Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) grafnet válasza trebrona (#1897) üzenetére


grafnet
veterán

Az utolsó gondolathoz: Valami szerintem sem kerek! Mert ennyit küzdeni még senki sem küzdött.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1902) frenk1 válasza grafnet (#1901) üzenetére


frenk1
aktív tag

windows 10 hibája szerintem ezért szenvedek vele

(#1903) kevinbest válasza frenk1 (#1902) üzenetére


kevinbest
tag

Nekem is tegnap elott sikerult flashelni win 10en elotte egy hetig szenvedtem vele ird le pontosan hogy csinalod

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#1904) grafnet válasza frenk1 (#1902) üzenetére


grafnet
veterán

Akkor a Speciális újraindítással tedd fel újra a MiSuite-t és a MiFlash-t is.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1905) frenk1


frenk1
aktív tag

kinai felirat jött fel recoveriben alul jobb és bal oldal kinai feiratlegalul csuszka mit tegyek

(#1906) trebrona válasza frenk1 (#1905) üzenetére


trebrona
nagyúr

1.lépés

2.lépés

Így lehet nyelvet váltani.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1907) frenk1


frenk1
aktív tag

minden kinai felirat hogyan lehet angolra váltani

(#1908) grafnet válasza frenk1 (#1907) üzenetére


grafnet
veterán

Komolyan kérdezed?
20mp-vel előtted linkelte Trebrona a képeket, ahol be van karikázva a megnyomandó gomb!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1909) frenk1 válasza grafnet (#1908) üzenetére


frenk1
aktív tag

már meg v csa későn kaptam meg sikerült telepiteni nagy szenvedés árán
szftver frissítésnél tölt le valamit global 8.2.1 romnál köszönet mindenkinek és türelmeteket is köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#1910) trebrona válasza frenk1 (#1909) üzenetére


trebrona
nagyúr

Jó nehéz szülés volt... :D

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1911) grafnet válasza frenk1 (#1909) üzenetére


grafnet
veterán

Akkor csak rendben lesz a Te készüléked is! Hurrá!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1912) csaba17


csaba17
senior tag

valaki használja a timeriffic nevű appot?

nála működik?
nálam csak akkor hajlandó végrehajtani a változtatásokat ha "ellenőrzöm".
pedig szépen mutatja, hogy XYkor volt az utolsó változás, ahol pl rezgésre kellett volna állnia, mégsem állt át, csak miután nyomtam egy "ellenőrzés most" gombot.

egyik kedvenc appom, jó lenne működésre bírni.

(#1913) Habell


Habell
tag

Nálam is frissült 8.2 Stabil
Valami Duo applikációt telepített még fel.
De más változást nem láttam. Lehet rosszul emlékszem de mintha az ujj lenyomatnál feloldásnál rezgett volna korábban, most nem rezeg. Ha rossz ujjal próbálom akkor rezeg hosszabban mint régen.

(#1914) kovjoe válasza Habell (#1913) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Google duo, a google videotelefon aplikációja, amit sajna nem enged törölni😥.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1915) bundaska válasza Habell (#1913) üzenetére


bundaska
aktív tag

Ennyit vettem észre eddig én is (meg mintha kevesebb memóriát enne, de ezt lehet csak bebeszélem).
A frissítésnél a jobb felső sarokban katt, majd Változások menüpont alatt leírja pontról pontra mi változott (angolul).

Egy kérdésem viszont lenne. A Vodafone oldalán néztem, hogy milyen a 4G lefedettség, de nem találtam azt, hogy milyen MHz-en. Néha feldobja, hogy Vodafone 4G, amikor kikapcsolom a WiFi-t és áttérek Adatkapcsolatra, egyből leesik Edge illetve a nagyobb, H+-ra. Debrecenben milyen 4G van, ami nem B20? Ugye azt nem támogatja a telefon, illetve azt sem találtam a telefonban a menüben, milyen a hálózat frekvenciája? Valaki tud ilyen funkciót a telefonban, vagy appot erre?

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1916) Viktor0610 válasza bundaska (#1915) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Vodafone 4G a kártya neve. ;)
Az elérhető lefedettséghez nincs köze.

