Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) peestike válasza Viktor0610 (#1750) üzenetére


peestike
senior tag

Fizikai fájdalmat okozott hirtelen... :W :)

42 - Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.

(#1752) grafnet válasza Viktor0610 (#1750) üzenetére


grafnet
veterán

ÁLLAT VAGY!

Felébredtem 1-ből! Kiszaladt az álom a szememből!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1753) FunPro válasza Viktor0610 (#1750) üzenetére


FunPro
senior tag

Én nyitottat tettem rá, csak tele volt buggal, úgyhogy leszedtem :DDD

I'll try my best, and that's the best anyone can do.

(#1754) Norby86


Norby86
őstag

Tegnap végül sok gondolkodás után megrendeltem én is egy Redmi 4 Prime telefont. Viszont amint megjön szeretném rajta kinyitni a bootloadert. Hogyan lehetséges ez? Tud valaki segiteni ez ügyben?

-Norbi-

(#1755) Viktor0610 válasza Norby86 (#1754) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Persze! :P
Olvass vissza, keress, használd a Redmi 3s topik összefoglalóját! ;]
Viccen kívül. ;)

Kell hozzá egy dev. ROM. Jó eséllyel updaterből feltehető.
Nyitási engedély kérése itt.
Miután megjött a zengedély, a MI Unlock app.
Bootloader módban csatlakoztasd a géphez a készüléked (hangerő le + bekapcs.), és már végezheted is a nyitást.

(De sokat segítettem... :Y ;] )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1756) Norby86 válasza Viktor0610 (#1755) üzenetére


Norby86
őstag

Köszönöm! :) E szerint fogok akkor eljárni. Mondjuk ahonnan vettem irtam most egy levelet nekik hogy nyitott bootloaderrel küldjék, de szerintem már feladták vagy nem fognak ezzel különösebben foglalkozni. Giztopról vettem amugy, de nem ismerem ők mennyire vevők az ilyen kérésekre. :D

-Norbi-

(#1757) frenk1


frenk1
aktív tag

global 8.2 van valami hír hogy mikor jön már végre ? lassan eltelt 3 hét és még semmi

(#1758) albandy válasza Viktor0610 (#1755) üzenetére


albandy
tag

Már nem kell hozzá dev rom, a stable is nyitható.

(#1759) grafnet válasza frenk1 (#1757) üzenetére


grafnet
veterán

A remény hal meg utoljára!
Ígérni csak annyit ígértek: február 20. után...

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1760) Habell válasza kovjoe (#1723) üzenetére


Habell
tag

Ezek alapján próbáltam beállítani kézzel de így sem működik.
Ugyan az a jelenség, hogy minimális adatforgalom van, de nem tölt be semmit és nem nyit meg semmit sem net kapcsolatnál.
Nem értem. Próbáltam ilyen LTE profil létrehozást is, azon meg még a minimális adatforgalom sem ment és azt írta ki hogy nincs hálózat nincs mobilnet. A másik beállításnál az "internet hozzáférési pont alkalmazások számára" annál van adatforgalom de nem nyit meg semmit ugyan úgy.

(#1761) Viktor0610 válasza Habell (#1760) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Keress fel egy szolgáltatói üzletet!
Simán lehet SIM-hiba, probléma a szolgáltató rendszerében, beállítási hiba, stb...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#1762) Habell válasza Viktor0610 (#1761) üzenetére


Habell
tag

Online már megkerestem egyet. Az valami szervizeshez irányított... mert nem értett hozzá az ügyintéző akivel beszéltem. készülék vagy beállítás hibát mondott.

(#1763) Viktor0610 válasza Habell (#1762) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Offlájn gondoltam. ;]
Mármint sok esetben látni kell a problémás készüléket a probléma megoldásához. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1764) Norby86


Norby86
őstag

Erről a tokról mi a véleményetek? Használ valaki ilyet? :) [link]
Mert nekem mindenképp egy vékonyabb de kemény tok kellene ami nem hajlik, hanem körbe öleli a telefon széleit és fixen tart. Szóval én ezt szemeltem ki, hátha van valakinek valamilyen tapasztalata evvel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

-Norbi-

(#1765) junpet válasza Norby86 (#1764) üzenetére


junpet
tag

Szép tok. Majd ha az ajándékba kapott szilikon tok elkopik lehet ilyet veszek.

