Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#702) *RLaci*


*RLaci*
addikt

Egész jó teszt.[link]

(#703) legiaap válasza *RLaci* (#702) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na hát a MA teszt ehhez képest sehol sincs...

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#704) *RLaci* válasza legiaap (#703) üzenetére


*RLaci*
addikt

Ez egy kicsit részletesebb...
Egész jók a teszt képek benne.Legalábbis nekem nagy része bejön.Bár én nem vagyok egy vájt fülű,akarom mondani vájt szemű.

(#705) tDr1v3r válasza Lacy6 (#698) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Oh, az S5... haverom vett egyet amikor az volt az aktuális flagship (2014 ősze talán), na most azt stock állapotban gyönyörűen szétalázta az én agyonjb-zett, akkortájt többéves konstrukció iPhone 5-öm. :DDD A röhögés kerülget attól a telefontól, főleg ha belegondolok hogy milyen volt a biometrikus azonosítója, meg az a hadonászós gesztusvezérlés... komolyan egy szégyen az egész, a házáról nem is beszélve. De legalább azóta csak pozitív irányba volt fejlődés, csak az UI és az optimalizáció miatt nem vennék S6-ot vagy S7-et.

- - - - - - - - - - -

Nekem ezzel a telefonnal (megjegyzem, nem volt még a kezemben sajnos) az egyik bajom az hogy marhára herélték a Sense-t. Azzal még nincs is bajom hogy a stock notification/toggle felületet használják - ez Lolli óta amúgy is jobb szvsz, N-el meg közel tökéletes lesz -, de a főképernyőn és a lockscreenen kívül minden közel stock maradt - pl. a Settings panel is követi az alap MM-designt, annyi hogy belebabráltak a layoutba egy kicsit. Meg ahogy nézem, tényleg egyre kevesebb saját alkalmazásuk van... nagyon sajnálom, jók voltak a HTC által készítet default appok, de gondolom így könnyebb lesz majd a rendszerfrissítés. Mondjuk érdekes, hogy az A9-nél beígértek valami 15 napon belüli főverziófrissítést, míg abba sokkal jobban bele van nyűlva... de ezen nem akadok fel inkább.

A kijelzőt és az összeszerelést nem tudom megítélni, biztos kiváló mindkettő, de nekem ez így külsőleg nem jön be túlzottan... valószínűleg élőben másabban ítélném meg, nem tudom, de az előlap nekem teljesen aránytalannak tűnik. Túlzottan lent van a fingerprint reader is, meg mellette azok a szoftveres gombok... meh, tiszta SGS3 feeling, azt se szerettem túlzottan. Legalább tolták volna fel és akkor alá raktak volna egy hangszórót vagy valami, vagy csinálták volna meg olyanra mint az A9-é, vagy eleve lett volna vékonyabb és akkor szoftveres gombokkal menn... áh, ez így nem nekem való, talán majd jövőre.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#706) mjani1172 válasza balla241 (#675) üzenetére


mjani1172
addikt

Amit írtál akkor az mire vonatkozott?

(#707) Tiger. válasza tDr1v3r (#705) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Hidd el a HTC nal is vannak ultra béna rossz hallasu nem jó látó mérnökök. Régi példa m8,m9. Alig van különbség. Most meg a hangzás, és annak megvalósítása.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#708) no more válasza bebuci (#695) üzenetére


no more
addikt

Addig örülnek az S7-jüknek, amíg kijön az első verziófrissítés. Érdemes lesz majd akkor olvasni a készülék topicját (na, meg utána ezt is, lesz egy kis differencia). :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#709) no more válasza tDr1v3r (#705) üzenetére


no more
addikt

Ahogy láttam eddig továbbra is megvan benne minden, ami a régi Sense-ekben is. Az appokat meg szerintem le lehet tölteni, az összes HTC app fent van Play-en. Eddig is "herélt" volt a UI a többihez képest, ezért ez a legstabilabb, leggyorsabb és legreszponzívabb. Még az easter egg-eket is ki szokták szedni mint pl. az a rejtett Lollipop játék. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#710) Xaels válasza no more (#709) üzenetére


