Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2251) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2250) üzenetére


Szaki2
tag

Akkor nincs remény. :((( Olvastam vmi ilyesmit én is, de gondoltam, hátha lett előrelépés azóta. Sokan szidják, hogy miért nem engedi a progi írást a huawei a kirin processzorokra.

(#2252) scyllarus


scyllarus
veterán

Nektek nem kell újraindítani a telót a bluetooth miatt? Amúgy bírja, nem lassul, nem merül, de kb hetente egyszer újra kell indítani, mert a bluetooth kapcsolat nem akar helyreállni az órával, ha megszakad a távolság miatt. (pl kimegyek a konyhába.) Újraindítás után simán újracsatlakozik megint napokig.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2253) ImVivienn válasza scyllarus (#2252) üzenetére


ImVivienn
tag

Még sosem fordult elő ilyen, az órámmal folyamatosan csatlakozva van

(#2254) scyllarus válasza ImVivienn (#2253) üzenetére


scyllarus
veterán

Akkor nekem sincs bajom vele, amikor csatlakoztatva van. Ha megszakad a kapcsolat valamiért (átmegyek távolabbi irodába pl.) akkor makacskodik az újrakapcsolódással, de csak pár nap elteltével, újraindítás után napokig újrakapcsolódik gond nélkül.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2255) ImVivienn válasza scyllarus (#2254) üzenetére


ImVivienn
tag

Na majd letesztelem valamin :)

(#2256) scyllarus válasza ImVivienn (#2255) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi szépen! Az órám is Honor, inkompatibilitás nem valószínű.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2257) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Meg tudnátok mondani, hogy a Témákon belüli vásárlás, vagy egyéb vásárlás után ki lehet törölni a telefonról/ a felhasználói fiókból (már ha párosítaná hozzá) az adott vásárláskor használt bankkártya adatait? :F

[ Szerkesztve ]

(#2258) Szaki2 válasza Dhampir (#2257) üzenetére


Szaki2
tag

Azt az egyet vagy az összeset? Bár sztm, ha egyhez hozzárendelte, akkor a többihez is.
Ez esetben play áruház - menü - fizetési módok - további fizetésbeállítások. Itt el tudod távolítani vagy szerkeszteni tudod a hozzáadott bankkártyát.

(#2259) blg


blg
senior tag

ma is jött egy frissítés, 9.1.0.341

[ Szerkesztve ]

(#2260) Dhampir válasza Szaki2 (#2258) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm! :R

(#2261) Szaki2 válasza Dhampir (#2260) üzenetére


Szaki2
tag

;)

(#2262) t1


t1
addikt

Anno kb 1 éve Edigitalban vettem a telefont. Mennyi garit adtak rá? Tudja valaki kiszervizeli ezeket?

(#2263) gabor_01 válasza t1 (#2262) üzenetére


gabor_01
senior tag

2 év gari van rá.

(#2264) leslieearth válasza blg (#2259) üzenetére


leslieearth
tag

ma hajnalban nekem is megérkezett. okt. 6i biztonsági javítás

(#2265) Dhampir válasza Szaki2 (#2258) üzenetére


Dhampir
félisten

Sajnos nem lehet ilyen egyszerűen törölni.

Ez csak a Huawei Fiókközpontban, a Fizetés és vásárlások, Fizetési módok, Bankkártyák menün belül van.

A Kártya eltávolítását kiválasztva végig kell lépkedni a Fizetés biztonsági beállításain és még telefonszám regisztrálását is kéri, amit nem szeretnék megadni.

Végül úgy oldottam meg, hogy töröltem a fiókomat, majd újraregisztráltam.

[ Szerkesztve ]

(#2266) Black_Raven válasza Dhampir (#2265) üzenetére


Black_Raven
veterán

Na, nem veszel még mindig egy ilyet?[kép].:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2267) Dhampir válasza Black_Raven (#2266) üzenetére


Dhampir
félisten

Mate 20 lett belőle, de a Play-t is kezelem néha-néha. :)

Kompromisszumos, de olyan "kis" sokoldalú eszköz. Méretét tekintvén nem sokkal magasabb a Play-nél.
Infra, FM rádió, sztereó hangzás, barométer, elfogadható kamera, jó üzemidő, a HDMI adapter beszerzése és kipróbálása még hátravan, és még tart a "tok mizéria".

[ Szerkesztve ]

(#2268) Black_Raven válasza Dhampir (#2267) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jó választás.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2269) Dhampir válasza Black_Raven (#2268) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm. :R

Tudom, hogy jobb, erősebb mobilok is vannak nála, nem beszélvén az OIS-al ellátott készülékekről, a jobb driveres támogatással rendelkező más gyártmányú telefonokról, de pár hasznos funkciója miatt is esett rá a választás. Valahogy olyan svájcibicska-szerűnek hat, de a szívem a Play-é még mindig. :)

A VoLTE is alapból aktiválódott.

