Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) scyllarus válasza Szaki2 (#2650) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem tudom. A FB csoportban láttam, gondoltam, beírom ide, hátha valakit érdekel. (pl. már csak tartalék teló a Play és szeret kísérletezni.)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2657) scyllarus


scyllarus
veterán

Továbbra is júliusi a biztonsági csomag nálatok is?
A FB csoportban már eléggé kiakadtak az emberek.
Basszus, két éves modell, amikor kijött, ez volt az aktuális csúcsmodell, erre nincs főverzió frissítés sem, de még a biztonsági csomag is majd fél éves :o

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2658) Dhampir válasza scyllarus (#2657) üzenetére


Dhampir
félisten

Emlékezetem szerint igen.

Kiakasztó, az biztos.

(#2659) Zοltta válasza scyllarus (#2657) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én heti rendszereséggel nézem, de eddig semmi...

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2660) scyllarus válasza Zοltta (#2659) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is, ugyanaz. Ráadásul a Támogatásból is kikerült a Frissítés menüpont.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2661) Zοltta válasza scyllarus (#2660) üzenetére


Zοltta
senior tag

Elvileg szeptemberben már a 399-es is megjött ,de ide valahogy nem . Már kezdek elgondolkodni ,hogy felrakom máshonnan

[Update: August Security] Honor Play software updates (September 5, 2020)
[link]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2662) scyllarus válasza Zοltta (#2661) üzenetére


scyllarus
veterán

Tegnap bekapcsoltam a tartalékként fekvő Honor 8A-t, és megjött rá az augusztusi biztonsági frissítés. :o

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2663) scyllarus


scyllarus
veterán

A Huawei Nova 3 megkapta a nagy updatet. Ugyanez a hardver, ugyanúgy 9.1. Lassan csak megkapjuk mi is.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2664) Szaki2


Szaki2
tag

Tegnap megjött a 9.0.1.405 frissítés.

(#2665) scyllarus válasza Szaki2 (#2664) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem a 399-es jött. 3,95 GB, szóval ez a nagy, amiről feljebb beszéltünk.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2666) scyllarus válasza scyllarus (#2665) üzenetére


scyllarus
veterán

És megjött a 405 is pár perccel utána.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2667) cinikis


cinikis
tag

Nekem 384 van. Kapunk frissítést, és miben lessz akkora változás? :F

(#2668) scyllarus válasza cinikis (#2667) üzenetére


scyllarus
veterán

link ez a lényeg, meg már eljutottak augusztusig a biztonsági csomaggal...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2669) Szaki2 válasza scyllarus (#2665) üzenetére


Szaki2
tag

Igen, igen. A 399 települt fel a 405 még nem. Én is kíváncsi vagyok, h ez mit tartalmaz.

(#2670) scyllarus válasza Szaki2 (#2669) üzenetére


scyllarus
veterán

2 perc múlva nézd meg, jön a 405-ös is, két telefonon is így volt.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2671) cinikis


cinikis
tag

Nekem semmilyen frissítés nem jött.

(#2672) scyllarus válasza cinikis (#2671) üzenetére


scyllarus
veterán

Nálunk a négyből kettőre jött meg 2 napja, a másik kettőre semmi, pedig egyszerre, egy helyről vettük. Máskor is így szokott lenni. IMEI alapján tolják ki, várni kell.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2673) scyllarus


scyllarus
veterán

Frissítés: megjött, most már neked is meg kell kapnod lassan.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2674) cinikis válasza scyllarus (#2673) üzenetére


cinikis
tag

Ja, most lopakodik le valami (399).

(#2675) Dhampir válasza scyllarus (#2668) üzenetére


Dhampir
félisten

Megjött a 405 is. Jó lenne, ha valamikor a frissebb EMUI és Android is megérkezne, ámbátor ezt a kívánságot talán csak a mesebeli aranyhal teljesíthetné.

[ Szerkesztve ]

(#2676) scyllarus válasza Dhampir (#2675) üzenetére


scyllarus
veterán

Biztosan nem lesz már.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2677) Zοltta válasza scyllarus (#2666) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ugyan ezt akartam mondani én is :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2678) Dhampir válasza scyllarus (#2676) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem sem, csak óhajtásomat kürtöltem világgá. :)

(#2679) Dhampir válasza Dhampir (#2678) üzenetére


Dhampir
félisten

Persze még a VoLTE hiányát sem felejtjük el.

[ Szerkesztve ]

(#2680) Szaki2 válasza scyllarus (#2670) üzenetére


Szaki2
tag

Közben megjött a 405 is.

(#2681) Dhampir


Dhampir
félisten

Boldog Új Évet kívánok! :)

(#2682) scyllarus


scyllarus
veterán

Boldog Új Évet és szoftververziót! :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2683) Zοltta


Zοltta
senior tag

Búék. :D

Repedt kijelzőt mennyibe fájna javitattni?

