Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1551) csokito100 válasza bundaska (#1548) üzenetére


csokito100
aktív tag

Szia!

Én egyből a fizetőst vettem meg és semmi. Aztán megvettem az ingyenest,annak kitette az ikonjat,de a fizetősnek akkor sem. Aztán mindkettő kuka, majd ujra letöltöttem a fizetőst,de semmi. F... kivan ezzel a szar appal. De azért köszi :)

(#1552) internetezoo válasza csokito100 (#1551) üzenetére


internetezoo
senior tag

Csak fel telepiteni a fizetős apk-t (pár kbyte az egész) majd rejtve marad (amúgy Lucky Patcher látja). Az ingyenes részben a Premium, Vasarlas, Unlock Pro stb részre kattintani és akkor aktiválódik. Ilyen pl. WPS Office, SD Maid

Global Stabolban nativ roottal LP egyedi patchel csinált egy apk ami Pro lett.

[ Szerkesztve ]

(#1553) hallerlaller


hallerlaller
addikt

ahoy, hol lehet most redmi 4 prime-ot venni számlával magyar webshopról? vagy redmi note 4x vagy ilyesmit ami sd625? összetört egy telefon a családban már megint..

[ Szerkesztve ]

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1554) FunPro


FunPro
senior tag

Megérkezett az ilyen típusú üvegfóliám (link).

Most vagy én voltam nagyon béna, vagy nagyon nem ehhez a telefonhoz valót küldtek.
Nem akart letapadni a szélén. Kettőt küldtek, de mind a kettő ugyanúgy viselkedett.

Most megrendeltem a másik fajtát (keretes verzió), hátha az jobban sikerül. Ha azzal sem jön össze, marad védelem nélkül! :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1555) ardrift válasza FunPro (#1554) üzenetére


ardrift
csendes tag

Szerintem egyik sem, nekem Nillkin üveggel jött, és a szélén végig körben egy csíkban nem tapad le, pedig elvileg direkt 2,5 D-s üvegre van... Sok másik fórumon is olvastam, egyelőre nem tudok jó megoldásról sajnos, mondjuk műanyagot nem is néztem, egyszer valaki írta hogy van egy olyan is amit szappanos vízzel kell feltenni, de nem hallottam róla többet :F

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1556) ORCA58 válasza FunPro (#1554) üzenetére


ORCA58
addikt

A fejlődésnek nem lehet gátat vetni! Ez a 2,5D üveg egyetlen előnye! ;]

(#1557) kovjoe


kovjoe
aktív tag

Sziasztok! Hétfőn megérkezett a giztop-tól a redmi 4 prime-om, a Dpd kézbesítette a megadott címre (169 §-ért sikerült hozzájutni). A tegnapi és mai sok-sok olvasással töltött óra után sikerült lecserélni a webshopos romot, a legutóbbi stabil globalra ardrift 1208-as, trebrona 1219-es hozzászólása, illetve a en.miui.com-on található leírás alapján :R . Arra nem jöttem rá, hogy a 64 bites window10 alatt miért nem akarta látni a Miflash a telefont :W , ami kicsit hátráltatta a sikeres cserét, de szerencsére van egy 32 bites is kéznél, így a lenovo k3 note-tal megszerzett tapasztalatok alapján, ott is tettem egy próbát, és lón siker :C . 600 másodperc alatt ment fel a rom, majd újraindítást követően kb. 8 perc volt, mire felállt a rendszer. És igen, minden előzetes bootloader nyitás szükséges az új redmi készülékekhez infómhoz képest, a stabil globál rom nyitás nélkül felmegy :R . KÖSZÖNÖM a fórumban fellelhető hasznos hozzászólásokat mindenkinek. :C

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1558) FunPro válasza ardrift (#1555) üzenetére


FunPro
senior tag

Hát, vannak ezek a "klasszikus" fóliák:
[link1]
[link2]
[link3]

Még olyan is van, ami csökkenti a betekintési szöget. :U

Ezek gondolom nem levegősödnek, mert máshogy tapadnak, mint az üveg. Csak az a baj, hogy ütés ellen nem védenek.

