Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1) Tom321


Tom321
csendes tag

Kirin 970 - 120 e Ft és nincs plecsni?

Egy tettszett se?

A Pocok meg ajánlott - érdekes.

(Ja, és ez PocokPhone hangulatú..Nem fordítva??)

Az meg szerintem nyilvánvaló, hogy ez nem egy ROG v. BlackShark - A Fiesta ST sem Mustang.
A P20 lite kameráját kapta, hogy olcsó lehessen. Tehát ez az olcsó játékos telefon kategóriába tartozik.

[ Szerkesztve ]

(#2) Bog válasza Tom321 (#1) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ja, de, tetszett az, csak elfelejtettem odatenni:-)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#3) Tom321 válasza Bog (#2) üzenetére


Tom321
csendes tag

Rendben! :)
Tényleg megérdemli.

[ Szerkesztve ]

(#4) fadd


fadd
csendes tag

A kijelző 390 nitet tud a HTC U11+ 460-at itt ez rendben van ott még kevés... Egyébként az úttóbbit venném a kettő közül 150-é

(#5) balazs1022 válasza Bog (#2) üzenetére


balazs1022
őstag

Raw képek nem születtek? Lehet h csak szoftveresen verzik el a kamera. A nyers kepek mast mondanának. :)

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#6) Bog válasza fadd (#4) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

120k

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#7) atis78


atis78
tag

Az mindenkeppen dicseretes hogy igyekeznek alacsonyabb arszegmensben is elerhetove tenni az aktualis csucs hardveruket. Ezen az aron biztosan meglesz a vasarlokozonsege.
Viszont ha mar ennyire sok modellt kinalnak csucs hardverrel meg jobb lenne ha kinalnanak olyat is ami nem peklapat meretu. Sokat annak a fejlesztesebe se kellene invesztalni...

(#8) stilo18


stilo18
addikt

Nagyon tetszik az irány, hogy végre vannak jó hardverrel szerelt készülékek normális áron.

Persze "én hülye" megvettem az S9+ - ot több mint kétszeres áron..Nagyon szeretem meg teljesen elégedett vagyok vele de azért amikor ilyen telefonok jönnek, mindig van bennem egy ilyen "na és megérte" kérdés...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#9) #81733120


#81733120
törölt tag

Ez szerintem különösen jól sikerült. Az árazás is szuper, és a saját készítésű SoC is jó lett.
Egyedül amibe bele lehet kötni, az a notch. Szerintem "gamer" mobilnál nem lenne rá szükség.
A fényképek nem lettek annyira jók, de persze nem fotózásra találták ki ezt a mobilt; helyén kell kezelni. ;)

Ja, és köszi a tesztet. :R

(#10) #16199936 válasza fadd (#4) üzenetére


#16199936
törölt tag

Mondjuk nem is egy kategória a kettő :R hol kapod meg 150 -ért az U11+ -t?

[ Szerk ]

egyébként ezzel a külsővel nagyon adja

[ Szerkesztve ]

(#11) Dello79 válasza #16199936 (#10) üzenetére


Dello79
aktív tag

HTC még létező cég ? hm.. amúgy nem egy kategória a két telefon .. meg én a Honor Play-t választanám .. a cikk jó ha fotózni kellene akkor P20 .. ha nagy a méret akkor Honor 10 .. de a Play az egyik legkorrektebb ár / érték arányú mobil most a piacon ..

(#12) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Kár a kamera miatt, azt hittem egálban lesz a poco-val, de nagyon nincs, ráadásául ott meg a Gcam-ot is be lehet vetni, itt hála a kirinnek meg azt sem.

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

Nos, van egy Logout cikk is, ott még várom a folytatást. De a MA-s cikkből ítélve: a Poco jobb vétel és minden, ami Xiaomi. Itt a bika hardver oltárán feláldozták a kamerát, a kijelzőt. Ez óriási hiba. Ez váltotta volna a középkategóriában a Nokia 7 Plust, de a MA-s teszt alapján nem fogja. Azért még figyelemmel kísérem a készülék útját.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) fadd válasza #16199936 (#10) üzenetére


fadd
csendes tag

már sehol 3-4 napig az emagon volt akcióban elhorták mint a cukrot :(

(#15) #16199936 válasza fadd (#14) üzenetére


#16199936
törölt tag

Annyiért vittem volna én is..