[ Szerkesztve ]

(#2270) Black_Raven válasza Dhampir (#2269) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az nálam is+Wifi hívás is. Nov 15 után kapod az android 10-et. Mi meg Nov 15 előtt, így osztotta be a Huawei, mai hír.:) Természetesen a stabil verziót, nem bétát..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2271) Dhampir válasza Black_Raven (#2270) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, majd figyelnem kell a Playre is, de úgyis jelezni fogja. :K

(#2272) Szaki2 válasza Dhampir (#2265) üzenetére


Szaki2
tag

Nem tudtam, hogy azon belül is állítani kell. Megnézem én is, hogy azon belül mi a helyzet nálam, köszi!

(#2273) Szaki2


Szaki2
tag

Nekem egyedül a videózással van bajom a playnél. A ki be fókuszálás idegesít, minden más tekintetben a tökéletes telefon számomra. Igaz, nekem nincsenek nagy igényeim, csak az alapok (gyors, stabil, könnyen kezelhető, jó üzemidő).

(#2274) Dhampir válasza Szaki2 (#2273) üzenetére


Dhampir
félisten

Inkább fotóztam a Play-el. Videónál problémát nem tapasztaltam, de csak egy felvételt készítettem, ha jól rémlik és közben nem végzett hirtelen mozgást semmi a kamera előtt.

Tesztelők nem voltak megelégedve a korábbi Huawei mobilok videózási képességével, a videófelvételek minőségével (például a fókuszálás, szín), de nem tudom, hogy ez pontosan mely készülékeknél van így.

[ Szerkesztve ]

(#2275) Szaki2 válasza Dhampir (#2274) üzenetére


Szaki2
tag

A fotói szépek, videóra kipróbálom az open camerát, elvileg jobb, mint a saját progija. Sajna a gcam nem működik a playen, meg asszem egyik huawei-en sem.

(#2276) Dhampir válasza Szaki2 (#2275) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, Snapdragonon működik a GCam, illetve Exynos-on is talán valamelyik verziója fut a GCam-nek.

(#2277) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Ismét a Play táborában vagyok. :)

Elgondolkodtam egy újabb Play beszerzésén is, mert a családban nagyon megszerették, habár az Android 10 frissítés még csak "lóg" a levegőben.

Egy üzletláncban csak lila színben találtam, de szerintem 120 000 Ft-ért talán kissé sokra tartják, tekintettel arra, hogy már kifutó/kifutott típus. :U

[ Szerkesztve ]

(#2278) scyllarus válasza Dhampir (#2277) üzenetére


scyllarus
veterán

"Normális" helyen nem láttam mostanában, máshol 72-76k az ára.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2279) Dhampir válasza scyllarus (#2278) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez normális helyen volt, de 120-ért már sok.

(#2280) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Ez az akció Honor termékekre is szól? :F

Ez a hétvége a vásárlásról szól, így mi is remek ajánlatokkal készültünk nektek: egész hétvégén 20% kedvezménnyel szerezhetitek be a helyszínen megjelölt HUAWEI okostelefonokat, tableteket és kiegészítőket a Huawei Experience Store SHOPMARK-ban vagy az Aréna Pláza Pop-Up Store-ban!
Nem éri meg kihagyni!

(#2281) gabor_01 válasza Dhampir (#2280) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nem.
Én bementem, de nem Honoroznak.
Azt mondták, teljesen másik cég itthon.

(#2282) Dhampir válasza gabor_01 (#2281) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy megosztottad. :R

Érdekes, mert a szerviz még ugyanaz, ha jól tudom és a Honor alkalmazások mellett Huawei alkalmazások települnek a Honor telefonokra is, valamint az azonosító és a fiók is Huawei.

(#2283) clon válasza Dhampir (#2282) üzenetére


clon
aktív tag

A TMX a samsung telefont is szervizeli :)
A Honort "leválasztotta" a Huawei vélelmezhetően adózásügyi okai lehettek, de attól még a fejlesztés a gyártás stb. nem lett megosztva. A Honor a Huawei felső(bb) kategóriájú készülékeinek a "klónja" x%-ban kompromisszumokkal. A processzor meg a vas szinte teljesen megegyezik, de szoftveresen butítanak meg kijelzőben.

(#2284) Dhampir válasza clon (#2283) üzenetére


Dhampir
félisten

Tudom, sőt Apple, BlackBerry stb. mobilokat is.

