Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2101) kovjoe válasza Norby86 (#2100) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Csak vicc volt :) . [link] ilyenből rendeltem kettőt, már az egyik szépen rá is lett rakva, simán felment, itthon csináltam. Azt a minimális fekete keretet is kitakarja, ami még maradt :C. Ha tokba teszed, akkor a TG-vel pont egy síkba kerül a telefon és a tok. Szóval tökéletes.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2102) Norby86 válasza kovjoe (#2101) üzenetére


Norby86
őstag

:DD Már azt hittem komolyan mondod. :D
Kiváncsi leszek ha megjön hogy milyen. :) Ha tudom előre hogy e mellett a telefon mellett teszem le a voksom, már előre megrendeltem volna. Ilyenkor nehéz kivárni azt a 3-4 hetet mire ideér. De lekopogom az a matt gyári fólia amivel küldték annak ellenére hogy nagyon buborékos már, még mindig tart rajta. :C Egyedül a fülecskét kellett levágjam róla, mert a zsebembe bele akadt volna.

-Norbi-

(#2103) tamasw válasza lacentos (#2097) üzenetére


tamasw
csendes tag

Fekete keret az van viszont nem tudom, hogy ez mennyire számít vékonynak. Szerintem nem zavaró.

A TG-t most hagyjuk... :DD

[ Szerkesztve ]

(#2104) Thorio86


Thorio86
csendes tag

Ha már a fekete keretről meg a TG-ről témáztok, felteszem ötödször is a kérdésem, hátha valaki válaszol rá végre :D
Szerintetek mennyire lógna ki a fekete TG alól a fehér előlapú telefon?

(#2105) csaba17 válasza Thorio86 (#2104) üzenetére


csaba17
senior tag

nekem ez a full temperált üvegem van, alul kb 1,5 mm a hézag, de felül szinte semmi(így lett pontosan rárakva, hogy jó legyen a kijelző miatt, a kivágások is csak egy picit csúsztak el), oldalra meg talán 1-1mm a hézag.
nekem arany színű és most arany tg is van rajta, annyi, hogy a mobil kávája ugye full fekete az oldalakon, ez üveg meg full arany színű.
így látható egy pici fekete sáv mindkét oldalon, de egyáltalán nem zavaró.

ja kis érdekesség: a 2 üveget(arany, fekete) hungarocell téglában kaptam meg, a fekete szét volt törve elég durván, a másiknak semmi baja.
pedig a 2 üveg egymáson volt, tuti nem szállítás közben sérült meg.
írtam is az eladónak, hogy vagy vissza a fele pénz, vagy küldje újra. elvileg elküldte de júniusig tudok reklamálni ha mégsem érkezik meg :)

(#2106) Thorio86 válasza csaba17 (#2105) üzenetére


Thorio86
csendes tag

Köszi a gyors választ :) Én fekete TG-t rendeltem, de fekete telefont csak három hónapos garanciával tudok beszerezni, fehéret viszont egy évessel.

[ Szerkesztve ]

(#2107) csaba17 válasza Thorio86 (#2106) üzenetére


csaba17
senior tag

majd otthon lefotózom hogy néz ki, de bőven rendben van.
bár annyi, ami a tg hibája, hogy akárhogy törlöm nem lesz szép tiszta, nem tudom ez mitől van.
így is okés, de olyan szép nem lesz mintha a sima, fólia nélküli kijelzőt nézném, akár kikapcsolt kijelzővel.

ez nem tudom miért van.

(#2108) T 1000


T 1000
aktív tag

Sziasztok! Volna 3gy kérdésem MIUI-val kapcsolatban. Van az asszonynak egy redm 4A, eustock-tól rendeltük, nekem egy Redmi Note 3 Pro SE, szintén Eustockról rendelve. Nekem kb hetente frissül a MIUI, most 8.7.3.16 van rajta, neki meg a frissítéskor azt írja ki: Nincs elérhető frissítés, de neki még a 8.1-es MIUI van rajta. Ha mindkettőn MIUI 8 van, az ővé miért nem frissül?

(#2109) Viktor0610 válasza T 1000 (#2108) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert neked hetente frissülő developer (fejlesztői) ROM-od van, neki meg stabil, amire jópár havonta jön frissítés.