Samsung Galaxy A54

(#1917) bundaska válasza Viktor0610 (#1916) üzenetére


bundaska
aktív tag

De általában 3G-t ír, néha vált 4G-re.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1918) trebrona válasza bundaska (#1917) üzenetére


trebrona
nagyúr

Így van, az elérhető maximumot írja.

(#1915):
root+Network Signal Guru

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1919) tibi970307


tibi970307
tag

Sziasztok!

A Redmi 4X-nél már feltettem egy kérdést, de hátha ez a topik aktívabb, így hamarabb kaphatok tanácsokat.
A kérdés: [link]
Ami fontos lenne a kamera képessége, a hardver megfelelő szintű teljesítménye (játékon kívül minden más).
Frissítésre hogy lehet számítani? Nougat várható?

[ Szerkesztve ]

(#1920) Viktor0610 válasza tibi970307 (#1919) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én nem számítok Nougatra (bár visszább linkeltem egy képet, miszerint az én kütyüm már megkapta :D ), csak MIUI 9-et várok.
Max. pozitívan csalódom. :D

Apropó, csalódás. A heti EU dev. ROM-mal nem vagyok elégedett, mert van benne pár hiba. A billentyűzetet eltűnteti, ha lehúzom az értesítési sávot, a másik még nyomozás alatt, de a wi-fi hotspot bekapcsolása után nincs net, csak ha repülőmódba teszem, majd vissza. :F

Samsung Galaxy A54

(#1921) tibi970307 válasza Viktor0610 (#1920) üzenetére


tibi970307
tag

Megtaláltam a képet! :C

Egyébként a főverzió hiánya MIUI rendszer esetében mennyire lehet hátrány?
Az újítások nagy része a MIUI-ban van, nem?

(#1922) grafnet válasza tibi970307 (#1921) üzenetére


grafnet
veterán

Ezért nem értem, hogy milyen sokan izgulnak a Nugát miatt. A 7-es MIUI-ban benne volt már a nagyja, ami a MM-val jött (kivéve a memória kezelés, de az örök probléma marad).
Most meg már a 8-ast gyűrjük...

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1923) trebrona válasza grafnet (#1922) üzenetére


trebrona
nagyúr

Azért mondjuk az osztott képernyőt tudnám díjazni. :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1924) grafnet válasza trebrona (#1923) üzenetére


grafnet
veterán

Ne kövezzetek meg érte!
Ha, akarták volna már megcsinálták volna...
Régebben nagyon hiányzott, mostanra már megszoktam a hiányát...
De, azért 5"-on sem hiszem, hogy hejde lesz.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1925) Viktor0610 válasza trebrona (#1923) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az osztott képernyőt én is lájkolnám. :)

Samsung Galaxy A54

(#1926) Thorio86 válasza grafnet (#1922) üzenetére


Thorio86
csendes tag

Mire gondolsz a memóriakezelés alatt?

(#1927) hallerlaller válasza trebrona (#1923) üzenetére


hallerlaller
addikt

nexus 6-on is csak párszor megnéztem érdekességként, pedig az nem 5", tableten látnám csak értelmét.

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1928) grafnet válasza Thorio86 (#1926) üzenetére


grafnet
veterán

Az 5.0-ás droid hibás memória kezelését, amit nem sikerült a 7-es MIUI-nak javítania, megoldania.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1929) felali


felali
tag

Sziasztok!Kijelentkeztem a telefonom a mi fiokombol de minden ki és bekapcsolás után zárolja a telefon magát és újra be kell jelentkeznem hogy használni tudjam mit tegyek hogy ne kelljen?

(#1930) Viktor0610 válasza felali (#1929) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lépj be böngészőben a MI fiókodba és távolítsd el onnan a készüléket.

(Gondolom. :) )

Jah, megvolt az első bugreportom a xiaomi eu-s srácoknak. :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1931) internetezoo


internetezoo
senior tag

Megjött Redmi 4A-ra a 8.2 frissítés, 614 MB

(#1932) internetezoo válasza internetezoo (#1931) üzenetére


internetezoo
senior tag

Pont 30 perc alatt csinálta végig.