[ Szerk ]

(#11) Dello79 "HTC még létező cég ?" Az ilyeneket nem tudom komolyan venni. Fogtál te már csúcskategóriás HTC -t a kezedben (U11, U11+, U12+)? Nyilván nem. Nem egy kategória.

[ Szerkesztve ]

(#16) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Nos, ezt a telefont játékra tervezték elsősorban, ezért az erős hardver,gyengébb kamera difi... Akinek játszós telefon kell, annak ez nyerő vétel... hozzáteszem, a kamera szoftver megkapta az AI NPU tamogatást...ma lőttem pár fotót és a kamera app felismerte azt hogy "kék ég" vagy éppen "növény" és automatikusan beállította az optimális minőséget,feltettem GDrive-ra, a blogom alatti hosszászólásnál megtalálható a link :) Szerintem nagyon jól sikerült ez a telefon... kijelző is nagyon jó,nagyon szép... a kamerához annyit még,hogy alapból van teljes Camera2API support, nem kell mókolni rá

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#17) xcsabo válasza Bog (#2) üzenetére


xcsabo
senior tag

Elköltöztetek? Máshol készültek a képek. Megszoktuk a hátsó kertet. Igaz ott is felépült közben egy ház :)

(#18) noro79 válasza Tom321 (#1) üzenetére


noro79
tag

Samsung 84719-t gurit antutu-ban. Ezért vehették ki a teljesítmény tesztből? Nehogy leégjen milyen gyenge? Nem értem. Mást tesztelnek kijelzőben( itt jobb a samsung) mást teljesítményben....

[ Szerkesztve ]

(#19) beyruth82


beyruth82
veterán

Jól sikerült ennyiért nagyon megéri.Pocok telefonnál gyengébb egy kicsit prociban de minden másban simán felveszi vele a versenyt.Ez is igazi ár érték bajnok szerintem.

(#20) Juhaszatti válasza noro79 (#18) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem lenne túl fair, egy középkategóriás procit 3 csúcs mellé állítani.
Amúgy meg a 85.000 pont mióta számít égően gyengének? Egy pár éves csúcskategória, LG G4, Galaxy S6 stb, meg sem közelíti. Ez meg csak a középkategória idén.
Nem mintha bármikor ez alapján választanék telefont.

(#21) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nem lenne rossz ez, de a kijelző fényerején és a kamerán elvérzik a történet. Azzal a fényerővel nyáron a szabadban semmit sem fogsz látni...

A Pocophone egyértelműen jobb választás. :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22) joey04


joey04
titán

a Pocophone biztosan leüti a Honor Play-t kamerás teljesítményben

:Y pedig az sem egy világbajnok kamerában

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) janeszgol válasza joey04 (#22) üzenetére


janeszgol
félisten

Nem vilagbajnok, de a kategoria atlagot hozza.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#24) joey04 válasza janeszgol (#23) üzenetére


joey04
titán

kérdés melyik kategória átlagát? 110k környékét oké, de az xiaomi, azt várná el az ember, hogy magasabb kategóriás készülékekkel is felvegye a versenyt.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) beyruth82 válasza joey04 (#24) üzenetére


beyruth82
veterán

Xiaomi esetében?Biztos hogy nem.A xiaomik tavalyig éppen arról voltak híresek hogy kamerában mindig minden telefonjuk elmaradt a kategóriájuk átlagától.

