Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) frenk1


frenk1
aktív tag

válaszoljon már valaki a kérdésemre a rommal kapcsolatban ????????

(#1802) bundaska válasza maty93 (#1800) üzenetére


bundaska
aktív tag

Ha visszaolvasol, akkor igen, a Pro és a Prime ugyan az. Háromféle van (most jött ki a negyedik) Redmi 4A Redmi 4 és Redmi 4 Pro/Prime. A negyedik pedig a Redmi 4X.
Én olvastam jót is meg rosszat is róluk a Fecebookos oldalukon. Olvass te is, hátha többre jutsz.

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1803) trebrona válasza frenk1 (#1801) üzenetére


trebrona
nagyúr

Google neked is működik ám! :(((
[link]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1804) ardrift válasza frenk1 (#1798) üzenetére


ardrift
csendes tag

Ma jött ki egy bizonyos "beta stable" (igen, nekem is furán hangzik de hivatalos fórumon hivatalos emberkék így hívják), amit csak pár felhasználónak tettek elérhetővé OTA-val, legalábbis azt írják. Én megtaláltam updater-ből, viszont TWRP van a telefonon, lefutott a telepítés, csak utána nem akart bebootolni... Fekete képernyő volt a Mi logóval, hiába vártam fél órát. Aztán most visszateszek egy backupot, de hogyha le akarom frissíteni valószínű majd valahogyan vissza kell tennem a gyári recovery-t, egyelőre még nem tudom hogyan.
Szerk.: Igen, a .zip linkje fennt van pár helyen, ha neked nem elérhető még.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1805) bundaska válasza trebrona (#1803) üzenetére


bundaska
aktív tag

De ezt miért nem dobja fel a telefon, mikor a frissítések gombra rákattintok?
A jelenlegi nekem (és sok mindenkinek gondolom) 8.1.2.0(MBEMIDI). Vagy erre magától nem fogja frissíteni?

Áhhh már meg is jött a válasz, mire leírtam :)

[ Szerkesztve ]

Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van! - !!

(#1806) frenk1 válasza ardrift (#1804) üzenetére


frenk1
aktív tag

köszönöm

(#1807) frenk1 válasza trebrona (#1803) üzenetére


frenk1
aktív tag

ismerem a googlet de nincs oda irva hogy beta vagy hivatalos.

(#1808) trebrona válasza ardrift (#1804) üzenetére


trebrona
nagyúr

TWRP Advanced menüről készítenél egy screenshotot?

Ha ilyet látsz:

Katt a disable DM-Verify-ra és egyből be fog tudni bootolni. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1809) albandy válasza maty93 (#1800) üzenetére


albandy
tag

1 megegyezik
2 drága , Készletinformáció: Bizonytalan szállítás (2-4 hét) egyetlen pozitivum , hogy van magyar szerviz....

(#1810) Flashy válasza albandy (#1809) üzenetére


Flashy
veterán

ez a "bizonytalan szállítás" meg "külső raktáron" szerintem azt jelenti, hogy "ha megrendeled és lehetőleg ki is fizeted, megrendeljük helyetted kínából vagy eu raktárról és odaadjuk". én magyar webshopokban raktáron levő terméket alig találtam, pedig sokat nézegetem mielőtt megrendeltem a telefont. a magyar szerviz meg az, hogy raknak rá egy friss ROMot, hátha megoldja. hardveres hiba esetén meg megpróbálják gariztatni külföldre, vagy rád kenik hogy nem garis :)

(#1811) Takamatsu


Takamatsu
csendes tag

köszönöm trebronanak a segitséget.sikerült lecserélnem a tákolt romot egy Global_V8.1.2.0.MBEMIDI-re. :R :R :R

(#1812) wocsok válasza maty93 (#1800) üzenetére


wocsok
tag

Ennyiért megkapod az enyémet majdnem 2 év magyar garanciával, és 2 nap alatt ott van nálad :DD

(#1813) ardrift válasza trebrona (#1808) üzenetére


ardrift
csendes tag

Áh köszi, kipróbálom akkor ezt a módszert, gondoltam most visszateszem a gyári recovery image-t a 8.1.2.0 fastboot romból, aztán felrakom a frissítést és vissza twrp, de lehet hogy akkor így könnyebb. Ez cofface twrp-je?

