Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) drag válasza ardrift (#1000) üzenetére


drag
tag

Köszi.

Most legjobb áron Eu szállítással 199$

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1002) mgy válasza drag (#1001) üzenetére


mgy
senior tag

Ezek már b20-ak? Hol van ennyiért?
Elnézést, nem követem napi szinten a topikot!

(#1003) ardrift válasza mgy (#1002) üzenetére


ardrift
csendes tag

Ugy tudom B20-at nem tud, arról hogy lesz-e B20-as verzió nem tudok... #995-ben linkeltem az oldalt ahonnan rendeltem.
Valaki el tudná mondani, hogy miért kell a B20? Előző telefonom sem tudta, ez se, de így is stabil 4G-m van, igaz a városban, városon kívül nem tudom milyen a kapcsolat... :/

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1004) trebrona válasza ardrift (#1003) üzenetére


trebrona
nagyúr

Elég sokfelé járok az országban, tudom milyen az edge. :K

Igazából ez volt a fő ok amiért cseréltem a Redmi3-at B20-as 3S-re.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1005) mgy válasza ardrift (#1003) üzenetére


mgy
senior tag

Köszi (ott már néztem)! :)
Várok akkor picit, míg előkerül.

(#1006) drag válasza trebrona (#1004) üzenetére


drag
tag

Ennyire nem jó B20 nélkül?

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1007) trebrona válasza drag (#1006) üzenetére


trebrona
nagyúr

Kis esti olvasmány :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1008) drag válasza trebrona (#1007) üzenetére


drag
tag

Köszi ezt már olvastam. Megpróbálok élni B20 nélkül...
Most megrendeltem. Majd ha megjött írok véleményt.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1009) mgy válasza drag (#1008) üzenetére


mgy
senior tag

Kíváncsi vagyok amúgy vodások tapasztalatára, a cikk szerint nem kéne gond legyen sehol.

(#1010) szobipeti199


szobipeti199
tag

Sziasztok!
Kéne egy kis SOS! Telefont újraindítottam, pin kódot elfogadja, viszont az ujjlenyomathoz szükséges 4 jegyű kódot nem. Annyiszor próbáltam beírni helyesen (háátha félrenyomtam...) hogy már lezárt fél órára. Már 1 hónapja megvan, eddig sosem csinált ilyet. SPEmallos mókolt rom van még rajta. Mi a francot csináljak?! Telefonszámok fontosak lennének, megtudom valahogy menteni (telefon memóriába mentve)?
Köszi! :R

(#1011) borsodika válasza szobipeti199 (#1010) üzenetére


borsodika
őstag

Szinkronizálás nem volt bekapcsolva? Mi account, google fiók?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1012) drag


drag
tag

Olvastam hogy volt már téma a tempered glass, de azóta lehet lettek újabb tapasztalatok, hogy melyik hogyan vált be.

pl ez.

[link]

vagy ez:

[link]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1013) junpet válasza drag (#1012) üzenetére


junpet
tag

Én ilyet vettem: http://m.ebay.com/itm/371790768657?_trkparms=ao=1&asc=20140212121249&meid=a0f47680332a4e798f9553bc216286cb&pid=100102&&_trksid=p3693.c100102.m2452&_mwBanner=1
Sajnos középen van egy folt. Feltétel után nem nyomtam meg a közepét, legközelebb jobban utánaolvasok. Egyébként tökéletesen passzol, semmi hiba.

(#1014) Viktor0610 válasza junpet (#1013) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az ilyen foltok meg a széle(ke)n felválás miatt nem szeretem az üvegfóliákat.

Samsung Galaxy A54

(#1015) powers


powers
tag

Sziasztok,spemallon a 3/32 gb-os az a prime? mert nem egyértelmű nekem,bár az adatok a prime adatai,de csak redmi 4 néven van

(#1016) junpet válasza powers (#1015) üzenetére


junpet
tag

Igen, az a prime.

(#1017) gyuri00


gyuri00
aktív tag

Az eustock-ból a mai naptól rendelhető a 4A, en gyorsan be is húztam egyet. A telefonhoz tokot fóliát honnan szoktatok rendelni?

(#1018) Atomgeszi válasza Máté94 (#994) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Imádom a fehér telefonokat, de ez a fekete káva a kijelző szélén.
Ennek valami technológiai akadálya van? Pont ezért lett Mi4C-m, fehér változatban, annak legalább a hátulja és oldala fehér, az előlapja fekete, és fel sem tűnik ez az ocsmány keret. :W
Remélem Mi5c-nél visszatérnek ehhez a formatervhez.. Ja meg ez a 2.5D meg 3D üveg. Ezt minek erőltetik? :U Miért nem lehet egy sík kijelző és kész, kit zavar?