Xaels
félisten

Ezzel nem értek egyet. Nézd meg a Sensation-ön vagy a One X-en futó verziót. Nem hogy herélt lett volna hanem rengeteg használható cuccal toldotta meg. Az M7 féle "recent apps" megoldás is sokkal jobb volt mint a Google féle. Anno rengeteg widgetet használtam, mert használhatóak voltak gyárilag de szerintem a 10-re már egy párat úgy kell majd Playről vadászni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#711) no more válasza Xaels (#710) üzenetére


no more
addikt

Igen, a recent apps elhagyása az szomorú hír, én sem bírok megbarátkozni ezzel az átláthatatlan kártyás izével, mindig az a vége, hogy visszaállítom.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#712) *RLaci* válasza tDr1v3r (#705) üzenetére


*RLaci*
addikt

Kicsit nekem is túl lent vannak a gombok a képek,videók alapján.Bár sehol nem említik,hogy ergonómiailag rossz helyen lennének.Majd ha megjön kiderül...

(#713) Bog válasza legiaap (#703) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kösz, egészen pontosan hétszer nagyobb a techspot, mint mi, köszi, fair volt. 20 emberes stábbal mi is tudnánk ilyet csinálni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#714) ForRedGlory válasza Bog (#713) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egészen pontosan abban a tesztben mi az a nagy kunszt, ami után az a kifogás, hogy hétszer akkora oldal? :DDD Nem látok olyat, ami olyan hű de nagy valami lenne. Kiemelt készülékeknek igenis lehetne kicsit kiemeltebb tesztje + 1-2 nap ráfordítással, mintsem ugyanolyan sablon, mint a legaljának. Mindenki megbocsátaná, ha két nappal később olvasná, de olyan is lenne.

[ Szerkesztve ]

(#715) Bog válasza ForRedGlory (#714) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az, hogy van rá humán erőforrás.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#716) CptAdamica válasza Bog (#713) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk ahhoz nem kell hétszer nagyobb stáb, hogy ne 1 órás használat után legyen egy telefonról MA!TV. :)

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#717) ForRedGlory válasza CptAdamica (#716) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ide olyan frappánsat akartam írni, de nagy sértődés lenne. :DDD

Csak röviden: a minőséget nem mennyiséggel kell pótolni, lásd a HTC 10 MA!TV színvonalát.

(#718) no more


no more
addikt

Hihetetlen, hogy lassan ezer komment, de még mindig a Samsung fan bohócokat és a trollkodásaikat lehet olvasni. Egy iPhone topicot 10 perc alatt kipucolnak, itt meg még egy kurva felhasználói tapasztalatot is alig lehet látni. Elképesztő, mennyit esik a szint a fórumon pár hónap alatt...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#719) Ricardo


Ricardo
félisten

Engem például nagyon érdekelnének a készülékkel készült fotók. Teszt képeket lehet találni, de az érdekelne, hogy a felhasználók mit tudnak kihozni belőle.
Ha valaki megosztana pár képet, akkor ide jöhetnek.

[ Szerkesztve ]

(#720) legiaap válasza Bog (#713) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerintem itt sok ember ingyen is simán megírná nektek a tesztet részletesebben. Van elég sok logout-os telefonos tesztelő akiket simán felkérhetnétek. Neki is, nektek is és nekünk olvasóknak is jobb lenne.
Easy!

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#721) Bog válasza ForRedGlory (#717) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja. Roppantul átlátod, ha rohanás van, az azért van, mert nem vagyunk elegen, kontent meg kell. Ez olyan triviális alaptétel, amit mindenki ért, akinek egy kicsi köze is van a tartalomszolgáltatáshoz.

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#722) ForRedGlory válasza Bog (#721) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Megfogtad a lenyeget... ha megfelo magyarazat, hogy az orszag egyik legnepszerubb oldala azzal takarozik, hogy bocs, nincs ember jobbra, akkor az egyenlo a szegenysegi bizonyitvannyal.

Gondolom a kameratok jobban fokuszal, a mikrofon es a MATV is jobb, ha van 10+ emberetek. :DDD

A minosegnek ott kellene kezdodnie, hogy ertelmes hatteret pakoltok a TV adasba es nem a weboldal virit ott, ami izlesileg, kinezetileg es minosegileg is minimum a 10 eves gyerek szinvonalat uti meg. Amennyiben csak egy polc van rajta par eszkoz, doboz, mar sokkal jobb lenne. Mondjuk a feher fal is jobb lenne. ;]

Ehhez nem kell tobb ember, es ez csak egy pelda. Persze, tudom, huzhatok masik oldalra videot nezni es hirelet olvasni. Ettol fuggetlenul, ha hallgatnatok a forumozokra, egeszen mas lenne a szajiz.

