Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-05-29 11:46:35

LOGOUT.hu

HTC 10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#601) 600700 válasza Varoz (#600) üzenetére


600700
senior tag

Értem , te úgy gondolod.Én meg így.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#602) batai15 válasza 600700 (#595) üzenetére


batai15
félisten

A fele nem igaz annak amit írtál öreg. Eredj máshova a kutya nem kíváncsi rád újgazdag fiú..

(#603) no more válasza Dobos21 (#598) üzenetére


no more
addikt

Mert, ha HTC, akkor "sz*r a kamera"... Pedig ez a tizes eléggé ott van a szeren. A Samsung nagyon odateszi magát mindig fotózás terén (ha már szoftveresen nem megy nekik), és eléggé pariban van a 2 telefon.

(#602) batai15: +1 +1 +1 :C :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#604) ffodi válasza Dobos21 (#598) üzenetére


ffodi
veterán

Mert itt szerintem a "hivatalos" FW-rel lett tesztelve.....

Más:

A linkelt összehasonlítás tényleg jó, mondjuk érdekes, hogy ők a kijelző esetén a max fényerőre 372 nit-et mértek, ami majd a fele, mint amit a mobilarénás kollégák mértek.

Ha már kijelző: Csináltam én is egy műszeres mérést korábban. Ha valakit érdekel, itt találja: HTC10 kijelző :)

[ Szerkesztve ]

"A minőséget régen gyártották, ma már csak biztosítják." Magassy I. axiómája

(#605) #67656192 válasza mackoapo11 (#591) üzenetére


#67656192
törölt tag

(#606) 600700 válasza batai15 (#602) üzenetére


600700
senior tag

:-D ennyi? Anyukád nem tanított meg látom sokmindenre...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#607) Dobos21 válasza ffodi (#604) üzenetére


Dobos21
csendes tag

Ennyit javított a HTC a frissítéssel? Akkor ez biztató nagyon. :C

(#608) #67656192 válasza 600700 (#606) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nincs azzal semmi gond ha tele vagy pénzzel de az már nem annyira szimpatikus ha kérkedsz is vele.
Hidd el van itt olyan aki megenne reggelire de.... :) csak nyugi.

(#609) Dobos21 válasza 600700 (#606) üzenetére


Dobos21
csendes tag

Nem kellene elmenni személyeskedésbe. Nem erről szól a mobilaréna, és ne csökkentsük tovább a színvonalat!

Elég sok hozzászólás, így is olyan amit jobb lett volna ha meg sem írnak ...

(#610) 600700 válasza #67656192 (#608) üzenetére


600700
senior tag

Nem kérkedtem.Attól mert leírtam van 3 telefonom- témába vágóan-, nem világositottam fel senkit milyen autoval járok , mennyi cash van a számlámon stb.Az meg hogy ki kit enne meg ... ezzel mit akarsz mondani? Ismersz? Minek írsz ilyet?...amugy engem abszolút nem érdekel kinek mi van.A pöcs kötekedő stlílus felháborító, egyesek a nyomorukban nem bírnak magukkal...csak nyugi😊

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#611) doooo válasza #67656192 (#608) üzenetére


doooo
veterán

Nem értem ezt a sok, hirtelen idekeveredett újoncot. Nem azzal van a probléma, hogy nemrégen regisztrált, vagy, hogy van véleménye, vagy, hogy gazdag (bánja is a fene), hanem a stílussal... a "3 napja vagyok itt, de mindenkit kiosztok, és óvodás szinten vitatkozok, de mindenhez odaírok valamit (így még a hsz-eket is gyűjtöm)" hozzáállás. Pláne ha a dolog meg van fűszerezve némi butasággal, bunkósággal, és persze -a legtöbbször- tudatlansággal. Mindezt nem feltétlenül a szóban forgó egyénre értem, csak úgy eszembe jutott. Még jobban belegondolva, a legrosszabb, amikor valaki már nem újonc, és mégis így viselkedik.

[ Szerkesztve ]

(#612) 600700 válasza Dobos21 (#609) üzenetére


600700
senior tag

Nézd már meg ki köt kibe ki személyeskedik annak írd ezt...

