Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) fidjevo válasza scyllarus (#1400) üzenetére


fidjevo
csendes tag

Szerintem atomstabil. mindenre rögtön reagál. Ha alkalmazásváltóbál átmegyek másik appra, rögtön onnan folytatja ahol abbamaradt. 1 tizedmásodperc töltés nincs. Jó, ha olyat nyitok meg amihez már napok óta nem nyultam, ott van talán 0.2 másodperc töltés. Ha a kamera nem érdekel, akkor ez egy rohadt jó telefon minden téren. Jó, a kamera se olyan rossz, annyi hogy nem egy p20pro, hanem egy középkategória. Ha van időd bíbelődni, éjszaka is lehet vele jó képeket csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1402) Hopkins95 válasza fidjevo (#1401) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezt teljesen én is alátámasztom a tapasztalataim alapján. :K Igaz még csak 4 hete használja a tesóm, de pl. ma is mikor nálam volt villámgyorsan reagált mindenre és a memóriában tartja a dolgokat. A kamera valóban közepes, s amit még fel tudnék róni esetleg, hogy a hangszóró az lehetne kicsit jobb és hangosabb.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1403) Black_Raven válasza Hopkins95 (#1402) üzenetére


Black_Raven
veterán

Jobb+hangosabb? na ez érdekes, mert tök jól szól és hangos is.:(

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1404) st3v3np3t3r válasza Zοltta (#1396) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

igen, inaktív, az én telómon legalábbis az, bontatlan dobozban kaptad a telefont? mert alap esetben minden hasonló telefonon a kapcsoló kikapcsolt állapotban van,nem pedig bekapcsolva

scyllarus: a téma összefoglalóban van leírás az ismert esetleges hibákról... én szeptember óta használom és egyáltalán nem érzek lassulást

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1405) Zοltta válasza Hopkins95 (#1402) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nem mindegy milyen minőségű zenét játszol le vele :) HQ minőségű zenét játssz le vele.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1406) Black_Raven válasza Zοltta (#1405) üzenetére


Black_Raven
veterán

Na, és milyen a teló? Egy szót sem írtál róla, hogy elégedett vagy e, és erre számitottál/gondoltál a kapott infók alapján?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1407) Dello79 válasza scyllarus (#1400) üzenetére


Dello79
aktív tag

Lehet, de nalunk nem épp ideális HW fut :) sok az iPhone 5S

(#1408) Zοltta válasza st3v3np3t3r (#1404) üzenetére


Zοltta
senior tag

Semmi ilyen opció nem volt bekapcsolva , mivel az alap android verzió volt fent kb 2 nap alatt felfrissült a 161-es buildre és a következőt vettem észre a következő [kép]nél látható jelenségre :). Mivel olvasgattam a frissíttet összefoglalót. ÉS nálam nem pont olyan , mivel én nem nyitogatom a bootloadert, mivel bőven jó a telefon ahhoz, hogy szekáljam e téren :) .

Kibontáskor minden kütyümet lefényképezem a későbbi, gondok elkerülése végett :) Itt látható, hogy milyen állapotban kaptam. Egy ujjlenyomat sem volt a kijelzőn, és máshol sem! Csomagolás.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1409) scyllarus


scyllarus
veterán

Köszönöm a beszámolókat! Az összefoglalót átnéztem természetesen.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1410) Zοltta válasza Black_Raven (#1406) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nagyon jó "kis" telefon :D , mostanra már szinte megszoktam, de mikor először a kezembe vettem, olyan volt mint egy fél tégla kb :D

Kamerája az eddigi telefonjaim közül ez a legjobb!

Hardverileg, : Baromi gyors, Azonnal reagál mindenre, lassulást nem vettem észre 10-12 alkalmazás megnyitása után sem.

Képernyő.: baromi szép, videókat nézve rajta szinte 180 fokban is pont olyan jó nézni , mintha szemből nézném a filmet.

