Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2500) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez verte ki a biztosítékot nálam is. Meg a Kirin 710F-es sz@rok, amik még 11-et is kapnak.
Magával a telefonnal nagyon elégedett vagyok, tényleg szuper, de ez a szimpla hazugság, amivel ráadásul a Google ajánlását kerülik ki, számomra elfogadhatatlan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2502) clon válasza st3v3np3t3r (#2500) üzenetére


clon
aktív tag

A probléma ugye az, hogy van egy telefon ami majd' x2 annyiba került mint a Play és megkapja holott ugyanaz a vas. Szerintem meg is van maga a probléma oka ami az ár. Aki ár értékben jobbat akar mint a csúcskészülék gyakorlatilag ugyanazzal a vassal annak sajnos ezzel együtt kell élnie, hogy NEM jár neki ugyanaz a szolgáltatás pl. új droid. Ezt nem lehet hivatalosan kimondani, mert akkor nem fogják ekkora tömegben megvenni vagy csak 1 évig használják és elárasztják vele a használt piacot amivel visszaesik az új eladás vagy csak olcsóbban tudják hozni a dbszámot ami ugyanazzal jár profitcsökkenés.
Én benyeltem a Honor 8 esetén és megnyertem a Honor Play-el is ugyanazt így maga az USA szankciók és a 2 telefon tapasztalat alapján NEM veszek Honort inkább valamelyik csúcskészülék 1 éves modelljét újonnan mikor megjelenik náluk az új típus mert árban ugyanott leszek.

(#2503) ImVivienn válasza ImVivienn (#2479) üzenetére


ImVivienn
tag

Nos, a probléma még mindig fenn áll, egyszerűen nem tudok mit csinálni vele. Eddig olyan kis cukin rezgett a messsenger értesítés, most meg otrombán, mint valami gagyi telefon.

(#2504) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

FIGYELEM!

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2505) Dhampir


Dhampir
félisten

(#2506) scyllarus válasza Dhampir (#2505) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem tökéletes is lenne...ha vennék még valaha Honort :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2507) Black_Raven válasza scyllarus (#2506) üzenetére


Black_Raven
veterán

Elég gyengére sikerült a folytatás, a kirin810 jó, de ha kirin970-re csak egy főverzió jutott, akkor egy alapból középkategóriásnak szánt procira mennyit szánnak? nekem ez felejtós az tuti..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2508) scyllarus válasza Black_Raven (#2507) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem a proci ereje elég lenne, egy játékkal játszom, de az alá nem kell vas. Az amoledet imádom, egyedül az hiányzik nekem a mostaniból is.
A Honor elég jól optimalizál, kaptam a T-től ingyen egy 8A-t, hát, nem látok különbséget a kettő között, pedig a harmadát tudja antutuban. Max az emmc tárhely érződik, a kevesebb ram, gyengébb proci nem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2509) Black_Raven válasza scyllarus (#2508) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem azt mondtam hogy nem jó, vagyis irtam is hogy jó, mindegy, nem ez a lényeg. Olvasd el mégegyszer a lényeget. egy p40 lite is jobb ajánlat sztem, igaz csak jófajta ips. :K

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2510) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#2507) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Erős kezdés... gyengére visszaesés...:(

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2511) scyllarus válasza Black_Raven (#2509) üzenetére


scyllarus
veterán

A következő Xiaomi vagy esetleg Samsung lesz, de tuti amoled.
Amúgy az odébb van még, a Play teljesen megfelel nekem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2512) Black_Raven válasza scyllarus (#2511) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jaj OLED, oled, már unom hogy állandóan a tűéles kijelzőt bámuljam, gyönyörű lemászó szinekkel.. :D Fúúj. ;] Réadásul hlnaptól kezdik kiszórni hozzá ezt. [link]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2513) scyllarus válasza Black_Raven (#2512) üzenetére


