Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) Dhampir válasza gabor_01 (#2299) üzenetére


Dhampir
félisten

A Honor 20 Pro tényleg jó telefon (OIS is van benne), de miért csak USB 2.0 csatlakozós, például a Honor View 20 fejlettebb USB csatlakozót kapott; 3.1-et.

(#2302) scyllarus


scyllarus
veterán

Basszus, ennyi új hsz egy nap alatt, ha valaki ránéz a listára oldalt, azt fogja hinni, megjött a 10. :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2303) Dhampir válasza scyllarus (#2302) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó lenne, ha tényleg megjönne. :)

Legalább "életben tartjuk" a fórumot. :D

[ Szerkesztve ]

(#2304) Black_Raven válasza Dhampir (#2303) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igazából csak jobban áttekinthető, vagyis logikusabb helyeken vannak a dolgok, szebb design, na meg a google adatvédelmi hülyeségei, de megváltást ne várjatok a v.10-től.:D ja meg picit gyorsult a vas.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2305) Dhampir válasza Black_Raven (#2304) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez már afféle "elvi kérdéssé" (vagy mivé) vált, hogy megkapja-e vagy nem kapja meg a vas azt, ami a többi "veszélyes hulladéknak" megígérten jár. :D

(#2306) scyllarus válasza Black_Raven (#2304) üzenetére


scyllarus
veterán

jobban áttekinthető, vagyis logikusabb helyeken vannak a dolgok, szebb design -Nekem pont ez kellene.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2307) Black_Raven válasza Dhampir (#2305) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem megkapja, azt nem értem, egyáltalán hogy jutott eszükbe kivenni a frissitendők közül, amikor ebből adták el a legtöbb Honort. :C
scyllarus: tessék gyönyörködj.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2308) gabor_01 válasza Dhampir (#2301) üzenetére


gabor_01
senior tag

Valami oka van, hogy nem 3-as az USB.
Nekem így is jó lenne. De elvagyok egyenlőre a Play-el.

(#2309) Dhampir válasza gabor_01 (#2308) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze, nyilván jó telefon még úgy is. :K

Csak egy "hibája" van, hogy még drága a Play-hez képest. :)

[ Szerkesztve ]

(#2310) gabor_01 válasza Dhampir (#2309) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szóval, ha már offolunk : :F
Most csak 142e, ami már messze kevesebb, mint a többi felső kategória.
És lényegesen kevesebb gyíkja van, mint a többi drágább cuccnak.
Ha ma kéne vennem, akkor a Honor 20 Pro lenne.
Nemrég pont ezért vettem a Play-t, mert kevés hiányossága volt az elvárásaimhoz képest. Az ára meg szuper.

(#2311) t1 válasza gabor_01 (#2310) üzenetére


t1
addikt

Én most a Redmi Note 8 Pro-val vagyok így, nagyon szemezgetek vele, hogy lecserélem a Playt.

(#2312) Dhampir válasza gabor_01 (#2310) üzenetére


Dhampir
félisten

Tőlem írhatjuk akár On-ba is, ha a Play-ről is szól. :)

Kicsit még drága, legalábbis nekem. A Play-t is azért vettem meg, mert akciós volt.

Fontosak a rendszeres frissítések is. Gondolom, hogy a VoLTE, stb. annál a modellnél már nem kérdés... ?

(#2311) t1

A Mediatek helyett lehet, hogy a Qualcomm alap jobb lenne.

[ Szerkesztve ]

(#2313) gabor_01 válasza Dhampir (#2312) üzenetére


gabor_01
senior tag

Én is tök véletlenül vettem a Play-t. Utolsó darab volt a Médiában féláron.
Nem is gondoltam volna, hogy ennyire jó.
Manapság amit utálok az új mobilokban:
- Amoled. Villog. És ahogy próbálják ezt nyakatekertem kompenzálni....
- Hangszóró helyett a képernyőt rezgetik.
- Kiforratlan ujjlenyomat olvasó a kijelző alatt.
- Kicsi akku, rövid üzemidő.
- Értesítő LED hiánya. (Én már csak ilyen vagyok.)
- Csúcsmodellekből is néha kimaradó optikai stabi.

(#2314) Black_Raven válasza gabor_01 (#2313) üzenetére


Black_Raven
veterán

No offense, de ezeknek a 90%-a butaság. Egyedül az értesitő led, ami áll teljes egészében. Vagy pedig Samsung telefonokról írsz.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2315) t1 válasza Dhampir (#2312) üzenetére


t1
addikt

Azért nem gyenge benne az MTK SOC-se , elvileg erősebb mint a Playben lévő.

(#2316) Black_Raven válasza t1 (#2315) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tényleg elvileg.:D gépészkedni támadt kedved?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2317) scyllarus válasza Black_Raven (#2314) üzenetére


scyllarus
veterán

Teljesen egyetértek. Bár nekem volt amoledes Samsungom, nem is egy, az utolsó vagy 7 éve, és nem villogott már az sem, nem is égett be egyik sem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2318) Dhampir válasza scyllarus (#2317) üzenetére


Dhampir
félisten

Előfordul olyan kijelző is, ami villog, de nem bántja a szemet.

