Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) scyllarus válasza Szaki2 (#2450) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez pont nem az, pont arra utalt a fórumtárs, hogy szeretné tovább használni a mostani telóját, nem újat venni. Olvasd el az elejétől a szálat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2452) Szaki2 válasza scyllarus (#2451) üzenetére


Szaki2
tag

Akkor félreértettem, bocsesz. :B

(#2453) cinikis válasza Sumptuous (#2449) üzenetére


cinikis
tag

Persze, nem lassult be egyik sem. Vegyél elő a fiókból bármit ami 3-4 évvel ezelőtti modell,... hasít mi?
Nemár

(#2454) cinikis válasza Sumptuous (#2449) üzenetére


cinikis
tag

Persze, nem lassult be egyik sem. Vegyél elő a fiókból bármit ami 3-4 évvel ezelőtti modell,... hasít mi?
Nemár

(#2455) Sumptuous válasza cinikis (#2454) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Szerintem ha felvennéd videóra az eredeti állapotát, vs a mostanit (legújabb elérhető fw-vel vs amivel eredetileg kijött), nem biztos, hogy sok külömbséget vélnél felfedezni a telefon sebességében. (Ugyanazon apk használta- csak az android/rom lenne más.) Most hozzá vagy szokva a mai telefonok gyorsaságához, ha egy régebbi modellt veszel elő, nyílván lassabbnak fog tűnni, mint az újabb telefon. Az alkalmazások is egyre nagyobbak/fejletebbek, emiatt lassabban nyílnak meg a régebbi hardvereken/telefonokon. De az, hogy ezt a frimware-re fogod, szerintem téves értelmezés. Sőt..

De ha tudod bizonyítani, hajrá! :R

Szerk: Offba teszem inkább, ennek nem itt van a helye..

[ Szerkesztve ]

(#2456) scyllarus válasza Black_Raven (#2448) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem még az iphone sem lassult, pedig már 3 új főverziót kapott. :D
Amúgy tényleg nem lassul a droid sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2457) Black_Raven válasza scyllarus (#2456) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem nem lassultak idáig, Van egy ZTE nem tudom már mim, azon 2.3 droid van, de simán használható. Az Aureeelnak van igaza, a mostaniakhoz képest lassú, na jó de az 10 éves.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2458) scyllarus válasza Black_Raven (#2457) üzenetére


scyllarus
veterán

Annak idején a Samsung Galaxy S Advance, na az volt a lassulás iskolapéldája, amikor 2.3-ról ugrott 4.1-re. Az tényleg használhatatlan lett tőle. De ugye az sem most volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2459) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, most tényleg ledobta az agyam a szíjat... A harmatgyenge Kirin 710F-es Honorra kijön még az EMUI11 is, a miénkre meg a 10 sem. Szóval a hardver alkalmasságára való hivatkozással konkrétan mehetnek az anyukájukba. :W

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2460) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2459) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

meg a mate 20 lite is megkapja...az is Kirin710es

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2461) Dhampir


Dhampir
félisten

Ide is megérkezett a 360-as frissítés.

[ Szerkesztve ]

(#2462) Zοltta válasza Dhampir (#2461) üzenetére


Zοltta
senior tag

Lehet tudni róla valamit ? hogy miben hozott változást? mai nap kaptam én is meg

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2463) Dhampir válasza Zοltta (#2462) üzenetére


Dhampir
félisten

Például HiCare helyett Támogatás nevű lett az alkalmazás.

(#2464) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Az alábbi linkeken található módon vajon lehetne a legújabb verzióra frissíteni a Play-t?

Huawei eRecovery-n keresztüli frissítés

Huawei/Honor frissítés és visszaállítás HiSuiten keresztül

(#2465) scyllarus válasza Dhampir (#2464) üzenetére


scyllarus
veterán

A HiSuite biztos, hogy csak azt találja meg, amit amúgy is felajánl OTA-n (próbáltam már.)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2466) Dhampir válasza scyllarus (#2465) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem, köszi!

(#2467) st3v3np3t3r válasza Dhampir (#2464) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem hiszem, mivel IMEI alapján mennek ki a frissítések. A P20 Pro-ra most jött ki a februári javítócsomag, van aki már megkapta, én még nem...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2468) Dhampir válasza st3v3np3t3r (#2467) üzenetére


Dhampir
félisten

:O

(#2469) leslieearth


leslieearth
tag

délelőtt érkezett a 2020. január 1-i biztonsági javítás, így a verzió 9.1.0.364-re ugrott

[ Szerkesztve ]

(#2470) scyllarus válasza leslieearth (#2469) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem még maradt a decemberi, 360-as mindegyiken.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2471) leslieearth válasza scyllarus (#2470) üzenetére


leslieearth
tag

egyém 2018 decemberi euronics-os vásárlás. össze-vissza mennek ezek ki, hol az elején kapom én is, hol a közepén, hol a végén.

(#2472) st3v3np3t3r válasza leslieearth (#2471) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

IMEI alapján megy ki minden frissítés...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2473) leslieearth válasza st3v3np3t3r (#2472) üzenetére


leslieearth
tag

igen, csak sztem nem mindig ugyanabban a sorrendben.

