Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1818) Solicidium válasza pasztoha (#1817) üzenetére


Solicidium
aktív tag

Köszönöm az eddigi válaszokat!

(#1817) pasztoha Ezt már próbáltam és nem működött, de megnézem még egyszer, hátha.

(#1816) col Többen jelezték, hogy náluk kikapcsolt GPS ellenére sem jelentkeznek újracsatlakozási problémák. Mivel amennyire tudom, a Huawei Egészség app elengedhetetlen a Honor Band telefonnal történő együttműködéséhez, ebből gondolom, hogy nem szükséges GPS a Huawei Egészség app működéséhez, legfeljebb mikor első alkalommal megtörténik a karperec telefonhoz történő párosítása.

(#1815) kmarci25 Feleslegesen fogyaszt, még ha keveset is, mivel más app nem igényli és csak emiatt nem hagynám bekapcsolva a GPS-t, ha egy mód van rá. Meg nem értem, milyen összefüggés van aközött, hogy egy BT-on kommunikáló eszköz működése miért függ ettől. Az ősrégi Mi Band 1S-em és sokan másoknál a Honor Band-ek is működnek enélkül rendesen, ezért reméltem, hogy van megoldás erre a problémára. Nyilván így is együtt tudnék élni vele, de mivel új az eszköz, így vannak lehetőségeim arra az esetre, ha kiderülne, hogy ez pl. az általam vásárolt Band hw-es problémája. De ha pl. az én telefonomat nem szeretik a Honor Band-ek általánosságban, akkor megint más a felállás, mert akkor vagy megszokom vagy megszököm, csak legalább tisztában vagyok azzal, hogy feleslegesen erőlködnöm a garanciális ügyintézéssel pl. Ezért keresem az okát és az esetleges megoldást erre a kérdésre. Ezen kívül sajnos bekapcsolt GPS-szel sem kapcsolódik mindig vissza a telefonhoz a karperec. Ez főképp olyankor jelentkezik, mikor pl. huzamosabb ideig (mondjuk több óra) nincs kommunikáció az eszközök között, mert pl. telefon repülő üzemmódban van vagy nincsenek hatótávon belül. Ilyenkor van olyan, hogy csak az app-ból indított újracsatlakozási kísérlet segít.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.