Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) internetezoo válasza Flashy (#2386) üzenetére


internetezoo
senior tag

A hosszabbítón az egyik lyukat addig faragod amíg tökeletesen bele nem megy. Igaz belül amihez hozzáér az "o" alakú, a kínai töltő meg pont téglalap alakú. Ez a maszek megoldás.

(#2402) kovjoe válasza malystryx (#2399) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Én mortplayert használok évek óta miui alatt is, azzal úgy rendezed, ahogy szeretnéd, és beteheted alapértelmezett appnak is.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2403) kovjoe válasza internetezoo (#2401) üzenetére


kovjoe
aktív tag

[link] én ilyet rendeltem, lassan meg kell érkeznie. Ezt szertném ráragasztani, majd jelzek, hogy sikerült :K .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2404) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Én a töltő-kérdést Nillkin/Blitzwolf töltőkkel oldo(tta)m meg.
Jó minőségűek, illenek minden konnektorba, nincs átalakító. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2405) shiftac válasza Viktor0610 (#2404) üzenetére


shiftac
aktív tag

Én úgy vagyok a telefontöltővel, hogy a gyári mindig jó minőségű, ha nem muszáj, nem cserélem le. Itthonra jó az adapter is, max összecelluxozom töltővel.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2406) Viktor0610 válasza shiftac (#2405) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze, ha rendes eu-csatlakozósat küldenének, én is azt használnám, de ez az átalakító nem igazán elegáns megoldás. :DDD

Samsung Galaxy A54

(#2407) trebrona válasza shiftac (#2405) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért egy Nillkin/Blitzwolf fényévekkel jobb az átalakítós gányolásnál... :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2408) csokito100


csokito100
aktív tag

Leci belinkelne valaki,hol tudok venni ilyet: Nillkin/Blitzwolf. Koszi

(#2409) trebrona válasza csokito100 (#2408) üzenetére


trebrona
nagyúr

blitzwolf/Nillkin

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2410) csokito100 válasza trebrona (#2409) üzenetére


csokito100
aktív tag

Köszönöm

(#2411) csaba17


csaba17
senior tag

és ezek a márkás töltők töltik is ~2A-rel a telefont?

ahogy tegnap írtam, a gyári töltővel de egy 2m-es voxlink kábellel még az 1A-t sem éri el.
más kábelekkel is próbáltam, szintén.
mintha csak a gyári kábel tetszene neki vagy nemtom...

a régi cubot-om csak a gyári töltővel ill kábellel töltötte normálisan, minden más fajtával jóval lassabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#2412) internetezoo


internetezoo
senior tag

4A frissítés: 8.2.6.0

(#2413) frenk1


frenk1
aktív tag

xiaomi mi6 ról van valami infó ???

(#2414) internetezoo válasza internetezoo (#2412) üzenetére


internetezoo
senior tag

8.2.6.0: még mindig halk a hangrögzítés

(#2415) Viktor0610 válasza frenk1 (#2413) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Értem én, hogy jó itt a csapat (főleg az a Viktor0610 gyerek nagyon jó fej :K ), de NE offoljunk már kérlek MI 6-tal kapcsolatban. :P

Van neki topikja, szerintem több, amúgy sem tudunk még a készülékről semmit, majd megjelenik úgyis ezer meg kettő hír. ;)

Samsung Galaxy A54

(#2416) C0d3r válasza csaba17 (#2411) üzenetére


C0d3r
addikt

Nekem van egy ilyen Nillkin töltőm. Rövid kábellel remek a cucc, de az 1 méteres Blitzwolf-al már csak 1,4-1,5A körül megy át. Elsősorban power bank töltésre vettem, 2A-t képes beszippantani rövidebbel. Amennyire agyba-főbe dícsérték ezeket a minőségibbnek nevezett termékeket, akkora csalódás ért. Ezek alapján nálad a 2 méteren sajnos reális a kapott érték.
Most úton van egy 22 AWG-s (Blitzwolf "csak" 24-es, továbbá ajánlják még a Tronsmart termékeit is, azok még vastagabb power line-nal rendelkeznek, 20AWG) kábel, hátha azzal sikerül még egy kicsit kifacsarni belőle. Utólag olvastam ennek a lényegének utána, fene se gondolta volna hogy ilyen bajos tud lenni a kívánt eredmény elérése.
Hogy milyen alapon nyomják mégis rá agyba-főbe a 2A-eket a kábelekre, ne kérdezd.

[ Szerkesztve ]

(#2417) frenk1 válasza Viktor0610 (#2415) üzenetére


frenk1
aktív tag

mi6 kapcs-ban nem találtam topikot ezért érdeklődtem csak itt.

(#2418) internetezoo válasza C0d3r (#2416) üzenetére


internetezoo
senior tag

Nekem van Nillkinn kábel és PC-vel nehezebben megy az összeköttetés mint a gyárival.

[ Szerkesztve ]

(#2419) Viktor0610 válasza frenk1 (#2417) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

UtolsOFF válaszom ezzel a témával kapcsolatban.
Kereső, kereső, KERESŐ.

