Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Szaki2 válasza scyllarus (#2399) üzenetére


Szaki2
tag

Meglátjuk, nem lenne rossz. Kolléga P20 lite-ra már megkapta, holott jóval gyengébb.

(#2402) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2401) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Ez is vicc, hogy a P20 Lite előbb megkapta mint a P20 meg a P20 Pro

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2403) Viktor0610 válasza Szaki2 (#2401) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, Android frissítésről van szó.

Az sosem a hardveren múlik, hanem a gyártó (és a szolgáltató, ha onnan lett véve) hozzáállásán.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2404) Szaki2 válasza Viktor0610 (#2403) üzenetére


Szaki2
tag

Igen. Hát igen. Lehet a play-t már nem akarják gyártani, eladni, már nem akarnak bajlódni vele. Bár nem tudom, mennyi többlet munkával jár optimalizálni Playre is az Android10-et.

(#2405) Black_Raven válasza Szaki2 (#2404) üzenetére


Black_Raven
veterán

Semeddig, kitalálták az okosok hogy vegyél újat, és ennyi. Ennek már annyi, eldöntötték hogy vége. Mindenesetre nagy bunkók, én biztos nem is veszek többet Honort, pedig már áprilisban eladtam, (szerencsére).:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2406) Dhampir válasza Black_Raven (#2405) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem akartál Honorból Honorba esni. :D

(#2407) scyllarus válasza Black_Raven (#2405) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is így vagyok ezzel. El tudom fogadni, ha egy telefon nem kap már több frissítést, de az, hogy hardveres okokra hivatkoznak, miközben koppra ugyanez a hardver más telefonokban elégséges, sőt régebbi-gyengébb telefonok is frissülnek, számomra egyértelmű hülyének nézés, arra meg csöppet allergiás vagyok.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2408) clon


clon
aktív tag

Mint már az egész elején jeleztem, ez a telefon nem fogja megkapni az új 10-es rendszert mert a cégnek nem éri meg. Ezért hivatkozik a vasra és arra, hogy ugyan nem tér el technikailag másiktól de ebben korlátozások vannak mert "olcsóbb" mint a másik. Nyugodtan el lehet könyvelni nem fog több új rendszert kapni, sőt vélelmezhetően a biztonsági frissítések is kevesebbek, elnyújtottabbak lesznek (H8 esetén is így lett).

(#2405) Black_Raven: Én H8-ról váltottam Play-re és ugyan nem bántam meg, de mivel rendszer frissítés ügyileg nagyon hasonló a helyzet (bár a H8 esetén legalább valami "nyomi" formában kisajtolták magukból nagy nehezen az új rendszert - bár abban nem volt nagy köszönet).
2-ből 2 esetben ugyanazon nevetséges hivatkozások a rendszerfrissítésről kicsit nálam is bekarcolta márka használatát. Jó vas, jó ár, sz@r központi hozzáállás...

(#2409) Black_Raven válasza clon (#2408) üzenetére


Black_Raven
veterán

Egy évvel ezelőtt azt harsogták hogy a Honor Play magasan áll az eladási lista élén, na most meg a béka segge alatt a Honor20, vagyis kockáztatnak, ha csak a Play tulajok fele váltana Honor20-ra, az nagyot lökne a Honor szekerén. Valószinüleg a Trampli úr jótékony hatása miatt, az új vásárlók megijedtek, és a régiekben bízva, már amelyik nem rágott be annyira hogy márkát váltson, akarnák kíhúzni magukat a gödörből. De ezt el lehetni rendezni másképpen is, mert ha azt mondanák, kéne a pénz, ezért nem frissitünk, de ha veszel egy Honor20-at kapsz 25% kedvezményt, akkor sokan megértenék, sztem.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2410) clon válasza Black_Raven (#2409) üzenetére


clon
aktív tag

Szerintem ennek nem sok köze van az USA feketelistához. Már a H8 esetén is pont ugyanezt játszották el és akkor még nem volt "buli" az USA-val, így ez egyszerűen csak üzletpolitika náluk ár/érték arányban kiadni valamit nagy mennyiségben majd kihúzni alóla az utolsó lehetséges rendszerfrissítést.
Beleugrottam a H8-ba nem bántam meg, de semmit nem lehetett hozzá venni pl. tok hazánkban, majd jött a Play amihez szintén semmi nincs hazákban. Az utolsó rendszer mindig "maszatolva" nem jön meg így nagyon komoly telefonnak kell lenni, hogy megvegyem :( majd a következő Honor-t

(#2411) Dhampir válasza clon (#2410) üzenetére


Dhampir
félisten

A Play-hez lehetett kapni Huawei gyári tokot.

