Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1501) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#1498) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sajnálom, sok sikert a választáshoz. És köszi a munkádat a topikért, tiszteletbeli tagja maradsz. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1502) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Visszaírt a Honor a konfiguráció integrálásával kapcsolatban:
Sajnos a Honor 9 lite,Honor10,Huawei P20 rendszeréből nem lehet átrakni a VoLTE konfigurációs beállításait, mint hardveresen de főleg szoftveresen nem lehetséges.

A Telekom még nem adott választ a megkeresésre...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1503) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#1502) üzenetére


Black_Raven
veterán

Magyarul, ezen sosem fog menni a VoLTE és a WoWifi.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1504) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#1503) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

sajnos nagyon valószínű

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1505) Dello79


Dello79
aktív tag

Én mondjuk Vodás vagyok :) de nem is értem miért is fontos a VoLTE annak fényében kérdezem ezt , hogy maximálisan tisztában vagyok vele mit jelent :) / mondjuk én a telefont napi 10-15 percre használom telefonálásra max , pedig 2 is van.

[ Szerkesztve ]

(#1506) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Na, most hogy lelépett a st3v3np3t3r, mindenki azt csinál amit akar.:D :Y

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1507) dussy válasza Black_Raven (#1506) üzenetére


dussy
őstag

:DD

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#1508) ImVivienn válasza Black_Raven (#1506) üzenetére


ImVivienn
tag

:DD

(#1509) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#1506) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1510) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#1509) üzenetére


Black_Raven
veterán

[/I

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1511) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#1509) üzenetére


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1512) Dello79


Dello79
aktív tag

Kinek milyen üvegfólia van rajta ? Tudtok ajánlani valami nagyon minőségit ?

most ZNP van rajta , jó ez is de vennék még backup

(#1513) st3v3np3t3r válasza Dello79 (#1512) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nem rossz, csak ha leejted a telót, esélyes hogy leesik,mert nem tlejesen tapad,csak a széleken

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1514) Dello79


Dello79
aktív tag

Hol találom benne a dupla koppintassal való "indítást" ?

(#1515) Dello79


Dello79
aktív tag

Élsimítást lehet valahol szabályozni ? Mennyire gagyi már hogy egy "PLAY" szintű telefonon.. "szőrös" a grafika :D vicc...

(#1516) st3v3np3t3r válasza Dello79 (#1515) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

feljesztői menüben lehet bekapcsolni a kényszerített élsimítást,de az is csak 4xMSAA, amúgy alkalmazás függő a grafikai beállítás

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1517) Black_Raven válasza Dello79 (#1515) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mondanál egy telefon tipust amelyikben alapból lehet állitani az élsimitást? Sztem egyszerűbb lenne FHD+ra állitani a kijelzőt.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1518) Dello79 válasza Black_Raven (#1517) üzenetére


Dello79
aktív tag

Egyből kivettem az automata módot .. volt egy játék.. anno.. most is van RealRacing3 elég jó minőségű.. volt anno egy fullos játékra tervezett tabletem.. NEXUS TEGRA chipset :) ugyan ez szőrös volt a kocsi.. majdnem hülyét kaptam .. :) haverom ipad jén meg gyönyörű volt.. pedig mindent el lehet mondani rólam de azt hogy Apple mellett vagyok azt nem.. akkor annak tudtam be hogy szomorú hogy mindenki az ő ..... nyalja mikor az android tábor sokkal sokkal nagyobb.. most ezt nem akarom boncolgatni :) de itt vagyunk 2019-ben akkor legyen egy PLAY-en szép a játék ! amúgy PUBG -ról beszélek... szóval egy mai top játékról van szó. De sztem az NFS -el is ez lesz a helyzet. Ja igen és a PUBG nál max ra állítottam a Grafikát mielőtt még ezzel is megtaláltok :)

[ Szerkesztve ]

(#1519) Black_Raven válasza Dello79 (#1518) üzenetére


Black_Raven
veterán

Biztis hogy Iphone-on most is szebb lenne, de az ára is négyszer ennyi, vagyis, egy Mate20pro-val kéne összehasonlitani. Bár a kolléga sokat játszik Pubbg-t, nem emlitte hogy "szőrös".Esetleg próbáld ki a javasolt 4xMSAA kényszeritése opció bekapcsolását, aztán kiderül javít e, a helyzeten.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1520) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

A Google Drive-os képeim ezen az új címen érhető el!

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1521) Dello79


Dello79
aktív tag

NA pl. ilyen hiba sincs az APPLE nél... hogy egy HUAWEI okoseszköz egy HUAWEI szoftverrel hibásan működjön.. :W :W :W

Amúgy a hiba az hogy a Huawei Wear szoftver rosszul kezeli az Andorid 9-en a jogosultságokat mivel az megváltozott a 9-en máshogy kell a Contacts részhez jogot szerezni...

