Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-06-12 12:38:07

LOGOUT.hu

Honor Play(AI) COR-L29 Téma Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) scyllarus


scyllarus
veterán

Maga a telefon gyors, szuper még mindig. Csak az android 9-en túl 2020.augusztusi!!! a biztonsági csomag rajta, annyira elhanyagolják, hogy nincsenek rá szavak. A harmadennyibe kerülő, szintén Honor 8A-ra volt már januári is (mostanában nem néztem).

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2702) Szaki2 válasza g@bo (#2696) üzenetére


Szaki2
tag

Szerintem igen, főleg ennyiért. Szuper telefon, imádtam.
Pár hetem kaptam cégesnek Xiaomi Note 10 lite-ot, fényképezőn kívül minden másban rosszabb sztm. Van rajta android 11, de egy nagy kaki véleményem szerint. A play sokkal stabilabb, megbízhatóbb.
Xiaomi felfrissült azóta bebootoláskor vmi rendszerhibát ír, de szerencsére minden működik rajta. Gesztusvezérlés nincs a Xiaomin pedig nagyon megszoktam a playen. A playt a feleségemnek adtam, most ő élvezi ezt a remek kis telefont.

(#2703) g@bo válasza scyllarus (#2701) üzenetére


g@bo
nagyúr

honor 8a már nincs újonnan, egy normális 5" körüli telefont nem találni a két gyártótól (xia hua honor) ami nem full műanyag. fémkeret és gorilla 3 alap lenne. :K

(#2704) scyllarus válasza g@bo (#2703) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem alternatívaként írtam. Csak megjegyeztem, hogy ugyanaz a gyártó az olcsó vackával jobban foglalkozik, ez érthetetlen számomra.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2705) g@bo válasza scyllarus (#2704) üzenetére


g@bo
nagyúr

a samsung-ot azért adtam el (a5 2017) mert egy frissítés után elfeledte a drága koreai (droid 7 -> 8) ilyet az apple nem tesz. de vmi olcsó droidos teló meg kellene. :K

[ Szerkesztve ]

(#2706) Dhampir válasza g@bo (#2705) üzenetére


Dhampir
félisten

Ilyen szempontból pont a Play is hasonlóképpen járt.

(#2707) scyllarus válasza g@bo (#2705) üzenetére


scyllarus
veterán

Az Apple más gondokkal küzd, én iphoneról váltottam Playre 🙂

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2708) cinikis válasza g@bo (#2696) üzenetére


cinikis
tag

Szia,igen mert nekem van is egy eladó :)

(#2709) Dhampir válasza cinikis (#2708) üzenetére


Dhampir
félisten

Mindjárt tömegével zúdulnak be a hozzászólások:
- Nekem is van egy! - Nekem is ... - Nekem is. :DD

(#2710) g@bo válasza cinikis (#2708) üzenetére


g@bo
nagyúr

50e....
Barki viheti.... :DDD :DDD :DD :DDD

(#2711) scyllarus válasza Dhampir (#2709) üzenetére


scyllarus
veterán

Én nem adom el. Akkor sem majd, ha lecserélem :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2712) cinikis válasza scyllarus (#2711) üzenetére


cinikis
tag

Egyik marad is a kettőből, a másik kiváló állapotút pedig viszi akinek futja rá🤭😉😊😂

(#2713) Zοltta válasza g@bo (#2703) üzenetére


Zοltta
senior tag

Nagy elvárás fémkeret és gorilla 3 alap lenne...

Ha elég ,hogy csak a Google play és az Appgalery szokott csak frissítéseket hozni ,akkor nyugodtan vedd meg.
Én is gondolkodok a leváltásán... Nova 5T lenne a befutó , de nagyon nem akarok üveg hátlapú telefont, mert tudom ,hogy frusztrálna ,hogy betört vagy nem tört karcolódott vagy nem karcolódott...

Az én Playem már lassan 2,5 éves egyszer sem tudtam megzökkenteni.. ;] :R ...

A tesóm , akinek profi fényképező gépe van... folyton kérdezi, hogy mivel csinálok jó képeket , mondom ,hogy telefonnal, hát ő azt nem hiszi , mivel minden eddig telóval készült képre azt hitte , hogy digitális fényképezővel készült. Ezért is szeretem még mindig...

Ez csak egy példa volt.

Ha az amit kinéztél nincs leharcolva akksilag és kinézetre , vedd meg. Én is meg venném :)

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2714) Szaki2


Szaki2
tag

A play egy szürke eminenciás. Teszi a dolgát, de azt nagyon jól. Ha vált az ember akkor veszi észre, hogy milyen jó is volt.

(#2715) Zοltta válasza Szaki2 (#2714) üzenetére


Zοltta
senior tag

Milyen bölcs meglátás és igaz is!

