Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2351) grafnet válasza Thorio86 (#2346) üzenetére


grafnet
veterán

Természetesen!
Naponta lehet tölteni...
A mobilnet is sokat eszik.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2352) Flashy válasza Thorio86 (#2346) üzenetére


Flashy
veterán

hogy 2 SIM mennyivel többet fogyaszt, mint 1 SIM, azt nem tudom, de biztos, hogy több. a GSM elég sokat eszik, egy wifi BT és GSM nélküli éjszaka kb -1% aksi mindössze. automatizálás nélkül kézzel röptetem amikor épp eszembe jut este, nappal 2 SIM, wifi és BT is folyamatosan bekapcsolva (Mi Banddal beszélget), mobilnet nélkül, felnőtt ember mértékű nyomkodással 4 nappal és 4 éjszaka simán megvan. nem számítógép helyett használom, fölösleges dolgokat nem csinálok rajta, de használom. nekem ez eddig nagyon tetszik, az előző telefonom 2 napos volt, de éjszaka repülőben, nappal pár perc wifizéssel tehát úgy, ha gyakorlatilag nem használtam (öregecske telefont mai alkalmazásokkal nem is volt igazán érdemes).

(#2353) Thorio86 válasza Flashy (#2352) üzenetére


Thorio86
csendes tag

Nálam állandóan megy a net, vagy wifi, vagy mobilnet, de valamelyik mindig be van kapcsolva (éjszakára kapcsolom csak ki). Az első nap sok témát néztem meg rajta, meg telepítettem néhány appot. Rezgést kikapcsoltam, fényerő is viszonylag alacsony. Appok közül nálam a Facebook, Messenger, Viber, Gmail, Instagram mennek (nem ész nélkül, de használom őket).

(#2354) csokito100


csokito100
aktív tag

Leci valaki megmondana,hogy hol talalom a gmail frissites gyakorisaganak beallitasat a Primen. Koszi

(#2355) Thorio86 válasza csokito100 (#2354) üzenetére


Thorio86
csendes tag

Próbáltam megkeresni, de azt hiszem nem lehet. Ha valaki mégis tudja, szóljon.

Én meg azt kérdezném, hogy milyen appot használtok fényképezéshez? Tegnap igencsak meglepődtem amikor bliccel lőttem pár képet. Nagyon rosszul sikerültek. :-/ A 6,7 megapixeles Lumia 735-öm jobb képeket csinált, mint ez a 13 mp-es...

(#2356) csokito100 válasza Thorio86 (#2355) üzenetére


csokito100
aktív tag

Köszi,én sem találtam,csak gondoltam én vagyok a béna.Sajnos ennek a telónak a kamera tudása a gyenge pontja.Próbáltam több appal,de sajna maga az optika nagyon gagyi.Lassú pontatlan fókusz és a legkisebb bemozdulásra kritikán aluli kép az ajándék :(

[ Szerkesztve ]

(#2357) Viktor0610 válasza csokito100 (#2356) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem lehet.
Vagy szinkronizál (push módon, tehát azonnali értesítéssel) vagy nem.
Talán az email appot használva beállítható, de szerintem teljesen rendben van az alapértelmezett push is. :)

Samsung Galaxy A54

(#2358) trebrona


trebrona
nagyúr

Érdemes az LTE frekvenciákhoz görgetni: [link] :)

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2359) bundaska válasza trebrona (#2358) üzenetére


bundaska
aktív tag

LOL :C
Vajon tényleg tudja is? Vagy csak kamu? Illetve ez a Global version vajon melyik ROM Magyar nyelvvel?
Spemall-on nem ez van az tuti. Ott nem tudja a B20-at.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#2360) trebrona válasza bundaska (#2359) üzenetére


trebrona
nagyúr

Szvsz még csak a gyártósoron van, de geekbuying nem szokott kamu dolgokat írni.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2361) South Velen válasza bundaska (#2359) üzenetére


South Velen
addikt

de miért nem a 4 Prime- ból :O

(#2362) bundaska válasza South Velen (#2361) üzenetére


bundaska
aktív tag

Én is örülnék neki, ha a 4 Prime-ban is lenne B20, de így kell használnunk, hogy nincs benne. Ettől függetlenül nagyon szeretem ezt a telefont.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#2363) Robynho


Robynho
tag

Giztophoz kapcsolódva lenne kérdésem, hogy a már leadott rendelést, hogyan lehet módosítani?
köszönöm!

(#2364) Flashy válasza Robynho (#2363) üzenetére


Flashy
veterán

a rendeléskövetőjét nem ismerem, mert regisztráció nélkül rendeltem, de e-mailben viszonylag hamar reagáltak minden kérdésre.

(#2365) kovjoe válasza Robynho (#2363) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Ha már úton van a csomag, akkor szerintem nem tudsz módosítani, ha még nem adták fel, akkor amennyiben jelzed a problémát feléjük mailben, akkor biztos megoldják. Tapasztalatom nincs rá.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2366) Franklin válasza South Velen (#2361) üzenetére


Franklin
addikt

Mi a különbség a 4X és a 4 Prime között?

