Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2351) Black_Raven válasza t1 (#2350) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ránéztem, a három közül a 8T, ha nem akarsz Huawei vonalon maradni..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2352) clon válasza scyllarus (#2349) üzenetére


clon
aktív tag

Ugyanezt csinálta a Honor 8 esetén is és kijött valamivel ami hasonlított az új verzióra, de mégsem tette mindenkinek elérhetővé (OTA-n nem jött ki).
Ott is így kezdődött, listából kimaradt majd technikai (vas) különbözőségekre utaltak majd a nemzetközi nyomás hatására "vizsgálták" és ezek után jött valami majd ezt is elkaszálták - attól, hogy kijön valami amit magára hagynak hibáival mindennel attól jobb ha ki sem jön.

Lehet reménykedni, de a Honor esetén ha nem vagy a listán és nem kerülsz fel addig amíg el nem indulnak a listások kiadásai akkor esélytelen, hogy felkerül és megkapd.

(#2353) scyllarus


scyllarus
veterán

Él még a remény: [link] .
A cikk végkicsengése: a negyedéven belüli 2 sp biztató, a 8X-nél ugyanez volt, be is került utána a bétába.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2354) Szaki2 válasza scyllarus (#2353) üzenetére


Szaki2
tag

Hátha. Jó lenne. Ha jól értettem, még lesz előtte egy EMUI 9.1.0.351. frissítés, bár a HiCare-en keresztül még nem dobja fel.

(#2355) scyllarus válasza Szaki2 (#2354) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, a 347-es volt az utolsó, a második, a verziószám eltérhet régiónként.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2356) sajtos75


sajtos75
tag

Egyébként mivel lenne jobb, ha jönne a telóra az android 10? Mennyivel lenne jobb?Vagy mi változna?

[ Szerkesztve ]

(#2357) Dhampir válasza sajtos75 (#2356) üzenetére


Dhampir
félisten

Frissebb rendszer, a támogatás fenntartása. Azt is megmutatná, hogy a gyártó foglalkozik a gyártmányai vásárlóival.

(#2358) sajtos75 válasza Dhampir (#2357) üzenetére


sajtos75
tag

Visszaolvasva akkor nem igazán foglalkozik vele. De a remény hal meg utoljára. :/

(#2359) scyllarus válasza sajtos75 (#2356) üzenetére


scyllarus
veterán

Szebb. Jobb.
Egyébként, ha nem kapjuk meg, ez volt az első és utolsó Honor telóm.
Nem azért, mert nem kapjuk meg, hanem azért, ahogy és amiért.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2360) Dhampir válasza scyllarus (#2359) üzenetére


Dhampir
félisten

Valahogy így érzem én is, pedig sajnálnám a Honor-t.

(#2361) scyllarus válasza Dhampir (#2360) üzenetére


scyllarus
veterán

Félreértés ne essék, imádom a telót, teljesen jó 9.1-gyel is. A márka is szimpatikus volt, az órám is Honor.
De ha egy gyártó a képembe hazudik, azt rosszul tűröm.
A mienkhez képest csirke vasakra is felrakják, akkor ne mondja, hogy a hardver elégtelensége miatt nem adják ki.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2362) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2361) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nagyon sok gyártó ezzel takarózik... egy felső kategóriás androidos telefont lazán lehetne 4-5 főverzióig frissíteni, de akkor ki venné meg az új szériákat. ez pusztán a marketing miatt hazudják

számomra az se világos, hogy a Play-t felsőkategóriás Kirin 920-al szerelték, a Play 3-at meg csak középkategóriás 710F-el... mi értelme volt gyengíteni a szérián? :W

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2363) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2362) üzenetére


scyllarus
veterán

Az valami másik sorozat, Play 2 nincs is tudtommal.
A miénkben Kirin 970 van.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2364) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2363) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

ja igen, elírtam, valóban

Hát ha más a szériába tartozik a Play3,akkor nagyon idiótán viszi a szériákat a Honor

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2365) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2364) üzenetére


scyllarus
veterán

Ez így van, a Play utótagot is használták már más telókhoz (pl. Honor 6 Play, Honor 8 Play). élmény volt tokot keresni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2366) Szaki2


Szaki2
tag

Hát nem tudom, ha nem kapja meg a 10-et attól még nem fogok a kardomba dőlni.
Az előző telómon android 5 futott, és rohadtul elvoltam vele. Júliustól van Playem, olyan egetrengető változást nem jelentett az android 9.