(#26) st3v3np3t3r válasza beyruth82 (#25) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ez most sincs másképpen... én Xiaomi Mi A1-ről váltottam.Kamerában iszonyat pocsék, munkás telefonnak vagy gyereknek candy crush-ozni bőven jó, de fotózni ne akarjon vele senki, a kamera manuális módja egy hulladék... Ha elfogadható képeket szeretne vele csinálni valaki akkor megoldható, rá lehet mókolni a Google Kamerát és a Camera2API-t,végsősoron a hardver támogatja,de a Xiaomi ezen is spórolt... HPlay: A kijelzőt meg nagyon szépen lehet látni max fényerőn verőfényes napsütésben is az utcán, tegnap teszteltem... (Ez mondjuk a Mi A1-nl sem volt másképpen, azt is szépen lehetett látni), NFC... ha már szóba került a Xiaomi, egyre több telójából hagyja ki, miért? a fém hátlap miatt? nem indok! A Honor Play is fémházas,mégis van benne NFC! A Honor megtudta oldani,a Xiaomi nem volt rá képes. Az a kicsi ketyere amivel a tesztekben meghatározzák a nit értéket mehetne a kukába, kint az utcán kell kipróbálni,látni valójában... még fényképpel sem lehet olyan képet készíteni a kijelzőről kint az utcán verőfényes napsütésben mint ahogy az emberi szem látja valójában,próbáltam,akkor ne egy zsebketyere által kiírt szám alapján határozzák meg a kijelző olvashatóságát,egyre jobban azt érzem hogy a prohardver mobilos csapat kezd egyre jobban alulértékelős lenni...de ez az én véleményem, bocsánat a PH mobilos csapatának ha valaki sértőnek veszi...

amúgy aki kíváncsi rá: Pocok F1 és Honor Play

Nos, a S845 valóban erősebb széria mint a K970, de!, a 970 a 835 versenytársa, a 845nek majd a K980 lesz... a másik szempont,oké hogy olcsó, de mi az olcsóság ára!? a HPlaynél a kamera,én ezt hoznám fel,de egy gamereknek szánt telefonba nem is kell full prémiumos kamera,feleslegeskategóriáján belül elég jó szerintem... de a PocokF1-nél mi az olcsóság ára?! Mi az ami esetleg kimaradt? Mert ugye olcsó húsnak híg a leve... bár szerény saját vélemény ez is, nálam nagyon leszerepelt a Xiaomi gyártó...annyira fényezik magukat hogy olcsó meg jó, az biztos hogy olcsó,de a jótól nagyon messze van...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#27) Jeanne d'Arc

Ezen az áron abszolút nem rossz vétel!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#28) batai15


batai15
félisten

Kivételesen tetszik ez a csomag ennyiért.

(#29) #81733120 válasza st3v3np3t3r (#26) üzenetére


#81733120
törölt tag

A Poco F1-nél a kijelzővel is voltak problémák...

(#30) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Na ez nem semmi... Jelzett a telefon, hogy "Fontos hibajavítás elérhető",Folyamatos Wifi keresése üzenetetet javítottak... "C432patch1"... 7.07MB volt... hm...

meg mikor bekapcsoltam 2napja és csatlakoztam az otthoni wifire, kapásból jelezte, hogy szoftverfrissítés elérhető, a frissítés tartalmaz 2 korábbi javítócsomagot is...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#31) dussy


dussy
őstag

Nekem is tetszik, a kamera picit fájó pont... :U

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#32) st3v3np3t3r válasza dussy (#31) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

gamer telóba miért elvárás a prémium kamera, ha az kell, akkor ott a P20/P20Pro...

amire kell,arra elég... ennyi...

Csak 40ezerrel drágább a P20...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#33) dolphy17 válasza st3v3np3t3r (#26) üzenetére


dolphy17
tag

Magyarul vettel egy 2x annyiba kerülő telefont azért hogy legyen NFC és valamivel jobb kamera. De megemlited, hogy amúgy Mi A1 kamerája is jó ha rámegy a gcam. Ez nem tűnik valami jó biznisznek.

A hw kapcsán két dolgot ne felejtsetek el: 1. Huawei csal a sebesség teszteken. Kirin hagyományosan gyengébb mint a snapdragon. 2. Snapire később jó eséllyel lesz LOS, Kirinre szinte biztos, hogy nem.

(#34) beyruth82 válasza dolphy17 (#33) üzenetére


beyruth82
veterán

970 óta már nem gyengébb semmiben sem.Kirin 970 a snapi 835 vetélytársa és azzal minden tekintetben egy szinten van.Az S845 ellenfele a kirin 980 lesz majd.