(#2367) South Velen válasza Franklin (#2366) üzenetére


South Velen
addikt

Processzor (SOC), kidolgozási minőség, kijelző /mind a 4 Prime javára természetesen/

[ Szerkesztve ]

(#2368) Viktor0610 válasza Franklin (#2366) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 4X inkább a 3 Pro utódja (újracsomagolt változata), a 4 Prime minden paraméterében jobb.

Samsung Galaxy A54

(#2369) frenk1


frenk1
aktív tag

xiaomi mi6 ról infó ?

(#2370) internetezoo


internetezoo
senior tag

BLE HRM Bluetoothos pulzusmérő mellkasát és MIUI 8 inkább Android 6 közötti kapcsolat stabilitására van vmi megoldás. Mindig megszakad a kapcsolat, így nem tud mérni.
Egy Samsung Android 5 alatt ugyanazzal az appal gond nélkül méri.

(#2371) Viktor0610 válasza internetezoo (#2370) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

internetezoo:
A "szokásos" dolgokon túl vagy? :)
Auto indulás, háttérben futás, memóriában tartás...

frenk1:
Ez nem igazán ide való, [link]. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2372) internetezoo válasza Viktor0610 (#2371) üzenetére


internetezoo
senior tag

Kapcsolat van csak nem mér. Vmelyikkel folyamatosan mér de az csúnyácska app. Ami többet tud az nem mutatja.

Miui Beállítás/ Bluetooth látja csak nem párosítja

[ Szerkesztve ]

(#2373) Viktor0610 válasza internetezoo (#2372) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A "szokásos" dolgokat az adott appra (ami a másik készülékkel működött) értettem.
Tehát annak engedélyezd az automata elindulást (Biztonság app - Engedélyek rész, Indítópult), "lakatold le", hogy a memóriában maradjon, és állítsd be, hogy a háttérben is működhessen. Ez utóbbira: Beállítások - Akkumulátor és teljesítmény - Alkalmazások akkumulátor használatának kezelése - Alkalmazás kiválasztása a korlátozáshoz rész, itt állítsd be a Nincs korlátozás lehetőséget az appra.

Samsung Galaxy A54

(#2374) internetezoo


internetezoo
senior tag

A már párositott eszközt az app megjegyzi. Itt ragad be a legtöbb app, ki is fagynak. Amelyikkel működött az alapból mindig újrakeresi és írja felül. Ezért mutatta az értéket.
Amelyikkel használnám az megjegyzi, látja de 0 az érték. Ha újra kerestem és párosítom akkor mutatja az értéket.

(#2375) nepszter1


nepszter1
addikt

Megjött a redmi 4 prime giztopról amit marcius 21. rendeltem

Ez a rendszer van fent valamit mókolnom kell vele vagy jó lesz ez ?

(#2376) Viktor0610 válasza nepszter1 (#2375) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jónak tűnik. :)

Samsung Galaxy A54

(#2377) trebrona válasza nepszter1 (#2375) üzenetére


trebrona
nagyúr

Gyári rom.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2378) nepszter1


nepszter1
addikt

Borzasztó prémium hatása van a telefonnak , a kijelző nagyon szép csak még meg kell szokni ezt a Miui rendszert

(#2379) shiftac válasza nepszter1 (#2375) üzenetére


shiftac
aktív tag

Ehh, egyre türelmetlenebb vagyok, hogy mikor jön meg az enyém :D. Ha valóban gyári Global Stable, akkor az nagyon jó hír, mert nem kell mókolni.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2380) nepszter1


nepszter1
addikt

Csak nem küldtek hozzá tokot az a probléma semmilyent :(

(#2381) shiftac válasza nepszter1 (#2380) üzenetére


shiftac
aktív tag

Eu adaptert ugye adtak a töltőhöz? Én már berendeltem magamnak Gearbestről tokot és fóliát is, ahogy számoltam, kb. a telefonnal egy időben fognak megérkezni.

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2382) nepszter1 válasza shiftac (#2381) üzenetére


nepszter1
addikt

Igen adtak :) , Csak valahogy csálén áll franc se tudja

(#2383) norbert400 válasza nepszter1 (#2382) üzenetére


norbert400
tag

igen, én is furcsálltam az elején de mivel úgy se nézek oda így nem zavar.

én még anno ebayről rendelgettem hozzá szilikon tokkot meg kijelzővédőt azóta megvagyok velük. a héten megélte első taknyolását is kabátzsebből csempére.
Így hivatalosan is a család tagja.

(#2384) Flashy válasza nepszter1 (#2382) üzenetére


Flashy
veterán

nekem egy csomó konnektorba vagy hosszabbítóba nem fér bele az adapter, vagy ha beleerőltetem, alig tudom kihúzni. de a töltőfej legalább Xiaomi logós (hátha jelent valami minőséget), akinek EU töltőt adtak más Xiaomi telefonokhoz, tök névtelent adtak.