(#2412) clon válasza Dhampir (#2411) üzenetére


clon
aktív tag

Igen van ablakos meg műanyag 4 sarokra pattintható oszt' jónapot (DE ez 5-6 hónappal a megjelenés után). Győrben sehol nem lehet kapni, alkalmanként a MM-ben előkerült 1-1db de sehol máshol. Az áráról nem is beszélve és gyáriként sajnos nem egy jó minőség.
Ehhez a telefonhoz közel sem olyan a hazai tok ellátás mint sok máshoz még akkor sem hogyha hazánkban sem keveset adtak el belőle - ettől kevesebb eladással levő telefonokra minden sarkon lehet kapni tokot erre nem (persze Bp előnyben mert ott pár üzletben volt de nem csak Bp-ből áll az ország).
Igen, lehet venni kínából, de én jobb szerettem volna 4-6 héten belül vásárolni.

[ Szerkesztve ]

(#2413) trebrona válasza clon (#2412) üzenetére


trebrona
nagyúr

[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2414) clon válasza trebrona (#2413) üzenetére


clon
aktív tag

Kösz, de 2018 szeptemberi a telefon és nem volt rá tok magyar boltból sok-sok hónapig. Nem mostani link kell mint ahogyan írtam vásárlás után hónapokig semmi nem volt sehol.

(#2415) Zοltta válasza clon (#2414) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én 2019 január végén vettem a telefont és már március első hetében volt rá tokom) csak azért ekkor mert nem találtam nekem megfelelő minőségűt) . Flip tok. oldalra nyíló

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2416) clon válasza Zοltta (#2415) üzenetére


clon
aktív tag

Erről fölösleges vitába bonyolódni, 10 webáruházból 9 ma sem árul Play tokot, Győrben végigjártam az összes tokost és nem volt a MM szokott tartani alkalmanként.

Igen 2018 októbertől lehetett rendelni Kínából. Ettől még ez a telefon ugyanannyira kevés és silány tokkínálattal rendelkezik mint a Honor 8 volt, mert előtte ez volt nekem és ahhoz sem lehetett Győrben tokot kapni sőt máshol is csak elvétve kivéve Kína 4-6 hét.
A Honor Play a mai napig hazánkban tok szempontból alacsony ellátottságú úgy, hogy ettől kevésbé eladott mobilhoz hegyekbe van a tok.

[ Szerkesztve ]

(#2417) scyllarus válasza Zοltta (#2415) üzenetére


scyllarus
veterán

Azért a tokfelhozatal tényleg szegényes a nagyokhoz (az anyamárkát is ideértve!) képest.
Mármint itthon. Persze, be lehet szerezni, de a többinél tetszőleges boltba bemész, és eléd tesznek 10 félét.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2418) cinikis


cinikis
tag

Miután több csúcs kategóriást megtörtem ultimátumot kaptam, úgyhogy ezt már fel öltöztettem. Üvegfólia, és uag utánzat ütöd/vágod tok.
Hát bejött mert vagy 10 szer odavágtam és egyben van. Ajánlom mindenkinek hogy még mielőtt kihozza a boltból csomagolja be. Tanuljatok a hibáimból, mert nagyon szomorú tud lenni mikor dobod, aztán jön az érzés hogy nem mered felvenni, de pontosan tudod mit fogsz látni.

(#2419) Viktor0610 válasza cinikis (#2418) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"Tanuljatok a hibáimból"
OK, és nem dobálom. Bár eddig sem tettem. ;]

Samsung Galaxy A54

(#2420) scyllarus válasza cinikis (#2418) üzenetére


scyllarus
veterán

Feleségem zsebéből kifordult, ahogy lehajolt. Többrétegű habosított flip tok + üvegfólia.
A sarkára esett, a kijelző szét is repedt azonnal onnan indulva.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2421) Black_Raven válasza scyllarus (#2420) üzenetére


Black_Raven
veterán

Legalább nincs vele gond, hogy kap e 10-es droidot vagy nem. ;] Vehet egy szép új modellt..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2422) gabor_01 válasza Black_Raven (#2421) üzenetére


gabor_01
senior tag

Mondjuk egy Honort :U

(#2423) Black_Raven válasza gabor_01 (#2422) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen, én is erre tippeltem.:D Én ezért nem rakom rá semmit. Jöjjön aminek jönnie kell.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2424) scyllarus válasza Black_Raven (#2421) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, megjavíttatjuk:)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2425) cinikis válasza scyllarus (#2420) üzenetére


cinikis
tag

Az nem UAG volt;)

(#2426) cinikis válasza Viktor0610 (#2419) üzenetére


cinikis
tag

Előfordulha baeset, nálam gyakrabban sajnos.

(#2427) Zοltta


Zοltta
senior tag

Hali.

Aki hazai boltból vette a Playt annak, jött már frisebb update a 347-től ? :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2428) scyllarus válasza Zοltta (#2427) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem. Én is hiányolom, úgy tudom, december eleje van frissebb (351).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2429) Dhampir válasza Zοltta (#2427) üzenetére


Dhampir
félisten

Nálam a HiCare frissült, Támogatás néven látható.

A Build szám még mindig a régi; 9.1.0.347

(#2430) Zοltta válasza Dhampir (#2429) üzenetére


Zοltta
senior tag

A Care nekem is frissült, de semmi új nem jött még a playre, bezzeg a többi országban már 360-361 nél tartanak... ukrajna, india stb.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2431) Dhampir válasza Zοltta (#2430) üzenetére


Dhampir
félisten

Régióváltással lehetne valamilyen kedvező változást elérni?