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2685) gabor_01


gabor_01
senior tag

Volna egy kérdésem:
Ha fentről lefelé húzom a képernyőt, akkor a gyorsbeállítások jelenik meg.
Elvileg. De gyakorlatilag az utóbbi időben egy kereső oldal jön be, ha nem eléggé a kijelző felső szélén kezdem a húzást.
Ezt ki lehet valahogy kapcsolni?

(#2686) scyllarus


scyllarus
veterán

A csirke 8A-mra ma jött meg a 2021 januári biztonsági frissítés. Miközben a Play még mindig 2020 augusztusnál tart. Ez már erősen kib.szás szagú történet.
Biztos nem veszek több Honort ezután.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2687) Dhampir válasza scyllarus (#2686) üzenetére


Dhampir
félisten

Honor Play 8A van neked?

Ha igen, az valamivel frissebb kiadás; 2019. januári, míg a Honor Play 2018. augusztusában jelent meg, legalábbis a GsmArena alapján.

Annak idején látványos plakátok készültek a Honor Play-hez.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2688) scyllarus válasza Dhampir (#2687) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem, sima Honor 8A. Ingyen kaptam a Telekomtól, cégesnek használom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2689) Dhampir válasza scyllarus (#2688) üzenetére


Dhampir
félisten

A simát mikor adták ki?

(#2690) scyllarus válasza Dhampir (#2689) üzenetére


scyllarus
veterán

Az is 19 januári. De basszus, harmadannyiba került, harmadannyira erős, ugyanaz a cég adja ki, és hogy ennyire le van sajnálva a Play...
Amúgy Google elvárás volt a min. 2 főverzió, azt sem kapta meg, de már a biztonsági frissítésekre is tesznek. Egy életre elásta magát a márka, pedig az óráit szeretem, már a másodikat nyúzom, a családban is van 6.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2691) Dhampir válasza scyllarus (#2690) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, az óra szerintem is nagyon jó, ismerem a Honor Band 5 "okoskarkötőt".

(#2692) clon


clon
aktív tag

Play Telenoros kártyával vezetékes Telekom irányba nagyon "recseg" sokszor alig hallani. Mobil irányban nincsen ilyen gond, sőt a régi Honor 8 esetén csak nagyon halkan hallani ugyanezt ha senki nem beszél - beszéd közbe nem vehető észre.
Ez most Telenor, vezetékes Telekom vagy mobil hiba lehet?

(#2693) scyllarus válasza clon (#2692) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem nem volt gondom vezetékes Telekom irányban, vodás kártyával.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2694) clon


clon
aktív tag

Nem sok vezetékessel beszélek, de szülő esetén "szürcsög, recseg" szolgáltatók felé (víz, gáz, villany) esetén nem tapasztaltam. 1 kártya van a telefonba a másikat kivettem, de be van/volt kapcsolva a kétkártyás 4G most kikapcsoltam (hátha).
Néhány hete kezdődött, de mostanra már elviselhetetlen lett. A vezetékes szolgáltató szerint "minden rendben, hiba nincsen" :D

(#2695) Dhampir válasza clon (#2692) üzenetére


Dhampir
félisten

-

[ Szerkesztve ]

(#2696) g@bo


g@bo
nagyúr

urak

érdemes még honor play t venni? :R

(#2697) Zοltta válasza g@bo (#2696) üzenetére


Zοltta
senior tag

Már csak használtan kapsz , de én a helyedbe mást néznék mondjuk Nova 5T.
Nekem is ez van nagyon jó kis telefon, én szeretem ,gyors , sosem tudom megakasztani, csak 9.1 -es andoridon meg állt...

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2698) Dhampir válasza g@bo (#2696) üzenetére


Dhampir
félisten

Szerintem inkább abban az esetben érdemes, ha nagyon kedvező áron kapod meg.

VoLTE, VoWIFI nincsen rá mindmáig.

Gyári szoftverfrissítés sincsen rá, például már csak a Témák, az AppGallery és a Google Play Áruház alkalmazásai frissülnek, ha nem tévedek.

Ettől függetlenül szerény véleményem szerint mindmáig remekül használható mobiltelefon, ám érdemesebb frissebb, újabb telefont venni, valamilyent. :)

[ Szerkesztve ]

(#2699) g@bo válasza Dhampir (#2698) üzenetére


g@bo
nagyúr

30k lenne... szimpi, fémházas cucc, nova 5t okés, csak 90 újonnan.

(#2700) Dhampir válasza g@bo (#2699) üzenetére


Dhampir
félisten

Nyilván az anyagiak határozzák meg a vásárlást.

Igen, nekem is tetszik mindmáig, szeretem. :)

Viszont elavulóban van, jómagam egy frissebb, habár drágább mobilra szavaznék. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.