Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2251) Norby86 válasza csaba17 (#2250) üzenetére


Norby86
őstag

Érdekes. Mondjuk nálam is ugyan ez van. Itthon pl most reggel mikor felkeltem nem volt elszineződés. Zsebre tettem, majd nemrég kivettem és ismét van. De tuti hogy nem tapad jól rá és annak is köze van ehhez, mert én mikor egy bizonyos ponton odabökök az ujammal a képernyőre, ilyen halk kattogó hangot ad a fólia, míg a képernyő többi részén nem.

-Norbi-

(#2252) nepszter1


nepszter1
addikt

[link]

Valaki ilyen tokot probált már ?

(#2253) hallerlaller válasza internetezoo (#2239) üzenetére


hallerlaller
addikt

hm, van nekik redmi 4 prime is, mik a vélemények erről a kereskedésről?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#2254) DrKapocs


DrKapocs
őstag

Tegnap csatlakoztam a Redmi 4 Pro birtokosok táborába. Tinydealről rendeltem, német raktárból csütörtökön éjszaka. Global stable 8.2 van rajta. Abszolút nem tűnik webshopos tákolmány romnak. Honnan lehetne kiszúrni, ha az? (Mi2s-em volt, nem ismeretlen az miui)

[ Szerkesztve ]

(#2255) trebrona válasza DrKapocs (#2254) üzenetére


trebrona
nagyúr

Tekintve, hogy global stable 8.2 rom nincs erre a készülékre, látatlanban kizárom a valódiságát. :)
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2256) internetezoo válasza hallerlaller (#2253) üzenetére


internetezoo
senior tag

Árukereső adta ki. Többet nem tudok.
Én Edigitalnál vettem 4A-t 2 év garanciával mivel az előző Redmi 3 Pro javíthatatlan lett.

[ Szerkesztve ]

(#2257) trebrona válasza trebrona (#2255) üzenetére


trebrona
nagyúr

Annyiban módosítanám, hogy volt, de visszavonták. :B Az a biztos, ha mutatsz egy about phone screenshotot.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2258) norbert400 válasza Norby86 (#2248) üzenetére


norbert400
tag

nálam a feltétel után 2. napon jött elő negyed akkora helyen. Pár nap elteltével teljesen eltűnt és azóta se jelent meg újra.

(#2259) C0d3r válasza wocsok (#2203) üzenetére


C0d3r
addikt

Na milyen a teló? :)

(#2260) wocsok válasza norbert400 (#2258) üzenetére


wocsok
tag

Megjött a 4X! Nagyon szép, könnyű és vékony, kicsit "almás" forma lett(már a Redmi 3-hoz, és a 4 prime-hoz képest)! Webshopos stabil 8.2.0.2 rommal érkezett, ami FULL Magyar! Láttam már webshopos romokat, de ennyire magyarítottat még nem! Meg is várom vele a globalt szerintem... Kijelző sajnos EBBG. Alul felül ahogy várható volt műanyag keret, közte fém. Kérdésekre szívesen válaszolok, még holnapig nálam lesz...

[ Szerkesztve ]

(#2261) DrKapocs válasza trebrona (#2257) üzenetére


DrKapocs
őstag

Megy a screenshot:

Számomra a magyar nyelv nem fontos a telefonon (mindig is angolul használtam), egy a lényeg, a google cuccok működjenek. Sokáig használtam kínai stabil, majd fejlesztői romokat az mi2s-en. Akkor tértem át a globalra, amikor a google calendar sync probléma előjött a kínai romban.

Ha nem official global a screenshot alapján, akkor mit érdemes tennem? Látszólag stabil, nincs semmi gond vele, minden okés. Ha érdemes romot cserélni, akkor bootloader nyitás és MiFlash vagy simán elég az updater appból a 8.1-es global stable romot betallózom és kész?

Előre is köszönöm a válaszokat!

