Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2201) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#2200) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azóta sem használom, pedig mind2 kártyámon menne.:D akkor fontos ha nincs..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2202) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#2201) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

én már a telekom vowifit is használom, nem csak a volte-t :DDD

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2203) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#2202) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem meg van 100gb mobilnetem, és nem érdekel a wowifi, ami természetesen van.:D

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2204) andrás47


andrás47
senior tag

Üdv ! Kérdezném hogy az alsó navigációs sáv színét , gombok színét lehet-e változtatni a gyári beállításoknál, mert én csak a gombok sorrendjét találtam meg . Ha igen hol vagy van esetleg erre olyan app ami valakinek már bevált, és használja ? Köszönöm, ha linket is mellékeltek .

(#2205) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Habár OFF, de arra gondoltam, hogy tőletek is megkérdezem, mint "sok telefont felhasznált" szakértőktől, hogy ha két telefon közül lehetne választani, Ti melyikre voksolnátok?

Huawei Mate 20 (ez a sima Mate 20, nem a 20 Pro) és Samsung Galaxy S10e

Ami a Mate 20 esetében aggasztónak tűnik (ám lehet, hogy ez csak egyedi), hogy például ebben a videóban 1:05-től látható valamilyen anyag-elválás. Korábban írta két felhasználó is, hogy a Play-nél kikandikált a telefon sarka, ami kicsit ijesztő.

[ Szerkesztve ]

(#2206) st3v3np3t3r válasza Dhampir (#2205) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Magam ellen szólok,de én az S10e-t venném meg... újabb és erősebb hardver,időben érkező frissítések"ezt muszáj volt kiemelnem" :DDD és microsdvel bővíthető, a mate20 meg csak saját NM kártyájával,egy 128GB kártya akciósan 18ezer átlag, akció nélkül átlag 30ezer ellenben a 128GB-os microsdvel, az csak 7-9ezer

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2207) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#2206) üzenetére


Black_Raven
veterán

Bizony, és utána kapnál időben frissitést, meg xar ujjlenyomatolvasót, meg térerő nélküli hívásokat és netet, meg gyenge wifit, meg xar üzemidőt. Viszont majdnem friss hardvert.:D ja a lényeg kimaradt, gyönyörű de kicsi kijelzőt.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2208) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#2207) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

a samsungnál könnyebb ugrálni a szoftverrel mint a huaweinél... nagyob jók a huawei telefonjai,de ez a szoftverfrissítés meg a normális hálózati funkciótámogatás hiánya elszúrja az egészet... az utóbbival pont, hogy a honor play kontra telekom volte támogatásra gondoltam... amúgy poén, mert leteszteltem p20 pro-n, nem kell a telekomos szolgáltatói update a volte/vowifi támogatáshoz,meg az nélküle is, 140MB-ba csak az az 5-6db app van, nem hiszem,hogy különösebb konfiguráció csiri-biri-bá kellene hozzá

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2209) Dhampir válasza st3v3np3t3r (#2206) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm szépen! :R

Tesztvideót néztem, szebb színű felvételeket készített a S. mobil (főleg videókon látszott jobban).

(#2207) Black_Raven

Sajnos várható a gyengébb térerő, igaz, hogy talán fejre és testre is kisebb a sugárzás mértéke, talán annak köszönhető. Az üzemidő is várhatóan kevés.

A Mate 20-nál vonzónak tűnt, hogy van benne infra és FM-rádió is, cserébe másban kellene megalkudni.

Esetleg van valami "bestbuy" mobil ajánlatotok, amit ti is szívesen megvennétek? :)

(#2210) Black_Raven válasza Dhampir (#2209) üzenetére


Black_Raven
veterán

Igen. P30 és nincs megalkuvás. Ráadásul szép is..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2211) gabor_01 válasza Black_Raven (#2210) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szerinted miben jobb a P30 a Play-nél?

