Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17451) #27813376


#27813376
törölt tag

Megjött a tokom. Elégedett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]

(#17452) pepe091 válasza DeathAdder (#17450) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

4 hozzászólással előtted volt a link, hogy Sundar Pichai megerősítette, hogy lesz új droid az I/O-n.. :)

(#17453) dozsabalint válasza pepe091 (#17452) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Ja bemutatják (preview). Ősszel lesz csak új droid.

[ Szerkesztve ]

(#17454) pepe091 válasza dozsabalint (#17453) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mióta használsz droidot? :U A Google nem szokott ilyenekkel szórakozni, mint az Apple, ha bemutatják, akkor pár órán belül elérhető a nexus modellekre...

(#17455) dozsabalint válasza pepe091 (#17454) üzenetére


dozsabalint
senior tag

"Yes, the next major Android release will be unveiled at I/O 2014, alongside a formal unveil of Android Wear and so much more! The catch here is that, while it will be shown off, it actually won’t arrive until the fall in a similar fashion to how iOS 8 was shown off ahead of its actual release."

Elég egyértelmű....

(#17456) dozsabalint válasza dozsabalint (#17455) üzenetére


dozsabalint
senior tag

AndroidPolice-on is: Google To Do Next Android Version (The "L" Release) Apple-Style: Preview At I/O, Release In The Fall

Persze ettől még lehet kisebb upgrade a nyáron is, de valószínűleg K betűs lesz.

[ Szerkesztve ]

(#17457) Kari1 válasza pepe091 (#17454) üzenetére


Kari1
aktív tag

Úgy néz ki hogy idén nem így lesz, bár én abban reménykedem hogy mivel a nexus mégis fejlesztői készülék így szerintem lesz mód feltenni ezt is úgy mint iOS-nél a bétát.

(#17458) assemble válasza w333 (#17448) üzenetére


assemble
addikt

Tablagep sem most lesz, csak ev vegen, az L-betus release-el egyutt valszeg.

(#17459) dozsabalint válasza Kari1 (#17457) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Mondjuk mire másra lehetne feltenni a fejlesztői kiadást, mint a fejlesztői telefonra... de azért remélem valamit dobnak nekünk.

(#17460) slice14 válasza dozsabalint (#17459) üzenetére


slice14
veterán

Persze hogy dobnak, itt a bug fix (4.4.4).

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17461) dozsabalint válasza slice14 (#17460) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Jha tényleg :DD Én most inkább appokra gondoltam (pl launcher stb...)

(#17462) pepe091 válasza dozsabalint (#17456) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Reméljük csak duma. Nem kellene az alma után menni, pláne nem ebben...

(#17463) dozsabalint válasza pepe091 (#17462) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Én is remélem. Igazából ez is csak spekuláció még mindig, az interjúban semmi konkrétum nem volt. Holnap 18 órától okosabbak leszünk.

[ Szerkesztve ]

(#17464) Slukkica válasza lord.lakli (#17440) üzenetére


Slukkica
őstag

Ha lesz benne partner akkor éppen lehet az is.

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#17465) xabfx


xabfx
tag

Hello. Tudnatok valami programot ami a hanzast javitana? Most vettem uj fulest es nem szol valami finoman vele

(#17466) tothak válasza xabfx (#17465) üzenetére


tothak
tag

Szia!

Ha rootolva van a telefonod, akkor ajánlom figyelmedbe a Viper4Android nevű eszközt.
Nekem eddig eléggé bevált. Határozottan sok állítási lehetőség van benne, és elég sokat ki lehet hozni még akár a gyengébb minőségű BT headset-ekből is.

(#17467) xabfx válasza tothak (#17466) üzenetére


xabfx
tag

Koszi :) meglesem, remelem segit valamit amugy beats studio wireless matte black

(#17468) randras_83 válasza Slukkica (#17464) üzenetére


randras_83
addikt

Azért az N4-et tartsd meg ;) ;) :R

https://www.flickr.com/randras83/

(#17469) zsirfecske válasza pepe091 (#17462) üzenetére


zsirfecske
addikt

de hát ez tény, android első embere nyilatkozta. muszáj apple után menni, ők már rég 64 bitnél járnak (nem várhatnak még őszig ennek a bejelentésével is, mikor apple már ios8-at teaseli). amúgy meg miért baj az hogy kapunk preview-t hónapokkal korábban? lehet hogy jobb is lesz tőle a rendszer, feltéve hogy kiadnak public preview buildet is.

[ Szerkesztve ]

(#17470) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Van egy ilyenem, gondolom install és resi után nem fog települni, mert van exposed+gravity, jól tudom? Megint feküdni fog a robot?