(#2262) wocsok válasza DrKapocs (#2261) üzenetére


wocsok
tag

Ez webshopos rom! Próbáld meg első körben az updaterrel frissíteni global stabilra szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#2263) Attush


Attush
csendes tag

Sziasztok!

AliExpressen épp akciósak a Redmi 4 Pro-k, 140 körül adják, ami szerintem elég jó ár.
Kérdésem az lenne, hogy valaki rendelt már onnan? Írják ,hogy van egy olyan szállítási mód az EU-ba, amelynél nem kell Tax-ot fizetni, igaz plusz 10 dollárért. Vajon ez mennyire megbízható?
Másik kérdés, valóban képes a telefon 120fps-el rögzíteni lassított felvételt?

(#2264) Viktor0610 válasza Attush (#2263) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt, hogy lesz-e ÁFA, egyéb, azt nem tudom, de az szinte biztos, hogy nem tud 120 fps videót.
Korábban sem találtam, most sem volt ilyen funkció, mikor átfutottam a vonatkozó beállításokat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2265) DrKapocs válasza wocsok (#2262) üzenetére


DrKapocs
őstag

Nagyszerű... most nincs lehetőségem nekifogni, kell a telefon. Mennyi esély van rá, hogy menni fog simán updaterből? NNéztem volna, miflash nem látja egyébként, bár lehet a winwp miatt. Mi2s-t látja.

Tényleg, az updateres próba rosszul is elsülhet? Mi2s-nél soha nem volt gond, ott a miflash mindig ott volt egyből.

[ Szerkesztve ]

(#2266) South Velen válasza Attush (#2263) üzenetére


South Velen
addikt

én a goldway-től rendeltem, minden rendben volt. (seller shipping method-dal nem volt áfa)

de mostanában sokat lopkodnak az "eu express" vonalon a francia vagy német dpd-sek.

[ Szerkesztve ]

(#2267) formengil


formengil
tag

Sziasztok! Páromnak rendeltem Redmi 4-et (sima, nem Prime) Spemallról, eredeti kínai ROM-mal.
Ha jól tudom a global még nem jött ki erre a telefonra, viszont találtam egy ilyet:
https://www.androidfilehost.com/?fid=673368273298925064

Elvileg multi, úgyhogy van benne magyar nyelv, igaz?
Próbálta már esetleg valaki?
Lehet valami hátránya?

[ Szerkesztve ]

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#2268) karcsika71 válasza DrKapocs (#2265) üzenetére


karcsika71
csendes tag

Én ugyanott vettem a telót ahol te, és ugyanaz a shop rom volt rajta. Tegnap felnyomtam rá simán updater-ből gond nélkül.

(#2269) DrKapocs válasza karcsika71 (#2268) üzenetére


DrKapocs
őstag

karcsika71 & wocsok:

:R
Köszönöm az infókat. Ha innen, ilyen romod volt, akkor nekiállok a frissítésnek. Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

(#2270) grafnet válasza formengil (#2267) üzenetére


grafnet
veterán

Multinak Multi. Van benne magyar nyelv.
Hátránya nem hiszem hogy lenne. Szerintem egyenértékű vagy jobb mint a gyári.
De ehhez BL nyitás és TWRP megléte szükséges.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2271) formengil válasza grafnet (#2270) üzenetére


formengil
tag

BL nyitást már csináltam Redmi 4 Prime-on, az menni fog. TWRP-t még nem tettem fel, de nem lehet olyan nagy ördöngösség. :D
Köszi a választ, lehet hogy teszek egy próbát.
Ha valami rosszul sül el vissza lehet állni gyári ROM-ra?

LG Optimus GT540 --> ZTE Grand X IN --> Sony XPERIA SP --> Xiaomi Redmi 4 Prime

(#2272) internetezoo válasza formengil (#2271) üzenetére


internetezoo
senior tag

Figyelmesen olvasni a multitoolt, nem félrekattintani és ne fagyjon le a Win. De lehet papírnehezék is.