Ahogy így hirtelen utánanéztem:
- főkamerában nincs stabi (Playben egyáltalán nincs)
- üzemidő rosszabb
- értesítő led ha jól emlékszem nincs
- nincs micro sd támogatás

[ Szerkesztve ]

(#2212) Black_Raven válasza gabor_01 (#2211) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szerintem fuss neki mégegyszer.:D de válaszolok: MINDENBEN. És nem jobb, hanem sokkal jobb. Én sem gondoltam volna, de sajnos ez a valóság. Ha nem hiszel nekem, akkor vegyél egyet..Nem nyitok vita estet, ez az utolsó amire válaszoltam ebben a témában.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2213) scyllarus válasza gabor_01 (#2211) üzenetére


scyllarus
veterán

Azért ne csodálkozz ezen nagyon. Én imádom a Playt, de azért nem véletlenül kerül a P30 dupla annyiba (megjelenési ár) ugyanattól a gyártótól.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2214) gabor_01 válasza Black_Raven (#2212) üzenetére


gabor_01
senior tag

Nem vitázni akartam, csak kérdeztem. (még ha provokatívan).
Én csak a saját szempontjaimat írtam.
Továbbra sem tudom a választ. (de akkor nem is várom)

[ Szerkesztve ]

(#2215) Dhampir válasza Black_Raven (#2210) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm az ajánlást. :)

(#2216) Dhampir válasza Dhampir (#2194) üzenetére


Dhampir
félisten

Miután a Nokia 8810 4G 54%-ra merült pár óra alatt, használat nélkül, direkt kikapcsolt Mobiladattal stb., így vissza kellett vinnem, pedig megkedveltem a kis KaiOS-t. :(

(#2217) Black_Raven válasza gabor_01 (#2214) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mivel hangnemet váltottál, így elmondok pár dolgot, hogy miért nem szeretnék a p30-ról beszélni. Én a Playt nagyon szerettem és elégedett voltam vele, már csak ezért sem szeretnék bármi negatív dolgot mondani rá. Hogy miért adtam akkor el? Mert ilyen hülye vagyok, fél évente belém bújik a kisördög és nem bírok magammal, plusz a Honor üfsz szerencsétlenkedése a VoLTE körül, ráadásul a Samsung elég jól fényezte a cuccait. Én pedig ezek hatására vettem egy Samsung a50-et, és eladtam a Playt. Életem legrosszabb döntése volt sajnos ez, mert akkorát csalódtam benne, a lényeg hogy a Play mindenben jobb volt mint a Samsung. 4 és fél hónapig bírtam, aztán megszabadultam tőle. Mivel visszafelé nem szoktam menni így jött képbe a p30, ami óriási pozitív csalódás, de ez a technikai fejlődés miatt van, a Pro azért lett kizárva, mert túl vastag és nagy számomra, mert nem tudtam rendesen leülni ha a zsebemben lett volna, de én csakis farmerzsebben hordom. Viszont figyelmedbe ajánlom a Mobilarénás tesztet, abban mindenre fény derül a p30-ról. Nem akarom promózni mert nem itt a helye. A topiklakóknak meg, sok örömöt a Honor Playhez mert igazán jó kis mobil. Mindenkitől bocs az OFF-ért. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2218) ImVivienn


ImVivienn
tag

Én csak annyit mondanék, hogy amúgy örömmel elfogadnám Aurél P30 Pro telojat, mert sokkal jobb, mint a Play :)

(#2219) gabor_01 válasza Black_Raven (#2217) üzenetére


gabor_01
senior tag

Köszönöm.
Én nem engedem magamba a kisördögöt. Viszont keresem én is az ideális telefont. (Tudom ilyen nincs.)
Mivel alapvetően nem játékra kell, minden másra igen. Legfontosabb szempontom az üzemidő. Ez mindenek felett.
A P30 tesztjét olvastam, mint ahogy szinte az összes szóba jöhető telefonét.
Nem találtam benne semmi pozitívat, vagyis olyat, ami számítana nekem.
Nemrég hozzájutottam olcsón a Playhez. Az ára miatt vettem meg, de messze felülmúlta várakozásaimat. Ennél jobb üzemidőt csak az A70 tud, de az nem szimpatikus annyira.
Továbbra is keresek egy legalább ilyen készüléket, ami ráadásul jobb fotós képességekkel bír.