Például a Samsung Galaxy A5 2017 Super Amoled kijelzője a szememet bántotta.

Screen flickering / PWM detected 250 Hz

Az alábbi listából kikereshető néhány mobiltelefon is:

PWM Ranking - The Best Displays for the Eyes

A Honor Play esetében ebben a tesztben ezt mérték:

Screen flickering / PWM detected 83.3 Hz ≤ 15 % brightness setting

(#2319) Szaki2 válasza Dhampir (#2318) üzenetére


Szaki2
tag

Hmmm. Érdekes dolog ez az Amoledről. Nem tudtam, hogy ilyen hibája van. Mindig bántam egy kicsit, hogy a Play nem Amoledes, de ezek után már nem. A Mobilarénában mindig elismerően szólnak az Amoledről, de azt senki nem mondja, hogy villog, pedig az elég zavaró lehet, lehet nem is kellene amiatt.

[ Szerkesztve ]

(#2320) Black_Raven válasza Szaki2 (#2319) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Tied sokkal jobban villog.:D emlékszel régen a TV-re mondták hogy a 100hz "már nem villog", mondjuk úgy hogy nem érzékeli a szem. Na a Play 83hz és ips, a p30 oled és 240hz, akkor melyik villog?arról nem is szólva, hogy én meg tudom szüntetni a DC Dimminggel, akkor nem villog. Nyugodtan vegyél oledet..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2321) Szaki2 válasza Black_Raven (#2320) üzenetére


Szaki2
tag

Na majd, ha Playem kiöregszik (kb 4 év :) ), akkor lehet már úgyis Amoledes lesz mind, és olyat veszek.

[ Szerkesztve ]

(#2322) Black_Raven válasza Szaki2 (#2321) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindenki olyat vesz, amit szeretne. Nekem pl. Semmi bajom az ips-el , azért van most oled, mert az volt benne, egy percig sem érdekelt hogy milyen tipusú kijelző lesz benne. :K szép képet adjon, nekem ez számít.
Vettem egy Honort én is, csak, nem telefont, hanem órát.:Dés oled..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2323) Dhampir válasza Black_Raven (#2322) üzenetére


Dhampir
félisten

Talán a kisebb fogyasztás miatt oled az óra kijelzője.

(#2324) scyllarus válasza Black_Raven (#2322) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is Honor órám van. Az passzolt ehhez a telóhoz. :K
Sőt a családban a 4 Playhez 3 óra és egy perec van, mind Honor.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2325) Black_Raven válasza scyllarus (#2324) üzenetére


Black_Raven
veterán

Eddig tetszik. tegnap jött meg. Este töltöttem fel, ha vasárnapig kibírja, akkor örülök. Alzás buli 31k volt csak.:) A poén az hogy a MediaMarkt 60k-ért adja pofátlanul, hát sajnálom aki ott veszi..csak maradjon félévnél tovább, mert akkor bebolondulok és cserélem mindig.:(

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2327) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Bekukkantottam az egyik vidéki áruházba, amelyik "Felejthetetlen Black Friday" akciót hirdet.

A Honor Play két színben kapható ugyan, de még mindig "felejthetetlenül" drágán, közel 120 000 Ft-ért adják, ha jól emlékszem vissza a sokk után.

Egy ugrásra kész fekete pólós eladó segíteni szeretett volna, mire félszegen elrebegtem, hogy idén áprilisban csak 60 000 Ft volt ugyanez a készülék egy másik helyen. "Akkor jól jártam", mondta ő.

Ennyit a csalfa "Black Friday" kalmárkodásról.

[ Szerkesztve ]

(#2328) Szaki2 válasza Dhampir (#2327) üzenetére


Szaki2
tag

Végül is az akció hirdetés igaz volt, nem felejtetted el, és még lehet, hogy sokáig nem is fogod. :)

(#2329) Dhampir válasza Szaki2 (#2328) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez volt a Black "Sryday". :)

(#2330) Szaki2 válasza Dhampir (#2329) üzenetére


Szaki2
tag

Ez jó! :DD

(#2331) sajtos75


sajtos75
tag

Hali! Neketek a telefonon működik a TVGO app? Mármint a tv nézés. Az app maga indul, de tvt nem lehet nézni. Hibakóddal vagy azzal a szöveggel, hogy a telefon rootolt. Pedig nem. A telekom nem tud hozzászolni a dologhoz.

(#2332) blg válasza sajtos75 (#2331) üzenetére


blg
senior tag

igen, működik

(#2333) sajtos75 válasza blg (#2332) üzenetére


sajtos75
tag

Akkkr nem tudom nálam mi az ami szétcseszte.

