Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) Szaki2 válasza Dhampir (#2000) üzenetére


Szaki2
tag

Nagyon szépen köszi!

Máris öröm, bódottág, pedig még személyre sem szabtam teljesen.
És azt megtudhatom, hogy kell? Láma vagyok. :B

(#2002) Dhampir válasza Szaki2 (#2001) üzenetére


Dhampir
félisten

Például a Témákon belül a Testreszabás révén lehet válogatni.

Például külön háttérképeket úgy nézek, hogy hosszan nyomom a főképernyő egy üres részét, akkor alul kiadja a Háttérképeket. Alulra legörgetve Még több háttérkép és lehet válogatni.

[ Szerkesztve ]

(#2003) Dhampir válasza Dhampir (#2002) üzenetére


Dhampir
félisten

Na, javítom, egyszerűbb mindent a Témákon belül elérni. Ám több lehetőség is rendelkezésre áll, nyilván az egyszerűbb utat érdemes választani. :)

(#2004) Szaki2 válasza Dhampir (#2003) üzenetére


Szaki2
tag

Szerintem nem egyről beszélünk. Ha a beállítást nézegetem vagy névjegyzéket stb és utána a főképernyőn megnyomom a kis négyzetet, akkor látszanak az alkalmazások, amiket megnyitottam beállítások, névjegyzék stb. Ezeket hogy lehet egyenként törölni?

(#2005) scyllarus válasza Szaki2 (#1999) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is meglepődtem, milyen fürge. Sokat számít az UFS tárhely, nem reklámozzák, de baromira felgyorsítja a lemezműveleteket.
Felfelé pöccintgetve kilőheted egyesével. Képet lehet a nevekhez rendelni természetesen.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2006) Szaki2 válasza scyllarus (#2005) üzenetére


Szaki2
tag

És tényleg! Zsír! Köszi! :R
Szuper! Köszi! Érdekes, hogy nem a névjegyzékben, hanem a galériából a képet kiválasztva. Az a lényeg, hogy lehet. (ez már telóról írva) :DD

(#2007) scyllarus válasza Szaki2 (#2006) üzenetére


scyllarus
veterán

Ha sok kell, egyszerűbb a Gmail címjegyzékében megcsinálni gépen. Már ha használod.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2008) Dhampir válasza Szaki2 (#2004) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, pöccintéssel ahogyan scyllarus írta.

Bocs, hogy erre nem válaszoltam, de közben legyalogoltam majdnem hét kilométert a városban, többkilós pakkal a hátamon, miközben fotózgattam is a Play-el. :)

(#2009) Szaki2 válasza scyllarus (#2007) üzenetére


Szaki2
tag

Nem olyan sokat, vagy lehet, azért nem mert körülményes. De tanulékony vagyok, azt hogy kell?
Még a névjegyzék áthozatalával is bajlódok. Nagy láma vagyok. :B
Simre elmentettem őket, de van ami a google fiókhoz van szinkronizálva, nem értem, hogy a régi telón be volt kapcsolva a szinkronizálás, és naprakész is volt, mégis sok telefonszám elveszett. Vmit biztos nem jól csináltam. Most van egy rakat, ami a simen van, másik rakat a google fiókon. Már telóra átmásoltam őket, de persze van átfedés, de még van hijja is. :(((
Szóval még bénázok, de már nincs türelmem foglalkozni vele este.

Dhampir
Semmi baj, a lényeg, hogy megoldódott.:)

[ Szerkesztve ]

(#2010) Szaki2


Szaki2
tag

Idő közben volt alkalmam a fotózást is tesztelni vele, gyönyörű fotókat csinál.
Kis böngészéssel, játékkal 2 napot simán bír. Nagyon klassz teló. :C

(#2011) Dhampir válasza Szaki2 (#2010) üzenetére


Dhampir
félisten

:))

(#2012) Szaki2


Szaki2
tag

SMS íráskor, amikor el akarom küldeni azt írja, hogy azért hogy a szolgáltató biztosan elküldje módosít néhány karaktert. "Kizárólag egyszerű karakter" a rendszerüzenet címe. Majd ha elküldöm, az ékezetet leveszi a betűkről. Hol lehet ezt átállítani? Néztem a beállítások billentyűben swiftkey billentyűben, de nem találom.

(#2013) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2012) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

az üzenet küldő appban kell kikapcsolni

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2014) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2013) üzenetére


Szaki2
tag

Köszi!

Így már, ha nehezen is, de megtaláltam. Most már müxik. :))

(#2015) Szaki2


Szaki2
tag

Billentyűzetnél asszem qzerty van beállítva. Melyiket érdemes? Az elején lehetett választani, hogy a mérete kicsi, közepes nagy stb legyen, de most már nem. Hol lehet átállítani?

