Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2551) Dhampir válasza scyllarus (#2550) üzenetére


Dhampir
félisten

:-(

(#2552) gabor_01


gabor_01
senior tag

A múltkor egy döbbenetes hibát (feature) fedeztem fel:
Ha némára (vagy rezgőre) veszem a telefont, nem kapcsolja ki a media hangját, csak a csengőhangot.
( Egy előadáson netteztem és megszólalt a weboldalon egy zene, elég kellemetlen volt.)
És nem találom, hogy ezt külön állítani lehetne-e.
Ha leveszem a media hangerejét, akkor normál módban sem szól.
Vagy én vagyok mókus?

(#2553) scyllarus válasza gabor_01 (#2552) üzenetére


scyllarus
veterán

Te vagy :) Külön kell állítani (média/csengőhang/ébresztés/hívások)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2554) scyllarus


scyllarus
veterán

Na, a P20 is kap EMUI10-et. Csontra ugyanezzel a hardverrel. Akkor most tényleg miaf@szom van?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2555) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2554) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A P20 Pro is...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2556) leslieearth


leslieearth
tag

közben lassan érkezik az utód (?) is:

[link] [link]

hw alapján nem lesz az rossz, sőt, jóárasítva jelölt lenne a kövi telómnak :) Nagy kérdés lesz, h forgalmazzák-e európában vagy sem

(#2557) scyllarus válasza leslieearth (#2556) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugye tudod, hogy nem lesz rajta GMS?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2558) leslieearth válasza scyllarus (#2557) üzenetére


leslieearth
tag

utólag sztem rá lehet mókolni ahogy a többi huvi mobilra is. vagy nem...?

(#2559) scyllarus válasza leslieearth (#2558) üzenetére


scyllarus
veterán

Valamit igen, valamit nem, és valamit igen, de nem fog működni. Itt az általad használt alkalmazásokat kell előtte csekkolni, mert pl. van olyan játék, ami nem indul GMS nélkül. Sajnos többről van szó, mint hogy nincs Gmail, meg Youtube.
Amúgy én is kipróbálnám egyszer ezt a tiszta HMS élményt (de csak Huawei, Honor többet soha), de esélyesebb egy Xiaomi a jövőben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2560) Black_Raven válasza scyllarus (#2559) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak a Xiaominál is előfordul, hogy csak 1 főverziót kap androidból, csak a Miui frissül sokáig. Vagyis minnél drágább, annál több az esély a droidra is.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2561) Dhampir válasza scyllarus (#2559) üzenetére


Dhampir
félisten

Korábban még beszereztem a családba egy Honor 20-at az ár-érték aránya miatt (a maga nemében nagyon jó kis mobil), de szerintem is inkább a Huawei-t, nehogy újabb csalódások érjenek minket.

Alternatív megoldásként a Xiaomi egyelőre még nincs tiltás alatt, ha a jövőben is kellenek a Google alapszolgáltatások.

(#2562) scyllarus válasza Black_Raven (#2560) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs azzal bajom, ha nem frissül, csak ne hazudjanak össze-vissza.
Amúgy a legutóbbi frissítési ütemtervük korrektnek tűnik.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2563) Black_Raven válasza leslieearth (#2558) üzenetére


Black_Raven
veterán

Persze rá lehet mőkolni a googlet, csak néha ára van. [link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2564) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#2563) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Amit a csávó írt, nagy f*$zság... nem törlik a google fiókot... visszaolvastam az hsz láncot...

Nekem megvan még a Mate30-ra gyártott GMS csomag... anno gyorsan lementettem...

Ennyi erővel azok fiókját mind lehetne törölni,akik blokkolják a google reklámjait... vagy akik LineageOS-re felrakják az OpenGapps-ot...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2565) leslieearth válasza scyllarus (#2559) üzenetére


leslieearth
tag

Xiaomitól idegenkedem egyelőre, néha bele szoktam olvasni a fórumokba, hát elég vegyes az összkép... meglátom még, hátha trumpli megvilágosul és leveszi a huvit a tiltólisáról, de legalábbis engedi a gúglinak, h bizniszeljen vele.
(vagy nem, de az biztos)