(#2334) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

A hírek szerint a Honor Play nem fog Emui10et kapni:( link

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2335) Dhampir válasza st3v3np3t3r (#2334) üzenetére


Dhampir
félisten

Piff-paff-puff :-(

[ Szerkesztve ]

(#2336) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2334) üzenetére


scyllarus
veterán

Még mindig nincs eldöntve.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2337) t1 válasza st3v3np3t3r (#2334) üzenetére


t1
addikt

Eléggé paraszt fogás ez a Honortól, jóval komolyabb készülék a listán szereplő készülékek többségénél. Végül nekem is meg van az öröm vele betört a kijelző...

(#2338) st3v3np3t3r válasza t1 (#2337) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:( én ezért hordtam "armor" tokban. A p20 pro-m is esett párszor, de erre is vettem "armor" tokot. Sajnos itthon a P20 Proba kb. 90ezer a kijelző,legalábbis mikor utoljára néztem ennyi volt.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2339) t1 válasza st3v3np3t3r (#2338) üzenetére


t1
addikt

A vicc ez is egy full body cover : [link] csak nem teljesen fedte a fólia és ahogy pofára esett pont a tok és a fólia közötti kis résnél repedt meg . A fólia hibátlan alatta meg a kijelző off..

(#2340) Black_Raven válasza t1 (#2339) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ez nem semmi, ilyen tokban.:( most legalább, van indok a cserére.:)Még jó hogy én most sem használok semmit, így beöltöztetve is betörne, biztos földhöz vágnám mérgemben, nekem általában elég ha mormololok egy imát, és a teló mindig sértetlen volt.(idáig).

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2341) t1 válasza Black_Raven (#2340) üzenetére


t1
addikt

Ne is mond, azt hittem a fólia repedt meg, de nem sajnos. Igen indok, nézelődőm is, nem nagyon használtam ki az erejét, inkább egy jobb fotóképességekkel bíró telefont szeretnék, A3 Note7 és Note 8T közül fogok választani ez meg megy olcsón az apróra.

(#2342) Black_Raven válasza t1 (#2341) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ezek azért nem egy vad fotós mobilok, inkább egy 9T vagy Lite, ha már Xiaomi.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2343) t1 válasza Black_Raven (#2342) üzenetére


t1
addikt

Nyilván nem, de az áruk se olyan, viszont köszönő viszonyban sincsenek a Playhez képest.

(#2344) Black_Raven válasza t1 (#2343) üzenetére


Black_Raven
veterán

Bizony, a Playben elfért volna egy ütősebb kamera. Mindenesetre nem bánnak vele méltó módon, főleg hogy tavaly ilyenkor az elsőszámú csúcsmodell volt a Honornál, a frissitésben is, most meg...nevetséges, ezt érdemli az eladási lista vezetője. Nem akarok csúnyán beszélni.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2345) Dhampir


Dhampir
félisten

Most települ a 9.1.0.347 (C432E1R1P9) biztonsági frissítés.

A Huaweiblog cikke alapján talán még lehet reménykedni (?):

Mikor kap Android 10-et és EMUI 10-et a telefonom?

[ Szerkesztve ]

(#2346) st3v3np3t3r válasza t1 (#2339) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez gagyi... ilyet kellett volna rá venned link ebben nem tört volna be a kijelző... az ilyen éppen hogy takaró vackok semmire sem jók

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2347) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#2346) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ráadásul ingyen van, még ők fizetnek.:D Menne a ruhához is.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2348) clon válasza Dhampir (#2345) üzenetére


clon
aktív tag

Reménykedni lehet, de "tiszta" 10 nem lesz rá. Egyértelműen nem jelzik sehol, hogy lesz vagy esetleg gondolkodnak rajta, de már elindult(ak) a frissítések. Max. egy Honor 8 féle frissítést dobnak rá amivel nem lennénk előrébb, mert magára hagyják a hibáival és talán biztonsági frissítések nélkül is.
A Honor esetén ha nem nincsen a listán és nem kerül rá egyértelműen a listára még ez elején kiegészítésként akkor gyakorlatilag 0 eséllyel van a főverzióváltásra. Egyszerűen ez a telefon is jó ár/érték arányban nagy mennyiségben lett eladva így nincsen érdekükben a frissítés, hiszen akinek "kell" a 10 az vesz másikat és vélelmezik kis %-ban lesznek akik áttérnek más márkára viszont aki marad az nem tud mit csinálni elfogadják ami van morognak meg posztolnak de őket ez nem fogja zavarni.
Eddig egyértelmű párhuzamot látok a Honor 8-al kivéve, hogy itt már nem is "maszatol" a cég hanem egy szót sem szól...

(#2349) scyllarus válasza clon (#2348) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem maszatol, egyértelműen hazudik. :(((
Nem megfelelő hardverre hivatkozik, miközben a 10 Lite vagy a 8X sokkal gyengébb vassal megkapja.
Egyébként a hivatalos állásfoglalás az, hogy még vizsgálják.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2350) t1 válasza scyllarus (#2349) üzenetére


t1
addikt

Hivatalosan telibe **** :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.