(#35) TaylorPro


TaylorPro
addikt

Vagány a színe!

Pixel 8 Hazel

(#36) dussy válasza st3v3np3t3r (#32) üzenetére


dussy
őstag

Nem elvárás a prémium kamera, nem rémlik, hogy ilyet írtam volna.
Jelenleg Honor 8-at használok, minden igényemet kielégíti. A kamera viszonyítási alapja ez, ehhez képest nekem gyengébbnek tűnik.

https://hardverapro.hu/apro/apple_iphone_13_spigen_tough_armor_kek_tok/friss.html

(#37) janeszgol válasza st3v3np3t3r (#32) üzenetére


janeszgol
félisten

Vegulis igazad van. Szemlelet kerdese. Annyira nem gaz egyik porcikaja sem, cserebe itt a jo SoC. Gamer telo... tekintsuk akkor annak.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#38) st3v3np3t3r válasza dolphy17 (#33) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

meg a dupla áron kb. 3-3,5szer erősebb hardvert... igen... vettem 2x annyiért:D

ne felejtsd el, hogy a huawei bevezette a GPU turbo-t, amit "csalásnak" neveznek, igen, ezt veszik csalásnak a teszteken...

én nem vagyok természetfotós... nagyított nyákokat fotózok legtöbbször,nem a falra, hanem mert hiba kereséshez kell,arra az A1 gyári minősége is elég, nekem a Gcammel sem csinált sokkal jobb képeket,csak minimális difivel...de aki profi fotókat akar csinálni,azt ne mobillal tegye...

dussy: csak abból gondoltam, hogy írtad hogy lehetett volna jobb is...ki beszélt itt arról hogy kelleni fog a LiOS a Honor Play-re? nekem a gyári emui-val sincs bajom...

TaylorPro: keress rá a Speciális Gamer Edition kinézetre

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#39) hemaka


hemaka
nagyúr

Szep festmenyeket lehet krealni a kamerajaval.

(#40) noro79 válasza Juhaszatti (#20) üzenetére


noro79
tag

Igen,de akkor miért teszik be a tesztbe? Valasszák ki a teszt telefonokat és vigyék végig azzal a néggyel!

(#41) #81733120 válasza hemaka (#39) üzenetére


#81733120
törölt tag

Vmi epito jellegu velemenyed is van? ;] :P

(#42) cuncu


cuncu
újonc

Kösz a tesztet, szerintem egyáltalán nem rossz készülék.
Én most erősen vacillálok ez meg a Poco között, utóbbitól picit tartok az elviekben jelentkező kijelzőhiba miatt valamint néhány fórumon olvastam, hogy a jack is néha rosszalkodik benne. Nem mellesleg több helyen már 100 alatt lehet hozzájutni a Honor 4/64-es változatához, kicsit barátságosabb a pénztárcát tekintve.

(#43) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

EMUI 9 Android Pie Béta Honor Play-re, írja a HuaweiBlog

Első Huawei Gaming Phone a Honor Play... HuaweiBlog

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#44) retroid


retroid
senior tag

Van valakinek ilyen telefonja?

Mi a legfrissebb frissítés jelenleg?

iPhone 13 & Apple Watch 8 45mm

(#45) Bog válasza st3v3np3t3r (#38) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

ne felejtsd el, hogy a huawei bevezette a GPU turbo-t, amit "csalásnak" neveznek, igen, ezt veszik csalásnak a teszteken...

Ez teljes tévedés.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#46) st3v3np3t3r válasza Bog (#45) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

bocs,én pár helyen ezt olvastam, de a huaweiblogon meg azt írták hogy az AI NPU okozza ezt túlzottan gyanús teljesítményeredményeket... most akkor melyik okozza? a gpu turbo vagy az npu?

ennyi erővel a custom romokhoz csinált OC kernel is csalásnak minősül... szerintem...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#47) st3v3np3t3r válasza retroid (#44) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

8.2.0.130(c432)+8.2.0.130(c432patch1)

ASPL 2018.Júli 1.