(#2566) st3v3np3t3r válasza leslieearth (#2565) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Szerintem a Huawei csak akkor fog lekerülni a fekete listáról,ha Trámpot leváltják... Az USA-ban csak 2 ciklust lehet egy azon elnök hatalmon,a második ciklus után már nem indulhat az elnökségért... Nálunk is ezt kellene bevezetni,meg a parlamenti 50%+1fő szavazati arányt

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2567) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#2564) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindegy minek nevezzük, ő ezt irta. [link]
leslieearth: Szigorított, nem hogy enyhítene+1 évvel megtolta a tiltást

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2568) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#2567) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem hiszem, hogy lenne valóság alapja...
Azt írta többen jelezték... hol vannak a források?! Szerintem kamuzik...

Mint írtam, ennyi erővel azoknak a fiókját is törölhetik, akik LineageOS-t használnak OpenGapps-szal... Az OpenGapps sem hivatalos GMS kiadás...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2569) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#2568) üzenetére


Black_Raven
veterán

OpenGapps más, azt évek óta nem bántja(én is toltam CyanogenModon+LOSon is), az csak nekik jó, több user használja. Viszont a Huaweit a Trampli tiltja, sztem simán igaz lehetne, vagy csak nagyot akart mondani a fórumtárs. :D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2570) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#2569) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nagyon erősen inkább az utóbb. Nem ő az első ilyen tag, de sajnos nem is az utolsó.

Mellesleg, források nélkül ilyet állítani, nem kicsit hoax szagú.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2571) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#2569) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Próbáltam guglin rákeresni az állítására... Zéró találat, csak olyanok jöttek fel, hogy lépésről lépésre hogyan kell törölni a fiókot a telefonról :DDD Próbáltam több kifejezést használni, külömböző kombinációban,de ilyen hírt vagy hasonlót nem posztoltak.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2572) leslieearth


leslieearth
tag

érkezett közben egy új frissítés:

(május 1-i bizt. frissítés)

[ Szerkesztve ]

(#2573) scyllarus válasza leslieearth (#2572) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem csak ma jött meg. Arra sincs magyarázatom, hogy az Egészség miért frissült 2 napja a Honor 8A-mon a Playről, ezen meg nem találja... Komolyan, valamiféle mostohagyerek a palettán.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2574) Zοltta


Zοltta
senior tag

Hali, szerintetek megéri ez a töltő a playhez , később a nova 5T-es vagy más hasonló kaliberű Huawei telohoz? :)

[link]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2576) Dhampir válasza leslieearth (#2572) üzenetére


Dhampir
félisten

A szokásos késéssel, hozzám is megérkezett.

[ Szerkesztve ]

(#2577) scyllarus válasza Dhampir (#2576) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálunk is tegnap-ma jött meg a másik háromra.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2578) Neti69


Neti69
csendes tag

Sziasztok.

Bocsi hogy ide irom a kérdésem. Vezetékes selfibot vadi új. Honor telóba bedugom a jack dugot és a boton a gommbl elinditom a videót aztán megállitom és a vissza nézésnél hang nélküli a videó.

Aztán bedugom a samsung note 4 be és a boton elinditom a gombal a felvételt majd leállitom és vissza nézem és a teló hangal rögziti a videót.

Mi lehet a probléma??

Kösz a válaszokat.

(#2580) scyllarus válasza Neti69 (#2578) üzenetére


scyllarus
veterán

Más a jack kiosztása. Pont a Samsungok híresek erről. Kétféle van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2581) Neti69 válasza scyllarus (#2580) üzenetére


Neti69
csendes tag

Most lett kiprobálva ugyan az a seelfibot Iphone 4 el és tökéletesen veszi fel a videót és vissza játszva hangal együtt. Ellenben Samsung S7 edge némafilm lett.