(#1766) drag válasza Norby86 (#1764) üzenetére


drag
tag

Ilyen tokom van csak az eredeti MSVII. Az kicsit drágább 1300 Ft körül van. A teljesen tökéletes és a fogása is jó.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1767) bundaska válasza drag (#1766) üzenetére


bundaska
aktív tag

Ilyen tokot szerettem volna én is rendelni, de nem mertem, félve attól, hogy nem lesz tökéletes :(
Helyette egy Nillkin Super frosted shield tok érkezik (remélem, már nemsokára fel is pattinthatom és nem Redmi 4-re küldik véletlenül, mert akkor megmarom magam).

Viszont amit Norby86 rendelne az miben másabb, mint a te általad rendelt MSVII-től? Az árán kívül :)

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1768) Viktor0610 válasza bundaska (#1767) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A Nillkin Frosted Shield jó lesz. (Már, ha eredetit rendeltél.)
Paráztam tóle, hogy a gomboknál túl vékony lesz, és el fog törni, de jól bírja. A napokban pedig teszteltem (sajnos): ingzseb-magasságból leesett a kütyüm. Sem a toknak, sem a készüléknek semmi baja. ;)

Samsung Galaxy A54

(#1769) drag válasza bundaska (#1767) üzenetére


drag
tag

Képen hasonlónak tűnik. Az enyém teljesen passzol, szép vékony. Meg vagyok elégedve vele.

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1770) bundaska válasza Viktor0610 (#1768) üzenetére


bundaska
aktív tag

Én innen rendeltem, passzolom, hogy eredeti, vagy sem... link

Honnan tudom, hogy eredeti?
Mindenesetre elég jó kis tok, ha megvédte a telefonodat egy akkora eséstől!

(#1769) drag

Egy linket küldj már ha kérhetlek, hogy honnan rendelted? Hátha rendelek egyet én is magamnak, ha nem lennék a Nillkinnel megelégedve.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1771) drag


drag
tag

Én innen rendeltem:

[link]

Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi Note 3 SE, Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Dome 1080p, Xiaomi Mi Box3, Xiaomi Stratos, Xiaomi Mi Robot, Xiaomi Redmi Note 6 Pro, Redmi Note 9S

(#1772) csokito100 válasza Viktor0610 (#1768) üzenetére


csokito100
aktív tag

A Nillkin Frosted az alsó és felső végén nyitott,nem?

(#1773) Viktor0610 válasza bundaska (#1770) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

bundaska:
Mert a hivatalos Nillkin store-ból rendeltem AliExpressről. :)

csokito100:
Igen. :)

Samsung Galaxy A54

(#1774) wocsok


wocsok
tag

Nekem a Nillkin nem nagyon vált be, mindig eltört a sarkoknál. Szerintem a MSVII sokkal jobb minőségű...

(#1775) trebrona válasza wocsok (#1774) üzenetére


trebrona
nagyúr

KB 5 féle telefonra használtunk Nillkint a családban éveken keresztül, mind úgy néz ki, mint az új.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1776) bundaska


bundaska
aktív tag

Köszi a választ mindenkinek! :R

Remélem, nem vertek át. Ha megérkezett leírom milyen (más kárán tanuljon mindenki ha nem eredeti, ne a sajátján).

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1777) Norby86 válasza wocsok (#1774) üzenetére


Norby86
őstag

Már csak az a kérdés számomra hogy az általam linkelt teljesen MSVII hasonmás ami fele annyiba kerül, tudja e azt a szintet mint az aminek a hátoldalán ott van a felirat hogx MSVII?
Mert nézem az emberek kommentjeit a termékekhez ali-n és azt látom ott hogy aminek nincs a hátoldalára irva hogy MSVII, az 5 csillag, míg az amin ott a felirat, csak 4,7 vagy 4,8. Persze értékelések számát tekintve is több. Szóval nemtudom érdemesebb e több pénzt kiadni szerintetek a tokért ha ugyan azt kapom elvileg külsőre csak nincs rajta felirat? Vagy ilyen felirat nélkülit még nem vásárolt senkisem innen? :)

-Norbi-

(#1778) Thorio86 válasza Norby86 (#1764) üzenetére


Thorio86
csendes tag

Nagyon bejön, én is vennék ilyet majd (ha egyszer már meglesz a teló) :)
De biztos, hogy jó tokot rendeltél?? Merről van a Prime-on a vaku a hátlapon?