(#2016) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2015) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

gboardban:
qwertz a magyar
qwerty az angol

gboardban, beállítások-kiosztás

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2017) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2016) üzenetére


Szaki2
tag

Köszi! Ezt a gboardot hol találom?

(#2018) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2017) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

beállítások,rendszer,nyelv és bevitel elvileg

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2019) scyllarus válasza Szaki2 (#2015) üzenetére


scyllarus
veterán

Amelyik neked kényelmes. Én egyébként nagy gboard fan voltam, még Iphone-on is azt használtam, de most a gyári (Swiftkey) teljesen bevált. A felső sorban ott a fogaskerék ikon a beállításokhoz, ha megnyomod, lesz egy fogaskerék+ ikon is a további testreszabáshoz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2020) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2018) üzenetére


Szaki2
tag

Köszi!

scyllarus
Az enyém swiftkeyen van, a másik lehetőség a google hangalapú gépelés.
Elsőnél a szövegbevitelnél van a méretezés, de nincs beállítási opció, amit az elején írtam, csak magamnak tudom állítgatni csúszkákkal, de nem elég kicsire. Játéknál kitakarja az egész képernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#2021) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2020) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

tedd fel a gboardot, sokkal jobb

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2022) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2021) üzenetére


Szaki2
tag

Megpróbálom, azt a playáruházból le kell szedni?

(#2023) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2022) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

igen

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2024) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2023) üzenetére


Szaki2
tag

Köszi!

(#2025) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2023) üzenetére


Szaki2
tag

Leszedtem, tetszik. Így elsőre kényelmes, ugyanúgy tanul mint a swiftkey, és az elhelyezkedése nem zavaró, nem takarja ki a képernyőt. Kár, hogy ezzel elszúrták a swiftkeyt, amúgy azzal sem lett volna bajom.
Köszi a tanácsot mégegyszer! :R

(#2026) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Sziasztok! Szeretném frissíteni a témaösszefoglalót. Légyszi írjátok meg mi az ami 04.30.-óta változott... utolsó szotfver verzió,esetleg ha van, akkor a szoftveres hibák, de ha van ami hiányzik még az összefoglalóból, azt is megírhatjátok :) Köszi :R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2027) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2026) üzenetére


Szaki2
tag

Én mint új felhasználó egy normális használati útmutatónak venném leginkább a hasznát. Ami van az szinte semmi. Sok dolgot itt a fórumtársaktól, köztük tőled tanultam meg.
Még agyalok rajta, mi lenne jó. Köszi, hogy így lelkeden viseled a topik sorsát. :R

(#2028) Dhampir válasza st3v3np3t3r (#2026) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönjük! :R

Éjszakai fotózásnál többször lépkedtem a menüben, akkor mintha le akart volna fagyni a kamera program, újra is indítottam a telefont.

Egyébként szépen teszi a dolgát.

(#2029) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Frissítettem a témaösszefoglalót:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2030) scyllarus


scyllarus
veterán

Kínában ma kijött a hivatalos EMUI 9.1.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2031) Szaki2 válasza scyllarus (#2030) üzenetére


Szaki2
tag

Na, akkor hátha mi is megkapjuk. Lehet tudni, hogy mivel lesz több, mint a 9?

(#2032) scyllarus válasza Szaki2 (#2031) üzenetére


scyllarus
veterán

Elég komoly dolgokat hoz ahhoz képest, hogy csak alverzió ugrás. [link]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2033) Szaki2 válasza scyllarus (#2032) üzenetére


Szaki2
tag

Köszi! Tényleg sok mindennel jobb. Ráveszem az asszonyt, hogy frissítse fel a 9 lite-ját és megvizslatom. :))

(#2034) st3v3np3t3r válasza Szaki2 (#2031) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

-erofs fájlrendszer(+20%kal gyorsabb random olvasási sebesség a jelenlegi f2fs fájlrendszerhez képest)
-gpu turbo 3.0
meg hasonlók:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2035) Szaki2 válasza st3v3np3t3r (#2034) üzenetére


Szaki2
tag

Jó lesz, jó lesz. :C

(#2036) cinikis


cinikis
tag

Szép napot
Most került látoszögbe a Honor play mint ár/érték ben nyerő ajánlat (65000)
Kamerás/fényképes/lassított/makro-téren ha lenne tapasztalat azt szívesen olvasnám,és köszönöm előre is.
(s7-s8-g2-g3-g4-után tisztában vagyok pár dologgal,de erre van lehetőség és elégnek is tűnik).