+Ezek sem biztos, hogy védik az egész telefont.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1559) FunPro válasza ORCA58 (#1556) üzenetére


FunPro
senior tag

Az igazi fejlődés az lenne, ha alapból lenne zsír/víz/portaszító réteg, ami még a karcoknak is ellenáll. Dehát, hova is gondolunk, hogy ilyen űrtechnológiát bevezessenek az egyszerű emberek életébe. . . :(((

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1560) kovjoe válasza FunPro (#1554) üzenetére


kovjoe
aktív tag

:W Király, mert nekem is ilyen fajta utazik a postán. :O

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1561) bundaska


bundaska
aktív tag

Üdv!

Én is vásároltam egy üvegfóliát, (akitől vásároltam a telefont) de sajnos nekem is a szélein levegős (ez természetesen nem az eladó hibája, hanem az új dizájné, köszönhetően a Samsungnak, vagy nem tudom ki találta ki a lekerekítéseket a kijelző szélein), de ezek a fóliák ilyenek.
A 2,5 D elvileg azt jelenti, hogy a fólia széle van letörve 2,5 D-vel, így nem a fólia hajlított.
Bár iPhone-ra találtam e-bay-en olyan fóliát, ami teljesen lefedi az íveket is, de erre a telefonra sajnos nem. Amit találtam:
Ez a fólia belső szélei lehet le vannak kerekítve Link.

Ha valaki vásárolt már ilyet, és bevált, jelezze itt a fórumon ha kérhetem, vásárolnék én is ilyet.

Üdv:
Bundas

U.I.: Kinek milyen memóriakártya van a telefonban? Most rendelnék egy Sandisk Ultra 64GB kártyát amennyiben jól is kezeli.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1562) drag válasza bundaska (#1561) üzenetére


drag
tag

Nekem 32 Gb Samsung evo + van, azt hibátlanul kezeli.

Az üvegfóliám is hasonló, de linket csak holnap tudok rakni róla. 2 napja tettem fel de eddig jónak tűnik.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1563) kovjoe válasza bundaska (#1561) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Egy Mixza tohaoll 64 GB-os változat. Már használom egy ideje usb driveként, eddig nem volt vele baj.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1564) sunavlys válasza kovjoe (#1557) üzenetére


sunavlys
senior tag

És igen, minden előzetes bootloader nyitás szükséges az új redmi készülékekhez infómhoz képest,

Ez egy szép mondat volt. :C

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1565) FunPro válasza kovjoe (#1560) üzenetére


FunPro
senior tag

Üdv a clubban! ;]

Amúgy neked lehet szerencséd lesz, mert nem mindenki panaszkodik arra, hogy levegős marad a széle.
Csak azzal kell kibékülnöd, hogy nem fedi az egész telefont.

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1566) junpet válasza bundaska (#1561) üzenetére


junpet
tag

Én egy ilyet vettem bele, tökéletesen működik.
http://m.ebay.com/itm/371440990267?_mwBanner=1

(#1567) drag


drag
tag

Én ilyet tettem fel. Teljesen levegőmentes.

[link]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1568) FunPro válasza drag (#1567) üzenetére


FunPro
senior tag

Én most ilyet rendeltem

Gondolom a kettő egy és ugyanaz.
Amúgy én arra tippelek, hogy ezekkel van egy kis turpisság. Pont azokon a részeken van keret, ahol levegősödik a cucc. Lehet, hogy ezek is levegősödnek, csak nem látszik! :D

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1569) norbert400


norbert400
tag

Én ezt vettem, amit régebben ajánlottak is itt a topicban: http://www.ebay.com/itm/162335194795
Tökéletesen rálehetett tenni és mindenhol jól letapad.

(#1570) drag válasza FunPro (#1568) üzenetére


drag
tag

sztem nem levegősödik a szélénél sem mivel pont addig ér ahol a kijelző kezd lekerekedni.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1571) ardrift válasza FunPro (#1568) üzenetére


ardrift
csendes tag

Elvileg ezek is ugyanúgy levegősödnek, több helyen is ezt olvastam, és igen, direkt azért van a keret hogy ezt eltakarja, ne legyen csúnya.