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#613) balla241 válasza 600700 (#562) üzenetére


balla241
csendes tag

Szia.
Nem bántásként, de amiket leírtál és hibának hoztad fel
amikor megvetted biztos vagyok benne, hogy tudtad.
Minek vetted meg?
Nekem is a 10-es van és semmi bajom vele.
Ami neked hiba én nem is érzem hiányát. :N

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#614) #16820480 válasza vicze (#565) üzenetére


#16820480
törölt tag

Pedig nem :N A ZTE a state owned privately operated. A Huawei nem állami cég, a tulajdonosai pedig maguk a dolgozók, nem publikus, zárt részvényekkel. Attól még támogathatja az állam persze őket, de nem tulajdonosként.

Aron1988: Durva ez az ár, de ha megnézed, akkor dollárban nem sokat változott, csak azóta kicsit más az árfolyam :( Egyébként menni fog ez azért le, szerintem 200 alá elég hamar beesik.

Nigér: Nem éred el, mert nem írkálsz ökörségeket ;) De tényleg semmi értelme amúgy, hagyjuk csak elmerülni a külföldi "szaklapokban". Mindenki tudja, hogy audióban nyers számokkal, árcédulával és szöveges tesztekkel tökéletesen lehet tájékozódni :P

(#615) 600700 válasza balla241 (#613) üzenetére


600700
senior tag

Mint már leírtam klasz telefonnak tartom. Meg is tartom.Csak azt írtam le én mit tapasztaltam vele kapcsolatban. A sok jó mellett. Tökéletes telefon nincs. Nálam top3 ban van. Ajánlom egyébként mindenkinek.

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#616) #67656192 válasza doooo (#611) üzenetére


#67656192
törölt tag

Egyetértek teljesen, de azon kívül, hogyhogy csendesen barátságosan, segitő szándékkal írtam pár sort, többet nem tehetek. Meg is nyomtam a tisztító gombot,ha érted.. Ennyit megért a támogatás.

(#617) balla241 válasza 600700 (#615) üzenetére


balla241
csendes tag

Ha igazából sokat akarsz tudni a telefonról itt kell olvasgatni.
Pdafanclub.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#618) Bar1 válasza bakosszabolc (#584) üzenetére


Bar1
aktív tag

Kiegészítem egy 3. ponttal az FM rádió mellett szóló érveket: kb negyedannyira szívja az akksit, mint a netes rádió.

Egyébként a rádióhallgatás nem egyenlő a zenehallgatással: vannak gazdasági elemzések, élő sportközvetítések, politikai műsorok, kulturális programok stb.

Ami a szilikontokokat, fóliát illeti: én egyiket sem rakom a telefonra (M9), mert a úgy veszít szépségéből, főleg egy szép fém telefon.
Az egyetlen toktípus, amiben a HTC-t érdemes útközben (de csak addig) tartani, ráadásul belül mikroszálas anyag van benne, kicsit tisztítja is a mobilt:


vagy

[ Szerkesztve ]

(#619) #72042496 válasza doooo (#611) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ebben szerintem semmi butaság, bunkóság vagy tudatlanság nem volt. Egyszerűen leírta, amit hátránynak tart ebben a telefonban. Kár, hogy idáig jutott a dolog.

szerk.: A végét inkább átírtam, nem akarok még több feszkót.

[ Szerkesztve ]

(#620) #16820480 válasza Bar1 (#618) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mondjuk az ilyen műsorok (nyilván nem az élő közvetítés) elérhető műsortárból sokszor. Beteszed podcast figyelő appba, amikor van új epizód, letölti otthoni neten, aztán út közben hallgathatod. Egy rádióműsor pár mega, nem foglal sok tárhelyet. Illetve akinek annyira szükséges, hogy mégis rádióval legyen megoldva, az vehet pár ezerért egy olyan BT-s headsetet, amiben van rádió is, és akkor tök mindegy, hogy milyen telefonnal, vagy akár magában is hallgatható.
Tudom, hogy de ha már zászlóshajó, akkor legyen benne, de nincs, a morgolódás helyett ezek pedig tényleges megoldások.

(#621) doooo válasza #72042496 (#619) üzenetére


doooo
veterán

Mint mondtam, nem feltétlenül rá értettem, hanem úgy általánosságban.