(#2367) scyllarus válasza Szaki2 (#2366) üzenetére


scyllarus
veterán

Leírtam, hogy nekem miért fájna.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2368) Szaki2 válasza scyllarus (#2367) üzenetére


Szaki2
tag

Persze, jogos. És érthetetlen lenne, ha nem kapná meg, de attól nem cserélném le. Megvárom, míg kiszolgálja az idejét.

[ Szerkesztve ]

(#2369) scyllarus válasza Szaki2 (#2368) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sem cserélném le, nem is azt írtam :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2370) Szaki2 válasza scyllarus (#2369) üzenetére


Szaki2
tag

Persze, én magamra értettem. :)

(#2371) Dhampir válasza scyllarus (#2365) üzenetére


Dhampir
félisten

A tok végül nem volt gond, gyári Huawei védőt kapott, nagyon bevált.

(#2372) scyllarus válasza Dhampir (#2371) üzenetére


scyllarus
veterán

Mi is azt vettünk először. Négyből négy tört el 3 hónap alatt.
Most ebayes kínai van mindenkinek, ezek jók.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2373) Dhampir válasza scyllarus (#2372) üzenetére


Dhampir
félisten

Az enyémmel semmi gond, pedig párszor már ki lett véve belőle a telefon.
Ezután is csak gyárit vennék.

[ Szerkesztve ]

(#2374) t1


t1
addikt

Én is búcsút mondok a Playnek a repedt kijelző miatt, megy a piacra hátha valakinek olcsón bagóért még tetszik, méltó utódja egy Redmi Note 8 Pro 6/128 verzió lett.

(#2375) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Üdv, hogy áll most a honor play a frissítések terén? szeretném frissíteni a téma összefoglalót

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2376) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2375) üzenetére


scyllarus
veterán

9.1.0.347 (C432E1R1P9) az utolsó.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2377) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2376) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2378) Dhampir válasza scyllarus (#2296) üzenetére


Dhampir
félisten

Megnéztem a Sugárban kitett ultraibolya színű példányt. Sajnos új, bontatlan példány nem volt belőle. Ennyiért nem venném meg karácsonyi ajándéknak az összenyomogatott példányt, mert ennyiért másutt vadiújat lehetett kapni pár hónappal ezelőtt.

(#2379) scyllarus válasza Dhampir (#2378) üzenetére


scyllarus
veterán

Az teljesen jogos.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2380) Dhampir válasza scyllarus (#2379) üzenetére


Dhampir
félisten

Viszont a 2 év garit megadják rá az áruházi honlap szerint. Egy használt telefonra már nem járna, ha "telótulajtól" venné az ember. :)

Most látom, hogy az előző hozzászólásomban minden mondatomban szerepel a "példány" szó. :(

(#2381) scyllarus válasza Dhampir (#2380) üzenetére


scyllarus
veterán

Úgy lett volna tökéletes, ha úgy írod, hogy "ennyiért másutt vadiúj példányt lehetett kapni pár hónappal ezelőtt." :DD

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2382) Dhampir válasza scyllarus (#2381) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze, sokféleképpen írhattam volna, csak közben telefonáltam is és így sikerült. :B
Visszaolvasván viszont... eh, már mindegy.

(#2383) Black_Raven válasza Dhampir (#2382) üzenetére


Black_Raven
veterán

Na, akkor ezért vegyél Samu karácsony 10 év Edition-t(Note10+,Watch2, és Buds=CSAK 440k.:D(100k spar))

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2384) Dhampir válasza Black_Raven (#2383) üzenetére


Dhampir
félisten

Amik jelenleg tetszenek és nem "fehér hollók" még (ámbátor talán a Nokia 9 majdnem az) de még eléggé "húzósak":

- P30 Pro
- Nokia 9 PureView

- Honor 20
- Nova 5T

Talán a Honor 20/Nova 5T-t tekinthetjük a Play utódjának?