[ Szerkesztve ]

(#1019) Norbbika1985 válasza gyuri00 (#1017) üzenetére


Norbbika1985
csendes tag

Énis berendeltem egyet, engem is érdekel a kérdésed! :)

(#1020) st6969 válasza Norbbika1985 (#1019) üzenetére


st6969
őstag

Aliról rendeltem tokot is fóliát is, kb. 1 hete. Fogalmam nincs jó-e hozzá, mivel erre a kérdésre korábban itt nem nagyon jött válasz, gondolom nem sokaknak van még Redmi 4A (az ottani hozzászólások szerint a fólia jó, a toknál nem emlékszem, mit írtak). Amúgy rendeltem én is egyet az eustocktól.

(#1021) Kátai válasza Palkó (#990) üzenetére


Kátai
senior tag

Honnan rendelted és mi a pontos verzió száma?Talán ez:MIUI 8 Global 8.1| Stable 8.1.2.0(MBEMIDI)?
Én ma rendeltem innen,előtte megkérdeztem őket és amit fentebb írtam azzal szállítják.

[ Szerkesztve ]

(#1022) Kátai


Kátai
senior tag

Pontosan ezt válaszolták:"Hello,the phone have installed MIUI 8 Global 8.1| Stable 8.1.2.0(MBEMIDI),support OTA upgrade,pre install google play store."

(#1023) ORCA58 válasza Atomgeszi (#1018) üzenetére


ORCA58
addikt

Miért? teljesen logikus. Azért, mert az a jó, az a szép, nem lehet megvédeni rendesen, hamarabb törik, így kell egy új telefon. Ez növeli az eladások számát! :(((

(#1024) zol71


zol71
tag

Sima Redmi 4-hez van már globál rom?

(#1025) jettison válasza ORCA58 (#1023) üzenetére


jettison
tag

Igen... Elég tetű munka ez a 2.5D hülyeség. Én először fóliával használtam, ami ugye nem érhet a széléig, különben oldalt eláll. Mivel nem sikerült tökéletesen középre helyezni, egyik oldalt picit el is állt, ami nem olyan nagy gond, mert leszedni pl alig bírtam. Sokkal nagyobb baj, hogy a fólia viszont karcolódik mint állat. Most akkor bámuljak egy állandóan karcos kijelzőt?? Akkor inkább leszedem.

Az üveggel szintén az a baj, hogy kisebbnek kell lennie a kijelzőnél, ezért sarkokat pl egyáltalán nem is véd, és ennek tetejébe jó csúnyán is néz ki.

Ezek után én úgy döntöttem, hogy védelem nélkül használom. Betörik, betörik... 13USD aliról egy új üveg, 33USD pedig ha a kijelzőt is cserélni kell.

Bár nem biztos h én vagyok a követendő példa, mert én tokot sem tettem rá...

(#1026) borsodika válasza zol71 (#1024) üzenetére


borsodika
őstag

Hivatalosan jelenleg csak a 4A és a 4 primehoz van global rom.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1027) zol71 válasza borsodika (#1026) üzenetére


zol71
tag

köszi

(#1028) Atomgeszi válasza ORCA58 (#1023) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Hát még, ha haszna volna ennek. De szerintem rettentő ocsmány. Annak idején ezért vetettük el az Ulefone Parist, mert ocsmány azzal a 2.5D üveggel.

(#1029) formengil válasza trebrona (#830) üzenetére


formengil
tag

Ha Updater alkalmazással szeretném feltelepíteni a Global romot gyári romra, akkor is nyitnom kell a bootloadert?
Mert nekem is azt írja, hogy "Can't verify update" és valahol azt olvastam hogy ha nem ugyanolyan romot telepítesz ami rajta van, akkor az Updater-hez is kell a BL nyitás.

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1030) wocsok


wocsok
tag

Én már tettem fel képet a full üvegről, az még nem rossz megoldás szerintem. Többet egyenlőre nem tudok felrakni, mert sajnos most küldtem el szervizbe :(

(#1031) mgy


mgy
senior tag

Olvastatok már valahol róla bármit, hogy lesz a 4-ből B20-as is?
Nem tudom nekem honnan akadt be, aztán megy a nagy várakozás a családban, mert a 3S-ről lecsúsztunk. Közben meg lehet, hogy hiába...

(#1032) csokito100


csokito100
aktív tag

Nekem ez valt be legjobban.Nem tudom hogy birja a strapat,meg nem landolt sosem pofara.Karcot nem latok rajta.Udv

(#1033) Arween válasza mgy (#1031) üzenetére


Arween
senior tag

elvileg van már itthon is megvásárolható:

Eustock

(#1034) albandy válasza Arween (#1033) üzenetére


albandy
tag

Csak a 4A - ból van b20-as

(#1035) mgy válasza Arween (#1033) üzenetére


mgy
senior tag

Igen köszönöm, ezt ismerem, de inkább a sima 4-re vagy a prime-ra vonatkozott a kérdésem.