Akkumulátora is nagyon jó a hozzá kapott töltővel kb 40 perc alatt 80% ra tölti. ( 20 % ról)
- 4 db 2 órás film max fényerőn 45% ra vitte csak le!

Bővíthető tárhely, jó kamera hobby fotózásra, Nfc, Hangzása is príma, eléggé hangos!, Gps, rögtön megtalál mikor bekapcsolom, szolgáltatói hálózat azonnal feláll, bekapcsolás után.

Jack része sem elhanyagolható, mivel a Sony fejhallgatómat úgy meghajtja mélyebb zenéknél ,hogy magam is csodálkozok rajta.

Telefonálás közben olyan tiszta és hangos a másik oldalról érkező ember hangja, mintha az mellettem állna!

Nagyon örülök ,hogy ezt választottam :)

Nem tudom mit írhatnék még le. Burkolata is tökéletes, semmi recsegés zsebben hordás után sem!

Csak a gyári tokot hiányolom a hazai készletekből!

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1411) Black_Raven válasza Zοltta (#1410) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mi ezt tudtuk, csak Te variáltál más tipusokkal.:D Sok örömöt hozzá. Üdv a klubban.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1412) Zοltta válasza Black_Raven (#1411) üzenetére


Zοltta
senior tag

Te sem azt veszed el elsőnek feleségül, aki rögtön lefekszik veled nem így van ? :D

Most a Flip tokokkal pöcsölök, mivel elsőre akarok venni minőségit, aminek a telefontartó része nem gagyi műanyag és elválik pár nap után a toktól...
Mivel már egyszer jártam már így... más telefonnál.

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1413) Black_Raven válasza Zοltta (#1412) üzenetére


Black_Raven
veterán

Majd jól karcolja, vagy leszedi a festéket.:( Egy ilyen neked is jó lenne. ;]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1414) ImVivienn


ImVivienn
tag

Egész jó kis tokokat lehet kapni pár dollárért :DD Bár ez nem túl férfias. :D [kép]

[ Szerkesztve ]

(#1415) st3v3np3t3r válasza Zοltta (#1408) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

oreóról pitére frissítés után csináltál gyári visszaállítást?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1416) Zοltta válasza Black_Raven (#1413) üzenetére


Zοltta
senior tag

Milyen festéket hol? Hallod, még a hátlapon lévő matricát se húztam még le :D xD

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1417) Zοltta válasza st3v3np3t3r (#1415) üzenetére


Zοltta
senior tag

Ja, hogy ezt meg kellett volna csinálnom ?o.O

ImVivienn :... Sosem tudtam ,hogy ha zsebben hordva, vagy olyan környezetben ahol tudom ,hogy karc érheti ott mi haszna az ilyen sima toknak ,ha nem védi az előlapot :)
inkább ilyet [link]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1418) Black_Raven válasza Zοltta (#1416) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az a műanyag keret, egy idő után leszedi a festéket a kereten. Egyszer használtam flipet.:) természetesen nem ezen. A sima tokhoz, üvegfóliát szoktak használni.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1419) ImVivienn válasza Zοltta (#1417) üzenetére


ImVivienn
tag

Van üvegfóliám, mivel 3 hét alatt több karc lett ezen, mint Aurél P20 proján 🤔

(#1420) Zοltta válasza ImVivienn (#1419) üzenetére


Zοltta
senior tag

Táskában hordod ? ? :D

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1421) ImVivienn válasza Zοltta (#1420) üzenetére


ImVivienn
tag

Nem :D Csak simán zsebben, abban meg telón kívül csak pár zsepi van, szóval nem tudom honnam vannak a mini karcok :( Még a huskynak sem adom oda pedig :/ :DD

[ Szerkesztve ]