(#2582) Neti69


Neti69
csendes tag

Mindegy mert mondtam az illetőnek hogy nem kell bedugni a honorba a jack dugot hanem ha a telón elinditja a videót és a selfibottal felemeli és videóz aztán le ha végez akkor lehuzza a botot lekapcsolja a videót és kész van hang is. Ha nem tetszik az eleje az emelés meg a vége a kikapcs akkor a telón levágja a szerkesztőbe. Ennyi. De 2020. ban gyalázatos aljasság hogy egyik másik telóval csak némafilmet lehet késziteni a selfibot bedugásával. Hajrá világ. 😂😂😂😂😂

(#2583) leslieearth


leslieearth
tag

ez várt ma reggel:

(#2584) scyllarus válasza leslieearth (#2583) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is megjött, ez valami kritikus javítás lehet, amit mindenkinek kitoltak egyszerre. A méretéből is ez következik, egy súlyos hibát javíthat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2585) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2584) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A P20 Pro egy ilyen frissítés után kapta meg az EMUI10-et...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2586) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2585) üzenetére


scyllarus
veterán

Legyen úgy :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2587) leslieearth válasza st3v3np3t3r (#2585) üzenetére


leslieearth
tag

remélem itt is ugyanez lesz a sorminta :)

nekem fura volt, h mégcsak újra sem indult a telefon a telepítés után.

később kérte, h "Rendszerbeállítások frissítése letöltve. Újraindít a telepítés befejezéséhez?"

de szemmel látható újdonság nincsen, verzió is maradt, csak kiegészítve h "patch01"

(#2588) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2585) üzenetére


scyllarus
veterán

Rendeltem a fiamnak táborba vivős, olcsó telót Redmi 7A, 2/16GB, SD 439. A bazinagy akku, kezelhető méret, olcsó ár miatt inkább ezt vigye, mint a Play-ét.
Most olvasom, június elején az is megkapta a 10-et... Nincsenek szavaim.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2589) Dhampir válasza scyllarus (#2588) üzenetére


Dhampir
félisten

:-O

(#2590) leslieearth válasza scyllarus (#2588) üzenetére


leslieearth
tag

én úgy látom a xiaomi az, ami a huawei volt úgy 5 évvel ezelőtt. majd trumpli erre is ráizgul (igen, tudom a huvival mi baja van, az elvileg a xiaominál nem téma tudomásom szerint), aztán megy a partvonalra az is.
ahogy írtam már korábban, nincs (még) bizodalmam a brand-ben.

(#2591) Szaki2 válasza leslieearth (#2583) üzenetére


Szaki2
tag

Én ma kaptam meg. Hátha úgy lesz, ahogy mondjátok. :DD

(#2592) scyllarus válasza Szaki2 (#2591) üzenetére


scyllarus
veterán

Én nem bízom benne. Sokszor, sok helyen kimondták, hogy nem lesz rá 10. Nagyon furcsa ez egyébként, mert:
1. így csak egy főverziót kap, ami ellentétes a Google elvárásaival
2. kvázi csúcsmodell volt tavalyelőtt
3. csontra ugyanez a hardver megkapta, nem lenne nagy erőfeszítés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2593) Dhampir válasza Szaki2 (#2591) üzenetére


Dhampir
félisten

Szintén ma. :)

(#2592) scyllarus

Talán egy petíció megfogalmazásával és benyújtásával kellene felhívni a gyártó figyelmét? :U

[ Szerkesztve ]

(#2594) scyllarus válasza Dhampir (#2593) üzenetére


scyllarus
veterán

Megy már olyan, az első hírek óta, Indiában és Angliában, tudtommal. Az eredményt látod.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2595) Szaki2


Szaki2
tag

Ma jött frissítés: 9.1.0.384(C432E1R...)

(#2596) scyllarus válasza Szaki2 (#2595) üzenetére


scyllarus
veterán

Az mindenképp jó hír, hogy ilyen gyakran jön frissítés

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2597) Szaki2 válasza scyllarus (#2596) üzenetére


Szaki2
tag

Igen. Meg is lepődtem, hogy pár napja frissült és megint jött egy.

(#2598) Dhampir válasza scyllarus (#2596) üzenetére


Dhampir
félisten

Felgyorsult az ütem, egyre kevesebb készülékre kell kiadni. >:-D

[ Szerkesztve ]

(#2599) leslieearth válasza scyllarus (#2596) üzenetére


leslieearth
tag

csak nekem az előző patch óta brutál amit merül a telefon, remélem azt javították

(#2600) Dhampir válasza leslieearth (#2599) üzenetére


Dhampir
félisten

Kérdés, hogy mindenkinek annyira merülne? :F

(#2601) scyllarus

Akkor elképzelhető, hogy emiatt iparkodtak a frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.