(#1779) Kátai válasza Thorio86 (#1778) üzenetére


Kátai
senior tag

Nekem ilyen van,tökéletes.A vaku hátulról nézve a bal oldalon(hangerő gomb felé).

(#1780) Takamatsu


Takamatsu
csendes tag

sziasztok
Megkérnélek Benneteket ,hogy véleményezzétek a leirást.
Összeoloztam(forumtársak hszai alapján).zárt bootloaderes telepités.
redmi 4 prime a készülékem, global 8.0.5.0.0 stabil verzioval
a pc-én win10(64) van

köszönöm szép napot

(#1781) trebrona válasza Takamatsu (#1780) üzenetére


trebrona
nagyúr

Először a beépített updater-rel próbálkoznék, majd ha az nem megy, csak akkor a download mód+MiFlash kombó.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1782) Norby86 válasza Thorio86 (#1778) üzenetére


Norby86
őstag

Biztos hogy jó tok ez amit kinéztem. :) Balra kell lennie a vaku kivágásnak. Egyedül csak azért nem rendeltem még meg mert azt nem tudom hogy ez és az MSVII ami tök igy néz ki csak felirat van a hátulján, hozná e azt a minőséget? Tehát nem e érdemesebb a kicsit drágább MSVII-t megvenni inkább? Erre lennék kiváncsi a fórumozóktól aki már használt ilyet.
Mert értékelésileg elég jól áll ez a tok. Ugye ez az ami ugyan úgy néz ki, csak nincs felirat a hátulján.

-Norbi-

(#1783) Takamatsu válasza trebrona (#1781) üzenetére


Takamatsu
csendes tag

hali
ehhez kell BL nyitási engedély?

(#1784) trebrona válasza Takamatsu (#1783) üzenetére


trebrona
nagyúr

Nem kell.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1785) kevinbest válasza trebrona (#1784) üzenetére


kevinbest
tag

nekem erre flashing tz errort dob ki az mi flash és qualcom eszközként se látoma telot

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#1786) Takamatsu válasza trebrona (#1784) üzenetére


Takamatsu
csendes tag

még egy kérdés
a letöltött rom 2x van becsomagolva tgz és tar formátumba.

ez lenne a folyamat https://logout.hu/bejegyzes/tibcsi0407/redmi_pro_bl_nyitas_folyamata_es_xiaomi_eu_rom_tel.html

...és ha jól látom a belső memorába kell másolni a romot ami zip-ben van.
akkor csomagoljam ki és tömöritsem zip.-be?

köszönöm a segitséget

(#1787) trebrona válasza Takamatsu (#1786) üzenetére


trebrona
nagyúr

Dehogy! Recovery rom eleve .zip formátumú.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1788) trebrona válasza Takamatsu (#1786) üzenetére


trebrona
nagyúr

Itt a recovery rom: [link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1789) Norby86


Norby86
őstag

A kijelzővédő üveggel kapcsolatban kérdeznék. Picit viszább olvasva a fórumba valaki ezt rendelte: [link]
De én itt olcsóbban látok szemre ugyan olyat: [link]
Be lehet ezekkel faragni, vagy egy és ugyan az a tipus az összes amit igy árulnak? Mert láttam én 6-7 dollárért is, meg ilyen olcsón is, szóval számomra fura az árkülönbözet, de szemre meg ugyan olyan.
Vagy ki, melyiket ajánlaná? Nem akarok sok pénzt kiadni érte ha olcsón is ugyan azt kapom, azért is kérdezem.