scyllarus
veterán

A P40 mondjuk nekem is tetszik, de annyiért én nem veszek telefont.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2514) Black_Raven válasza scyllarus (#2513) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én az Emui 10.1-re gondoltam, csak a p40-el van bemutatva. (Nem most kell megvenni, hanem ősszel amikor már olcsóbb, de ha marad google nélkül, akkor kicsit necces sajnos)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2515) clon válasza Dhampir (#2505) üzenetére


clon
aktív tag

A Honor Play 2018 szerintem nem Play széria, mert azok valamilyen betű és vagy betű+szám jelzésűek.
A Play a Honor 10 mellé a ma játékosoknak kiadott telefonra ráülő termék egy + plettabővítés vagy csak a Play névvel való eladási lehetőség.

(#2516) Szaki2


Szaki2
tag

Hogy lehet kilőni, hogy egy játékban vásárláskor a teló Google playről vásároljon és ne a HUAWEI azonosítót erőltesse? Huawei azonosítónál nincs engedélyezve egy alkalmazás sem.

[ Szerkesztve ]

(#2517) Szaki2


Szaki2
tag

Megoldottam.

(#2518) Dhampir


Dhampir
félisten

Hm, a Xiaomi megadja az Android 10-et, legalább két régebbi telefonjára:

Két régebbi Xiaomi vált Android 10-re

(#2519) st3v3np3t3r válasza Dhampir (#2518) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A Mi Max 3(A8.1) és a Mi 8 Lite(A8.1) 2éves. Igazából a 2 éves főverzió frissítésbe még pont belecsúszott.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2520) scyllarus válasza Dhampir (#2518) üzenetére


scyllarus
veterán

Pont gondolkoztam rajta, hogy beírom. A Honor meg sz@rjon sünt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2521) Black_Raven válasza scyllarus (#2520) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ott is van sokkal újabb, mégis úgy jár mint a Play(Mi9SE)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2522) scyllarus válasza Black_Raven (#2521) üzenetére


scyllarus
veterán

Ne már, az az álomtelefonom. Tökéletes erőre, méretre, kijelzőre, mindenre.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2523) Black_Raven válasza scyllarus (#2522) üzenetére


Black_Raven
veterán

Volt már Miuis telefonod?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2524) Dhampir válasza Black_Raven (#2523) üzenetére


Dhampir
félisten

Két MIUI találkozik.
- MIUI-ság szomszéd?
Csak a szokásos, MIUI.

:D

(#2525) scyllarus válasza Black_Raven (#2523) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, de mindig akartam egyet.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2526) st3v3np3t3r válasza Dhampir (#2524) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2527) Black_Raven válasza scyllarus (#2525) üzenetére


Black_Raven
veterán

Addig örülj amíg nincs. :DDD Amikor időd engedi, olvasgass Xiaomis topikot..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2528) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Tessék. egy új eszköz

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2529) Dhampir válasza Black_Raven (#2528) üzenetére


Dhampir
félisten

1200 jüanért nem lenne rossz.

(#2530) Black_Raven válasza Dhampir (#2529) üzenetére


Black_Raven
veterán

Annyiért én is vennék egy 8/128gb-t, 1 évig úgyis jó lenne.:D

(Honor Play 4T Pro 6.3" Amoled/Kirin810)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2531) Zοltta


Zοltta
senior tag

Hali, a képen lévő sim tálcába ti hova raknátok a Telenor hipernetes sim kártyát? a solt1 vagy slot 2 be ? [kép]

Thx!