(#1422) Black_Raven válasza ImVivienn (#1421) üzenetére


Black_Raven
veterán

Gondolom, van a zseb közelében gomb,csat ,diszités,patent vagy zipzár. Kivétel vagy zsebre rakáskor picit hozzáér és karcolja. Nekem is a dzseki zsebén zipzár van, és néha hallom hogy eléri a telót, de még nem karcolta meg. A trükk, hogy át kell fogni és úgy nem karcolódik. Természetesen ez női kézzel nem lehetséges.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1423) ImVivienn válasza Black_Raven (#1422) üzenetére


ImVivienn
tag

Naaaaa :((( :)
Csak a kabát zsebén van patent, azon a részen amit ráhajtok a zsebre, de figyelj, mindig óvatos vagyok hogy ne érjen hozzá :U

(#1424) Black_Raven válasza ImVivienn (#1423) üzenetére


Black_Raven
veterán

Pedig magától nem karcolódik.:D Hidd el, a legjobb megoldás az, ha egyből rakatsz rá minimum fóliát, de innentől már védve vagy. Engem is csak a szerencse választ el 1-2 komolyabb karctól, ami egyre sürgetőbbé teszi a fólia beszerzést. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1425) ImVivienn válasza Black_Raven (#1424) üzenetére


ImVivienn
tag

Amit rendeltem magamnak elég pöpec, 2 db is volt a csomagban, úgyhogy nem kell vennem mostanában :D

(#1426) Black_Raven válasza ImVivienn (#1425) üzenetére


Black_Raven
veterán

Tényleg jó az a fólia, csak ne levegősödjön fel, egy idő után. Más. VoLTE-t nem használsz?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1427) ImVivienn válasza Black_Raven (#1426) üzenetére


ImVivienn
tag

Remélem nem fog.
Nem használok :(

(#1428) Black_Raven válasza ImVivienn (#1427) üzenetére


Black_Raven
veterán

Kipróbálni sem akarod? mert a miénken nem megy sajna. Ezért kivi lennék, hogy a más régióson sem megy vajon?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1429) ImVivienn válasza Black_Raven (#1428) üzenetére


ImVivienn
tag

Az enyém smartshopos, francia régiós.
Holnap megnézem:)

(#1430) Black_Raven válasza ImVivienn (#1429) üzenetére


Black_Raven
veterán

Oh, köszi szépen! :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1431) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Fellépett egy hiba, nem tudom hogy ez nálatok is jelen van. Ha Bluetoothos fül vagy fejhallgatóról hallgattok zenét, és bejön egy értesítés aminek hangja is van, akkor a telefon hirtelen eldobja egy pillanatra a hangot, majd pár másodperc múlva totális doboz hangja lesz a annak amit éppen hallasz. A zene vagy videó ki/be kapcsolása megoldja a dolgot, de sokszor bosszantó. És ez két különböző eszköznél is jelen van, úgyhogy ez a telefon sara.

All→M8

(#1432) Black_Raven válasza callmeakos (#1431) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nálam nincs ilyen, picit hallkul a zene 1mpig de rendesen megy tovább.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1433) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Azt hiszik az XDA-n, hogy kamu amit írok,hogy inaktív a bootloader feloldás...
link - link
magyarul is és angolul is inaktív :DDD

A Honor ügyfélszolgálata nincs a helyzet magaslatán a VoLTE hibával kapcsolatban. Erőltetik, hogy adjam le szoftver frissítésre... nos, a helyzet az,hogy ha ugyan azt teszik fel ami fent van a szerveren amit mi is megkaptunk a készülékre, akkor sw reflash után ugyan úgy nem fog működni...tehát megírtam nekik, hogy spóroljunk a szervizes herce-hurcán... :DDD

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1434) callmeakos válasza Black_Raven (#1432) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Akkor ez egy egyedi hiba lesz akkor. Nem számottevő, csak idegesítő. Főleg QC35 mellett amikor a jó hangból átvált az egész ilyen dobozos csörtetésre.