Srácok ti mit vennétek/ vettetek Play után? Nova 5T már kifutott. ár persze 150 alatt

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2716) Dhampir válasza scyllarus (#2711) üzenetére


Dhampir
félisten

Bizony, legalább ennyire megbízható mobiltelefont talán nem is lenne könnyű találni. :)

(#2715) Zοltta

A Playben tapasztalatom szerint a hálózat megtartása is nagyszerű, fontos tulajdonság. Állítólag más gyártó drága zászlóshajói néha eldobálták a kapcsolatot olyan helyeken, ahol a Play még fenntartotta azt az adótornyokkal. Mindenképpen valami hasonlóan stabil hálózati üzemmódú mobil lenne megfelelő.

Jó lenne egy príma kis "fotós-mobil", de azok a minőségi alkatrészek miatt meglehetősen drágák, így hát legalább egy kicsit nagyobb tudású, technikailag frissebb, szolid kis szerkentyűt kellene majd keresni, ha egyszer elfárad a Play. :)

(#2717) Zοltta válasza Dhampir (#2716) üzenetére


Zοltta
senior tag

Röviden, keresem tovább :D

Bár a P30 Pro szérián gondolkodtam amúgy is.

Előbb vagy utóbb úgy is meg kell szoknom az üveghátlapos témát..

[ Szerkesztve ]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2718) scyllarus válasza Zοltta (#2715) üzenetére


scyllarus
veterán

Valamit a Xiaomi Redmi 10/11 sorozatból. Nekem a fotós képességek sokadlagosak.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2719) Dhampir válasza Zοltta (#2717) üzenetére


Dhampir
félisten

A P30 Pro nagyon jó, de a szoftvertámogatás gyaníthatóan véges már nála.

(#2720) scyllarus


scyllarus
veterán

Vajon jövőre megkapja a Harmony OS-t? A P10 megkapja, ami régebbi és gyengébb. A P20 is megkapja, aminek csontra ugyanez a hardvere, tehát portolni nem lenne nehéz.
Én addigra valószínűleg lecserélem, így kockázat nélkül feltenném, ha lenne rá mód.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2721) Dhampir válasza scyllarus (#2720) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekes lenne egy új és rendszeres frissítéseket is megkapó rendszerrel, de a Google pár felhasználónak biztosan hiányozna.

(#2722) scyllarus válasza Dhampir (#2721) üzenetére


scyllarus
veterán

Nekem is, azért írtam, hogy kipróbálnám, amikor már nem lenne elsődleges telefon.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2723) Dhampir válasza scyllarus (#2722) üzenetére


Dhampir
félisten

Értem. Az nagy élmény lenne, amikor végre újból kapna frissítéseket a mobil, szinte új életre kelne a HarmonyOS-nek köszönhetően.

(#2724) scyllarus válasza Dhampir (#2723) üzenetére


scyllarus
veterán

Elvileg a 22 első féléves roadmapben benne van. Persze ez még változhat addig, mint az EMUI10 :((

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2725) Dhampir válasza scyllarus (#2724) üzenetére


Dhampir
félisten

Akkor várjuk, hátha lesz belőle valami. :)

(#2726) scyllarus válasza Dhampir (#2725) üzenetére


scyllarus
veterán

És az persze Kínára vonatkozik.Hogy ide jön-e?

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2727) scyllarus


scyllarus
veterán

A hét elején újra beüzemeltem a Honor 8A-t cégesnek (a Samsung már az őrületbe kergetett). Bekapcsoláskor megjött rá a január-februári biztonsági csomag, ma meg az áprilisi is. Mindez a Play gyártójának az olcsóbb, gyengébb modelljére. Ezután magyarázza meg nekem valaki, hogy nem kib@szásból maradtunk 2020 augusztusi patchen ...
Erre még már nem tudok mit mondani:

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2728) Dhampir válasza scyllarus (#2727) üzenetére


Dhampir
félisten

Miért van ez így? :F

Érdemes lenne ezt megosztani a Nagy Honor topikban is, valamint a Huaweinél elektronikus levélben rákérdezni a miértjére.

(#2729) scyllarus válasza Dhampir (#2728) üzenetére


scyllarus
veterán

Abban a topicban kéthavonta egy hsz van, szerintem a kutya sem figyeli. Viszont a Honornál rákérdezek, egyúttal megemlítem, hogy köszi az impulzust a Xiaomira váltáshoz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2730) Dhampir válasza scyllarus (#2729) üzenetére


Dhampir
félisten

Mostanában a Samsung Galaxy A52 (a sima és az 5G) lett nagyon népszerű mobiltelefon.

(#2731) scyllarus válasza Dhampir (#2730) üzenetére


scyllarus
veterán

Samsungot nem, majd ha raknak a tényleg remek, de rohadt hardverigényes rendszerük alá normális vasat.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2732) Dhampir válasza scyllarus (#2729) üzenetére


Dhampir
félisten

Ritkán van hozzászólás, de minél többen írnak oda is, annál gyakrabban lesz. Ez is tanulságos lehet a fórumlátogatóknak.