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1572) bundaska


bundaska
aktív tag

Üdv,

Köszönöm a válaszokat mindenkinek :)

(#1562), (#1567) drag : Néztem a Samsungot is, de remélem, a Sandisk-ben nem fogok csalódni. Amit fóliát linkeltél, tuti rendelni fogok vagy 2 db-ot. A képekre kattintva a második képen látszik, hogy rásimul teljesen a kijelzőre (bár nem tudom a fém káváig tart vagy sem), ilyet szerettem volna venni, de nem volt türelmem végignézni a képeket minden egyes árusnál :(

(#1563) kovjee: Erről a Mixza márkáról még nem is hallottam, pedig nézegettem rendesen a Gearbest oldalt. Mindenesetre az írás/olvasás tesztekben eléggé jól szerepel, biztos jó kártya.

(#1571) ardrift: mindenesetre neked is igazad lehet. A keret ami fekete (és nem átlátszó) alatta nem látszik, hogy levegős vagy sem. De a többi, keret nélküli fóliánál jobban néz ki.

Anno rendeltem fóliát kollégám Nokia 930-as telójára. Neki nem működött a kopogtatásos feloldás a fóliával. Valaki találkozott ilyen, vagy hasonló problémával a fent említett fóliák felhelyezése után?

És az uccsó kérdés. Hogy lehet felrakni a MIUI 8.2-t?

Üdv:
Bundas

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1573) ardrift válasza bundaska (#1572) üzenetére


ardrift
csendes tag

MIUI 8.2-t még nem lehet leszedni, azt írták 20-ától majd szépen kijön, nem tudom meddig fog húzódni, esetleg ha meglátom hogy kijött kiírom ide :D

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1574) bundaska válasza ardrift (#1573) üzenetére


bundaska
aktív tag

:R :R
Igen, azért is kérdeztem mert 20-án elvileg kijött :)

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1575) trebrona válasza bundaska (#1574) üzenetére


trebrona
nagyúr

The following devices will be receiving the update progressively starting from 20th Feb 2017:
Redmi 2, Redmi 2 Prime, Redmi Note 3 Qualcomm, Redmi Note 3 Special Edition, Redmi Note 4 MTK, Redmi Note 2, Redmi Note Prime, Mi 2/2S, Mi 5, Mi 5s, Mi 5s Plus, Redmi 3/Prime, Redmi 3S/Prime, Redmi Note 4 Qualcomm, Redmi 4A, Redmi 4, Redmi 4 Prime, Redmi 4A, Mi MIX

20-tól, nem 20-án. :)

Xiaomi előzményeket ismerve ez lehet pár nap, de akár egy hónap is. :K

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1576) Norby86


Norby86
őstag

Sok gondolkodás után mostmár letettem a voksom e mellett a telefon mellett, de még lenne egy utolsó kérdésem. Okos tv-vel, wifin keresztül a telefon át tudja sugározni a képernyő képet a tv-re? Mert előző Redmi Note 2 telefonom ezt nemtudta, majd a mostani telefonom már tudja, de nem tudom ez a Redmi 4 Prime tudná e? Próbálta már valaki?

-Norbi-

(#1577) Viktor0610 válasza Norby86 (#1576) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefonban van képernyőtükrözés-funkció, de ez tévéfüggő is, amennyire tudom. :)

Samsung Galaxy A54

(#1578) Robynho válasza FunPro (#1554) üzenetére


Robynho
tag

Épp az előbb írtam értékelést, én is innen rendeltem és a problémákban is osztozom, 3x tettem fel, de mindig levegős maradt egy kicsit az oldalán és az aljánál. Próbáltam egyre feljebb tenni, hogy a kivágás a kameránál legyen pontosan, de az alja ugyan úgy elengedte

[ Szerkesztve ]

(#1579) sxxorp


sxxorp
őstag

Szerk.

[ Szerkesztve ]

(#1580) Flashy


Flashy
veterán

délelőtt megérkezett a giztop-tól nekem is a Redmi 4 Prime (megrendelés: február 12), itthon a DPD hozta, ma reggeltől már térképen lehetett követni, hogy merre jár az autó és pontosan meg is érkezett. (ezt főleg azért is írom, mert a giztop-ról én se hallottam eddig és kamu oldalnak hittem, mert olcsóbban volt mint máshol (169 dollár postával) és volt is raktáron és szürke is. aki ezentúl rákeres, hadd olvasson még egy pozitív tapasztalatot)
lapos dugós töltőt adtak hozzá meg átalakítót, kijelzőfólia nincs rajta, menüje szerint szerint 8.1.2.0 Global ROM, magyarul tud, Magyarországot ismeri. aztán sajnos el kellett jönnöm dolgozni, úgyhogy délután ismerkedek vele tovább, fólia meg tok még érkezik és SIM-em sincs még kicsire vágva.