[ Szerkesztve ]

(#723) Bog válasza ForRedGlory (#722) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Komolyan, bazira unom ezt a nyünyörgést.
Itt X ember megfeszül, hogy minden nap legyen elég kontent, és az X nem tud X+1 lenni, mert az ország kicsi. Kicsi országnak megfelelő látogatottság és ezzel arányos bevétel jellemzi.

Nem értem, hogy miért olyan baromi nehéz ezt felfogni.

Mi itt nem egy csillivilli irodaház felső szintjén üldögélünk céges kocsikkal külön marketing, sales és fejlesztési osztállyal, itt mindenki csinál mindent. Videót vág, fotóz, ír, fordít, rendezvényekre jár, értékesít, bannert gyárt, html-t izélget, tesztel, rendezvényt szervez és folyamatosan megpróbál alkalmazkodni a piachoz és változtatni, hogy 1, 3, 5 és 10 év múlva is legyen oldal. Próbálunk túlélni és ennek érdekében meglehetősen sokat melózunk.

Az MA!TV-t egyszerűen lelőttük. Biztos nem tűnt fel, de egy ideje már nincs adás. Helyette alámondásos videobemutatókat csinálunk, lásd ebben a cikkben is és azóta az összesben. Mert nem hallgatunk a fórumozókra, nyilván...

(és egyébként igen, ha csak +1 ember lenne, aki mondjuk egy MA!TV adás során a technikát kezeli, állítja a fókuszt, figyeli a hangot, a képet, korrigál és jelez, akkor már bentebb lennénk, igen. és +1 ember jól jönne, aki csak videót vág, rögzít, effektez, renderel, adott esetben fotóz, vág...)

[ Szerkesztve ]

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#724) Bog válasza legiaap (#720) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ez marhaság, egy tesztben 8 órányi munka van. Aki ingyen akarja megírni, az a logoutra megteheti. Emberek nem dolgoznak ingyen. És aki ingyen dolgozik, azt nem lehet számonkérni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#725) viera válasza Tiger. (#685) üzenetére


viera
őstag

Egyelőre csak ezt találtam.
Vélemény? :)

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#726) Tiger. válasza viera (#725) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nem rossz. Én meg azóta megtaláltam a htc 10-nek a megfelelő hangszóróját:))) Természetesen ő az. jam heavy metal (hx-p920

[ Szerkesztve ]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#727) viera válasza Tiger. (#726) üzenetére


viera
őstag

Ez tényleg nagyon jó. :K
Nekem a HTC BoomSound fülesen keresztül most nagyon bejön. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#728) Weeman1 válasza no more (#708) üzenetére


Weeman1
veterán

Szerintem te a Htc-től részesedést kapsz hogy fényezzed meg védjed őket.

Xiaomi 11T Pro

(#729) Tiger. válasza viera (#727) üzenetére


Tiger.
nagyúr

Nekem ez csak fürdés közben lesz vagy mikor eszek a konyhában:)

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#730) no more válasza Weeman1 (#728) üzenetére


no more
addikt

Te miért cserélted le a Note-ot (az egyetlen értelmes phabletet) egy középkategóriás telefonra? Gondolom volt rá okod. :) Szerintem meg te nem használtál még HTC-t. Nekem voltak Sonyjaim, volt S3 LTE-m is és ugye egy ideje HTC. Az összes közül ez működött tökéletesen, sosem volt bajom vele sem hardveresen, sem szoftveresen. Pláne nem cserélném le egy középkategóriás kínai telefonra, amire sosem lesz frissítés (sem B20LTE), míg erre 3 év után is jön. :D

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#731) balla241 válasza Bog (#724) üzenetére


balla241
csendes tag

Sajnos most jutottam el odáig időhiány miatt és szomoruan olvastam, hogy igy maggyalázták ezt a készüléket
ebben a tesztben. Én magyarországi megjelenése óta használok HTC-t és semmiféle problémám nem volt
még csak szervizt sem látott egyik készülékem sem. Kőzben azért én is kiprobáltam pár tipust, de nem jöttek
be, így maradtam a HTC-nél. Ami legjobban elszomoritott az az, hogy az ára és az egy két nevetséges alkalmazás hiánya végett csak tetszet plecsnit kapott. Nagyon végig kellet volna nézni az árakat, mert magam is kettő év gyártói garanciával vettem 220eft-ért az europai változatott május első napjaiban. Ez csak saját egyéni véleményem. Én mig lessz HTC biztos azt fogom venni. Egyébként a jó 90%-a a márkának volt a tulajdonomban. Elnézést a késői megjegyzésért.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#732) Weeman1 válasza no more (#730) üzenetére


Weeman1
veterán

Volt Htc-m,Desire hd,Desire,One X,Hero.
Szeretem a Miui rendszert,már anno Desire-n is azt használtam jó pár éve.
A miui témázhatóságban lever mindent,akár mit mondasz de hozzá képest a Sense egy kalap szar témázhatóságban.

