a csalad már meg van nevelve :P a telefon 20 centis környezetében nem lehet semmit lerakni... Egyszer drága édesanyám megigazitotta a teritőt, a telom meg röppent egyet... csak 5 percig szidtam a saját nagyanyámat :D Szerencsére a telonak nem lett semmi baja :D

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1397) Tyer


Tyer
őstag

Tegnap délután ota valamitöl elkezdett a telo alaphelyzetben ilyen 3-4 %-ot merülni oránként...
Nem tettem fel semmi uj app-ot...
Valaki más nem tapasztalt ilyet? Valami app frissitésre gyanakszom...
Ujrainditás megvolt...

Tyer - Honor 10 - @8.1.0.120

(#1398) Kronk


Kronk
őstag

Volt már nektek olyan, hogy bejövő híváskor felveszitek a telefont, látszólag fel is veszi, de nem hallom a hívó felet, és vagy szétkapcsol, vagy lerakom, és nem fogadott hívásként mutatja mindkét esetben a hívást.

http://totesz.myminicity.com/

(#1399) Tiger. válasza Kronk (#1398) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Ez nem Viber? Mert ott csinált már ilyet m9 en is

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#1400) ako001 válasza Tyer (#1396) üzenetére


ako001
aktív tag

Jö gyerek amúgy,Ö úgy van vele,hogy ez csak egy telefon.
Erről már letiltottam a fiamat,mert már 2 hct ment a kukába rövid időn belül,a játékai,és a töltőből való kirángatásai miatt.
Amiota van okostelom,egyszer nem ejtettem még le egyiket se,de ezt már sikerült :O
Lerántottam az asztalterítővel együtt, :U Szerencsére a telo jobb oldalt volt,én meg balra keltem fel,és a nadrágzsebem zippzárja beleakadt,úgyhogy mire a földre ért addigra már jó sok textil volt alatta :DD
Mondtam cifrákat magamra én is :DDD

"A pénz nem boldogit,de jobb egy limuzinban bőgni,mint a villamoson"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.