(#1933) wittman válasza internetezoo (#1931) üzenetére


wittman
aktív tag

Várok még egy pár napig, megvárom a befutó tapasztalatokat, aztán frissítem az asszony telefonját. Eddig a 8.1.4 is tökéletesen működött.

www.vmh59.hu

(#1934) internetezoo válasza wittman (#1933) üzenetére


internetezoo
senior tag

Még mindig halk a hangrögzítő.
Eddig úgy nézem picivel gyorsabban vált ablakot. Akksiról nem tudok semmit mondani. 10%ot csökkent a frissítéssel.

(#1935) felali válasza Viktor0610 (#1930) üzenetére


felali
tag

Szia!Nincs hozzá adva a készülékem megnéztem.

(#1936) Norby86


Norby86
őstag

Elvileg a napokban talán befut a telefonom amit Giztopról rendeltem. Igaz furcsa mód szombat óta nincs semmi mozgás, még mindig Párizsban dekkol, holott már multhét szerdán megrendeltem. Magyarul 1 hét alatt elment egyik francia városból a másikba... Kiváncsi leszek hogy lesz ebből 8-12 nap ahogy igérték a szállításnál. De nem is emiatt írok, hanem hogy addig is összegyüjtsem az infókat programokat amik kellhetnek. Még 1-2 hónappal ezelőtt vagy még régebben kérdeztem itt hogy a viper4android nevű program működik e a telefonon, mire valaki azt irta hogy igen működik. Sajnos nemtaláloma azt a hozzászólásom és a rá érkezett választ rá, viszont megszeretném kérdezni, aki használja a programot, melyik verziót és honnan érdemes letölteni? Mert vannak zipként TWRP alól telepíthető verziók (én ezt használok a mostani telefonomon) meg vannak apk fájlok is. Nekem a lényeg hogy a hangbeállításaimat beolvassa, illetve rendesen működjön és telefon indulásakor induljon el a program a háttérben.

Másik hogy hallottam van MIUI tweak nevű app a telefonra. Play áruházba belementem és valóban létezik, de két-három féle is. Melyiket tudnátok ajánlani? Ami számomra lényeges hogy minél többmindent be lehessen álíltani és tartalmazza azt a funkciót hogy lezárt képernyőnél a kikapcsoló gomb megnyomására ne lehessen a telefont kikapcsolni, csak ha ujjlenyomattal vagy éppen kóddal feloldottam a készüléket. Jelenleg xposedet használok a mostani telefonomon, gravitybox kiegészítővel. Ez ugy halottam ezen a telefonon nem megy. Ezért is kacsingatok a miui tweak felé. :) De nem tudom melyiket érdemes letölteni, illetve magyaritás van e hozzá.

Harmadik hogy ha megjön a telefon melyik romot tudnátok ajánlani amit feltegyek? Természetesen az eddigiekből következik hogy nyitott bootloader és root meg minden ami kellhet fenn lesz rajta. Én régen a MIUIHU romokat használtam. Érdemes azt feltenni? Stabil?
Segítségetek előre is köszönöm! Ja és már nagyon várom hogy megérkezzen a telefon! :))

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#1937) bundaska válasza Norby86 (#1936) üzenetére


bundaska
aktív tag

Ha meglesz a telefon kérlek írj már a tapasztalataidról, milyen ROM van rajta stb. Én egy 4X-et szeretnék rendelni a feleségemnek (remélem van benne magyar nyelv), elég jó áron van szerintem. A szállítás ha nem tévedek 17 dollár és nem kell vámot sem fizetni? Ha tévedek, javíts ki.

Üdv:
Bundas

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1938) kovjoe válasza bundaska (#1937) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Szerintem 20$ a szállítás tarifája. Webshopos, de magyarul tudó rommal érkezett a prime, amit global stablilra érdemes lecserélni.
Ahogy látom az en.miui.com-on erre még csak kínai rom van :Y .