Vagy tud valaki megoldást a hibára ? ( Írtam már nekik.. )

(#1522) Black_Raven válasza Dello79 (#1521) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mi a francot akarsz a Wear apptól, amikor azt nem is kell már használni? Átvette minden funkcióját az Egészség app.(huawei Health):( és konkrétan mivel akarod használni?

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1523) Dello79 válasza Black_Raven (#1522) üzenetére


Dello79
aktív tag

Átvette minden funkcióját az Egészség app.

Tényleg ? Ezek szerint úgy írsz véleményt, hogy nem is tudod miről van szó :)

Az egészség app-ban tudod kezelni az Értesítéseket ? Pl. email , játék , bármilyen notification .. jött viber üzeneted kiirja az óra .. , Tudsz beállítani funkciókat is ? Az egészség app kb. 30 % átfedésben van látod a lépéseket, kalóriát , távolságot, alvást , pulzust aztán kb ennyi... az óra "okos" része csak a Wear -ban van.. Riasztások, Értesítések kezelése , Ne zavarj üzemmód , stb.

(#1524) Black_Raven válasza Dello79 (#1523) üzenetére


Black_Raven
veterán

Látom csak az a kérdés kerülte el a figyelmedet, ami konkrét eszközről érdeklődik, mert nem mindegy mi.:) Ja igen, egy kis apróság[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1525) st3v3np3t3r válasza Dello79 (#1523) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

igen,ugyan azokat tudod benne állítani... hidd el tudja,hiszen huawei kiegészítője is van... és én is alátámasztom azt amit írt,mert nekem is volt és használtam is

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1526) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#1525) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ne fáraszd magad, már én se teszem.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1527) Dello79 válasza Black_Raven (#1522) üzenetére


Dello79
aktív tag

Valószínű a "mi a francot akarsz" szóra kaptam fel a vizet és mivel anno is használtam Huawei telefonon a Wear-t és a Health appot is rendszeresen és Android 8-on tökéletesen működött minden, fel se tételeztem..hogy egy olyan Play Store -os program ami már nem aktuális ill. nem mindig működik megfelelően fent van ezért én is visszatámadtam.

A hiba ott volt, hogy az új PLAY-re feltettem az appokat Wear és Health .. a Health egyből le is szinkronizált.. a Wear -al utána párosítottam a karkötőt.. és nem működött bejövő hívásnál csak azt írta ki hogy "Incoming call" tényleg úgy van hogy Android 9-ben megváltoztak a jogosultság kérések így a Weart kint hagyták csak...sőt utólag megnézve a Healt-ban van egy olyan rész ha ez nem működne akkor ennél meg annál az eszköznél használd a Wear-t szóval.. nem egyértelmű.. naszóval.. most ennek kapcsán hogy kész volt a Wear párosítás elindítottam a Health appot és most már felajánlotta, hogy akarom-e hogy ő kezelje az értesítéseket... ( persze aki azt választja hogy ne annál továbbra is hibás lesz.. szóval ez így érdekes.. )

Így ezt benéztem ! Bocsánat ! Ennek fényében, hogy írtátok engedélyeztem a Health-nak hogy kezelje a Band2Pro-t és hogy párosodhat vele stb stb.. és nektek köszönhetően így már működik. Mégse volt hiába :D hogy beírtam..

Köszi a segítséget ! :R

[ Szerkesztve ]

(#1528) Zοltta


Zοltta
senior tag

Vett már valaki tokot az alzáról? Kicsit fura ,hogy ez a Nillkin ennyire olcsó itt [link] máshol meg 2-3x drágább :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1529) Black_Raven válasza Dello79 (#1527) üzenetére


Black_Raven
veterán

Lehetőségnek van a Wear app, mármint aki nem akarja a Health appot, mert másikat használ, pl. Google Fit, na nekik van a Wear app. Tavaly integráltak minden tudást a Health appba, gondolom azért, mert mindenki reklamált hogy"mi a francnak"kell 2 appot futtatni egyszerre amikor más gyártónál elég egy is.(decemberig éppen Band2prot használtam)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1530) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Ma jött meg az Aliról rendelt üveg amit linkeltetek és van hozzá az a folyadék. És basszus tényleg eltünteti a sávot az üveg széléről. Nem fedi le a kijelző teljes egészét de mindegy is. És pont jókor jött meg mert elkezdtek megjelenni a mikrokarcok a kijelzőn amitől herótom van. :D

All→M8

(#1531) norberto9 válasza dolphy17 (#33) üzenetére


norberto9
aktív tag

Te honnan veszed hogy a Huawei csal a sebesség teszteken???Azért mert van aki ezt állítja???Most nagyon rászálltak a Huaweire mivel nagyon jön fel,és megakarják őket állítani.Főleg a samsung,hisz tartanak tőlük.Én akkor azt állítom hogy a sony/apple meg talán a samsungnál sem csak a vízállóság teszteken mert a garancia nem érvényesíthető beázás során ha vízben használod a telefont!!!Ha tényleg vízállóak ezek a telefonok,érvényes lenne a garancia beázás során is!!!

