Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:56:54

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#840) mcferenc


mcferenc
csendes tag

Sziasztok!

Véleményetekre lennék kíváncsi. Valakinek van összehasonlítási alapja az LG G6-tal? Az mennyivel lassabb a Pixelnél? Mert most a Turbadónál kb egy árban vannak (32 GB-os) és vacillálok a kettő között...A legnagyobb gondom a 32 GB-os tárhely mérete. Ez mennyire jelent kompromisszumot a hétköznapokban? Sokan sokfélét írnak erről... Ha jól tudom dobozból kivéve kb. 24 GB áll rendelkezésre a 32 GB-ból, erre még ugye rá fog jönni a gyári appok frissítése, meg a legújabb android verzió. Jelenlegi telefonomon (Blackberry Passport) zenéből 1 GB-nyi van, ami valószínű nem lesz sokkal nagyobb (streamelni nem szoktam zenét), ezenfelül hangoskönyveket és podcasteket szoktam még hallgatni, ami összesen kevesebb, mint 1 GB-ot foglalna. Fotóból meg videóból sok van, összesen 10 GB, de ez több évnyi anyag, amit már szortírozni kellene :D, illetve tudom, hogy a telóhoz van korlátlan fotó és videó tárolás lehetősége a felhőben, szóval az elvileg nem jelentene gondot. Leginkább az alkalmazások miatt aggódom, pontosabban amiatt, hogy idővel a folyamatos frissülésük növelni fogja a foglalt tárhelyüket. Erről esetleg tudnátok tapasztalatot mondani?
Sok szempontból jó a G6, de tartok a rendszer belassulásától, míg a Pixelnél úgy gondolom, hogy ez kevésbé fog problémát jelenteni, sokkal jobban van optimalizálva a rendszer. Illetve frissebb android lesz rajta, gyorsabban jönnek rá a javítások, ellentétben a G6-tal, ahol még mindig várják az Oreot.

Köszi előre is a segítségeteket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.