All→M8

(#1435) ImVivienn válasza Black_Raven (#1430) üzenetére


ImVivienn
tag

Nálam sem működik :(

(#1436) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Akinek nem működik Telekomos vagy Telenoros havidíjas előfizetői simmel a VoLTE,az írjon nyugodt szívvel a Honor magyar támogatásnak és nyomatékosan írják le, hogy másnak sem megy,nem csak nekik...hátha így elérhető,hogy az ügyfélszolgálaton túljusson a technikai támogatáshoz...

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1437) st3v3np3t3r válasza st3v3np3t3r (#1436) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Reméljük valóban el is jut a technikus kollegáihoz...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1438) Black_Raven válasza ImVivienn (#1435) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi szépen! és kérlek írj Te is a Honornak hogy nem megy a VoLTE. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1439) ImVivienn válasza Black_Raven (#1438) üzenetére


ImVivienn
tag

Úgy lesz :)

(#1440) ImVivienn


ImVivienn
tag

Más.
A beépített email alkalmazás. Használja valaki?
És használja valaki outlook emailcímmel? Mert nekem nem jelez új email esetén, az outlook alkalmazás pedig kuka, használhatatlan.

(#1441) st3v3np3t3r válasza ImVivienn (#1439) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

én ma írtam meg, hozzáfűzve a már meglévő ügyszám alatt... mellékeltem pár hozzászólással visszább a választ... elvileg ha igaz, meg a probléma a technikusokhoz... de persze, több hibajelentés csak megerősítés:)

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1442) Zοltta válasza ImVivienn (#1440) üzenetére


Zοltta
senior tag

Én csak is Gmailt használok, és az mindig pontosan érkezik meg! belegondolva, vagy 8-10 éve o.O

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#1443) st3v3np3t3r válasza ImVivienn (#1440) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

akkumulátor optimalizálást le kell tiltani,a lekérdezést auto(push)-ra kell állítani... nekem outlookkal megy rendesen... bár inkább email fogadással van bajom,pár magyar domain címet 550-es hibakóddal visszadob...de szerencse találtam rá megoldát, a webes felületen szabályba kell foglalni a bejövő levelek email kiszolgáló domain címét és így nem dobja vissza...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1444) Black_Raven válasza ImVivienn (#1440) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ha van, Gmailed, akkor hozzá tudod adni az outlook fiókod és megkapsz minden emailt.:) Nekem a Gmail, az alapértelmezett.

Zoltta: irj Te is légyszives a Honornak, hogy nem megy a VoLTE. :R Cím a HiCare appban.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1445) st3v3np3t3r válasza Black_Raven (#1444) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

hu.support(kukac)hihonor.com
nekem ezt az email címet mutatja

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1446) Black_Raven válasza st3v3np3t3r (#1445) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az mindegy, aki rábök a levélre, a HiCareben, azonnal beirja magát (nálam) a gmailbe.:)

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1447) scyllarus válasza ImVivienn (#1440) üzenetére


scyllarus
veterán

Pedig az outlook a legjobb email alkalmazás, én még ios-en is azt használom, köröket ver bármelyik gyárira.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#1448) st3v3np3t3r válasza scyllarus (#1447) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

nekem sokszor torzítja a mellékletbe feltöltött képeket az outlook app, a gyári email kliens vagy a gmail az nem... microf#s termék,látszik, egy alapvető winf#s 10 hibát nem képesek javítani tavaj tavasz óta...ennyit róluk...A tavaj tavaszi nagy frissítés hozott magával egy bugot, egyes alaplapok integrált hangkártyáján akad és darabos a hang olykor-olykor és ez legnagyobb hatással a laptopokra van, mivel abba nem lehet csak úgy hangkártyát cserélni mint egy asztali gépben

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#1449) ImVivienn válasza scyllarus (#1447) üzenetére


ImVivienn
tag

Nálam az sem működik, akkor inkább felmászom a weboldalra ott megnézni amit akarok.

(#1450) st3v3np3t3r válasza ImVivienn (#1449) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

pedig mennie kéne... milyen hibát ír az outlook app bejelentkezéskor?

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.