(#2037) Dhampir válasza cinikis (#2036) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem fotósmobil, ha jól tudom, ugyanazt a kamerát kapta meg, mint a P20 Lite. Gyenge lámpafénynél a fotók is gyengécskék lesznek, de próbálkozni kell. Az éjszakai mód viszont egész jó eredményt ad. Jó megvilágításnál néha meglepő képek is lőhetők vele. A videós részről nem tudok nyilatkozni.

(#2038) cinikis válasza Dhampir (#2037) üzenetére


cinikis
tag

Köszönöm.
Én a p20 fotós részét olvastam de lehet tévedek.

(#2039) cinikis


cinikis
tag

Ami izgat a lassított módot mennyi fps-el tudja,illetve sima videó esetén tudja e full hd 60 fps-t.?

(#2040) Szaki2 válasza cinikis (#2039) üzenetére


Szaki2
tag

Szia! Full HD-ban már vettem fel vele, szép videókat csinál, hogy 60 hps-e azt nem tudom. Lassítani lehet a videó visszanézést, de szuperlassított felvételt hogy kell vele csinálni azt nem tudom. Még nekem is új a teló, viszont nagyon bejön. Nagyon gyors, két napot símán bír 2 órán túli képernyőidőkkel és több mint egy óra játékkal mobilneten, plusz telefonálás, plusz böngészés.

[ Szerkesztve ]

(#2041) scyllarus válasza cinikis (#2039) üzenetére


scyllarus
veterán

Tudja az FHD 60fps felvételt, de a tesztek szerint nem jó a minősége.
Itt találsz részletes leírást a kameráról, mintafelvételekkel: [link]
(4K 30,FHD 60, FHD 30)
Ez egy játékra kihelyezett telefon, a kamera nem volt prioritás.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2042) Dhampir válasza scyllarus (#2041) üzenetére


Dhampir
félisten

Na én például pont nem játékra használom, hanem csak telefonálás, fotózás, általános levelezési, üzenetküldési, netes funkciók terhelik. :D

(#2043) scyllarus válasza Dhampir (#2042) üzenetére


scyllarus
veterán

Én is így vagyok ezzel, mínusz fotózás.
Nekem csak egy jó ár-érték arányú, nagyképernyős, erős mobil kellett, nfc-vel, és normálisan nézzen ki. Így esett erre a választásom, a játékos képességei pont hidegen hagynak.
Ettől még arra szánta a Huawei :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2044) cinikis


cinikis
tag

Félreértés ne essék 65 forintért ez k.jó,erős vas.
Nem is gondolom hogy fényképezőgép,csak a tapasztalatokra vagyok kíváncsi,mire képes fotó-videó terén.
Aztán hogy amit promóciókban írnak mennyire valóság az más kérdés.
Boltban néztem a p20 lite-ot,és a mate20 lite-ot lassított felvétel tekintetében a mate-nek jobbnak kellett volna lenni,de mégis a p20 lite sokkal szebbnek mutatkozott.

(#2045) Dhampir válasza scyllarus (#2043) üzenetére


Dhampir
félisten

Bármire szánják, én mindenféle eszközt arra használok, amire éppen szükséges. Leginkább fotózok vele, a telefonáláson kívül. :)

Amellett, hogy külalakjában is már megjelenése óta tetszett, kézbesimuló alkotás. A vásárláskor sürgősen kellett ügyintézéshez egy minőségi okostelefon és akcióban akkor éppen jóval olcsóbb volt a P20 Lite-nál is.
Ugyebár ár-érték arány...

Egyébként ebben a hozzászólásban hívta fel a figyelmet az akcióra egy fórumtársunk.

[ Szerkesztve ]

(#2046) nofyka


nofyka
csendes tag

És megérkezett végre. :)

[ Szerkesztve ]

(#2047) st3v3np3t3r válasza nofyka (#2046) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

köszi az infót... holnap frissítem az összefoglalót :R

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#2048) t1 válasza nofyka (#2046) üzenetére


t1
addikt

Rakj majd pár képet milyen lett, nekem még nem jött meg de hozzászoktam hogy +1-2 hét mire megkapom az elsőkhöz viszonyítva.

(#2049) scyllarus válasza t1 (#2048) üzenetére


scyllarus
veterán

A HiCareben fusd az első kört, utána fogja felajánlani a szoftverfrissítésnél az új verziót.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2050) t1 válasza scyllarus (#2049) üzenetére


t1
addikt

Ott is próbáltam de ugyan azt írja, hogy a 9.00.00.... a legfrisebb

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.