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1814) trebrona válasza ardrift (#1813) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ez Redmi 3S TWRP, ezért kérdeztem nálad van-e?

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1815) grafnet válasza Norby86 (#1789) üzenetére


grafnet
veterán

Nézd meg még ezt is:
http://s.aliexpress.com/7b6fyM77

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1816) Norby86 válasza grafnet (#1815) üzenetére


Norby86
őstag

Hm, ez is elég szép pontozást kapott azért, és ahogy látom olcsóbb is. :) Na, akkor lehet innen rendelem, gondolom ez is 2.5D-s TG mert így ránézésre annak tűnik, tehát a szélei is szépen körbe fogják ölelni a kijelzőt.

-Norbi-

(#1817) grafnet válasza Norby86 (#1816) üzenetére


grafnet
veterán

Megvárom, hogy megérkezzen neked...
:-)

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1818) Norby86 válasza grafnet (#1817) üzenetére


Norby86
őstag

Ez nem jobb véletlenül? :) [link]
Itt 5.0 az értékelés és több a vásárló. :P
De igazából nekem mindegy, ahogy látom ezek mind egyformák. :) Nem is akarok ezen a témán sokat időzni.

-Norbi-

(#1819) hallerlaller válasza wocsok (#1812) üzenetére


hallerlaller
addikt

számlát is adsz róla?

Hisense 55U7HQ - Xiaomi 11i

(#1820) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!
Vettem egy 4 PRO-t. Nagyon jó kis dög. messze felülmúlta a várakozásomat.
A billentyűzettel van egy kis gondom.
Nem találok benne olyan magyar billentyűzetet, ahol a "T" mellett "Z" lenne, és nem "Y". Ezt hogyan lehet orvosolni?

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1821) grafnet válasza Palika71 (#1820) üzenetére


grafnet
veterán

Másik billentyűzettel...
Pl.: SwiftKey

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1822) kovjoe válasza Palika71 (#1820) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Google billentyűzet telepítése? Nálam működött, de nekem még a webshops rom is azzal jött. Ha az van fent, akkor Beállítások/További beállítások/Nyelv és bevitel/Gboard/Beállítások/Egyedi beviteli stílusok.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1823) Palika71 válasza grafnet (#1821) üzenetére


Palika71
őstag

Nekem gyárilag a SwiftKey-t hozza, és nem is tudom, hogy cseréljem le.

kovjoe: amatőr kérdés, de honnan szerzek google billenyűt?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#1824) felali


felali
tag

Sziasztok!Valaki belinkelné az ujj rom 8.2.1.0. MBEMIDL letölthetöségét ami feljebb volt nem működik Én meg nem találom.

(#1825) kovjoe válasza Palika71 (#1823) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Play áruház? Rákeresel a Gboard alkalmazásra és telepítés. Honnan rendelted, elképzelhető, hogy kínai rom van rajta és nincs google played?

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1826) felali válasza felali (#1824) üzenetére


felali
tag

Bocsánat megvan

[ Szerkesztve ]

(#1827) Flashy


Flashy
veterán

megérkezett az üveg a telefonomhoz, tégla méretű hungarocellben sértetlenül. én attól féltem majd törötten érkezik, de ép, csak nagyobbat kaptam, talán Note-hoz való :/ oké, szerintem is baromság ez a verziózás amit a Xiaomi csinál, de ha már enged kiválasztani redmi 4 pro-t külön, akkor figyeljen már oda a kiskínai hogy mit küld. most megint várhatok nemtomhány hetet. nem volt rajta sima fólia sem, úgyhogy pihen az asztalon pucéran, mert a tok se akar megérkezni...