(Gondolkodom egy MIUI-topikon, szerintetek hülyeség? ;) )

Samsung Galaxy A54

(#2110) Thorio86 válasza csaba17 (#2107) üzenetére


Thorio86
csendes tag

Köszi! Épp kíváncsi vagyok hogy néz ki.
A TG-vel kapcsolatban nem tudok segíteni. Én most rendeltem meg az elsőt :D

(#2111) grafnet válasza Viktor0610 (#2109) üzenetére


grafnet
veterán

Nem hülyeség.
A HU-s fiúk, fórum nem segít(enek) csak a HU ROM kapcsán?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2112) tamasw válasza tamasw (#2095) üzenetére


tamasw
csendes tag

Most kaptam választ. Szóval.. 2 féle létezik az arany verzióból. Arany hátlap - arany előlap / arany hátlap - fehér előlap
Ha a rendelésnél nem jelzed, hogy melyiket szeretnéd, akkor random küldik. :)

Lehet valahol ott van az apróbetűs részben, de én valahogy átsiklottam fölötte.

(#2113) Kátai


Kátai
senior tag

Hát akár milyen levelező appot próbálok(gmail,outlook,miui saját)egyik alatt sem hajlandó jelezni a beérkező leveleket mobiladat kapcsolatban,csak ha kézzel frissítem.Szinkronizálás gond nem lehet?Valaki talált már erre megoldást?

(#2114) Flashy válasza tamasw (#2112) üzenetére


Flashy
veterán

nem túl fair, hogy nem írják ki rendesen. amikor a sajátomat kerestem 1 hónapja rengeteg webshopot átnéztem, de nem láttam ilyen verziót. a gold mindenhol goldnak volt írva, a sötétszürkét írták feketének is, az ezüstöt meg világos szürkének vegyesen, de egyértelmű volt hogy melyik milyen...

(#2115) trebrona válasza Viktor0610 (#2109) üzenetére


trebrona
nagyúr

MIUI :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2116) Viktor0610 válasza trebrona (#2115) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jó, mobilról voltam, nem használtam a keresőt. :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2117) Norby86 válasza Viktor0610 (#47) üzenetére


Norby86
őstag

Uhh, bocs nem néztem hogy ez egy régi hsz. :D Nem erre akartam válaszolni. Én a giztopról vettem, aztán onnan 50-ből megvolt. De gondolom végül megoldódott neked is. :)

Más: Ma ahogy fullra töltöttem a telefonom, észrevettem hogy 100-ról kb 10 perc alatt lemerült 97%-ra a töltöttség. Pedig egész éjjel rajta volt a töltőn. Hova lesz az a 3% szerintetek?
Romom: 8.2.1.0 Multi Stable.
Létezik hogy ez a rom is akku problémákkal fog küzködni mint a Global?
Most tesztelem a képernyőidőt, majd írok az hogy alakul.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#2118) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Sziasztok! A tegnapi nap folyamán megrendeltem egy Redmi 4 Pro-t. Sürgősen kell, nem tudok várni rá 3-4 hetet, így maradt a tinydeal, illetve a német raktár. Gyanítom webshopos rom lesz rajta. Xiaomi mi2s-em van/volt, csereérett lett. Ez lesz az utódja. Tinydeal romról, illetve annak a cseréjéről van valakinek tapasztalata?

(#2119) csaba17 válasza Thorio86 (#2110) üzenetére


csaba17
senior tag

[kép]
[kép]

nálam így néz ki a temperált üveg felrakva.

ja és így nézett ki amikor megjött :)

(#2120) patow


patow
senior tag

Sziasztok
az Eu Stock újbóli megkérdezésére hogy lesz e náluk 4 prime a következő volt: A készülék gyártását a gyártó leállította, a készülékhez nagy mennyiségben már nem lehet hozzáférni, sajnos nem lesz.
Xiaomi Redmi Note 4 érkezik jövő hónap elején. :D A választ nem értem hiszen a 4 prime nemrég jelent meg ,,,mi az hogy leállították a gyártást -valakinek van valami infó erről ?

(#2121) kovjoe válasza csaba17 (#2119) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Na, az a fekete TG sem a szállítás során tört össze :W . Azért örülök, hogy a feleségemnek már az újabb verziós 4 prime jött ki, mert azért itt kilóg a két szélen a képernyőt körülölelő fekete keret :C .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2122) kovjoe válasza patow (#2120) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ezt már én is olvastam a facebook oldalukon, de szerintem inkább az lehet, hogy a gyártó a nagy érdeklődés miatt már csak a belpiacot szolgálja ki, mert, ahogy látom a kínai webshopokban elég jól hozzáférhető.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2123) patow válasza kovjoe (#2121) üzenetére


patow
senior tag

Szia
Dobnál egy linket hogy az újabb verziót honnan rendelted ,előre is kösz.