(#2220) Black_Raven válasza ImVivienn (#2218) üzenetére


Black_Raven
veterán

Reméljük minnél hamarabb elkezdi forgalmazni a Huawei Magyarországon is, a Mate 30 szériát, akkor az esélyed erre triplázódni fog. De ugyebár akkor már az lesz a "sokkal jobb", de ez az élet, illetve a technológia rendje. Mert amit az emberek "jobbnak" neveznek, valójában csak modernebb és nagyobb tudással rendelkeznek mint elődeik. Ezért nem lehet pl.összehasonlitani egy 2018-as Honor csúcsmodellt, egy 2019-es Huawei csúcsmodellel, vagyis értelmetlen, mert ha egy ligában játszanának, akkor a Huawei már csődbe ment volna. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2221) Black_Raven válasza gabor_01 (#2219) üzenetére


Black_Raven
veterán

Szóval jobb üzemidő legyen a Playnél, és ezt a (100maH-al kissebb)p30 akksijától várod? Akkor jól döntöttél mert simán jobb.:D nálam a Play 10óra SOT-ot tudott egyszer, na a p30-at ugyanúgy dual simmel+BT+mobilnettel használom, ugyan azokkal az appokkal és sztem a használati szokásom sem változott, így 9.5 óra SOT jött össze, DE, a Play akksijában úgy emlékszem 5% maradt, a p30-ban viszont 37%! Én azóta fényevőnek hívom, de itt egy frissebb adat.[kép] [kép] a lényeg, a maradékon van! Azért azt tudni kell, a kirin980 sokkal energiatakarékosabb proci, és itt jön a technológiai fejlődés, mert az miatt jobb csak. A kameráról csak annyit, ez a Leica tripla az egyik legjobb a mostani csúcsmodellek között és brutál jó, szintén nem összehasonlitható, és nem is szabad. :R

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2222) scyllarus válasza Black_Raven (#2221) üzenetére


scyllarus
veterán

Plusz az Amoled is takarékosabb.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2223) ImVivienn válasza Black_Raven (#2220) üzenetére


ImVivienn
tag

Szerintem amúgy sincsen tökéletes telefon, valamilyen szinten mindig kompromisszumot kell kötni, lehet néha csak kicsit. Én ezzel meg vagyok elégedve, kivéve a kamerával bizonyos helyzetekben.
Odáig vagyok a Samsung Galaxy Note 10 Plusert is, de toll meg nagy kijelző ide oda, számomra az sem tökéletes :))

(#2224) Black_Raven válasza ImVivienn (#2223) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én nem is várok tökéletes telefont, és a gyártók se törekednek rá. Néha úgy érzem mintha előre elosztották volna, hogy ki mit hagy ki a funkciókból. És hiába a visszajelzések, akkor sem teszik bele. Pl. Huawei: értesitési sávot bárhonnan le lehessen húzni, évek óta írom nekik, xarnak rá. Samsung: screen off widget nincs, a teló nem kapcsol be ébresztőre ha ki van kapcsolva+ kényelmetlen gesztusvezérlés stb.Sony,HTC ua. Hiába az userek jelzése nem érdekli őket. Már beleuntam a launcherek/3nd party app használatába. Egyelőre azzal vagyok el, hogy még mindig szokatlan a 6.4" kijelző után a 6.1"Vagyis tökéletes soha nem lesz, legalábbis amíg a gyártókon múlik..számomra elég egy jól használható, nekem fontos funkciókat tartalmazó, nem ronda, vékony, gyors, kb 7óra SOT-ot mindenképp kibíró, amoled vagy ips egal, dual csoda is, a többi csak ráadás.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2225) Dhampir válasza Black_Raven (#2224) üzenetére


Dhampir
félisten

Néha úgy érzem mintha előre elosztották volna, hogy ki mit hagy ki a funkciókból. És hiába a visszajelzések, akkor sem teszik bele.

Már régtől így van ez, illetve legalábbis ezt gondoljuk, tapasztaljuk. Samsungnál például az Amerikai Egyesült Államok/Kanada más verziós mobilt kap, mint a világ többi része (főleg az FM rádió miatt jegyzem meg, ami az Exynos mellett nincs meg, míg a Qualcomm Snapdragon telefonok megkapják).