(#1828) grafnet válasza Palika71 (#1823) üzenetére


grafnet
veterán

Ha SwiftKey van, az tudja:
Billentyűzet, bárhol ahol írnál, 3 vonal bal oldalon.
Fogaskerék, megint fogaskerék, Többnyelvű, magyarra rá böksz, s ott a felsorolás.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1829) kovjoe válasza Flashy (#1827) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Átlagba jók vagyunk, mert nekem meg kisebbet küldött :W . Lefényképeztem neki, hogy jól lássa😀, azt ígérte küld újat. Nekem szerencsére egy flip tok megjött már, így azzal használom.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1830) internetezoo válasza kovjoe (#1829) üzenetére


internetezoo
senior tag

Mikor rendelted és milyen postával?

(#1831) internetezoo


internetezoo
senior tag

Miui Stable ROM-ban van a Téma. Lehet nézegetni, letölteni az ingyeneseket.
Van a weboldalon Zhuti Market ahol több téma, lockstyle, icon, ringtone van. Linkre kattintva azt írja a ROM Téma app, hogy nem tölthető be. Mégis, hogy lehet letölteni a "külsőket"? Magát az .MTZ fájlt letöltve nem engedi telepíteni.

[ Szerkesztve ]

(#1832) kovjoe válasza kovjoe (#1829) üzenetére


kovjoe
aktív tag

Február 2-án rendeltem a TG-ket, és a flip tokot is (ebay), a TG-k tegnap érkeztek, a tok múlt hét hétfőn.

Xiaomi 11 lite 5G NE (8/256) (MIUI Global 14.0.11 Stabil) - Békéscsaba

(#1833) felali válasza internetezoo (#1831) üzenetére


felali
tag

Szia!Az online témáknál importálni kell de még nekem sem sikerült valamiért.

(#1834) ardrift válasza trebrona (#1814) üzenetére


ardrift
csendes tag

Van ilyen, ahogy a képen is látszik, viszont a leírása szerint ez pont az ellenkezőjét csinálja. Mondjuk megpróbáltam, de nem működött úgy se, de valószínű azért mert valahogy mindig elveszik a TWRP 1 reboot után. Valaki hallott már ilyen problémáról, tudnátok segíteni? Igen, nem csak bootoltam fastboottal az img-be, hanem fel is flasheltem recovery partícióra, ezért nem tudom mi a baj, eddig fenntmaradt a TWRP.
Szerk.: Még megpróbáltam azt is, hogy TWRP-ből telepítem ugyanazt a TWRP img-et, de így se tudok rebootolni recoverybe. Egy kis idő után megjelenik alul az android logó és a töltés animáció, és rendszerbe bootol.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1835) grafnet válasza ardrift (#1834) üzenetére


grafnet
veterán

Nyitott a BL-ed?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#1836) ardrift válasza grafnet (#1835) üzenetére


ardrift
csendes tag

Bocsi, de nem véletlenül nem váltottam eddig official rom-ról, szerintem amíg ki nem adják a kernel forráskódot és nem lesz egy stabil LineageOS 14.1 (13 már most is van, de nem akarom felrakni, 7-es androidot akarnék ha már custom rom) addig maradnék hivatalos romon, azért is furcsa mert eddig jól működött, most van ez, hogy tegnap próbáltam felrakni a 8.2.1.0 nightly-t, ami updater appból meg is jött. Igen, nyitott, fastbootból is látom, meg egyébként nem is tudnék felrakni TWRP-t.

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1837) trebrona válasza ardrift (#1834) üzenetére


trebrona
nagyúr

Esetleg próbáld meg multitool-lal feltenni a Twrp-t!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1838) ardrift válasza trebrona (#1837) üzenetére


ardrift
csendes tag

Esetleg meg tudnád adni hol találom? Kerestem mindenhol de nem találom redmi 4 prime-hoz. :/ Köszi!