(#2273) trebrona válasza internetezoo (#2272) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mitől lenne papírnehezék? Egy TWRP flashtől biztosan nem.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2274) internetezoo válasza trebrona (#2273) üzenetére


internetezoo
senior tag

Ez csak költői válasz volt.

(#2275) frenk1 válasza nepszter1 (#2252) üzenetére


frenk1
aktív tag

igen a tok szuper

(#2276) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Fejtörő estére (mi a szokatlan a képen?) :

Samsung Galaxy A54

(#2277) trebrona válasza Viktor0610 (#2276) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezek szerint megjött az adapter. :D

Mondtam ugye, hogy hiánypótló? :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2278) Viktor0610 válasza trebrona (#2277) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jópofa cucc, csak két dolog zavar.

A Nillkin tok elég passzentos vele együtt, de ami jobban idegesít, hogy tegnap kipróbáltam zajos környezetben a telót, és a túloldalon panaszkodtak a hangminőségre. Ez csak azért gáz, mert az "ellenfél" (korábbi készülék) egy Nokia 130 volt, azzal nem volt ilyen gond....

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#2279) grafnet válasza Viktor0610 (#2276) üzenetére


grafnet
veterán

Az enyém ilyen.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2280) Viktor0610 válasza grafnet (#2279) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Jól látom, hogy celluxszal van rögzítve a készülékhez a cucc az "A helyén" képen? :)

Samsung Galaxy A54

(#2281) grafnet válasza Viktor0610 (#2280) üzenetére


grafnet
veterán

Ott még akkor igen.
Azóta már megkapta a kétoldalas ragacsot.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2282) Viktor0610 válasza grafnet (#2281) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem hülyeség a kétoldalú. M.helyen úgyis van. :D

Samsung Galaxy A54

(#2283) Norby86


Norby86
őstag

Esti találós kérdés: Tegnap még rendben szinkronizált minden alkalmazásom, ma meg konkrétan nem akart sem a Viber, sem a Gmail, sem a Facebook szinkronizálni. Akku kimélő mód nincs bekapcsolva, alapbeállításon van minden ilyen opció. Szinkronizáció természetesen be van kapcsolva. Próbáltam wipe-t nem segített. Leg érdekesebb a gmail, mert abba ha belépek, sem sznkronizál, csak ha a szinkronizálásnál ki-be kapcsolom a gmail szinkronizációját. Valami "beragadt" volna a romba? Ugye én a Multi Stable 8.2.1.0-t használom. Létezik hogy ez egy új bug?
Más: A gyári email kliens mennyire jó? Úgy értem ha jön email, azonnal szinkronizál, mint általában a gmail? Eddig legalábbis ha jött emailem, azonnal jelezte a gmail. Mem tudom mi lelte.

-Norbi-

(#2284) grafnet válasza Norby86 (#2283) üzenetére


grafnet
veterán

A korábbi verziónál előfordult ilyesmi.
Adatok törlését próbáld meg. Vedd rövidebbre a szinkronizált időt. (Ne 30 napot szinkronizáljon, csak pl.: 14-et.)

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2285) sunavlys válasza Viktor0610 (#2276) üzenetére


sunavlys
senior tag

Fejtörő estére (mi a szokatlan a képen?)

Az, hogy van Telenor 4G-d és Telenor 3G-d is. Talált? :D

ZTE v967s, Redmi 4A, Huawei_p9_lite_2017, Redmi Note 11 Pro

(#2286) junpet


junpet
tag

Noob question: sosem használtam még gps-t életemben, viszont most nagyban megkönnyítené a dolgomat. Mobilinternetem nincs, szóval ha anélkül is működik a dolog valami offline dolog létezik? IT-s létemre szégyellem magam, de eddig sosem volt rá szükségem/nem érdekelt a technológia.

Köszönöm!

(#2287) trebrona válasza junpet (#2286) üzenetére


trebrona
nagyúr

HERE WeGo

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#2288) junpet válasza trebrona (#2287) üzenetére


junpet
tag

Köszönöm! Munkából hazafelé kipróbálom.