[ Szerkesztve ]

(#2226) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Valóban nem kapja meg az Android 10-et a Honor Play? :F

Számos Honor felhasználó kiakadt, mert nem frissül tovább a gyártó egyik népszerű telefonja

Sajnos nemrég hivatalosan is megerősítették, hogy a tavalyi Honor Play már nem kap Android 10/EMUI 10 frissítést, annak ellenére, hogy egy egészen komoly felszereltségű telefonról van szó.

[ Szerkesztve ]

(#2227) Black_Raven válasza Dhampir (#2226) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az nagy szemétség lenne.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2228) st3v3np3t3r válasza Dhampir (#2226) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

mekkora kamu twitteres duma
Thank you for reaching out to us. We regret to inform you that EMUI 10.0 / Android Q will not be available for your device due to hardware limitations as it requires higher hardware specifications for optimal performance. We appreciate your understanding and patience
Hardveres korlátok és nagyobb hardver szükséges az Android Q-nak :DDD mekkora szar duma... szerintem a poszt írója beszívott keményen... :(((

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2229) Szaki2 válasza Dhampir (#2226) üzenetére


Szaki2
tag

Korábban azt írták, hogy megkapja, még ide is be volt linkelve vhol.
Hogy egy kicsit összezavarjalak, esetleg LG-ben nem gondolkodtál?
LG Q60? Láttam a K40 képeit, über szépek! Kenterbe veri a Playét.

Engem a Playben leginkább az össze vissza fókuszálgatás zavar videózás közben. Hogy lehet ezt megszüntetni? A frissítésekre nagyban teszek, nem vagyok olyan kiélezett felhasználó, hogy minden apró változást észrevegyek. Az Emui 9 és 9.1 között se érzek semmi különbséget. Amire én használom, ott nem jelentkezik a különbség.

(#2230) clon válasza Szaki2 (#2229) üzenetére


clon
aktív tag

Ha jól emlékszem a Play nem volt benne csak vélelmezték mert más ilyen vas megkapja.

A Honor 8 esete látszik itt is az utolsó verziót úgy kapta meg, hogy nem jött ki OTA-n (csak teszt jelleggel korlátozott letölthetőséggel dbszámmal) csak HíCare-en keresztül lehetett feltenni és nem frissült. Így aki akarta "rábarkácsolhatta".

Ezt el szokták játszani a Huawei/Honor esetén és most, hogy USA szinten vannak gondjaik kicsit érthetetlen miért teszik megint.

[ Szerkesztve ]

(#2231) scyllarus válasza clon (#2230) üzenetére


scyllarus
veterán

Hivatalosan sosem volt megerősítve, de sokkal gyengébb és/vagy régebbi vasakra is kitolják, szóval én még mindig reménykedem.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2232) Dhampir válasza Szaki2 (#2229) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm a tippet. Az LG jó mobilokat is gyárt, csak a szoftveres támogatást bírálják néha a felhasználók.

(#2233) clon válasza scyllarus (#2231) üzenetére


clon
aktív tag

Én is így voltam a Honor 8 esetén és OTA-n ott sem lett. Sajnos ez a trend a Honor esetén, hogy ami jó ár/érték arányú és ugyanazon vas drágább készülékükbe is van akkor a Honor nem kapja meg.
A Honor 8 esetén is ugyanez a hivatkozási alap volt és tőle rosszabb vas meg megkapta, de a H8 durván jól fogyott így ezzel is próbálták át terelni a tömeget "újabb" telefonra.

(#2234) Black_Raven válasza clon (#2233) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor pont ez a baj, mert azt írták a Playből adták el a legtöbbet..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2235) sajtos75


sajtos75
tag

Találtam egy ilyet...

https://www.huaweicentral.com/trending-question-will-honor-play-get-emui-10-android-q/ :F