(#2385) internetezoo válasza Flashy (#2384) üzenetére


internetezoo
senior tag

Jiangsu Chenyang Electron Co., Ltd.
Ilyen név van rajta a töltőn?

(#2386) Flashy válasza internetezoo (#2385) üzenetére


Flashy
veterán

ez így konkrétan nem biztos, hogy rajta van, mert a nagy része kerítésekkel van írva :) MDY-08-EF a típusszám (van néhány európai betűvel írt dolog)

(#2387) Kátai


Kátai
senior tag

A megoldás érdekében itt is megkérdezem:
"A gmail nálatok sem értesít új levél érkezésekor mobiladat kapcsolaton?Nekem csak wi-fin hajlandó értesítést küldeni új levélről,vagy ha megnyitom gmail-t akkor frissít csak mobiladaton."

(#2388) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Nagyon durva az akku kapacitása: 8 óra 25 perc SOT, 5 nap 11 óra működési idő után az akku 16%-on állt. Mindezt úgy, hogy a global romot is ebből a töltésből tettem fel és újra be kellett állítani mindent rajta. Nem gyenge...

(#2389) csaba17


csaba17
senior tag

helósztok
tegnap megérkezett egy fekete 2m-es voxlink kábelem.
van ilyen usb-s áram és fesz mérőm.
a gyári töltőfejbe dugva csak 0,7-0,8A-ral tölt, ha a gyári kábellel töltöm akkor 1,8A.
miért van ez?
van egy másik ilyen márkájú kábelem, azzal sem éri el az 1A-t.
direkt azért vettem ilyen kábelek, hogy ne a rövid gyárit keljen hurcolnom, erre ezek sem képesek átvinni a megfelelő áramerősséget.
Vagy ez a telefon sem szeret más fajta kábelt ill töltőt? (ahogyan a régi cubot-om sem...)

(#2390) Franklin válasza DrKapocs (#2388) üzenetére


Franklin
addikt

(#2391) malystryx


malystryx
senior tag

Sziasztok!

Redmi 4 Prime-om van, de igazából mindegy szerintem a MIUI miatt... 2 kérdésem is lenne:
1. Ha én szeretném a saját jól bevált videólejátszómat használni (MX Player), akkor hogy tudom neki megmagyarázni, hogy azzal induljon el? (már ha engedi)
2. A saját zenelejátszója, nekem tökéletes lenne. Annyi kifogásolnivalóm van ezzel, hogy a szám címeit, nem pedig az előadóit veszi abc sorrendben. Nem tudom ezt megmagyarázni neki, hogy inkább előadó szerint mutassa? Előre is köszi a válaszokat.

Bocsánat ha már volt efféle kérdés, a redmi 3s topikot olvastam végig, mert akkor még olyan telóm lett volna, de ez jött :) Ennek a topiknak is nekiállok a napokban ígérem! :)

[ Szerkesztve ]

(#2392) sunavlys válasza malystryx (#2391) üzenetére


sunavlys
senior tag

1. Alapértelmezett alkalmazások beállítása az alkalmazások pontban

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#2393) nepszter1


nepszter1
addikt

Gyári EU-s töltőt hol tudok rendelni a primehoz ?

(#2394) trebrona válasza nepszter1 (#2393) üzenetére


trebrona
nagyúr

pl: [link]

Helyett: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2395) shiftac válasza nepszter1 (#2393) üzenetére


shiftac
aktív tag

Ennyire rossz az adapter? :(

Xiaomi Mi 9 SE (LineageOS 21 - Android 14), Jabra Elite 3

(#2396) nepszter1 válasza shiftac (#2395) üzenetére


nepszter1
addikt

Nem mertem használni , másik topicba írták hogy akár áramütést is okozhat átalakítóval .

(#2397) csaba17 válasza nepszter1 (#2396) üzenetére


csaba17
senior tag

az hülyeség, max akkor, ha annyira vékonyak az újaid, hogy amikor húzod ki akkor az adatper benne marad az elosztóban te meg belenyúlsz a töltő és az adatper közé, ha nagyon mákos vagy akkor meg tudod érinteni a fémet :)

de amúgy kizárt.

szerintem én a 7végén összeragasztom a töltőt az adapterrel, engem az zavar, hogy mindig bentragad az elosztóban mikor kihúzom :)

(#2398) bundaska válasza Kátai (#2387) üzenetére


bundaska
aktív tag

Nálam is ezt csinálja. Szerintem megoldás a 8.1.2.0-ra való downgrade. Ha nincs igazam, valaki csak megcáfolja. Én ezen gondolkodok. De vannak bajok az akkuidővel is, az fent említett romhoz képest.

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#2399) malystryx válasza sunavlys (#2392) üzenetére


malystryx
senior tag

Meg is van, köszönöm szépen, a másikra meg egyelőre ott a JetAudio, de az annyira nem szól szépen. :)

(#2400) DrKapocs válasza Franklin (#2390) üzenetére


DrKapocs
őstag

Igen, Németországból rendelve, pont ilyet. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.