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1939) trebrona válasza bundaska (#1937) üzenetére


trebrona
nagyúr

4X-re még nincs hivatalos magyar nyelvet támogató rom, csak kínai-angol. [link]

Webshop persze beleheggesztheti a kínai verzióba, ráhazudva, hogy global. De ha így is lenne, frissítést nem fog kapni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1940) bundaska válasza kovjoe (#1938) üzenetére


bundaska
aktív tag

Köszönöm a válaszodat :R ! Ezek szerint még érdemes várni vele pár hetet esetleg 1 hónapot, hátha addig kijön egy Global rom.

trebrona

Köszönöm neked is a választ. Anno gondolkodtam még a sima Redmi 4-en is, de azzal is voltak itt problémák a fórumon, nem nagyon van rá még magyar rom. Marad a várakozás és reménykedés, hátha :)

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1941) internetezoo


internetezoo
senior tag

Nem tudom mi célja a webshopnak a ROM módosítása. Gyárból nem gyári a hivatalos ROMmal jut el a webshophoz vagy üresen? És aztán a webshopos ROMboló hozzálát flashelni...

(#1942) trebrona válasza internetezoo (#1941) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mivel mondjuk a magyar, vagy bármilyen más nemzetiségű vásárló olyan telefont akar venni, amit tud az anyanyelvén használni és google cuccok is benne vannak...
Ez a jobbik eset. Rosszabb esetben a rom tartalmaz némi kéretlen "ajándékot" is.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1943) Flashy válasza internetezoo (#1941) üzenetére


Flashy
veterán

a gyárból valamikori valamilyen gyári ROMmal jön. csak szerintem sok webshop a legeslegelején megveszi a legelső kínai ROMmal, hogy minél előbb árulni tudja, ráadásul minél többet vesz, mert úgy az olcsóbb. aztán hogy el tudja adni, hekkelnek nyelveket meg Google-t a kínai rom-ba és azt rakják rá. később aztán kijön Global, de ha még akkor is van hekkelt, akkor azt is eladják, minek frissítsenek kétszer.

(#1944) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt nem tudja valaki, hogy a Napi záróképernyőn belül mit kellene átállítani, hogy kínai lányok meg egyáltalán emberek ne legyenek a random képek között? :)

Eddig mindig letiltottam ezért, most újra felfedeztem magamnak, de hiába vettem ki egy-két kategóriát, még mindig feltűnik egy-egy csajos/emberes kép. :((( :DDD

Samsung Galaxy A54

(#1945) trebrona válasza Viktor0610 (#1944) üzenetére


trebrona
nagyúr

Pedgi a kategóriák variálásával kellene, hogy ezek kiessenek.

Személy szerint, azt sem tudom, milyen a zárképernyőm, ujjlenyomattal ébresztem a telefont, sosem látom. :D

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1946) Viktor0610 válasza trebrona (#1945) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én is úgy ébresztem, de sokszor használom a duplakopp - értesítés lehúz - wi-fi hotspot bekapcs. mozdulatsort, és néha egy-egy csajcis kép látszik ilyenkor a kijelzőn. :((( :DDD

Samsung Galaxy A54

(#1947) Norby86 válasza bundaska (#1937) üzenetére


Norby86
őstag

Oké, ha megjön egyből megírom melyik rom van rajta. :) Én Redmi 4 Prime-t rendeltem és a szállítás valóban 20 dollár volt. De még így is nagyon jó árba volt a telefon és nincs vám ha a 20 dolláros postát választod.

Aztán remélem mire megjön a telefon már én is okosabb leszek hogy melyik viper4android-ot érdemes feltenni rá. Én jelenleg az innen letöltött verziót használom.:Viperaudio 6.1.
De vannak más verziók is amik innen letölthetőek: Official.
Szóval nemtudom melyik működne majd a Redmi 4 Prime telefonon. :F

-Norbi-

(#1948) FunPro


FunPro
senior tag

Na, sikeresen lent hagytam a kocsiban a telefont éjszakára. :(((

Meg sem kottyant neki a reggeli fagy! :DD

[ Szerkesztve ]

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1949) grafnet válasza FunPro (#1948) üzenetére


grafnet
veterán

A - 20°C sem kottyant meg neki...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1950) frenk1


frenk1
aktív tag

a giztopról rendelte xiaomi teló boutloader nyitva van és webshopos rommal érkezik ha jól értem ?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.