[ Szerkesztve ]

(#1532) Black_Raven válasza norberto9 (#1531) üzenetére


Black_Raven
veterán

Gondolom nem láttad, hogy egy tavaly szeptemberi hsz-re válaszoltál.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1533) norberto9


norberto9
aktív tag

Nagyon sokan problémáznak a kamerán,de én sok tesztet néztem és nem látom olyan rossznak a dolgot mint ti sokan.Sőt,a tech2 tesztben jónak mondja Zsolt...
https://www.youtube.com/watch?v=BBHaFo2HEbY&t=273s

(#1534) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Ó lesz még itt bonyadalom, mire elolvassa és válaszol az 1500hszre.:D hahó, itt a föld..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1535) Sgr_A válasza Black_Raven (#1534) üzenetére


Sgr_A
addikt

Houston baj van :DDD

(#1536) ImVivienn válasza norberto9 (#1533) üzenetére


ImVivienn
tag

Abszolút jó képeket csinál :)

[link]

Pár új Szofi képpel frissítve :DD

(#1537) Black_Raven válasza Sgr_A (#1535) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ajaj, itt tényleg nagy baj van, Houston segits!:Dmenekülési útvonal keresés::aktív, azonnali Countdown-5-4-3...

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1538) norberto9 válasza Black_Raven (#1532) üzenetére


norberto9
aktív tag

És ez miért is baj???

(#1539) Black_Raven válasza norberto9 (#1538) üzenetére


Black_Raven
veterán

Erre inkább nem válaszolnék. :U

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1540) norberto9 válasza Black_Raven (#1539) üzenetére


norberto9
aktív tag

Nyugodtan válaszolj.Amúgy most jöttem ebbe a topicba,azért válaszoltam most.Csak a véleményemet írtam le

(#1541) Black_Raven válasza norberto9 (#1540) üzenetére


Black_Raven
veterán

Gondoltam hogy most jöttél. Azért mert ezek a dolgok már nem aktuálisak, ezerszer ki lett tárgyalva. De ha úgy érzed, hogy ennek ellenére, Te akarsz válaszolni, tedd azt.:) Üdv a topikban!

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1542) norberto9 válasza Black_Raven (#1541) üzenetére


norberto9
aktív tag

Köszi.Ezen a telefonon gondolkozok,csak nem tudok dönteni...

(#1543) Black_Raven válasza norberto9 (#1542) üzenetére


Black_Raven
veterán

Pedig ebben, csak Neked kell dönteni. Mi a másik kiszemelt?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1544) norberto9 válasza Black_Raven (#1543) üzenetére


norberto9
aktív tag

Több is van:
-Huawei nova 3
-LG V30
_LG G7 Thinq
Számomra a kamera fontos szempont.Nem várok ennyi pénzért S9+ szintet,de a lehető legjobb legyen a körülményekhez képest.A Honor Play-t tegnap megnéztem a média marktban,elég fasza külsőre/belsőre...

[ Szerkesztve ]

(#1545) Black_Raven válasza norberto9 (#1544) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Novát nem forgalmazzák hivatalosan, úgy emlékszem, LG-m meg sosem volt. Kamera elfogadható, de nem az a fő erőssége a Playnek. Képeket pár hsz-el följebb, ImVivienne linkelt neked, nézz rá milyenek. Nem szeretnélek befolyásolni. Összefoglalóban minden infót megtalálsz. Sok sikert.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1546) st3v3np3t3r válasza norberto9 (#1544) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nagyon szép képeket csinál,persze nagyon nagy csodát nem kell várni tőle... mondjuk úgy,hogy bőven jó képeket tud csinálni...

A honor play-hez képest:
a huawei nova 3 középkategória
az lg-k nem rosszak, bár kevésbé foglalkozik a szoftveres támogatással

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1547) Bailey válasza st3v3np3t3r (#1546) üzenetére


Bailey
senior tag

A Nova 3 hardverben ugyanaz mint a Play, a kamera pedig ugyanaz, mint ami a Honor 10-ben van.

[ Szerkesztve ]

(#1548) norberto9


norberto9
aktív tag

A Nova mellett a 128GB memória szól,az LG-k mellett pedig a vízállóság,plussz az 1000 nites fényerő ami napsütésben kültéren jól jön.És mostanra megszoktam az EMUI-t,ezért a Huawei/Honor fele húzok jobban.Horror összeget nem akarok költeni rá,szerintem értelmetlen lenne.Most egy Honor 8-at nyúzok 2 éve

[ Szerkesztve ]

(#1549) Zοltta válasza norberto9 (#1542) üzenetére


Zοltta
senior tag

Eddig mekkora telefonod volt ? méretben , mert ez egy féltégla , de persze ha nagy a kezed hozzá fogsz szokni :)

Szerk: A Nova mellett a 128GB memória szól.. Ezt is tudod bővíteni. microSD-vel (max. 256 GB) vagy két db nano sim vagy egy nano + microsd

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1550) st3v3np3t3r válasza Bailey (#1547) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkor ok, én a p smart+-al kevertem

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.