Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Itthoni hivatalos forgalmazók

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1002) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#1001) üzenetére


Black_Raven
veterán

:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1003) ImVivienn válasza st3v3np3t3r (#999) üzenetére


ImVivienn
tag

Sose volt még szükségem kihasználni a garancia adta lehetőségeket, a mostani telefonomra meg nincs is (Letv Le 2), vagy ha van az is kínai. Remélem most sem kell majd. És ne egy weboldal alapján ítéljünk már meg egy üzletet. Hétfőn elvileg küldik is a telefont, szerintem szerdán, vagy csütörtökön már meg tudom mondani mi is a helyzet. Addig meg chill 🙂

(#1004) ImVivienn válasza st3v3np3t3r (#1000) üzenetére


ImVivienn
tag

Apropó, a Jimmyt példának hoztam fel, nem onnan rendeltünk a telefont, hanem a smartshop-tól.

(#1005) Sumptuous válasza st3v3np3t3r (#999) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Barátom, nem akarlak megbántani, de neked nem megy (most) a szövegértelmezés.
Olvasd már el mégegyszer, amit írtunk, és utána értelmezd is.

Segítek:
A telefont a Smartshop-tól vettük 78 eFt ért. Vadiúj, dobozos termék. 2 év garancia, COR-L29.

A Jimmy GSM csak ellenpéldának volt felhozva. Oda be sem mentünk, nem tudom mennyiért árulnak ilyen telefont, de gyanítom drágabban..

Elvileg holnap megérkezik a telefon a pesti üzletbe, és utána adják fel a debreceni csomagpontra. Minden részletesen követhető, amiről emailben tájékoztatnak is..

(#1006) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Ma érkezett meg a fiamnak a készülék.

Olyan kérdésem lenne, hogy csak a mienkben nem volt tok és fejhallgató vagy ezek abszolút nem járnak hozzá?
Ami még furcsa, olyan mintha a kijelzőn nem lenne semmilyen fólia. Vagy csak ilyen jól fel van rakva?

(#1007) Black_Raven válasza smiti (#1006) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jól látod, nincs rajta semmi és nem jár hozzá semmi gyárilag.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1008) smiti válasza Black_Raven (#1007) üzenetére


smiti
addikt

A legelső találat az unboxingra keresve: [link] Ebben pl. van. Ezért csodálkozom.

Illetve mitől függ, hogy mikor jön rá a pite?

(#1009) Black_Raven válasza smiti (#1008) üzenetére


Black_Raven
veterán

De mi nem Indiában lakunk. Régiótól és imeitől függ pl.Nekem már Pite van karácsony óta.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1010) st3v3np3t3r válasza Sumptuous (#1005) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

tudom,közben észre vettem,bocsi

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1011) st3v3np3t3r válasza smiti (#1008) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

December 20.-án kezdték kiadni, ha kicsit visszaolvasol, van aki másnap megkapta,van aki karácsonykor, én pl. szilveszter reggel kaptam meg, tehát az intervallum elég tág, türelem,amint jóvahagyják az imei-d jönni fog

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1012) nemfogkifern válasza st3v3np3t3r (#977) üzenetére


nemfogkifern
csendes tag

Bocsi a tudatlanságomért, de miért fontos a C432 régió?

(#1013) st3v3np3t3r válasza nemfogkifern (#1012) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a C432 az EU régió, azt itthon imei alapján tudja gariztatni és 2 év gyártói garanciával jár, ha más régióból származik a telefon, valószínű itthon a gyártói szerviz nem fogja garanciában szervizelni, csak az bolt ahol meg lett véve, ezek általában a bolti garis készülékek, amikkel az a gond, hogy vagy önköltségre javítattja meg a bolt, vagy cserét ajánl fel rosszabbik esetben húzzák ameddig meg nem unja a vásárló... vagy ha gariztatja is a bolt,akkor kiküldi az eredeti régióba és akkor hónapok mire visszajön

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1014) nemfogkifern válasza st3v3np3t3r (#1013) üzenetére


nemfogkifern
csendes tag

Köszönöm a választ :)