Az a gond, hogy ha leszedem az xposed+gravityt, akkor kell resi, és max után fogja látni, vagy utána sem. Mi lenne a helyes eljáráa, hogy felkússzon, és maradjon minden úgy, ahogy van?
Köszi előre is a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17471) GrooveHero válasza GrooveHero (#17470) üzenetére


GrooveHero
addikt

hoppácska, kép lemaradt:

[link]

mondjuk azt sem értem, hogy hogyan jöhetett meg a frissítés OTA-n, ha módosítva van az xposed által...de szép magyarosan fejeztem ki magam :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17472) rolcsibácsi válasza xabfx (#17467) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Nekem mar az is segit ha csak az equalizerben benyomom az fx boostert, ha hangosabb kell akkor roottal fel lehet tenni a nexus5 real volume boostert.
Off: a studio milyen, mert nekem a beats wireless bluetooth resze 3nap utan beszart ugyh vissza is vittem az apple storeba ahol mondtak is hogy eleg common hiba:( inkabb vettem egy ineart feleannyiert es sztem jobban szol.

(#17473) GrooveHero válasza GrooveHero (#17471) üzenetére


GrooveHero
addikt

hm...gond nélkül felment, szóval most már 4.4.4-en :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#17474) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Ha toolkit el csinálok egy backup-ot és nyitom a telot meg root utána a restore vissza rakja mindenemet? :F

HAJRÁ VIDI !!

(#17475) xabfx válasza rolcsibácsi (#17472) üzenetére


xabfx
tag

Eddig hiba nelkul megy, igaz csak tegnap ota van nalam, lehet kabelt is rakotni szoval :) de en direkt a kekfog vegett vettem, elozo fulesem is olyan volt

(#17476) gdavid007


gdavid007
tag

Srácok, 4.4.4-en milyen az akkuidő? Nekem még 4.4.2 van fent, erre tettem franco kernelt, de úgy merül, mint az állat. Szóval, ha akkuidő akkor a 4.4.3-at, vagy a 4.4.4-et tegyem fel?

Még valami: A control display csak franco kernellel oldható meg? Annyira bejött, még anno amikor egymás mellé tettük tesómmal a a telónkat (neki G2 van), akkor az enyém sokkal fakóbb, élettelenebb volt. Most viszont hogy találtam egy jó kis profilt, az övé full fényerőn néz ki fakónak, szóval király! :C :C

[ Szerkesztve ]

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#17477) Slukkica válasza randras_83 (#17468) üzenetére


Slukkica
őstag

Nem lesz csere, de ha igen akkor sajna biztos nem marad meg. Nincs annyi keret!

De rom-ra céloztam :)

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#17478) siofok válasza gdavid007 (#17476) üzenetére


siofok
őstag

A franco r54 nekem is merítette,visszatettem az r36-ost,ez most éjjel 1%-ot esett kb 7óra alatt slim 4.4.4-el.mi a neve a profilnak,amit használsz?Én a vomer-mediumot.

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#17479) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Légyszives amint kiderül a google I/O-n hogy csak preview az új L-verziós android vagy egyből mi is megkapjuk...írjátok ki ide nagybetűkkel hogy este amikor hazajövök egyből képben legyek ;)
Köszönöm akármelyikőtöknek is ;) Jó I/O-s estét nektek!!!!

[LG NEXUS 5]

(#17480) assemble válasza radicspeter1 (#17479) üzenetére


assemble
addikt

Mar kiderult, hogy csak preview az L betus, es ev vegen jon csak, valszeg a HTC Nexus 9-el egyutt.
A kerdes sztem, hogy a preview valtozatot kiadjak-e barkinek szabadon letoltesre, illetve hogy azon kivul lesz-e attol fuggetlenul egy "kisebb" de azert nagy meg K betus frissites (velhetoen 4.5), ami viszont stabil lenne es egybol ki is adnak.

[ Szerkesztve ]

(#17481) pzoley válasza Slukkica (#17464) üzenetére


pzoley
őstag

Szia, ha gondolod megbeszélhetjük.
Az oldalamat tudod, nézz rá hol tartok, még mindig mindent egyedül csinálok :)

(#17482) gdavid007 válasza siofok (#17478) üzenetére


gdavid007
tag

Son_of_Sammy3 :)

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

(#17483) siofok válasza gdavid007 (#17482) üzenetére


siofok
őstag

Nekem v4 van belőle,de nagyon baba tényleg!! :-)