(#2289) grafnet válasza junpet (#2288) üzenetére


grafnet
veterán

A térképet azért szedd le rá...
:-)

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2290) junpet válasza grafnet (#2289) üzenetére


junpet
tag

Meg történt. 😊 300 mb volt, azt hittem több lesz.

(#2291) grafnet válasza junpet (#2290) üzenetére


grafnet
veterán

Én tudtam, mert használom...
Az online hátránya, hogy nem tölti le, csak azt a részletet, ahol vagy.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#2292) nepszter1


nepszter1
addikt

Mennyire fogom a vodafone hálozatában megérezni a B20 hiányát ? Győrben lakok de néha haza szoktam utazni Békés megyébe

(#2293) Norby86 válasza grafnet (#2284) üzenetére


Norby86
őstag

Kipróbáltam amit irtál, de sajnos ez nem oldotta meg. Pontosabban az van most hogy tesztelés céljából egy másik email címemről random küldök email-t erre a gmail-es címemre és 10 levélvől jó ha 4 megérkezik időben.
Úgy értem van ami rögtön megjön (ez a normális, eddig is igy volt), van ami meg 5-10 perc késéssel. De tegnap olyan is volt hogy megsem jött, mármint nem jelezte hogy jött levél, beléptem a fiókomba meg roskadtak a bejövő emailek. Itt valami nagyon nem oké. Alkalmazás akkumulátor kímélő részben a Gmail-t egyéni-re állítottam a MIUI akkumulátorkímélő módról, de ezsem segitett, plusz az automatikusan indithato programoknál is bekapcsoltam a gmail-t, persze ez sem ért semmit mert a háttérindítást a rendszer már autómatikusan elvégezte telepítés után. Még azt is kipróbáltam hogy feltettem a legfrisebb gmail-t, de az eredmény az amit az elején leirtam.

-Norbi-

(#2294) csaba17 válasza Norby86 (#2293) üzenetére


csaba17
senior tag

esetleg ha kipróbálod az inbox-ot ?

(#2295) Norby86 válasza csaba17 (#2294) üzenetére


Norby86
őstag

Sajnos ez sem oldotta meg. :(
Ezt irja ki: [kép]
Ha belépek a programba látom a levelet itt is, de amugy semmit nem szinkronizál. Ahogy látható a képen a többi pl. személyes adatok is utoljára éjjel szinkronizálódott. Fogalmam sincs mi okozza ezt de már tök ideg vagyok miatta. :W

-Norbi-

(#2296) david7256


david7256
újonc

sziasztok tudom teljesen nem ide illő hsz., de nem tudom mit vegyek.
Veszek egy Xiaomi Redmi 4A Pro-t. Ehhez szeretnék venni tokot és fóliát.
Ebay, Alin vagy Wish, mindegy is melyik, csak Note 4, simán csak 4 vagy Redmi Pro van.
Méretileg vagy bárhogyan melyik hasonló hozzá?

Köszönöm a segítséget.

Előre.

(#2297) Norby86 válasza david7256 (#2296) üzenetére


Norby86
őstag

Szerintem innen a "Redmi 4A" lesz a neked való. :)

-Norbi-

(#2298) Viktor0610 válasza sunavlys (#2285) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az nem szokatlan. :D
Az egész család telenoros, mindenkit átcsábítottam. :D

Samsung Galaxy A54

(#2299) kovjoe válasza Viktor0610 (#2298) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Magyarán kapsz plusz sim/sd foglalatot, kivezeted a telefonon kívülre, és a silicon/műanyag hátlap alá kerül a plusz tálca, így tudsz memóriát bővíteni, két sim használata mellett is?

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#2300) Flashy válasza kovjoe (#2299) üzenetére


Flashy
veterán

igen. amúgy szerintem rettentő gány a módszer, de azért tetszik. én soha nem fogom megtölteni a 32G-t, szóval én nem fogok rendelni, de tetszik, hogy amire van igény, azt megoldják :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.