Ahogy látom a smartshop egyébként is csak bolti garanciával árul, így viszont felmerül a kérdés, hogy a gyártói szervíz az én költségemre javítja esetleg majd a telefont, ha az nem EU régiós? Vagy a gyártói szervíz garancián kívül már alapból olyan árakkal dolgozik, hogy ne is jöjjön szóba javításhoz? :D

(#1015) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

ha a régióban nem érvényes a garanciád,azt a készüléket csak önköltségre fogják javítani, ami nem kifizetődő... szerény véleményem, ha 30-40ezren múlik egy 2éves hazai gyártói garancia, akkor nekem jobban megéri, mert lehet amúgy egy akkucsere lenne mondjuk akár 20-30ezer is munkadíjjal... és ilyenkor felmerül a kérdés,hogy megvettem 80ért, 20ezerért kicserélték mondjuk 11 hónap után az aksit, már 100ezerbe van, és ha még +20ezret fizettem volna, lehetne még 1 év garancia rá... én pont az ilyen miatt vettem meg hivatalos forgalmazótól,nem viszonteladótól... meg nem szürkeimportból...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1016) ImVivienn válasza st3v3np3t3r (#1015) üzenetére


ImVivienn
tag

Akkumulátorra nem terjed ki a garancia.

(#1017) st3v3np3t3r válasza ImVivienn (#1016) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

mivel beépített akkus, így teljeskörű garancia vonatkozik a készülékre,amit te írsz csak akkor volna igaz,ha levehető lenne a hátlap és ki tudnád venni az akkut a készülékből vagy gyártói garanciát kapnál mellé, a bolti garanciások szoktak 6hónapot adni...

nekem túl olcsónak tűnik a készülék...

a készülék gyártói alapára 20ezer Rs(indiai rúpia) ami a mai árfolyamon kb.80ezer Ft volt fél éve... namost, erre rájöne a 27% áfa,a kereskedelmi haszon...sehogy sem áll össze ez a túlzott olcsóság...valami buktató lesz benne

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1018) st3v3np3t3r válasza ImVivienn (#1016) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

link
Az importõr HUAWEI Technologies Hungary Kft. (a továbbiakban: HUAWEI) garantálja, hogy a jelen termék és tartozékai a jótállási idõ során, normál használat esetén, hibától, nem megfelelõ vagy rossz minõségû kidolgozástól, anyaghibától, tervezési hibától mentesek maradnak. Ez a jótállás a következõ feltételek teljesülése esetén érvényes:
A 151/2013 (IX.22.) Korm. rendelet alapján, az abban foglalt kötelezõ (12 hónap) jótállási idõn felül, (ide értendõek a felhasználó által nem eltávolítható, beépített akkumulátorok is) társaságunk további 12 hónap önkéntes jótállást vállal a termékeire (mobiltelefon, táblagép, Watch (okosóra)
tehát 2év van az akkura is...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1019) dussy válasza ImVivienn (#1016) üzenetére


dussy
őstag

A beépített akksira 2 év garancia érvényes. Nagyon fontos a gyártói, 2 év garancia.

Honor8 készüléket használok, a Huawei (TMX) intézi a szervizt. Telefonom kb. 14-15 hónapos korában rohamos merülésbe kezdett. A visszaállítás után sem javult a helyzet, ezért elvittem a szervizbe akku hibára gyanakodva.
1 hét után hívtak vissza, egyben cserélték a készüléket (fóliás újat adtak) az alaplap hibája miatt...
Nem mellékesen ennek a típusnak (H8) vacakul sikerült az akkuja, a gyors merülés szinte minden felhasználónál előjött a topikban. Mindenkinek cserélték garanciális keretek között általában hátlappal együtt. Ez nagyjából 20 e Ft most egy nem gyári szervizben.

Pont a garanciát kockáztatod a szürke importos készülékkel.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1020) ImVivienn válasza st3v3np3t3r (#1017) üzenetére


ImVivienn
tag

Na én legaradtam akkor ennél, köszi.