[ Szerkesztve ]

(#622) balla241 válasza #72042496 (#619) üzenetére


balla241
csendes tag

Egyet értek veled de........
Ha veszel egy telefont ami nem egészen mondható olcsonak azért utánna olvasol.
Nem értem minek leírni amit ugyis tudja az aki megveszi.
Én a HTC-t Magyarországra érkezése ota veszem, romolom szanaszét hack-lem
és nem irok le ilyeneket.
Volt közbe nekem is mindenféle vasam, de ez jőn be. Szerintem még a középkategoriás készülékei is magasan
veri a társait. Szerintem magasan a legjobb idei model. :K

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#623) Varoz válasza #72042496 (#619) üzenetére


Varoz
őstag

Tudatlanság azért akadt ott, ezért is fejtettem ki neki. :)
Pl. valós multitasking, holott pont ennél van csak valós multitasking.
De ugye később kiderült, hogy rosszul tudja a fogalmakat. De ezért van a fórum és ezért válaszolunk neki. :))

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#624) 600700 válasza Varoz (#623) üzenetére


600700
senior tag

Írj már a htc 10 multitaskingról egy kicsit bővebben. Hasonlitsd már össze pl az S7-el e téren. Köszi

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#625) Varoz válasza 600700 (#624) üzenetére


Varoz
őstag

Keress vissza! Többen is leírták, de nekem az M8-on is működik, hogy megvan nyitva 10 app és bármikor lépek, bármelyikbe, ugyanott tart ahol voltam, nem tölti újra. :)
Ehhez képest írták szerintem ketten is, ha jól emlékszek, hogy ez S7-nél nem mindig teljesül, nem úgy működik, ahogy kellene neki.

De ugye ezt már kitárgyaltuk, hogy te a több ablakos módra gondoltál, nem a multitaskingra. Azt valóban nem tudja, még. Az mellékes, hogy szerintem azt a katyvaszt nem lehet átlátni, de ha neked igényed van rá, az a te dolgod. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#626) Hopkins95 válasza leslien (#555) üzenetére


Hopkins95
addikt

Úgy néz ki, mintha a frissités helyrehozta volna a videó felülexponálását(legalábbis ebben a tesztvideóban nagyon rendben van a felvétel). :K
Ami engem azonban még piszkosul érdekelne, hogy az ún. lencsecsillogást("lens flare") az esti fotóknál sikerült -e helyrehozni. Főleg ezért olyan rosszak az esti fotók.

Akinek már megvan a 10-es és van lehetősége rá, légyszives tegyen fel 1-2 fotót(megtörölt lencsével és fókusz szenzorral) esti utcafénynél! Azt nagyon megköszönném! :B

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#627) 600700 válasza Varoz (#625) üzenetére


600700
senior tag

Köszi ;)
Megnyugtatlak az S7 nél sincs semmi probléma ha visszalépsz akár 10 alkalmazásnál sem akár még többnél sem.
Kicsit félreértettük egymást. Bocsánat .Szóval van igen itt az S7 nél real multitasking. ;) benézted eléggé...
Az igaz viszont a vita hevében a multiwindow név helyett multitaskingot irtam és arra gondoltam- bár az is multitasking végsősoron- mivel több folyamat megy egyszerre. És most nyitottam meg 15 alkalmazást játék, face stb és megnyugtatlak ugyanonnan megy tovább shol kiléptem... ;)
A multiwindow miért katyvasz? Ha akarod az ha akarod nem... pl hallgathatsz youtube zenet 1/4 kijelzőn 3/4 meg fórumozhatsz..hasznos. de tudom majd megvárod az N nel ;) tudatlanság az van nálad :) htc8 on megy 10 app multitaskingba s7 -en meg nem ? Gondold csak. Inkább próbáld ki...

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#628) Varoz válasza 600700 (#627) üzenetére


Varoz
őstag

Én nem várom meg, nekem konkrétan nem kell! De ezt írtam is, hogy nekem katyvasz. :)
Na real multitasking az M8-nál is van már. De megkockáztatom, hogy az M7-nél is, de még nincs itthon vele az asszony, így nem tudom neked kipróbálni.
Viszont az S7-re a tulajok írták, hogy nem mindig van multitasking. Lapozz vissza! Nem a kisujjamból szedtem ki. :)

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#629) 600700 válasza Varoz (#628) üzenetére


600700
senior tag

Hidd el van multitasking az S7 en.Miért ne lenne amugy ...van memória bőven , több mint m8 ban , hogy ne kelljen ujratölteni. Javaslom próbáld ki.
Nincs vele gond. Nem kell visszalapoznom, 5 perce ellenőriztem.
;) A multiwindow értem neked nem hasznos. Nekem néha , de maradjunk.abban elég tudatlanságra vall tőled hogy azt irtad nincs multitasking s7 en....
De hát ezért van a fórum segítsünk egymásnak :)))