Samsung Galaxy A54

(#2420) frenk1 válasza Viktor0610 (#2419) üzenetére


frenk1
aktív tag

kösy

(#2421) shiftac


shiftac
aktív tag

Na most már a tököm tele van a Giztop-al. Múlt csütörtökön azt ígérték, hogy feladják a Redmi 4 Prime-ot, amit rendeltem tőlük. Erre ma írtak, hogy nincs készleten és vagy várok egy hetet a feketére (amit választottam) vagy megveszem fehérben/aranyban. Komolyan 6 napba telt nekik megnézni, hogy van-e raktáron? Megírtam a supportnak, hogy lemondom a rendelést és hogy adják vissza a pénzem, mert nem fogok tovább várni. Ha nem hajlandók, akkor a Paypal-hoz fordulok. Megveszem inkább hardveraprón a telefont. Ezek után már a Tinydeal német raktárából való rendelés se vonz. Giztopért kár, pedig jó árban volt a telefon, de eljátszották már rég a bizalmamat.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2422) South Velen válasza shiftac (#2421) üzenetére


South Velen
addikt

Szerintem felment az ára mióta rendelted és arra játszanak, hogy mondd le, vagy vedd meg az olcsóbb színben azonos áron. Szerintem simán van készleten csak hazudnak. Kínai mentalitás.

(#2423) shiftac válasza South Velen (#2422) üzenetére


shiftac
aktív tag

Van benne valami, amit mondasz, főleg a második felében. Mindenesetre én a lemondás mellett döntöttem, mert nem fogok tovább várni.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2424) csaba17 válasza C0d3r (#2416) üzenetére


csaba17
senior tag

köszi az infót, pedig itt még valami tesztelős blogban is olvastam, hogy a voxlink az okés, akkor mégsem, legalábbis ekkora hosszra...

ha nálad beválik a ugreen akkor azt majd írd már meg, bár nekem másfél méteres kellene, lehet az sem tudja amit kell...

(#2425) C0d3r válasza csaba17 (#2424) üzenetére


C0d3r
addikt

Értékelések között találtam egy ürgét aki a 2 méteres kábelt lemérte, 1,63A átmegy. Persze ezekután ahány eszköz és töltő, annyi lehetőség van úgy gondolom.

(#2426) csaba17 válasza C0d3r (#2425) üzenetére


csaba17
senior tag

megvárom a te véleményed, te is 2m-est vettél? vagy csak másfél?

(#2427) C0d3r válasza csaba17 (#2426) üzenetére


C0d3r
addikt

Még annyi se, csupán 1 méterest, mint a mostani Blitzwolf. Múlthéten rendeltem aliról, tehát lazán 2-4 hét mire lesz belőle valami.
Illetve várok eBay-ről egy ilyen cuccot, ezzel talán sikerül kideríteni hogy a kábel a szűk keresztmetszet, vagy csak a power bank/telefon elektronikája hisztis.

[ Szerkesztve ]

(#2428) Robynho válasza shiftac (#2421) üzenetére


Robynho
tag

hát az ...a. Nekem ezt úgy látszik Jessica elfelejtette mondani tegnap. Egyébként se tetszik, hogy 3 nap mire válaszoltak.
Én is mire kitaláltam, h végre megrendelem felment 20$-al az ára és most is azt írja, hogy készleten..

(#2429) wargar válasza Robynho (#2428) üzenetére


wargar
csendes tag

Én 9 napja rendeltem egy szürke primeot a giztipról, tegnap rájuk írtam mi van már vele. Ma hajnalban már írt is a Jessica, hogy dont worry, csak kifogytak a szürkéből... Jövő héten beszerzik és küldik.. Már várom. Én még bízom bennük.
Jó, hogy nem vártam tovább a rendeléssel, tényleg felnyomták az árakat.

[ Szerkesztve ]

(#2430) Robynho válasza wargar (#2429) üzenetére


Robynho
tag

"hello,
Ok, fine, we will process your original order soon today, then offer tracking number after shipment. thanks. "

király módi, szóval várhatok 2 napot mire velem is közlik majd, h nincs is készleten.

(#2431) South Velen válasza Robynho (#2430) üzenetére


South Velen
addikt

Te már a magasabb áron rendelted?

Nem lennék meglepve ha hamarabb kiküldenék mint aki olcsóbban rendelt. Az üzenet alapján lehet fel is adják ma/holnap. De kíváncsi leszek. :U

[ Szerkesztve ]

(#2432) wargar válasza South Velen (#2431) üzenetére


wargar
csendes tag

Ez vicces, most írtak megint, hogy bocsi a zavarásért, de nem érekelne-e a teló más színben, mivel a szürke még egy hét lenne. Szerintem a pénzvisszakérés érdekel és megveszem máshol :D

(#2433) wargar válasza wargar (#2432) üzenetére


wargar
csendes tag

Sőt ha így elszállnak az árakkal akkor vicces módon jobban megéri a hardveraprón megvenni a telefont.

(#2434) grafnet


grafnet
veterán

Nyilván arra megy ki az időhúzás, hogy kérd vissza a pénzedet.
A HA-n meg az ár "fix", mert Ő már kifizette...