P20 topikban valaki írta, hogy a nagyobb tárhelyeset vette onnan olcsóbban, mint a médiában a kisebett. Nála nincs gond.
Jövőhéten kiderül 🤗

(#1021) ImVivienn válasza ImVivienn (#1020) üzenetére


ImVivienn
tag

Részemről lezárva a téma, majd én tudom mit engedhetek meg magamnak vagy mi ér mennyit. Illetve pontos információt senki sem tud erről a helyről, hogy hogyan is van.

(#1022) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Nekem most írt a Smartshop, hogy átvehető a készülék, ma elmegyek érte, aztán meglátjuk, mi a helyzet vele.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1023) nemfogkifern


nemfogkifern
csendes tag

Én végül ma átvettem a rendelést a Smartshoptól.
Bár azóta drágább lett, a múlt héten leadott rendeléskori, olcsóbb árat tudtam fizetni szerencsére. Kérdeztem a garanciát, hogy bolti vagy gyártói-e, mondta a srác, hogy két év gyártói, hozzájuk kell vinnem, és ők továbbítják. A telefon C432 régiós, és meglepetésemre járt hozzá az átlátszó gyári tok, és fülhallgató is. Szóval összességében elégedett vagyok :D
(habár így feleslegesen vettem hozzá meg a tokot, de ennyi baj legyen :D )

(#1024) Black_Raven válasza nemfogkifern (#1023) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szia. Azt megnéznéd hogy a Beállitások menüben, a Telefon névjegye résznél ha legörgetsz a legaljára, ott mit ír. Mondok példát CUST432D1. És a HiCare appban az Én résznél a Saját eszköznél hogy írja? modell COR-l29 és alatta a gari idő. Válaszod köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1025) nemfogkifern válasza Black_Raven (#1024) üzenetére


nemfogkifern
csendes tag

A beállításokban CUSTC432D1-t ír, a HiCare pedig egyelőre azt közli, hogy "Unable to connect to server. Please try again later" :(

(#1026) Black_Raven válasza nemfogkifern (#1025) üzenetére


Black_Raven
veterán

Biztosan nincs még Huawei fiókod, plusz a Hicareben is be kell jelentkezni az ilyen infók miatt. Mindenesetre köszi az elsőre a választ. Ha sikerül majd, megirhatnád a későbbiekben az eredmányt a HiCareről.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1027) nemfogkifern válasza Black_Raven (#1026) üzenetére


nemfogkifern
csendes tag

Azóta csináltam huawei fiókot (gondolom ezt fedi a huawei ID), de viszont sajnos a HiCare továbbra sem indul, egészen pontosan amikor a régión belül országot kell választanom első indulásnál, akkor választás után 15-20 mp-ig tölt, majd pedig szól, hogy unable to connect to server.

(#1028) Sumptuous válasza nemfogkifern (#1027) üzenetére


Sumptuous
senior tag

P20Pro-n sem elérhető a HiCare szervere, szerintem nem termékspecifikus a probléma..

(#1029) batai15


batai15
félisten

Nálam is ez van, igaz az honor 10. Sanszos a nem magyar régióba szánt készülék miatt van. Gondolom IP cím alapú

(#1030) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Érdekes, én most léptem be, simán működik.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1031) Doki42 válasza Sumptuous (#1028) üzenetére


Doki42
őstag

P20 lite szintén idéntől elérhetetlen a szerver... 😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1032) Doki42 válasza Black_Raven (#1030) üzenetére


Doki42
őstag

😁😁✌️
Mert te lépsz be😁😎

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1033) Black_Raven válasza Doki42 (#1032) üzenetére


Black_Raven
veterán

Hogy érted hogy én lépek be?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1034) Sgr_A


Sgr_A
addikt

Nálam is elérhető
Honor 8x

[ Szerkesztve ]

(#1035) Doki42 válasza Black_Raven (#1033) üzenetére


Doki42
őstag

Vicc volt✌️

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#1036) t1


t1
addikt

Jó lassan halad a frissítés, még mindig semmi.