(#2731) scyllarus

Tökéletes telefonnal még nem találkoztam, talán még a zászlóshajók sem azok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2733) scyllarus válasza Dhampir (#2732) üzenetére


scyllarus
veterán

Nincs, talán soha nem is lesz tökéletes telefon. De nekem nincsenek nagy igényeim, inkább legyen megbízhatóan közepes, mint hogy ingadozzon a "ez de tök jó" és a "mindjárt falhoz b@.om" között. A Redmi Note 10S NEKEM tökéletes lesz.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2734) Dhampir válasza scyllarus (#2733) üzenetére


Dhampir
félisten

Örülök, hogy sikerült megfelelő modellt találnod. :R

(#2735) gabor_01 válasza scyllarus (#2733) üzenetére


gabor_01
senior tag

A 10 pro nem sokkal drágább és lesz szolgáltatói támogatása, mert mindegyik forgalmazza.

[ Szerkesztve ]

(#2736) Dhampir válasza gabor_01 (#2735) üzenetére


Dhampir
félisten

Nekem is az tetszik. :)

(#2737) scyllarus válasza gabor_01 (#2735) üzenetére


scyllarus
veterán

A 10S is van a T-nél. A Pro túl nagy már nekem, az erejére nincs szükségem. A gyerekeknek meg a sima 10 lesz, nekik nem kell nfc, ha abban lenne, akkor magamnak is azt vennék. Mondjuk, a 6GB-os verziót inkább, de ide csak a 4-es jött :(

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2738) gabor_01 válasza Dhampir (#2736) üzenetére


gabor_01
senior tag

A tökéletestől ez is messze van :-) (Nincs értesítő LED).
Most note 9 pro van. Nekem tökéletes.
A Play már csak a feleségemnek van, de lassan átmegy tartalékba.

(#2739) Dhampir válasza gabor_01 (#2738) üzenetére


Dhampir
félisten

Másnak is Note 9 Pro-t segítettem venni, de korábban egy Honor 20-at is, ami szintén jó telefon, én is szívesen elfogadnám. :-)
A Xiaomi Note 9 Pro Infrával és FM-rádióval is megspékelt készülék, ami nem rossz.

A Xiaomi 10T Pro talán akkor volt számomra a legcsábítóbb, amikor az egyik szolgáltató elektromos rollert is adott mellé. Sajnos annak az akciónak már vége van. :-(
A 10T Pro-ban barométer is található, van infra is, ellenben az FM-rádió hiányzik.

Számomra az átlagostól jobb fotós képességek számítanának egy mobilnál, de a Play-el még így is elvagyok. :-)
A dokkolhatóság sem lenne rossz, de az a funkció a zászlóshajó Samsungoknál van elég klasszul megoldva (DeX), legalábbis úgy tűnik a visszajelzések alapján.

[ Szerkesztve ]

(#2740) Zοltta válasza scyllarus (#2737) üzenetére


Zοltta
senior tag

Xiaomi Poco F3 én ezzel szemezek

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2741) scyllarus válasza Zοltta (#2740) üzenetére


scyllarus
veterán

Az egy jó telefon, de nekem feleslegesen erős.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2742) Dhampir válasza scyllarus (#2729) üzenetére


Dhampir
félisten

Beírtam ide és ide is, a "Nagy Honor topikba" nem. :)

(#2743) scyllarus válasza Dhampir (#2742) üzenetére


scyllarus
veterán

A GMS topicot láttam :K
Igazából a 8A fiatalabb fél évvel, de ez nem igazi indok, mert a Playt már korán sorsára hagyták...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2744) Dhampir válasza scyllarus (#2743) üzenetére


Dhampir
félisten

Na, ezt nem tudtam, hogy valamivel fiatalabb.

Az biztos, hogy a Play után majd nem lesz egyszerű feladat megfelelő telefont találni. :)

(#2745) Dhampir válasza scyllarus (#2743) üzenetére


Dhampir
félisten

Írtam módosító hozzászólásokat arról, hogy valamivel fiatalabb a 8A. Máskor megpróbálok jobban odafigyelni az ilyesmire. :B

(#2746) Zοltta válasza Dhampir (#2745) üzenetére


Zοltta
senior tag

Csak az nem követ el hibát, aki nem dolgozik. :D ;]

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2747) Zοltta válasza scyllarus (#2741) üzenetére


Zοltta
senior tag

Gyengébbet nem akarok Play-nél azért néztem ki azt.

Csak egy srác vagyok a nagy világból.

(#2748) Dhampir válasza Zοltta (#2746) üzenetére


Dhampir
félisten

:R

(#2749) scyllarus


scyllarus
veterán

A Samsung A20e- re tegnap raktam fel az Android 11-et, One UI 3.1-gyel, pedig ha van telefon, amire tökéletes jellemző a "hardveres elégtelenség", akkor ez az. Még a mindennapi használathoz is gyenge.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#2750) Dhampir válasza scyllarus (#2749) üzenetére


Dhampir
félisten

Legalább azon élvezheted a frissebb rendszert. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.