én most elsők közt kaptam meg az aktuális update-et, de volt, h több nappal később, minthogy itt már téma lett.

(#2474) Dhampir válasza scyllarus (#2470) üzenetére


Dhampir
félisten

Szintén zen-ész.

(#2475) Szaki2


Szaki2
tag

Nem tudja valaki, hogy a cloudba hogyan kell beállítani, hogy miket mentsen?
Feszt jön az értesítés, hogy elfogyott a cloud tárhely, vegyek, de nem akarok. Törlöm a régieket és aztán mentek, de van egy csomó fénykép, videó, amit elment sztm tök feleslegesen, mert a google is menti. Ezt szeretném valahol kikapcsolni. Előre is köszi, ha vki tudja a megoldást.

(#2476) scyllarus válasza Szaki2 (#2475) üzenetére


scyllarus
veterán

Beállítások - Felhasználónév (első menüpont) - Cloud : ott adatszinkronizáció. Galériát ne engedélyezd.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2477) Szaki2 válasza scyllarus (#2476) üzenetére


Szaki2
tag

Köszi szépen, megcsináltam. Remélem, most már békén hagy. :D

(#2478) scyllarus


scyllarus
veterán

Megjött a frissítés nekem is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2479) ImVivienn


ImVivienn
tag

Nektek nem változott meg a rezgés?
Tegnap óta a messenger két erőset rezzen de nagyon csúnyán. Eddig egyet rezzent mindig, és kis finoman, lágyan :W

(#2480) Dhampir válasza scyllarus (#2478) üzenetére


Dhampir
félisten

Megérkezett ide is a frissítés. :)

(#2479) ImVivienn

Még nem figyeltem fel rá.

[ Szerkesztve ]

(#2481) sajtos75


sajtos75
tag

Itt sincsen felsorolva a HONOR Play...
[link] Nem lesz itt Android 10.

(#2482) Dhampir válasza sajtos75 (#2481) üzenetére


Dhampir
félisten

Sem VoLTE.

(#2483) leslieearth válasza Dhampir (#2482) üzenetére


leslieearth
tag

sajnos ez eddig is nyilvánvaló volt. többen futottuk itt a köröket a szolgáltatókkal (én spec a telekommal), de csak a másikra mutogatás ment (szolgáltató vs. huawei). én elengedtem ezt a dolgot már :/

(#2484) Dhampir válasza leslieearth (#2483) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze, ez ilyen kezdettől fogva, de nincs baj a hangminőséggel az alapszolgáltatással sem. A napokban üzemeltem be valakinek egy Honor 20-at, például azon egyből ment a VoLTE.

(#2485) leslieearth válasza Dhampir (#2484) üzenetére


leslieearth
tag

mert azt forgalmazták szolgáltatók. a Play-t sajna nem. szvsz kb ennyin múlott.

(#2486) Dhampir válasza leslieearth (#2485) üzenetére


Dhampir
félisten

Na, ezt nem is tudtam. :(

(#2487) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Sziasztok,frissítettem a Téma Összefoglalót. Semmi különös,csak a aktuális szoftver verziót frissítettem benne. De ha van, amit szeretnétek,hogy beletegyek még,jelezzétek :) Köszi

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2488) Dhampir válasza st3v3np3t3r (#2487) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#2489) Szaki2


Szaki2
tag

Tegnap este az enyém felfrissült 368-ra.

(#2490) scyllarus válasza Szaki2 (#2489) üzenetére


scyllarus
veterán

Pedig 365-re kellett volna. link

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2491) Szaki2 válasza scyllarus (#2490) üzenetére


Szaki2
tag

Az enyém 9.1.0.368.

(#2492) scyllarus válasza Szaki2 (#2491) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen, ezt furcsálltam. Esetleg a cikkben el van írva, azért egyet ritkán szoktak ugrani.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2493) Szaki2 válasza scyllarus (#2492) üzenetére


Szaki2
tag

Lehetséges. Lehet, máshol korrekten írják.

(#2494) leslieearth válasza Szaki2 (#2489) üzenetére


leslieearth
tag

Valamelyik nap nekem is megjött a .368 végű talán még hétfőn :)

(#2495) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, megerősítve, EMUI10 nem lesz, a márciusi security patchben viszont megkapjuk a VoWifit. Hurrá...
Jövőre csere Xiaomira.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2496) Dhampir válasza scyllarus (#2495) üzenetére


Dhampir
félisten

A VoLTE-t is? :F

(#2497) scyllarus válasza Dhampir (#2496) üzenetére


scyllarus
veterán

Az szolgáltatófüggő, és mivel nem forgalmazta itthon semelyik, szerintem nem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2498) t1 válasza scyllarus (#2495) üzenetére


t1
addikt

Nekem Note 8 Pro van, arra sem ömlesztik a javításokat...

(#2499) scyllarus válasza t1 (#2498) üzenetére


scyllarus
veterán

Az tök új, mi jött volna még ki rá??
Nem a SP a bajom, hanem hogy a 2 év/2 főverzió ajánlást is telibesz@rva, hülyének nézik a felhasználókat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2500) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán


Csak mert duma a hardveres korlát

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.