(#1037) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Tegnap hoztam el a Smartshoptól én is, még 77e Ft-ért, egy köztes frissítés után azonnal megjött a Pite. :B
A HiCare app szerint 2020 december végéig garanciális, szóval nálam minden oké, nagyon tetszik a telefon.
Viszont azt tapasztaltam, hogy az EMUI 8-as témák nagy része nem jól jelenik meg (sötét háttéren sötét betű vagy fehér háttéren fehér sok helyen), szóval azokkal még várni kell, amíg kompatibilisek lesznek.

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1038) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Új kameramód: HiVision(bal felső sarok)
Vásárlás a HiTouch mintájára ugyan az
Fordító (élőképről Szövegfordítás,hellyel közzel azonos betűtípussal!
Tárgyazonosítás

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1039) nemfogkifern


nemfogkifern
csendes tag

Azóta nekem is sikerült belépni a HiCare appba, ami még mindig nem tökéletesen működik, de azt látom, hogy 2020. 12. 21-ig garanciális :)

(#1040) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#1038) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A HiVision VIDEO

Az AI nem a legpontosabb a keresésben, de majdnem felismeri a terméket amit lát, az azonosításban viszont akad még pontatlanság...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1041) st3v3np3t3r válasza darthsmoke (#1037) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

sajnos ezt tapasztaltuk mi is, a p20 pro topikban aureeel dobott össze egy dark témát, hellyel közzel szuper,de egyes ablakok fehérháttérrel és szöveggel jelennek meg...

27%os áfás számlával kaptad?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1042) darthsmoke válasza st3v3np3t3r (#1041) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Köszi a tippet, megvettem Aureel témáját, remélhetőleg majd javulni fog, de most is elég jól néz ki. :)
Igen, 27%-os ÁFA-s számlát kaptam róla. :)

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1043) ImVivienn válasza darthsmoke (#1042) üzenetére


ImVivienn
tag

Na tök szuper, gondoltam én hogy nincsen ebben semmi "átverés". Enyém jövőhét kedden jön, tűkön ülök 😩

(#1044) Sumptuous válasza darthsmoke (#1042) üzenetére


Sumptuous
senior tag

Ha megjön Vivinek a telefon, javítani fogom a témában a honor play-en előforduló hibákat! :DD

(#1045) Black_Raven válasza Sumptuous (#1044) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nálam sajnos nem , csak a megjelenitési hiba jelentkezett, hanem lefagyott a scrollozás is . Amíg teljesen nem töröltem mindhárom helyen, (download mappa, internal apk, dark themes hwt)addig nem tért észhez a teló. Sajnálom nagyon, mert egy ideje már sötét témát szeretnék felrakni, de mind hibás(Huawei Themes app). :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1046) darthsmoke válasza Sumptuous (#1044) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

Várjuk nagyon! Köszi előre is! :R

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1047) darthsmoke


darthsmoke
Korrektor

Egyelőre felraktam a Pure White témád, az remekül néz ki és hibátlan eddig. :C

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1048) Black_Raven válasza darthsmoke (#1047) üzenetére


Black_Raven
veterán

Miben más mint a gyári fehér?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1049) darthsmoke válasza Black_Raven (#1048) üzenetére


darthsmoke
Korrektor

A gyorskapcsolók az állapotsávban fekete hátterűek, van egy nagyon jó ikonpakk és egy szép betűtípus is benne, és több helyen vannak sötétkék betétek. Az alap háttér is szép, de én azt nem használom. A lockscreen is más elvileg, de én a magazinosat használom.
Persze nyilván szubjektív, kinek mi a szép...

I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger. (The Joker)

(#1050) st3v3np3t3r válasza darthsmoke (#1042) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

27% áfával 77ezer?
tehát az azt jelenti, hogy a bolt kb.50ezer forintért szerzi be, mert hogy haszonnak is kell rajta lennie, ami szerintem kb.10ezer lehet talán/telefon,az 60ezer, erre még rájön a 27%áfa, kb.77ezer a vége...tuti nem hivatalos forrásból szerzik be

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.