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#630) Varoz válasza 600700 (#629) üzenetére


Varoz
őstag

Hiába van memória. A szoftvert is meg kell írni a telefonra, hogy ne zabálja fel pl. :)
Azért az előző MA-s bemutatóvideóban is meg lett említve, hogy beakad időnként az S7. Szóval az biztos, hogy ott nem 100%-os a szoftver, még ha esetleg közelít is hozzá. :)
Nyilván ettől függetlenül nem lesz kaka az összes, de ennek fényében real multitaskingot felróni a 10-nek, mikor jobban tudja, azért vicces volt. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#631) 600700 válasza Varoz (#630) üzenetére


600700
senior tag

Még ha lenne is ilyen telefonod akkor tudnád miről beszélsz. 2,1GB szabad ebben a pillanatban.. nem zabálja fel ;) soha nem akadt be az S7-em.2 hónapja használom aktívan.
Nehéz már innen szépíteni... leoltasz aztán , vissza sül el a dolog.... :))
Mi volt vicces? Leirtam igen a vita hevében összekevertem a multiwindowot es a multitaskingot. Bár az is az. De ezt kitárgyaltuk a multiwindowot nem tudja a 10.
Viszont az milyen vicces hogy leirod az s7 nem tud multitaskingot és a htc 8ad jobban adja 10 appal... ;)

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#632) Varoz válasza 600700 (#631) üzenetére


Varoz
őstag

Nem írtam, azt, hogy feltétlenül felzabálja! Olvasd is el amit írok!
Annyit írtam, hogy önmagában a RAM nem jelent semmit.
Azt sem írtam, hogy nincs Multitasking az S7-en
Csak az első válaszomban írtam oda röhögő smiley-val jelezve a komolyságát, mert ennyire vehető komolyan az a feltételezésed, hogy a 10-esen nincs Multitasking. Nyilván később ugye kiderült, hogy nem erre értetted, de akkor ezt nem tudtam.
Ezen felül nem írtam azt, hogy nincs benne, csak, hogy nem tökéletes. Azért ez nem ugyanaz!
Azt se írtam, hogy az M8 jobban adja 10 appal, hanem, hogy működik rajta, ennyit írtam.

De most már foglalkozzunk a hTC 10-el, ne a többivel! :R

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#633) 600700 válasza Varoz (#632) üzenetére


600700
senior tag

Sokat gondolkoztál ezen a válaszon? ...
Én elolvastam mit írtál ne aggódj, más is el fogja elég vicces.
Megjegyezted hogy nem irtál olyat hogy csak a 10 tudna real multitaskingot az s7 meg nem. Egy idézet Tőled : "Tudatlanság azért akadt ott, ezért is fejtettem ki neki. :)
Pl. valós multitasking, holott pont ennél van csak valós multitasking."
Az utolsó kommented többi részében már csak magyarázkodsz.De elég visszaolvasni vicces vagy.
Kár magyarázkodnod.
Részemről lezártam veled.Örültem és foglalkozzon a topic a HTC 10 el. Ciao

[ Szerkesztve ]

SAMSUNG UN60JS7000 4K LED TV

(#634) Varoz válasza 600700 (#633) üzenetére


Varoz
őstag

Jó, mert lemaradt az igazán szó. "Ennél van csak igazán." Tudod, kiemelése a dolognak.
De semmivel se rosszabb ez az elírás, mint amiket te írtál el az elején, csak te jóval többet írtál el. :)

Egyébként vettem észre magamnál máshol is hibát, de már későn, nem tudtam szerkeszteni. Bár ott csak a szó végi betűt a másik szó elejére írtam. :B

Nem gondolkoztam én sokáig a hsz-en, csak máshol is járok közben. :)

[ Szerkesztve ]

hTC Quietly Brilliant // „Nem értek egyet azzal, hogy a szerénység fontos erény. A logikus elme mindent olyannak kell hogy lásson, amilyen. És ha lebecsüli magát, éppúgy eltér az igazságtól, mintha eltúlozta volna.” (OO=[][]=OO)

(#635) Kazasi


Kazasi
tag

Hölgyeim és uraim! Két kiscsoportost hallhattunk vitatkozni arról, hogy kinek erősebb az apukája.