(#2124) peestike válasza patow (#2120) üzenetére


peestike
senior tag

Szerintem a spemall még mindig egész jó beszerzési lehetőség akár, főleg, hogy van magyar garanciális szervizese. Bár erről még tapasztalat nem hinném, hogy lenne.

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#2125) kovjoe válasza patow (#2123) üzenetére


kovjoe
aktív tag

giztop.com-ról jött.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2126) petido


petido
csendes tag

Windows 10 MTP probléma megoldása!
Az este radugtam a telefont a szamitogepre, de ez valamiert nem akarta felismerni. Majd jo 3 ora keresgeles es probalkozas utan talaltam meg a megoldast!
Koszonom tibcsi0407!

(#2127) Norby86 válasza kovjoe (#2121) üzenetére


Norby86
őstag

Ennek én is örülök, elnézve a képet. :D Nem örültem volna ha kilóg a széleken a fekete keret. Amúgy ma megjött a fólia amit 1,5-2 hete rendeltem és fel is tettem. Nagyon klasszul néz ki, de egy valamit nem értek. Alul az érintő gomboknál másnak sincs lefestve a fólia? Annyira nem nagy gond, de elég furán néz igy ki.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#2128) Thorio86 válasza csaba17 (#2119) üzenetére


Thorio86
csendes tag

Köszi a képeket! Szerintem ez teljesen okés :)

(#2129) csaba17 válasza Thorio86 (#2128) üzenetére


csaba17
senior tag

szerintem is, az oldalt lévő 1-1 csík össz nincs 2mm sem.

más: a múltkor már kérdeztem, van arra mód, hogy 1-2 appot átrakja az sd kártyára?

(#2130) Flashy válasza csaba17 (#2129) üzenetére


Flashy
veterán

úgy tudom, nem lehet átrakni.

(#2131) nepszter1 válasza csaba17 (#2119) üzenetére


nepszter1
addikt

Ez a temperált mivel jobb mint a sima ami csak üveg ?

(#2132) csaba17 válasza nepszter1 (#2131) üzenetére


csaba17
senior tag

jobban néz ki, illetve ezen pl nem látszik, ha a széle levegős :)
amiket rendelni szoktam ismerősöknek, ott rendszerint minden második üveg széle levegős, nagyon nem fekszik fel a kijelzőre plusz elég soknál tényleg csak a kijelzőt védi, pl a gomboknál illetve fent az érzékelőknél már nem takar.

én ezeket tudnám felhozni mint plusz dolog a sima temperált ellen.

(#2133) lkksioskdl3


lkksioskdl3
aktív tag

Hali!

Tudtok estleg valami trükköt, ha elfeljetettem a képernyőzár feloldó mintát hogy tudnék belepni?

Nem tudom 20x elrontani, hogy kérje a google acc os bejelentkezést. Csak azt most pl hogy 80 Óra múlva Újra probalkozhatok.

Előre köszönöm! :R

(#2134) trebrona válasza lkksioskdl3 (#2133) üzenetére


trebrona
nagyúr

Vagy i.mi.com-on, vagy Android eszközkezelőben eszköz törlés.
Adataidtól elbúcsúzhatsz.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2135) lkksioskdl3 válasza trebrona (#2134) üzenetére


lkksioskdl3
aktív tag

Hát ez van sajnos :DDD
És ha nem volt acc kapcsolva a telohoz, akkor mi a teendő?

(#2136) Viktor0610 válasza lkksioskdl3 (#2135) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hát de nem azt mondtad, hogy Google fiók van?
Akkor az Android Eszközkezelő megoldja.

Samsung Galaxy A54

(#2137) trebrona válasza lkksioskdl3 (#2135) üzenetére


trebrona
nagyúr

Előbb írtad a google acc-ot.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2138) sanyi0627


sanyi0627
senior tag

Sziasztok
Redmi 4 prime uzemidorol kerdeznek.
Dual simmel lenne hasznalva 1 sim hivasok 2 sim folyamatos internet. Mennyi sot-ot tudna igy kb?
Volt régebben redmi note 2-m de az nagyon gyenge volt 2 1/2 ora sot ot tudott.
Koszi
Udv

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#2139) Viktor0610 válasza sanyi0627 (#2138) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nekem egy SIM-mel 8-10 óra SOT megy, kettővel sem hiszem, hogy sokkal kevesebb volna. :)