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2532) Black_Raven válasza Zοltta (#2531) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia! A slot 1-be.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2533) st3v3np3t3r válasza Zοltta (#2531) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nálam a főkártya mindig a SIM1, másodlagos kártya a SIM2

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2534) Zοltta


Zοltta
senior tag

Két kártyám van . egyiken csak mobilnet van másik meg azon tudnak hivni. stb ezért kérdeztem

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2535) scyllarus válasza Zοltta (#2534) üzenetére


scyllarus
veterán

Amíg úgy használtam, nekem slot1-ben volt a "hívós" kártya, slot2-ben a netes.
Beállításokban beállítva, hogy a netre a 2. kártyát használja alapértelmezetten.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2536) scyllarus


scyllarus
veterán

Települt a 9.1.0.375-ös verzió. Viszont a VOWIFIT továbbra sem találom, amit a 370-ben meg kellett volna kapnunk. Bár szolgáltatói támogatás kell hozzá, de gondolom, legalább a menüpontnak látszani a kellene, ha szürkén is.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2537) Dhampir válasza scyllarus (#2536) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem még nem érkezett meg. :(

(#2538) Black_Raven válasza scyllarus (#2536) üzenetére


Black_Raven
veterán

Csak akkor látod, ha a Telekom aktiválta is. Telenornál nincs, Vodát nem tudom.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2539) scyllarus válasza Black_Raven (#2538) üzenetére


scyllarus
veterán

Telekom kártya van benne.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2540) leslieearth válasza scyllarus (#2539) üzenetére


leslieearth
tag

"Díjcsomagodhoz a 4G Hang és Wi-Fi Hanghívás aktiválását kérheted Ügyfélszolgálatunkon, valamint díjmentes SMS-ben a +WIFIHANG vagy a +VOWIFI kódok elküldésével a 1414-es számra."

(#2541) leslieearth


leslieearth
tag

kifutottam a szerkesztésből...

szóval csak a Honor 20 DS ami támogatja a szolgáltatást :( :( :((( :(((

[link]

(#2542) Black_Raven válasza scyllarus (#2539) üzenetére


Black_Raven
veterán

Semmit nem veszitesz vele, egyszer műxik egyszer nem, VoLTE is több hibát okoz mint hasznot. Nekem ezért van mindkettő kikapcsolva. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2543) scyllarus


scyllarus
veterán

Köszönöm mindkettőtöknek! Nekem nincs rá szükségem, korlátlanul hívok bárkit (és még azt sem én fizetem :D ), csak kíváncsi voltam, igaz-e a beharangozott hír róla.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2544) Szaki2 válasza scyllarus (#2536) üzenetére


Szaki2
tag

Nekem is megjött délután. Ez mivel több?

(#2545) scyllarus válasza Szaki2 (#2544) üzenetére


scyllarus
veterán

Semmivel, sima biztonsági frissítés. (Áprilisi)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2546) Szaki2 válasza scyllarus (#2545) üzenetére


Szaki2
tag

Köszi!

(#2547) scyllarus válasza Szaki2 (#2546) üzenetére


scyllarus
veterán

Ugyanez megjött a 8A-ra is. Nem érzem a Honor esetében, hogy megérné jobb (értsd: drágább) készüléket venni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2548) clon válasza scyllarus (#2547) üzenetére


clon
aktív tag

Attól függ. A Honor sokszor egy kicsit visszafaragott és árban így jobban árazható ár/értékű mint a Huawei és ezen telefonok 2 év után gyakorlatilag magukra lesznek (vannak) hagyva a biztonsági frissítések is lassabban érkeznek rájuk.
Azok aminek nincsen Huawei "párja" azok a Honorok sokkal jobban támogatottak maradnak. Sajnos ez az ára a jó ár/értéknek Huawei/Honor párosnál.

(#2549) Dhampir válasza scyllarus (#2536) üzenetére


Dhampir
félisten

Még csak most érkezett meg a 9.1.0.375 (C432E1R1P9) 218 MB méretű frissítés a telefonomra.

Jobb későn, mint soha. :U

(#2550) scyllarus


scyllarus
veterán

Most jön ki két olcsó Huawei, gyári EMUI 10.1-gyel. P22, 2-3 GB ram.
Hardveres elégtelenség, meg a f.szom. :o

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.