Xiaomi 11T Pro

(#733) balla241 válasza Weeman1 (#732) üzenetére


balla241
csendes tag

És a sense 8-at is probáltad ha igy leirod, hogy szar. Szerintem probáld ki és utánna írj véleményt.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#734) CptAdamica válasza balla241 (#731) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az árazás már megbeszéltük, speedshop a partnerük ezért kellett lehúzni.

Megyen!

(#735) Weeman1 válasza balla241 (#733) üzenetére


Weeman1
veterán

Azt még tényleg nem próbáltam,de légy szíves írd már le mennyi Htc késszüléken van a Sense 8 hogy kipróbálhassam. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#736) balla241 válasza CptAdamica (#734) üzenetére


balla241
csendes tag

Tudom, de ez így szerintem nem korekt. :(

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#737) CptAdamica válasza balla241 (#736) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintünk sem, de attól ez még egy ajánlott plecsnis telefon. :K Simán ringbe szállhat az év telefonja címért. :)

Megyen!

(#738) #16820480 válasza Weeman1 (#732) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy marhára témázható, de használhatóságban nem az igazi egyáltalán :( Én sosem bírtam megszokni, nem is volt soha tartósan nálam.

(#739) balla241 válasza Weeman1 (#735) üzenetére


balla241
csendes tag

Azt azért szedintem te is tudod, hogy mivel volt HTC a tulajdonodban nyilván frissíti és fejleszti a sense-t a HTC.
Bemész bármely szolgáltatóhoz és megtapizod például az One A9-et. Mindjárt más lessz a véleményed. :K

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#740) Bog válasza balla241 (#731) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

:F :F :F
Barátom, a "meggyalázás" és a pozitív hangvételű teszt <tetszett> plecsnivel milyen relációt mutat a te alternatív valóságodban?

Az ára a HTC Magyarország által meghatározott, hivatalos, bruttó kiskereskedelmi ár. Továbbra is.

@san01: továbbra sem bírtad felfogni a fenti 1 db mondatot, gratulálok. Párszor leírtam, legközelebb nem fogom, hanem trollkodás miatt kiváglak pihenni.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#741) CptAdamica válasza Bog (#740) üzenetére


CptAdamica
veterán

Senki nem trollkodott. Válaszoltam a kérdésére. Te így látod, én pedig másképpen. Most ezért ki fogsz vágni, mert nem egyezik a nézőpontunk?

Megyen!

(#742) Bog válasza CptAdamica (#741) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Te nem mondasz igazat. NEM azért lett "lehúzva" a telefon, mert a Speedshop árat használtuk. Egyrészt nem lett lehúzva, másrészt ez a HTC hivatalos ára itthon. És azt is leírtam már, hogy ha maga a HTC adja, akkor is ugyanez lett volna, ahogyan azt is leírtam már, hogy minden csúcsmodellnél a hivatalos árat írjuk meg.
Szóval ha még egyszer elkezded nyomni itt ezt a mantrát, akkor nem arról van szó, hogy nem egyezik a nézőpontunk, hanem arról, hogy te vádaskodsz és valótlan információkat terjesztesz.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#743) CptAdamica válasza Bog (#742) üzenetére


CptAdamica
veterán

Jól van, kussolok.

Megyen!