3napos a telóm,de már "4" update csomagot,ami valójában csak 2, csütörtök óta van meg nekem, aznap leszedett egy 0.9GB-os csomagot ami az aktuálison frissítésen kívül tartalmazott 2 korábbit... meg tegnap jött egy javítópatch valami wifi üzenet hibára...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#48) Bog válasza st3v3np3t3r (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

És szerinted egy "huaweiblog" nevű oldal vajon melyik márkát tartja a legjobbnak...?
Ha TÉNYLEG érdekel, hogy mi volt ez a történet, akkor ezt tanulmányozd át.

Lássuk már a különbséget egy ilyen-olyan szoftveres trükkhalmaz és egy elég evidens, feszültségemeléssel végrehajtott, ideiglenes teljesítménytöbblet között...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) st3v3np3t3r válasza Bog (#48) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem ebből sok nem jön le, ennyire nem erősségem az angol nyelv, de az tablázat, ahol szemléltetik a fogyasztás, az nekem fura... ugyebár, ha a hivatalos oldal rendes adatokat közöl, miszerint a gpu turbó a normál grafikus teljesítményhez képest +60%kal nagyobb grafikus teljesítményt ígér -30%kal kevesebb fogyasztással, amit ha jól értek akkor 160%os teljesítményen csak 130% az energiafelhasználás... a cikkben ez a differencia máshogy festi a valóságot... bár igazából ezek a tesztek sok mindenben nem megalapozott mérvadó, csak viszonyítási alapot ad(hat) a teljesítményről... a másik, ami számomra nem érthető egy kicsit, hogy ez a "gpu turbo" funkció miért nem kapcsolható ki/be szabadon,bár elvileg van rá ígéret hogy a majd megjelenő emui9 Android Pie-ben már kapcsolható lesz a "Performance mode" szabadon, de miért kellett egy ilyen "incindens" ahhoz hogy ezt meglépje...nem mint ha az alap 60-61fps nem lenne elég sok játékhoz... bár nekem ez az fps stabilitálás is homályos dolog...főleg a teszt táblázat szerint, 61 illetve 127fps érték a 2 mód között, meg hogy "fps stabilizálás" miatt kell, elég lenne a 70-80,esetleg 90fps is hozzá... meg hát felelseges a 120fps ha a kijelző max 60Hz-et kezel,tehát max 60fps-t tud lekezelni elvileg...majd ha lesz egy kis időm keresek még infókat ezügyben... bár személyes teszt már meg volt mit bír a telefon... 1,5óra PubG Mobile HDR beállításon, kimaxolt grafikus beállításokkal és kb. 75% fényerőn,ez idő alatt kb. 20-25% evett meg az akkuból a játékidő alatt és elég kellemesen volt meleg, ez majd télen lesz jó ha valakinek fázik fog a keze :DDD ... persze, mindennek ára van, jobb grafika magasabb fogyasztás... szóval nekem ez a gpu turbo-s dolog még homályos... egy kicsit

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#50) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

HWSW cikk a Huawei GPU turbójáról... link
tehát a kicsit túlzott a huawei a számokkal... a cikk szerint csak -15% az a -30%kal kevesebb fogyasztás...szép próbálkozás azért... ez még nagyon új dolog, de a cikk azt írja hogy 2 játék támogatja ezt a funkciót...de arról nem olvastam sehol,hogy a nem tamogatott játékok esetén normál üzemmódon dolgozik-e, a benchmarkos dologról annyi infóm van, hogy az AI-val párosítva szabályozza a proci használatot, ha az algoritmus nagy teljesítményigényt érzékel felkapcsolja a procit max teljesítményre,közben a cpu-z "interactive" cpu vezérlést lát... viszont a skálázásban van érdekesség, 689MHz a legkisebb freki, ám a 4 gyengébb mag még is 509MHz-n fut... ezek szerint még nagyon nem mostanában lesznek tesztek ezen funkciókról... pl. én kíváncsi lennék hogy minden full extra képesség nélkül(AI,gpu turbo nélkül) mennyi lenne az annyi...mármint a sebesség...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.