Az egyik Huawei hivatalos szervizpont alatt a Honor-t is javítják:
A József körúti szerviz fotója

Más kérdés, hogy a Hillside-ba be lehetne-e vinni Budára (Hillside Offices, Huawei Customer Service Center Buda), de ezt majd meg lehet kérdezni a Huawei-től.

Összességében ezekkel általában, nagyjából tisztában vagyok, amit írtál. :)
Kivétel, az adózási ügyekről még nem tudtam, annyira nem merültem bele a cég bugyraiba.

[ Szerkesztve ]

(#2285) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Remélem megkapjátok Ti is.[kép]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2286) Dhampir válasza Black_Raven (#2285) üzenetére


Dhampir
félisten

Reméljük. :)

(#2287) Szaki2 válasza Black_Raven (#2285) üzenetére


Szaki2
tag

Reméljük. Ez mivel tud többet, mint a 9.1?

(#2288) Szaki2


Szaki2
tag

Megtaláltam.
[link]

(#2289) gabor_01 válasza Szaki2 (#2288) üzenetére


gabor_01
senior tag

Gondolom érdemes lesz ilyenkor egy teljes resetet csinálni frissítés után.

(#2290) Szaki2 válasza gabor_01 (#2289) üzenetére


Szaki2
tag

Biztos. Bár sose értetem, hogy miért, nem vagyok nagy telefonguru. Valaki kifejtené, hogy miért van rá szükség, meg mit jelent a teljes reset? Mit kell ilyenkor csinálni?

(#2291) gabor_01 válasza Szaki2 (#2290) üzenetére


gabor_01
senior tag

Ahogy eddig olvastam, más típusoknál egy ilyen rendszerváltás akkor működött elfogadhatóan, ha volt reset. Anélkül például túlzott merülés is felmerült.
Menüben van valahol egy gyári visszaállítás.

(#2292) scyllarus válasza gabor_01 (#2291) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem a 8-9 váltás zökkenőmentes volt 4 telónál. De én is hallottam már olyan típusokról, ahol ez nem ment simán.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2293) Szaki2 válasza gabor_01 (#2291) üzenetére


Szaki2
tag

Á, értem. És hogy működik ez? Felfrissítek és aztán gyári visszaállítás?

[ Szerkesztve ]

(#2294) gabor_01 válasza Szaki2 (#2293) üzenetére


gabor_01
senior tag

Így van.
És szépen újratelepítesz mindent, nem a mentést állítod vissza.

(#2295) Szaki2 válasza gabor_01 (#2294) üzenetére


Szaki2
tag

Értem, köszi!

(#2296) scyllarus válasza Dhampir (#2277) üzenetére


scyllarus
veterán

Az Euronicsnál most csak 60k a kék, ha még érdekel.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2297) Dhampir válasza scyllarus (#2296) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen, hogy értesítettél! :R

Amint látom, a fekete színű is. Érdekes, hogy az árukereső a boltot nem listázza ezzel az akcióval.

Úgy látom, hogy bemutató vagy utolsó darabok. Sajnos csak üzletben kapható és én messzire vagyok ezektől a boltoktól.

Viszont mindenképpen újat szeretnék (nem magamnak venném), de ha "ez a vonat elmegy", akkor majd csak lesz még valami hasonlóan jó készülék.

Van utódja a Play-nek?

Honor View 20 és Honor 20 (Huawei Nova 5T) is jóknak tűnnek, persze drágábbak. Ezek közül a Honor View 20 Type C csatlakozója komolyabb adatátvitelre is alkalmas.

(#2298) Szaki2 válasza Dhampir (#2297) üzenetére


Szaki2
tag

A Euronics nincs benne az árukereső boltlistájában. Anno én még 70-ért láttam, de elszalasztottam, és utána nagyon bántam. Végül sikerült egy fórumtárstól venni egyet olcsóbban, így hamar feledtem bánatom. Ha tudsz, sztm élj a lehetősséggel.

(#2299) gabor_01 válasza Dhampir (#2297) üzenetére


gabor_01
senior tag

Tudásbéli utódját nem tudom.
De jobb utódja tud lenni a Honor 20 Pro.
Most egész jó áron.

(#2300) Dhampir válasza Szaki2 (#2298) üzenetére


Dhampir
félisten

Pedig az Euronics is szerepel, de úgy látszik, hogy a terméktől is függ, például egy másik mobil esetében látható a többi üzlet között.

Földrajzi távban messzire vagyok most a listázott üzletektől, meg mindenképpen újat vennék ennyiért.

Az enyémet még 60-ért vettem áprilisban egy másik üzletláncban. Ki voltak téve átlátszó műanyag dobozokba zárva egy kupacban, mindegyik bontatlan dobozos volt.

Ami ezenfelül megfontolandó, hogy még bizonytalan, vajon megkapja-e az Android 10-et.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.