(#744) balla241 válasza Bog (#740) üzenetére


balla241
csendes tag

Szerinted kinek hiányzik az infra és az FM rádió ugye a végszóban ez is szerepelt. Van nfc és netes rádió.
Valójában nem csak a speed shop forgalmaz hivatalosan HTC-t. Egyébként a mobilok nagyrésze 30-50 eft-al drágábbak. Én is vásárolok náluk, de azért körül nézek a neten. Csak ezekkel a végszókkal sajnos sok user felhasználó visszalép a vásárlástól még a szolgáltatok is lejáratják a HTC-t hol ott akinek volt már a kezébe az tudja, hogy nagyon bivaj hardver+kivállóan optimalizált szoftver ami akadás és dőccenésmentes készülékről beszélünk. Én nem egyszer nem kétszer futottam bele olyanba, hogy le akartak beszélni a HTC-ről a szolgáltatónál és amikor megkérdeztem, hogy miért talán használta már a készüléket az volt a válasz, hogy nem. Akkor kérdeztem, hogy mi a baj vele azt mondták, hogy másoktol halotta, hogy nem jó vegyek inkább tömeggyártású te is sejted telefont. Mint láthatod az aláírásomban, hogy én kicsit mélyebben belenyulok. Azért szerintem többet érdemelt volna. Csak azt tudom most is mondani, hogy tessék használni kicsit tovább és meglátjátok, hogy ennek a telefonnak szervizre sincs szüksége nem mindenkinek ezen lovagolni. Ami jó és prémium minóség az nem szorul szervizre. ;)
ui; sajnos ismerem a speed shoop beszerzését és az árrésüket.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#745) w333 válasza Bog (#742) üzenetére


w333
félisten

Azt viszont soha nem fogom megérteni hogy egy 700€ telefon miért kerül itthon 870€ -ba ? de ez kb. mindennél így van, lehetetlen hogy 170€ lenne az Artisjus + 5-7% adókülönbözet, nagyon durva hogy mi folyik itthon :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#746) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Korrekt iparosmunka, ez szerintem az eddigi legszebb HTC telefon.

(#747) balla241 válasza w333 (#745) üzenetére


balla241
csendes tag

Na végre, hogy veszi valaki a lényeget. Azt sem hiszem, hogy a bejelentett árért kapja a kereskedő. Ezt biztos kereskedői forrásból tudom. :K

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#748) w333 válasza balla241 (#747) üzenetére


w333
félisten

Jóval olcsóbban kapja ...csak amíg a Német megelégszik pl. 200€ haszonnal, addig a Magyarnak a 400€ sem elég, nincs mit ezen szépíteni (sajnos ez van) ! :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#749) szaszyka válasza Bog (#742) üzenetére


szaszyka
senior tag

Hagyd, nem ér annyit az egész.
Egyébként a vicces az, hogy a mai csúcstelefonok tök ugyanolyanok, legalábbis andoidosok között. Lehet lázadozni, ellenkezni, leh.lyézni, de akko is. Android, QHD kijelző, elő-hátlapi kamea, belső tárhely, SOC, RAM, mind mind ugyanaz némi kis különbséggel. Rakhatnak rá a gyártók akármilyen skin-t, legyen az tácsvíz, sense, miui, t.k.m, mindegyik alatt ugyanaz az opendsze fut. Akár tetszik, akár nem, ez tény! Innentől kezdve nincs értelme az andoidos csúcstelefonok közt hatalmas különbséget tenni, met csak részletekben térnek el egymástól. Éppen ezért sosem értettem az ehhez hasonló ételmetlen acsakodás az androidos felhasználók között. iPhone, WP, BB10, andoid csúcstelefonok közt van ételme, de andoidoso belül felesleges a külön teszt, angso, hisz mind ugyanaz.
Ez nem feltétlen neked szólt, sőt! Inkább a vitatkozók táborainak.
A legviccesebb az egészben pedig az, hogy jópár abdoidos csúcsteló, iPhone, Lumia930 után kikötöttem egy BB Z10-nél, és pont az a sokak által lenézett,lefitymált BB10 rendszerrel sikerült leginkább együtt élni, nem pedig ezekkel a csúcsdögökkel, amiket egyébként is pár hónap, vagy inkább hét után meg lehet unni. "Nesze neked 200-250.000Ft, feleslegesen kidobott pénz", pláne szolgáltatótól tölesztőre :D

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#750) balla241 válasza w333 (#748) üzenetére


balla241
csendes tag

És én már a bejelentés után nem egész egy hónapra a keezembe fogtam a Speed Shop még nem is hallott róla.
Ugy, hogy nekem sosem volt hivatalos ár amit ők meghatároztak. Vettem én ázsiait is pl az One X9-et a gyereknek semmi baja. Átirtam a szoftot bene a magyar még a hardrest sem törli. Mibaj is van ezzel? Szerintem semmi. Kicsit olyan egholdalunak tünnek nekem ezek a tesztek. Egy tesz azért eltart napokig. :U

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.