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1839) trebrona válasza ardrift (#1838) üzenetére


trebrona
nagyúr

multitool

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1840) ardrift válasza trebrona (#1839) üzenetére


ardrift
csendes tag

Sajnos nem oldotta meg ez sem, feltette a cofface TWRP-t, akkor be tudtam bootolni, de nem maradt meg... Nem tudom mi lehet a baja, lehet, hogy az nem tetszett neki hogy feltettem a gyárit egyszer újra hogy működjön az OTA :F Na mindegy, most tudok enélkül is élni, ha kell úgyis fel tudom rakni. Azért köszi a segítséget! :)

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1841) trebrona válasza ardrift (#1840) üzenetére


trebrona
nagyúr

Miért nem használsz multit global helyett?

Illetve melyik cofface TWRP-t, merthogy kettő van: [link]

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1842) #74313216


#74313216
törölt tag

Sziasztok!
Gyári rendszer helyett (V8.2.1.0.MBEMIDI) már nem lehet felrakni kínait? V8.1.4.0.MBECNDI
Frissítő ezt írja: Sorry, flash older version is not allowed

(#1843) Viktor0610 válasza #74313216 (#1842) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért akarnál feltenni egy régebbit?

Samsung Galaxy A54

(#1844) trebrona válasza Viktor0610 (#1843) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ráadásul kínait?

Kínai dev. egyébként felmenne.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1845) Thorio86


Thorio86
csendes tag

Tapasztalatok érdekelnek! Van-e valaki, aki olyan TG-t tett a telójára, aminek a színe eltér a telefon előlapjának eredeti színétől, pl arany színű telóra fekete TG? Az érdekelne, hogy mennyire kandikál ki az eredeti szín? nagyon zavaró-e?

(#1846) #74313216 válasza Viktor0610 (#1843) üzenetére


#74313216
törölt tag

MIUI oldalán csak ezt találtam.

trebrona

Developert akartam először felrakni, mert kíváncsi vagyok, hogy milyen (és azért is mert az általam nem használt, törölhetetlen Google alkalmazások mérete összesen majdnem 1 GB), de az sem jó sajnos. Arra ezt írja: You're allow to flash the newest develop version published by MIUI forum from stable version only

Ha jól emlékszem, még nem olyan régen lehetett cserélgetni a ROM-okat. Ezek szerint már nem?

(#1847) trebrona válasza #74313216 (#1846) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ezek szerint globalra nem lehet kínait. Akkor marad a bl nyitás, fastbootban mehet fel global, kínai egyaránt. De akkor már inkább TWRP fel, majd eu dev., abban pico gapps van, azaz play áruházon kívül semmi más. :)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#1848) #74313216 válasza trebrona (#1847) üzenetére


#74313216
törölt tag

Köszönöm szépen a segítséget!

(#1849) ardrift válasza trebrona (#1841) üzenetére


ardrift
csendes tag

1121-eset raktam fel, aztán most egy orosz van fennt (mármint 4PDA-n volt fennt, minden működik benne, a "hivatalosban" (anik1199 csinálta) nem működik az MTP, ami pedig kéne, mert a root miatt nem megy a rendszerben :/ Multiromra gondolsz? Azt írtam le pár hsz-szel előbb, hogy nem szívesen váltok másik (nem hivatalos) MIUI-ra, ha már váltanék akkor LineageOS-re, vagy valamilyen AOSP-szerű ROM-ra váltanék, ha már nem hivatalos. Nem mintha nem bíznék bennük, csak most jó ez, meg igazából ez se nagy baj, hogy nem marad meg a recovery, általában úgysem akkor kell amikor nem vagyok gépközelben, tehát ha kéne fel tudom rakni.

Xiaomi Redmi 4 Prime

(#1850) trebrona válasza ardrift (#1849) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogy érzed, bár multi romok sokkal jobbak a globalnál.

Root miatt nem megy az MTP a rendszerben, ilyet még nem hallottam, nem látok összefüggést.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.