Majd két sort írjatok légyszíves, hogy a teljes összeget vissza utalták-e. (Ali szokott %-ot levenni...)

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2435) shiftac válasza grafnet (#2434) üzenetére


shiftac
aktív tag

Szia!
Én is lemondtam a Giztopos rendelést. Ma kaptam e-mailt a Paypaltól, hogy full refund-ot kaptam az eladótól. Még pár nap és megérkezik a számlámra (OTP).

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2436) South Velen


South Velen
addikt

Mivel olvasgatom itt -ott, hogy S6 3 óra SOT meg ilyenek, gondoltam berakok már ide 2 képet. Még a 8.1.2.0 Global rommal

Simán meglett volna a 3 nap és 13 h sot.
Most már MIUI van fenn, az nem ennyire jó, de 8-10 óra azzal is megvan kb.

[ Szerkesztve ]

(#2437) South Velen válasza South Velen (#2436) üzenetére


South Velen
addikt

Jav.: Most már MIUI van fenn = Most már MIUIHU van fenn

(#2438) wargar válasza shiftac (#2435) üzenetére


wargar
csendes tag

Hogy megy ez a refund? Írok a giztopnak, hogy adják vissza a pénzt és kész? Vagy a paypalon belül kell valamit intézni?
Amugy nekem az ezüst primeval se lenne bajom ha nem lenne fehér az eleje.

(#2439) Robynho válasza South Velen (#2431) üzenetére


Robynho
tag

mostanában kezdem azt hinni, h képzelődök.., ezek szerint még sem, 149-ért láttam (+10), aztán amikor rendeltem már 159 volt +20 a szürke
A hirdető oldalukon 149-ért van, viszont rákattintva már 159$

(#2440) sunavlys válasza South Velen (#2436) üzenetére


sunavlys
senior tag

na én ennek a töredékét sem tudom elérni, pláne mióta 8.2.4.0 eurom van fenn.

merül mint állat

de azt vettem észre, ha kipucolom a memóriát akkor nagyjából jó a merülés, de ha bennragad valami akkor beindul a merülés

az előző 8.1.6.0 sokkal jobb volt

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#2441) South Velen válasza sunavlys (#2440) üzenetére


South Velen
addikt

Mondjuk az enyém Redmi4Prime, de érdekes látni, hogy a frissebb romokkal más készülékeknél is csak romlik az akkuidő. :/

(#2442) norbert400


norbert400
tag

nálam az volt pl ma hogy reggel 3%on volt, feltoltam 31%ig. Melóban hallgattam rádiót végig, majd utána fősulin előadás közben egy kis netezés..vonaton meg csekkoltam mennyinél van. 31% :D :D

8.2es rommal. nekem se romlott az aku idő.

(#2443) South Velen válasza norbert400 (#2442) üzenetére


South Velen
addikt

nem akarlak lelombozni, de az akkor beakadhatott. :D

mikor így 50% alá töltöm mert ki kell húzni valamiért olyankor néha beragad azon a %-on amikor leveszem a töltőről... aztán egyszer csak gondol egyet és megindul a merülés nagyobb ütemben (ilyenkor kompenzál), míg el nem éri a valós %-ot.

ez egyébként nem csak ezzel a telefonnal és nem is csak Xiaomik-kal fordult elő.

[ Szerkesztve ]

(#2444) sunavlys válasza norbert400 (#2442) üzenetére


sunavlys
senior tag

csinálj egy reboot-ot aztán számolj be.

perpetuum mobile???

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#2445) shiftac válasza wargar (#2438) üzenetére


shiftac
aktív tag

Írtam a Giztop supportnak, ott is a drága Jessicának, hogy nem tudok tovább várni, le akarom mondani a rendelésemet. Válaszolt, hogy refundolnak. Nem sokkal később már kaptam is egy e-mailt a paypaltól, hogy full refundot kaptam. Ennyire egyszerűen ment a dolog, pedig már féltem, hogy meg kell fenyegetnem őket azzal, hogy a Paypalhoz fordulok, ha nem akarják visszaadni a pénzem.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2446) kovjoe válasza Robynho (#2439) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Azért, ha pl. ránézel a gearbestre ott sem lefele megy a prime ára :W.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2447) trebrona


trebrona
nagyúr

Elérhető lett a B20-as 4X: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2448) norbert400 válasza sunavlys (#2444) üzenetére


norbert400
tag

nem kellett reebot. messengeren elküldtem pár üzenetet és 27%:D

(#2449) norbert400


norbert400
tag

itt látszik hogy nem sokat ment le reggel óta. Általában pedig 5-10%ot vesz le meló közben rádió miatt.

am az aku egységesen merül vagy van mikor elér egy bizonyos tartományt ahonnan jobban tartja magát?

[ Szerkesztve ]

(#2450) wargar válasza shiftac (#2445) üzenetére


wargar
csendes tag

Köszi, már írtam is a Jessicanak( kiváncsi lennék mi a valódi neve), hogy visszamondom a rendelést és kérem vissza a pénzt. Ez nem igazán jó reklám nekik, de hát ők tudják...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.