Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) scyllarus válasza Dhampir (#2600) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is jobban merül. Eddig nem is kapcsoltam össze, de észrevehető a frissítés óta.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2602) Dhampir válasza scyllarus (#2601) üzenetére


Dhampir
félisten

Jelenleg így néz ki:

(#2603) leslieearth válasza Dhampir (#2600) üzenetére


leslieearth
tag

hát már legalább kettőnknek igen :)

(#2604) scyllarus


scyllarus
veterán

Most megjött a 384, kíváncsi leszek, javul-e az akkuidő. Elvileg csak biztonsági frissítés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2605) Zοltta válasza scyllarus (#2604) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én visszaáltam a 328-asra , sokkal stabilabb, nem eszi úgy az akksit...

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2606) Dhampir válasza Szaki2 (#2595) üzenetére


Dhampir
félisten

Még mindig nem kaptam meg ezt a frissítést. :(

(#2607) scyllarus válasza Dhampir (#2606) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem vesztettél semmit, különben.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2608) Dhampir válasza scyllarus (#2607) üzenetére


Dhampir
félisten

Lehet, csak mindig elszomorít kicsit a "lemaradás".

(#2609) scyllarus válasza Dhampir (#2608) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is 3 nappal később kaptam meg, mint a fórumtárs. Az egyszerre, egy helyről vett 4 telóból 2 kapta csak meg eddig :F

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2610) Zοltta válasza Dhampir (#2608) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én kb mindig 1 héttel később kapok meg minden updatet :DD Amig nem jön stabilabb update addig nem vátok ( 328-ról ), pedig már kényszeriteni akarja a telo a 381-est :D

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2611) Dhampir válasza Dhampir (#2606) üzenetére


Dhampir
félisten

Végre megérkezett. :))

(#2612) cinikis


cinikis
tag

Esetleg jó árasítva láttátok valahol play-t?
Én 65 ért vettem, de az a kedvesem ez került és van némi hiányérzetem.

(#2613) scyllarus


scyllarus
veterán

Panaszkodnak a tulajok az EMUI 10/10.1-re, hogy akkuproblémákat, többek között gyors merülést okoz. Mi megkaptuk a problémáikat a felület nélkül :O
Továbbra is merül, mint a nyeletlen fejsze. A Honor 8A -m is kapott ugyanúgy frissítéseket ebben az időben, de ott továbbra is kiváló az akkuidő.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2614) Zοltta válasza scyllarus (#2613) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nekem folyton feldobja hogy váltsak 328 rol 384 re de folyton elhalasztom amig meg nem. oldják ezt 🤔🤔🤔🤔

De már látom hogy jön a 11 es de még sok telefon a 10 est se kapta meg rendesen, de már kell a 11 😂🤔

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2615) scyllarus válasza Zοltta (#2614) üzenetére


scyllarus
veterán

Az új főverziót a Google adja ki, arról nem tehet a Huawei, hogy jön. Ami eddig nem kapta meg a 10-et, valószínűleg már nem is fogja, házon belül is már a 10.1-gyel foglalkoznak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2616) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2615) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Az emui verzió nem android verzió...
Androidból nincs 10.1, csak 10...
A emui10.1 csak ráncfelvarottabb emui10... :DDD

#2613 Az akkuproblémát állítólag a facebook app okozza, ios-esek is panaszkodnak, hogy jobban merül az akku az új FB frissítés óta...

Nekem ilyen gondom nincs... Már lassan 1 éve leléptem teljesen a Facebookról... :DDD Rajtam Zuki ne keressen napi több 100$-t :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2617) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2616) üzenetére


scyllarus
veterán

Igen és nem. Nálunk egyezik a főverzió számozás, az EMUI 11 az android 11-re fog épülni, pl. a MIUI jár előrébb.
Sajnos nekem kell, pedig szívesen törölném én is. Azonnal váltanék egy akár kevesebbet is tudó, a fő funkciókat tartalmazó másik platformra, ha lenne olyan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2618) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2617) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Nem arra írtam. többször olvastam már hogy "az emui10.1 az android 10.1"... erre írtam, hogy az emui verzió nem az android verziót követi...
az hogy párbuzamosan fut az os verzióval az egy dolog

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2619) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2618) üzenetére


scyllarus
veterán

Én meg direkt főverzióról beszéltem, hogy ne legyen félreértés :)
Leszedtem a fb appot, felraktam a lite verziót, meglátom, javul-e az akkuidő.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2620) Black_Raven válasza scyllarus (#2619) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én csak annyit mondanék hozzá, hogy az android 11, nem vagy nem sokkal fog tudni több újdonságot hozni, mint az Emui 10.1. Mert eddig is, már évek óta, a gyártók által kiadott UI-k bőven előrébb jártak, mint maga az android főverzió tudása.(sztem)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2621) Black_Raven


Black_Raven
veterán

EMUI 10.1

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2622) Black_Raven válasza Black_Raven (#2621) üzenetére


Black_Raven
veterán

Vagyis ez, jobban megmutatja, mi is a 10.1[link]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2623) scyllarus válasza st3v3np3t3r (#2616) üzenetére


scyllarus
veterán

Köszi a tippet, valóban jobban bírja a fb app nélkül :R
Nekem az EMUI10 elég lenne, nem kell újabb.
Bár én a MIUI12-re gyúrok. :N

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2624) cinikis


cinikis
tag

Vettem egy (nekem új) Honor play-t, és ebben van pl. lépés számláló,viszont a ár meglévő én nincs.Illetve picit sárgásabb a kép (ez csak akkor érzékelhető ha a kettő egymás mellett van), illetve a menűben pár dolog máshol van????? :F

[ Szerkesztve ]

(#2625) scyllarus válasza cinikis (#2624) üzenetére


scyllarus
veterán

A zárképernyős lépésszámlálóra gondolsz? Az ki-bekapcsolható. Szoftververzió ugyanaz?
És COR-L29 mindkettő?