(#1581) FunPro válasza Flashy (#1580) üzenetére


FunPro
senior tag

A simet inkább cseréltesd. Nekem ugyan reszelt volt (nem vágott), de az újabb készülékekkel már nem működött.
Amúgy a csere szerintem már mindenhol ingyen van. :K

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1582) grafnet válasza FunPro (#1581) üzenetére


grafnet
veterán

Így van, ingyen cserélik.
A 4G szolgáltatást kell még megkérdezni kártya cserénél.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1583) frenk1 válasza grafnet (#1582) üzenetére


frenk1
aktív tag

redmi 4 prime hivatalos inai 8.1.3 rom van rajta valamiért nem nyitja meg a google pay alkalmazást nem ismeri fel. ötlet ? mikor jön már a 8.2 rom ?

(#1584) albandy válasza frenk1 (#1583) üzenetére


albandy
tag

Rakd fel a global romot a kínai helyett

(#1585) trebrona válasza frenk1 (#1583) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google installer kell a kínaira.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1586) internetezoo


internetezoo
senior tag

Redmi 4A: a hangfelvétel másnak is halk? Redmi 3S-nél olvastam ilyesmit.

(#1587) sunavlys válasza internetezoo (#1586) üzenetére


sunavlys
senior tag

Igen, de van megoldas

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1588) internetezoo válasza sunavlys (#1587) üzenetére


internetezoo
senior tag

A redmi 3S-hoz tartozó patch?

(#1589) frenk1 válasza trebrona (#1585) üzenetére


frenk1
aktív tag

fel van installálva amit küldtél

(#1590) Flashy


Flashy
veterán

mit érdemes tesztelni egy új telefon esetén? a dobozon és benne a papíron minden kínaiul van, a dobozon levő IMEIk stimmelnek a készülékével, a ROM Global 8.1.2.0.0(MBEMIDI), memória és tárhely méret stimmel. a Mi Verification alkalmazás be van szarva egy ideje a fórumok alapján, antutu officer szerint unknown, antutu benchmark 62236

(#1591) frenk1 válasza albandy (#1584) üzenetére


frenk1
aktív tag

global nem megy fel mert azt irja régiebbi verzió megvárom a 8.2

(#1592) kovjoe válasza Flashy (#1590) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Az jó, akkor neked már nem kell a rom lecserélésével bíbelődni :C .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1593) trebrona válasza Flashy (#1590) üzenetére


trebrona
nagyúr

MiVerification működik, pont a napokban teszteltük.

AIDA64 teszteld le esetleg vele.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1594) sunavlys válasza sunavlys (#1587) üzenetére


sunavlys
senior tag

Nem, az nem segít.
Hanem valamilyen boostert kell feltenni leírtam valamelyik redmi 4-es topicban.
Dolby néven keresd

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#1595) FunPro válasza Flashy (#1590) üzenetére


FunPro
senior tag

Nem 8.1.2.0? Csak mert te egyel több 0-át írtál.

A Verti appott innen le tudod szedni.

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1596) grafnet


grafnet
veterán

kovjoe: sajnos kell neki ROM-ot cserélni, mert az tákolt webshopos ROM!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1597) kovjoe válasza grafnet (#1596) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Nem tudom, de a leírtak megegyeznek az én verziómmal, pedig én már lecseréltem a webshopost :R .

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1598) trebrona válasza kovjoe (#1597) üzenetére


trebrona
nagyúr

Írták már, eggyel több 0 szerepel a verziószámban.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1599) kovjoe válasza trebrona (#1598) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Elnézést, azt hittem, hogy ő ütötte el, velem is előfordul. :W

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1600) FunPro válasza kovjoe (#1599) üzenetére


FunPro
senior tag

Még nem kaptunk választ. ;)

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.