(#2432) Zοltta válasza Dhampir (#2431) üzenetére


Zοltta
senior tag

Amint lesz rá alkalmam, jobban utána olvasok, de már gondoltam én is erre :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2433) Black_Raven válasza Dhampir (#2431) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem. :D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2434) scyllarus válasza Dhampir (#2431) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha tippelnem kellene, nem. A típusszám (nálunk COR-L29) régiófüggő, ezt nem változtatja meg a beállított nyelv/régió.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2435) cinikis


cinikis
tag

Árulja már el valaki miért kell annyira várni ezeket a frissítéseket?
Akármilyen telefonom volt idáig, az adott fórumon ugyan ez a hisztéria volt a "miért nem jön a frissítés"?

(#2436) Sumptuous válasza cinikis (#2435) üzenetére


Sumptuous
senior tag

no offense, de én meg a te álláspontodad nem értem. ez egy szakmai fórum, egy ide illő kérdéssel. mivel a telefonon nem lehet romot/kernelt cserélni, ezért csak a frissítések által javulhat az akkumulátorkezelés* illetve csak az által kaphat a telefon új funkciókat. természetes, hogy az ember ha kiad valamennyi pénzt egy telefonra, akkor annak minél több és jobb funkcióit tudja kihasználni, annál boldogabb tulajdonosa lesz.
viszont én meg visszakérdeznék, ha téged nem érdekel az aktuális téma/forum, akkor miért olvasod azt? nem erőlteti rád senki..ha kérdésed van, tedd fel, válaszolnak majd. ha meg nincs, akkor egyszerűen ne olvass bele, ha nem érdekel. :R tényleg nem sértés, csak kiszaladt már belőlem..

*nincs az akkuval semmi baj, de a jó mindig lehet mégjobb..!

(#2437) Dhampir válasza cinikis (#2435) üzenetére


Dhampir
félisten

Minden jól sikerült javítás hasznos. Ezenkívül újdonságok is belekerülnek, vagy belekerülhetnek.

(#2438) Szaki2 válasza Sumptuous (#2436) üzenetére


Szaki2
tag

Amúgy én is cinkis mellett vagyok. Nagyon nem érzem a frissítésekben, hogy jobb lett volna tőlük a teló. Sőt, az akkuidő jobb volt EMUI 9 alatt sztm. Én úgy érzékeltem, lehet valaki máshogy. Sztm felét se használom ki a teló adta lehetőségeknek, de nincs is időm ilyenekkel foglalkozni. Azokat amik kellenek tudja és gyors.

(#2439) Zοltta válasza cinikis (#2435) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ez kb olyan ,hogy minek új cipő hiszen a régit is össze tartja még a varrás :C :DD

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2440) blg


blg
senior tag

ma megjött a 360-as frissítés

(#2441) Dhampir válasza blg (#2440) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem még nem adja ki. :(

(#2442) st3v3np3t3r válasza blg (#2440) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

:R majd holnap beleírom az összefoglalóba

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2443) leslieearth válasza blg (#2440) üzenetére


leslieearth
tag

nekem is most települ :)

(#2444) scyllarus válasza blg (#2440) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekünk is megjött. Ezek szerint mi rögtön ugrunk kettőt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2445) gabor_01


gabor_01
senior tag

Az egyik telefon nálam is frissült.
Viszont szemét módon újraindult a telefon, így elérhetetlen voltam egy ideig. :Y

(#2446) cinikis válasza Zοltta (#2439) üzenetére


cinikis
tag

De te a régi cipőben vagy, és azt akarod talpaltatni pedig stabil.

(#2447) cinikis válasza Sumptuous (#2436) üzenetére


cinikis
tag

Ha annyira szakmázol,tudhatnád hogy talán az elején jönnek a javítások, aztán idővel csak lassítják a cuccot hogy rákényszerítsenek az új modellre váltásra.
Azért vagyok itt mert nyilván érdekelnek a változások, tapasztalatok, de ez minden márka, minden modelljénél bekövetkezik, és a felhasználók ugyanennyire megszálottan várják a frissítéat, amivel jön a lassulás, ez boritékolható.

(#2448) Black_Raven válasza cinikis (#2447) üzenetére


Black_Raven
veterán

A helyzet az, hogy pl. a 10-zel gyorsult nem kicsit, szóval jobb lenne, ha megkapnátok. Mondjuk nekem, még egy telefon sem lassult frissitéstől, vagy pedig nem volt nálam elég ideig. :DDD

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2449) Sumptuous válasza Black_Raven (#2448) üzenetére


Sumptuous
senior tag

+1 nálam is sokkal gyorsabb/jobb lett az új szoftverekkel. Sőt androidos fronton egyszer sem tapasztaltam, hogy lassulna a rendszer a frissítéstől. Szerintem a fórumtárs keveri a dolgot az "almás" botránnyal. :R

(#2450) Szaki2 válasza Zοltta (#2439) üzenetére


Szaki2
tag

Khm. Tipikus fogyasztótársadalmi gondolkodás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.