(#2236) clon válasza sajtos75 (#2235) üzenetére


clon
aktív tag

Ez pont ugyanaz az "okfejtés" mint a Honor 8 esetén volt. Az a végén nem hivatalos de mégis hivatalos formában kapta meg az utolsó teljes rendszert úgy, hogy x db letöltéssel tesztelhető volt majd gyorsan elfogyott vagy lezárták és utána később HiCare windows alól lehetett feltenni, de talán 1-2 javítást élt meg OTA-n aztán magára hagyták. Talán még le is zárták a hozzáférést (de erre már nem emlékszem, mert vettem Play-t és ist van ennél is ugyanaz :D ).
Sajnos a Honor esetén ha van ugyanolyan vagy hasonló vas Huawei néven akkor a Honor szenvedni fog mert ez eladáskor jó ár/érték arányú és elég jól is szokott fogyni.
Én drukkolok, hogy szakítsanak a Honor Play esetén a rossz szokással és hivatalosan adják OTA-n az új rendszert (azért kicsit elkeserítő, hogy ekkora huzavona megy és maszataloás mert ennek nem szokott + végeredménye lenni és megint a vas korlátozására fogják majd).

[ Szerkesztve ]

(#2237) scyllarus


scyllarus
veterán

Az éjjel frissítette a rendszerbeállításokat, újra kellett indítani utána. A szoftververzió maradt, mi változhatott?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2238) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#2237) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

egyre több p20 pro usertől is olvasni hasonlót XDA-n.... senki nem.tud semmit, hogy ez milyen konfig lehet

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2239) Dhampir


Dhampir
félisten

Sziasztok!

Van már frissebb információ a Play frissítéséről?

[ Szerkesztve ]

(#2240) Szaki2 válasza scyllarus (#2237) üzenetére


Szaki2
tag

Nekem is megcsinálta, de fogalmam sincs mit alkotott.

(#2241) scyllarus válasza Dhampir (#2239) üzenetére


scyllarus
veterán

Szerintem idén nem lesz már, Se frissítés, se infó. A "többi készülék" kategóriába esve jövő február-márciusra tippelnék, amikor kiderül, mi is lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2242) dave_gahan válasza Black_Raven (#2224) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

"Pl. Huawei: értesitési sávot bárhonnan le lehessen húzni, évek óta írom nekik, xarnak rá."

Sztem sokkal jobb, h ehhez a funkcióhoz be lehet állítani a navigációs gombok közé egy 4. gombot, az lehúzza az értesítési panelt.
A szimplán lefelé húzásos megoldást azért nem szeretem, mert csak a főképernyőn működik, holott az esetek túlnyomó többségében épp valamilyen alkalmazásban vagyok, ahol a lefelé húzás nyilván lefelé görget, nem a redőnyt húzza le.

(#2243) Black_Raven válasza dave_gahan (#2242) üzenetére


Black_Raven
veterán

Azzal a negyedik gombbal az a gáz, hogy nincs is gomb egysem, mivel gesztusvezérlést használok jó régóta. Amúgyis utáltam az ősrégi navbart..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#2244) dave_gahan válasza Black_Raven (#2243) üzenetére


dave_gahan
aktív tag

Nyilván, a gesztusvezérléseseknek nem segít, ettől viszont még a szimplán lefelé húzásos megoldással uaz a probléma, mint fentebb írtam.

(#2245) clon


clon
aktív tag

Tudja valaki ez mi, mert wifi alatt csak besunnyogott mindenféle értesítés nélkül csak letöltötte magát (semmi változás nem volt ugyanazon kártyák vannak benne már legalább fél éve telenor+domino)

[ Szerkesztve ]

(#2246) scyllarus válasza clon (#2245) üzenetére


scyllarus
veterán

Lásd feljebb pár hozzászólással.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2247) clon válasza scyllarus (#2246) üzenetére


clon
aktív tag

Tehát azóta sem jött rá senki mi volt...

(#2248) st3v3np3t3r válasza clon (#2247) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

xda-n írtak olyat, hogy állítólag valami időzóna frissítés lehetett... de pl. a régebbi iphone-ok kaptak most frissítést a gps órák újrakalibrálása miatt

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2249) Szaki2


Szaki2
tag

Az honor playre van valami működő gcam? Eddig amit próbáltam fotózáskor kifagyott, portré, éjszakai mód nem működött.

(#2250) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2249) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

állítólag a huawei kinyírta a gcam lehetőséget,többen írták XDA-n... P20Pro-n is FC-zik minden eddig működő verzió

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.