(#636) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Tiszta dedó.
Ez most milyen topik?
Hol a HTC 10? Áthelyezték?

Adjatok már egy linket, mennék olvasgatni.
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#637) viera


viera
őstag

Elismerem,hogy nagyon jó az S7,majdnem vettem is.
Tényleg szép és minőségi.De most már inkább a HTC 10-ről olvasnék.
Nekem jobban tetszik a fém ház,meg az ips miatt is.
Na meg a hangzás is nagyon ott van. :K
Tegnap küldtem vissza az A9-et,részben az AMOLED miatt is.
A fényerőt kevésnek találtam.
Lehet,hogy megszokás kérdése,de most inkább ips.
Na meg azért mert a 10-es nagyon megtetszett. :C

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#638) balla241 válasza viera (#637) üzenetére


balla241
csendes tag

Nem is fogsz vele csalodni mivel tényleg ütős lett.
Amit meg nem értek az meg az, hogy a Samsung-al miért nem a samu topikban irogatnak.
Itt a HTC 10-nek van a topikja vagy tévedek. :K

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#639) mjani1172 válasza TazLeacher (#583) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem pesten van folyamatos 4g,korlátlan. Mégis sokszor megakad,és annak ellenére hogy relatív ingyen van,eléggé zabálja netet.Olyan érzés mint ha céges lenne az autó és ezért éjszaka is járatnám hadd fogyjon a benzin.Tudom hogy csak az enyém,mert másnak 2g-n meg wap-on is folyamatos meg minden.Semmi előnye nincs a netes rádiónak.Szerintem az fm ne maradjon ki a telefonból.

[ Szerkesztve ]

(#640) balla241 válasza mjani1172 (#639) üzenetére


balla241
csendes tag

Hát kb 3másodperc míg letöltöd és a másik három míg felteszed. Már van is. FM
Egyébkén elég sok alkalmazás és widget ki került a rom-ból, de tényleg gyorsan pótolható.
Minden ami hiányzik fent van a neten. Itt már érdemes meg kell is olvasgatni itt :K
Én személy szerint csináltam magamnak egy romot és hozzá ment az ElementálX kernel verhetetlen. :C

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#641) Loboda válasza balla241 (#640) üzenetére


Loboda
senior tag

Látom nem sokáig bírtad a nyűglődést ami itt megy! :D

(#642) balla241 válasza Loboda (#641) üzenetére


balla241
csendes tag

Hát nem. Nem is értem minek vesznek ilyen vasat ha nem tudnak mit kezdeni vele. :F

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#643) Damage401 válasza balla241 (#638) üzenetére


Damage401
senior tag

Mellesleg páran felvilágosították a népet, hogy a Samu keménymag nem jár át ide köpködni. Mint az elmúlt napok is mutatják egy ember kardoskodik a Samu nevében egy HTC topikban.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#644) balla241 válasza Damage401 (#643) üzenetére


balla241
csendes tag

Egy két széltoló mindig akad. :K
Egyébként a két vas két különböző világ. :U

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#645) Kronk


Kronk
őstag

Pusztán csak a kíváncsiság miatt kérdezem, hogy lehet, hogy "csak" cat9-es lte van benne, amikor a SD820-ban cat 10-es van gyárilag. Vagy én keverek valamit?

http://totesz.myminicity.com/

(#646) balla241 válasza Kronk (#645) üzenetére


balla241
csendes tag

Hát erről magad is meggyőződhetsz. itt
Cat9 van benne.

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#647) Kronk válasza balla241 (#646) üzenetére


Kronk
őstag

Akkor mégegyszer, tudom mi áll a spec-ben, de magában a 820-as chipben cat 10-van, akkor ez hogyan lehet?

http://totesz.myminicity.com/

(#648) balla241 válasza Kronk (#647) üzenetére


balla241
csendes tag

EZT kérdezd meg a HTC-től.

[ Szerkesztve ]

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

(#649) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Én csak azt nem értem a htc-nél hogy miért úgy csinálták meg hogy felső hangszóróból jön minden, az alsóból meg a mély ami gondolom semmi. Nehéz lett volna úgy csinálni hogy felül csak magas alul csak közép? Mindjárt jobb lenne az őszhatás.

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#650) balla241 válasza Tiger. (#649) üzenetére


balla241
csendes tag

Hát nekem felül jön a magas a többi meg alul. nekem jól működik. :K

Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.