A 10-es Galaxyk fő problémájának a viszonylag gyors merülést látom, de ez felhasználástól is függ.

[ Szerkesztve ]

(#2385) scyllarus


scyllarus
veterán

Tudjátok, mi jutott eszembe? Rendszeresen jönnek a HMS és egyéb frissítéseket, de ugye az EMUI 10-et lebegtetik. Az USA szankciók most megint komolynak látszanak. Mi van, ha ez a típus van fenntartva a Harmony OS bevezetéséhez? Ideális lenne, elég erős, de nem a fő modellek egyike.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2386) Black_Raven válasza scyllarus (#2385) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kínában úgy tudom béta tesztelők tolják a HOS-t. Az viszont elég valószinű, hogy megkapnátok, de sztem én is, mint mindenki, csak az nem biztos, hogy akarnám is.. :U amúgy néha még elgondolkodok rajta, hogy vissza rakom a Pitét HiSuittal, egyedül a Security Patch miatt nem teszem. A rendszer jó, szép, sokkal gyorsabb, de szigorúbb, nem lehet néhány dolgot használni. 1 hónap android 10 használat után, még mindig nem érzem a magaménak..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2387) scyllarus válasza Black_Raven (#2386) üzenetére


scyllarus
veterán

Én sem akarnám. Elég sok Google cuccot használok.
Csak felmerült bennem hogy ezért tologatják a 10-et, itt egy bejáratott, elég erős vas, amin lehetne élesben tesztelni.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2388) Black_Raven válasza scyllarus (#2387) üzenetére


Black_Raven
veterán

Apk.-ból fel lehet rakni a Googlet. Előző HSZ-m folytatódott, szerkesztettem, olvasd el azt is a 10-ről.:) Neked viszont biztos bejönne, mert a kötöttséghez szoktál.(IOS):D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2389) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Valamiféle "rendszerbeállítások" frissültek és emiatt újraindítást kért a telefon. Nem jöttem még rá, hogy mi lehetett ez.

(#2390) st3v3np3t3r válasza Dhampir (#2389) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

A P20 Pro is kapott ilyen frissítést 1-1,5hónapja

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2391) scyllarus válasza Dhampir (#2389) üzenetére


scyllarus
veterán

Több Huawei megkapta akkor, azóta sem jött rá senki, mi volt ez.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2392) Dhampir


Dhampir
félisten

(#2393) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Boldog Karácsonyt mindenkinek!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2394) scyllarus


scyllarus
veterán

Boldog Karácsonyt mindenkinek!
Ma láttam Playt a Mediaban, 110.000 volt...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2395) Szaki2


Szaki2
tag

Boldog karácsonyi ünnepeket!

(#2396) Dhampir válasza scyllarus (#2394) üzenetére


Dhampir
félisten

Több boltjukban is kapható (vagy kapható volt). Novemberben és decemberben is ennyiért láttam. :K

Egy tízessel drágábban, 120.000-ért már Honor 20 is kapható.

Azt már szinte meg sem merem említeni, hogy áprilisban az egyik MM-ben 60.000 Ft-ba került, egy "raklapnyi" mennyiségben kihelyezve.

[ Szerkesztve ]

(#2397) t1


t1
addikt

Sziasztok.
Szerintetek egy sérült (kijelző elrepedt de érzékel használható és nem is nagyon zavaró) Honor Playt érdemes meghírdetni eladásra? Ha igen ki mennyiért tenné fel?

(#2398) Sgr_A válasza t1 (#2397) üzenetére


Sgr_A
addikt

50k körül voltak fent garis sérülés mentesek
szvsz 20-30k között
a gyári kijelző csere kb 40k

[ Szerkesztve ]

(#2399) scyllarus


scyllarus
veterán

Továbbra is van remény: [link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2400) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2399) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Mondjuk gáz lenne ha nem kapná meg, hisz hardveresen megfelelő

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.