Samsung Galaxy A54

(#2140) sanyi0627 válasza Viktor0610 (#2139) üzenetére


sanyi0627
senior tag

Köszi
Wifi vagy mobilnet?

http://logout.hu/bejegyzes/sanyi0627/uzleti_szabalyzat.html

(#2141) Norby86


Norby86
őstag

Járt már ugy valaki közületek hogy ez a full üvegfólia (ami ma érkezett nekem és feltettem) középen nem tapad rendesen? Mert csak erre tudok gyanakodni, ugyanis középen ha oldalról nézem a telefont ilyen szivárvány szinű elmosódás van. Ha ujammal megnyomom elhalványul, de el nem tűnik. Már kétszer felszedtem a fóliát majd vissza raktam, de nem lett jobb, tehát nem levegő ment alá, hanem nem akar tapadni.

-Norbi-

(#2142) Viktor0610 válasza sanyi0627 (#2140) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

sanyi0627:
Vegyesen, de inkább (kb. 80-90%) mobilnet. :)

Norby86:
Én az ilyenek miatt vagyok inkább fóliapárti. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2143) Norby86 válasza Viktor0610 (#2142) üzenetére


Norby86
őstag

Ez is fólia, csak üveg. :) Vagy te a hagyományos fóliára gondolsz? Nekem volt már üvegfóliám, de ilyennel még nem találkoztam. Max picike levegő szokott alámenni, de hogy többször vissza emelve a fóliát még mindig szar legyen olyan nemvolt.
Most is próbáltam, levettem teljesen a fóliát, vissza tettem finoman még direkt kártyával is elhuztam hogy ne maradjon levegő, de nem, ottmaradt ugyanugy az a szivárvány szinű paca amit ha megnyomok elhalványul. Nem fekszik fel rendesen a fólia. :(( Azért lennék kiváncsi járt e már igy valaki,mert ha ez nem gyakori, rendelek inkább egy másikat. Ez igy nagyon zavaró használat közben.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#2144) Viktor0610 válasza Norby86 (#2143) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Sima fóliára gondolok, abból is a matt fajtára. :)

Ma volt a kezemben egy S7, ami pont ugyanígy nézett ki. Szerintem arról van szó, hogy a fólia nem teljesen sík.

Samsung Galaxy A54

(#2145) Norby86 válasza Viktor0610 (#2144) üzenetére


Norby86
őstag

Hm, ez lehetséges. Viszont a 2.5D üveg miatt a sima fólia szélei hézagosak lennének és könnyen felválna szerintem. Kérdés ha rendelek másik üvegfóliát, az jó lesz e? 500 forintomba fájt ez a fólia, szóval szerencsére nem volt nagy kiadás.

-Norbi-

(#2146) FunPro válasza Norby86 (#2141) üzenetére


FunPro
senior tag

Én is hasonló cipőben járok. Először amikor felraktam a cuccot, neoncső alatt megjelent a szivárvány. Aztán felszedtem, és visszaraktam. Azóta normál használat közben nem láttam, azonban, amikor zsebből veszem elő akkor előjön, majd egy idő után eltűnik.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#2147) #74313216 válasza DrKapocs (#2118) üzenetére


#74313216
törölt tag

Szia! Én még december végén rendeltem onnan. Global Stable volt rajta.

(#2148) Szállító76


Szállító76
tag

Srácok van rá esély, hogy lesz mostanában ez a teló?
Látom ,hogy 2017 április első fele de mégis [Xiaomi Redmi 4A Pro (EU verzió) - SZÜRKE]

Vagy esetleg máshonnan lehet rendelni?
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#2149) csaba17 válasza Norby86 (#2141) üzenetére


csaba17
senior tag

ha olyanra gondolsz, hogy egy szögből nézve mintha "olajtócsa" lenne akkor nekem is ilyen volt, de már nem :)
lehet hülyeség, de ez a full temperált üveg, ahogy néztem, a szélén ilyen ragasztós vagy milyen(párszor leszedtem, éreztem, hogy ragad picit, de csak a széle), lehet hogy beragad egy kis levegő és az miatt, de idővel kijön.

(#2150) csaba17


csaba17
senior tag

arra valaki tud megoldást, hogy miért nem csatlakozik fel automatán a saját wifimre a mobil?
talán egy két napja szórakozik, most is hazajövök, és a mobilnetet használja, kilövöm, nézem a wifit, látja a sajátomat, magától mégsem csatlakozik fel.

valami beállítás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.