OnePlus nord 2t

(#17484) Molylepkeee válasza zsirfecske (#17445) üzenetére


Molylepkeee
csendes tag

Köszönöm a válaszod zsirfecske! :R
Amikor én rootoltam, egy olyan leírás alapján csináltam, ahol következményképp egy teljesen legyalult, gyári (de rootolt) telefont kaptam a végén. (Tehát tehettem minden programot újra.)
Ahogy írtad, olyan mint ha te egyszerűbben oldottad volna meg ezt... Ha igen, tudsz nekem egy linket küldeni a leírással, hogy tudom megcsinálni?
Illetve létezik androidra olyan backup program, amivel a főképernyő rendezés, és a beállítások egy kattintással visszaállíthatók? (Mint pl. az itunesnál)

(#17485) Davzone


Davzone
senior tag

Valaki help! Mi okozhatja? 20% ebrenlet wan wakelock detector szerint. Ugy merul mintha hasznalnam kozbe de van 5 perc kijelzoidom... 2 napja ilyen. Milyen app szivhatja ami frissult esetleg mostanaba?

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#17486) ndlx


ndlx
aktív tag

Ezt az IGO-t ismeri valaki, hogy vajon miféle jószág?

ITT.

[ Szerkesztve ]

(#17487) horvathkrisz válasza ndlx (#17486) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Jobb, ha inkább elkerülöd... :W

(#17488) Jadro válasza BlackSoft (#17275) üzenetére


Jadro
veterán

"Használ itt valaki N5-ön CM11-et?"

Látom nem nagyon volt válasz. Feltetted esetleg? Kipróbálnám én is, de egyelőre a tapasztalatok keresésénél tartok. A funkcióit ismerem, de pl. az üzemidő érdekelne.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17489) Dzsuri89


Dzsuri89
őstag

Aki gyári 4.4.3/4.4.4 rendszer használ alap launcherrel, azokhoz szól a következő kérdésem.

Nálatok is be szokott laggolni a képernyőváltás néha, mikor a legelső lapra, azaz a Google kártyás részére lapoztok? Régebben nem tapasztaltam ilyet, vagy nagyon-nagyon ritkán. Sőt azt se értem, hogy mi a franctól van az, hogy AnTuTu-ban nem érem el a 22.000 pontot se, amikor eddig lazán 27-29.000 pontokat kaptam, de ennek is már 2 hónapja legalább. Tudom nem ez a lényeg, de már akkor is fusztrál, hogy mi lelte a telefonomat, nem beszélve arról, hogy időnként megszűnik a visszajelző rezgés is.

(#17490) maggi1886076 válasza Dzsuri89 (#17489) üzenetére


maggi1886076
addikt

full wipe-t neki..

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#17491) Dzsuri89 válasza maggi1886076 (#17490) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Már vagy 3x raktam fel image-ből fel a 4.4.3-at, illetve a 4.4.4-et is és nem oldotta meg.

(#17492) siofok


siofok
őstag

Valakinél jelentkezett már olyan,hogy pl. Belép a beállitások menü-akkumulátor-képernyő almenübe,és ugy lép vissza a főképernyőre,hogy gyorsan nyomogatja a vissza gombot,akkor megnyitja a tárcsázót? :-) eddig axthittem félre nyomok,mert felette van a tárcsázó ikon,de nem. :-)

[ Szerkesztve ]

OnePlus nord 2t

(#17493) Dzsuri89 válasza siofok (#17492) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Néha nálam a mobilnetes statisztika ablakot hozza be. :D

(#17494) Slukkica válasza pzoley (#17481) üzenetére


Slukkica
őstag

Ment PÜ :K

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#17495) slice14 válasza Slukkica (#17494) üzenetére


slice14
veterán

Egészségedre Slukk... :DDD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17496) ndlx válasza horvathkrisz (#17487) üzenetére


ndlx
aktív tag

konkrétabban?

(#17497) Kari1 válasza siofok (#17492) üzenetére


Kari1
aktív tag

Szerintem ott nem csak a tárcsázó jön be hanem ilyenkor az a program szokott bejönni amit utoljára nyitottál meg. Pl megnyitod a gmail-t (csak ez van nyitva) home-mal kilépsz majd ekkor csinálod azt amit írtál akkor a gmail fog beugrani.

(#17498) siofok válasza Kari1 (#17497) üzenetére


siofok
őstag

Na ezt még meg sem figyeltem. :-) akkor véletlen műve,hogy nekem pont a tárcsázó volt mindig ott.

OnePlus nord 2t

(#17499) #27813376


#27813376
törölt tag

A gyari mail alkalmazashoz adtam hozza ket fiokot. Hogyan lehet a levelek kozott keresni? Van ugye kulon fiokonkenti nezet, oszesitett, de keresest sehol nem talaltam.

(#17500) gdavid007


gdavid007
tag

Valaki feltette már ezt a romot?

"Ha azt hiszed a kaland veszélyes, próbáld ki a megszokást. Az halálos"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.