(#1036) st6969


st6969
őstag

Elég amatőr kérdés, tudom... :B ...de az eustocknál kapható Redmi 4A-n lévő rom olyan, hogy csak kiveszem a dobozból és használom? Nem kell mókolni (egyáltalán nem értek a rom cseréhez, rendeltem egyet a feleségemnek). Ezt írja a honlapon: "Az Android 6 Marshmallow alapú MIUI8 Global verziós szoftver OTA-n kapja meg a rendszeres frissítéseket."
:R

(#1037) borsodika válasza st6969 (#1036) üzenetére


borsodika
őstag

Így van. Gyári global stabil rom van rajta, mindennapi használatra alkalmas.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1038) Viktor0610 válasza jettison (#1025) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én elvileg rendeltem egy olyan Screen Knight fóliát, amit szappanos vízzel kell feltenni, elvileg a hajlított részekre is felfekszik.

S6 Edge+-on tetszett, kíváncsi leszek, ezen hogy mutat majd. :)

Samsung Galaxy A54

(#1039) mgy válasza Viktor0610 (#1038) üzenetére


mgy
senior tag

Baromi jó cucc, évek óta ezt használom!
Mondjuk most benyaltam, hogy megvettem a 3S-re, még mielőtt a telefon meglett volna, aztán abból meg semmi se lett, szóval itt áll szegény szárazon. :D

(#1040) bb71 válasza mgy (#1039) üzenetére


bb71
őstag

Miért jobb, mint egy hagyományos fólia vagy glass? a hajlíthatóság miatt?

(#1041) jettison válasza Viktor0610 (#1038) üzenetére


jettison
tag

Hoppá! Nah ez egész ígéretes! Írd meg majd a tapasztalataidat mindenképp!:)

(#1042) mgy válasza bb71 (#1040) üzenetére


mgy
senior tag

Nekem a felrakás nagy para, szép legyen, ne menjen alá semmi. Ez meg azon kívül, hogy erős, baromi könnyen helyére megy.
Vicces volt, mert elsőre okosabb akartam lenni mint egy ötödikes, aztán felraktam szárazon, hát nem sikerült. Írtam a gyártónak, mekkora sz@r ez, mikor megmutatták a videót, nem győztem elnézést kérni. :)

(#1043) Viktor0610 válasza bb71 (#1040) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

bb71:
Pontosan.
A hajlíthatóság miatt a széleken is felfekszik, mert most a Nillkin elég gázul néz ki, főleg, hogy kicsit jobbra csúsztatva tettem fel. :( :D
És nekem az S6 Edge+-on úgy tűnt, mintha a kisebb karcokat eltüntetné. :Y

jettison:
Mindenképp'. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1044) junpet


junpet
tag

Visszakerestem, de biztos ami biztos rákérdezek: eu dev frissítése 1. Twrp-be belépek, install, kiválasztom a zipet 2. Install után wipe dalvik & cache 3. Reboot
Ez a helyes metódus?

(#1045) Osi222


Osi222
tag

Sziasztok!
Global ROM for Redmi 4A már elérhető: link

Valaki felvilágosítana, hogy egy webshopos MIUI Global stabil 8.0.3.0.0 (MCCCNDI) romnál ténylegesen ez alapján kell download módból a fastboot romot feltolni, vagy magáról a telcsiről betallózva is fel fog menni ez az új rom?

Válaszokat előre is köszönöm!

(#1046) junpet válasza Osi222 (#1045) üzenetére


junpet
tag

A leírás helyes.

(#1047) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Redmi 4 Prime CM13 [link]
Sajnos nem ír a bugokról. Lehet nem is nagyon van benne. :)

https://utdetailing.hu/

(#1048) st6969


st6969
őstag

Megjött a 4A, villámgyorsan. Elvileg 16GB tárhely kellene, hogy legyen, ehhez képest ennyit mutat. Tudom, hogy alapból nem elérhető mind (rajta van az oprendszer, meg egyéb dolgok), de ez így elég kevésnek tűnik. A honlap szerint is 12GB-nek elérhetőnek kellene lennie. Megnézné más is esetleg, akinek 4A készüléke van?

(#1049) borsodika válasza st6969 (#1048) üzenetére


borsodika
őstag

Ugyanezt írja más készüléken is, ennek ilyen a partíció kiosztása.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#1050) Osi222 válasza junpet (#1046) üzenetére


Osi222
tag

Köszi, akkor majd a leírás alapján esek neki!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.