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2626) cinikis válasza scyllarus (#2625) üzenetére


cinikis
tag

Igen/igen. :K

(#2627) Dhampir


Dhampir
félisten

Off, éppen csak érdekességképpen:

Ez a mobiltelefon kőkemény 26.990 Ft-ért állítólag tudja a VoLTE és a VoWiFi kapcsolatot is.

Ámde Unisoc, akkor inkább...

[ Szerkesztve ]

(#2628) scyllarus válasza Dhampir (#2627) üzenetére


scyllarus
veterán

Unisocot soha, senkinek, semmikor.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2629) scyllarus válasza Dhampir (#2627) üzenetére


scyllarus
veterán

A Redmi 7A (33ezer) meg tudja az Android 10-et. Ma frissítettem, úgy látszik, a SD439+ 2GB ram "hardveresen megfelelő" a 10-nek, a híresen alacsony hardverigényű MIUI-val nyakon öntve... :U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2630) Dhampir válasza scyllarus (#2629) üzenetére


Dhampir
félisten

Eszerint a Xiaiomi mobiloknak jobb a támogatása?

[ Szerkesztve ]

(#2631) scyllarus válasza Dhampir (#2630) üzenetére


scyllarus
veterán

Most úgy tűnik. 7-8-asok mind megkapják, a 9-esek ugye újak, azoknál nem kérdés.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2632) Black_Raven válasza scyllarus (#2631) üzenetére


Black_Raven
veterán

A Huawei/Honornál is megkapták sokan, de van kakukktojás is, mint ahogy a Xiaominál sem mindenki kap. :K ( már én sem Huawei-t használok, mert már nagyon öreg volt.. ;] )

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2633) Dhampir válasza scyllarus (#2631) üzenetére


Dhampir
félisten

A slágerhír most ez volt az elmúlt napokban:

3 évre bővíti a főverzió frissítést a Samsung

(#2634) scyllarus


scyllarus
veterán

Mi is megkapjuk az új "Smart Apps" upgrade-t:
[link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2635) Zοltta válasza scyllarus (#2634) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ez lenne a közel 4gb-os update?

Török részen igen csak gyorsan kapnak updateket :F

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2636) scyllarus válasza Zοltta (#2635) üzenetére


scyllarus
veterán

Annak tűnik a Change Log alapján.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2637) Zοltta válasza scyllarus (#2636) üzenetére


Zοltta
senior tag

Remélem itthon is megkapjuk.
Mikor ebben a face csoportban kiírnak egy updatet kb 1-1,5 hétre rá kapom én is általában.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2638) scyllarus válasza Zοltta (#2637) üzenetére


scyllarus
veterán

Biztosan megkapjuk. Kizárt, hogy Európa nem kapja meg.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2639) leslieearth válasza Zοltta (#2635) üzenetére


leslieearth
tag

mert ez szerintem a legfrissebb teljes csomag, nem csak a frissítés. a frissítőcsomag 2-300 mb körül szokott lenni

(#2640) gabor_01


gabor_01
senior tag

Még mindig semmi?
Nálam június 1. a biztonsági csomag dátuma.

(#2641) Dhampir válasza gabor_01 (#2640) üzenetére


Dhampir
félisten

Még semmi.

(#2642) scyllarus


scyllarus
veterán

Viszont nekem most jött egy rendszerbeállítás-frissítés, az lehet az előjele.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2643) Zοltta válasza gabor_01 (#2640) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nekem is 384-es van még. És azóta két rendszer rendszerbeállítás-frissítés volt csak.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2644) scyllarus


scyllarus
veterán

A Honor 7X megkapta tegnap.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2645) gabor_01 válasza scyllarus (#2644) üzenetére


gabor_01
senior tag

:))

(#2646) scyllarus


scyllarus
veterán

Valaki nézte ezt már? [OpenKirin projekt]
AOSP Kirin 970/980-as telókra, a Play is támogatott.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2647) Dhampir válasza scyllarus (#2646) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem szoktam mókolni, de érdekel, hogy mit hoz ki ez a projekt a telefonból. Esetleg az Android 10-et is fel lehet varázsolni vele?

(#2648) scyllarus válasza Dhampir (#2647) üzenetére


scyllarus
veterán

Egyelőre marad a 9, de később nem kizárt.
Ugyanakkor tuti hogy bukjuk a GPU turbót és az AI kamerát, szóval akinek ezek fontosak, az ki se próbálja.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2649) Dhampir válasza scyllarus (#2648) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm. :R

(#2650) Szaki2 válasza scyllarus (#2646) üzenetére


Szaki2
tag

És ezzel mit lehet nyerni? Gcam miatt érdekelne esetleg, de elvileg a kirin procikra nem nagyon lehet progit írni, mert nem szabadkódú vagy mi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.