-Norbi-

(#1790) grafnet válasza Norby86 (#1789) üzenetére


grafnet
veterán

Saját tapasztalat: jó az olcsóbb is, de lehetnek benne kompromisszumok.
Mit értek ez alatt: lehet sérült a TG, eleve karcosan jön; kicsit görbe; ezek a ritkák, de idegesítőek. Ha 2-t rendelsz akkor az egyik biztosan jó lesz.
A ragasztó réteg nem a legjobb minőségű, nem lehet vissza szedni és újra feltenni; jobban gyűjti az ujjlenyomatot; ezek az inkább előforduló hibák.
Nekem kb. 50-60 fólia ment át eddig a kezem alatt, 2 darab volt alapból rossz belőle.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1791) Norby86 válasza grafnet (#1790) üzenetére


Norby86
őstag

Köszönöm a véleményt! :) Akkor ha jól értem tökmindegy hogy olcsót vagy drágát veszek, lehetnek ilyen hibák abba is. Minden esetre inkább akkor az ebay-es linken találhatót veszem meg, plusz még esetleg rendelek ali-ról is egy olcsóbbat tartalékba. :D De aliexpresszen mi ez hogy külön választható a Redmi 4 pro és a Redmi 4 prime-ra is fólia? Nem egy és ugyan az a telefon? [link]

-Norbi-

(#1792) grafnet válasza Norby86 (#1791) üzenetére


grafnet
veterán

A drágább, neves gyártó által gyártott TG-nél nincs egyik fentebbi probléma sem. (Én nem vennék 5-7$-ért!)
Úgy tudom, hogy ugyanaz a Pro és a Prime.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1793) Norby86 válasza grafnet (#1792) üzenetére


Norby86
őstag

De te személy szerint akkor melyiket vennéd? Azok közül ami 2.5D-s és teljesen rásimul a széle a kijelzőnek a szélére?

-Norbi-

(#1794) bezke


bezke
csendes tag

Frissítés. 8.2.1.0. MBEMIDL

(#1795) grafnet válasza Norby86 (#1793) üzenetére


grafnet
veterán

Én kaptam egy "sima" TG-t a készülékhez az olcsó fajtából. Nehezen ment fel, de még fent van.
Ilyen simát rendeltem:
http://s.aliexpress.com/v6zeA7jM

A 2,5D-sből egyenlőre kívárok, hogy mik lesznek a tapasztalatok!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1796) Norby86 válasza grafnet (#1795) üzenetére


Norby86
őstag

Ahogy néztem egyedül (#1567) drag fórumozó irt egy véleményt erről a 2.5D-s TG-ről hogy nem megy alá levegő és teljesen megfelel neki. Abból kindulva linkeltem ide az ebay-es linket, mert ő onnan vette. Lehet megrendelem én is, bátorkodom kipróbálni, aztán majd irok tapasztalatot ha megjön. :)

-Norbi-

(#1797) bezke válasza bezke (#1794) üzenetére


bezke
csendes tag

Sorry a rövid postért. Szóval feldobta a teló ma jött ki szerintem. Eddig 8.1.2.0 global volt fent.

[ Szerkesztve ]

(#1798) frenk1


frenk1
aktív tag

8.2.1.0. MBEMIDL hivatalos global a redmi 4 prime telóhoz ? Magyar nyelv van benne ? honnan lehet letölteni ha hivatalos, mert a miui oldalán nem látni ?

(#1799) kevinbest


kevinbest
tag

aki rendelt már xiaomit a spemalltol és mondjuk rossz volt a készülék vagy hibás annak kicserélték am egy uj telora vagy vkinek van ilyesmi jellegű tapasztalata?

szenvedés nélkül nincs győzelem

(#1800) maty93


maty93
csendes tag

Üdv!
(egyelőre) 2 kérdésem lenne:
1. Ez a Pro megegyezik a Prime-mal? (specifikáció alapján erre következtetek) [link]
2. Tud vki infoval, tapasztalattal szolgálni erről a magyar webshopról?

[ Szerkesztve ]

LG G2 mini >> Xiaomi Redmi Note 4 global 4/64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.