Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16451) pepepapadk21 válasza TOZ (#16421) üzenetére


pepepapadk21
csendes tag

Nagyon köszönöm. Kicsit félve, de nekikezdek. Utolsó próba szervízbeküldés előtt.

(#16452) tariattila


tariattila
veterán

uhh... kicsit megizzadtam a 4.4.2 -->4.4.3 váltás NRT-vel (minden adat, beállítás marad)

nem ismerte fel az ADB eszközt... pedig a drivereket annó korrektül felrakta az NRT...
most mindent le kellett takarítani és újra felrakni...

utána az xposed és GB is rakoncátlankodtak de végül minden a helyén :DD
most törölgetem a homlokom... :DDD

(#16453) zsirfecske


zsirfecske
addikt

a telóra szerintem kell a tok, gúgli bumper + spigen fólia kombóval többször esett már le lakásban olyan 50 centis maxokig, esett ki moziban ülve zsebből, autóban is talán és kopp-kopp eddig mindent megúszott. csupaszon már hullott volna hajszálam az tuti, nekem ez megér egy kis plusz méretet és súlyt, nomeg az árát is bőven.

[ Szerkesztve ]

(#16454) twine válasza tariattila (#16452) üzenetére


twine
addikt

Szevasz papa ;)
Èn is tegnap èjszaka toltam fel a 4.4.3at...de èn egyelőre stockon csekkolgatom...aztán majd 1-2hèt mulva ”extrázgatom”...

(#16455) Lecs@ válasza tariattila (#16452) üzenetére


Lecs@
addikt

Ne törölgesd. Olvass több szakmai fórumot. :K :U

:D

512 GB

(#16456) ( V ) válasza tariattila (#16452) üzenetére


( V )
veterán

én nem - TWRP -> install zip SlimKat 4.4.3, install additional zip -> AOI gapps 4.4.3, SuperSU 1.99r4 -> flash reboot majd vissza recoverybe -> install zip ElementalX 0.43 aroma telepítő végig szalad és már tökéletesen ment minden 4.4.3 alatt :P

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#16457) tariattila válasza Lecs@ (#16455) üzenetére


tariattila
veterán

nincs időm.... így ilyenkor mindig marad a para...
előtte azért egy nandroidot futtattam :)
ekkor derült ki, hogy nem fut le és nem jól csatlakozik...
az a '''baj''' hogy nem kell napiszinten hackelni a gépet, működik minden, gyors...stb
így nagyritkán amikor illendőségből frissít az ember (merugye ota-n várhattam volna :DDD ) akkor előtte képbe kell újra kerülni...

twine: szeva! :D

( V ) : beekapod?

nagyon nem akartam elmókolni a rendszert a mobilbankos tokenes szarságra nagy szükségem van...
az ha elszáll akkor cseszhettem volna, teljesen beteg, hogy enélkül be se tudok lépni... :W

[ Szerkesztve ]

(#16458) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Van vkinek bluetooth fulese? Van vmi opcio ra hogy kiirja a telo hogy meg mennyi battery van a fejhallgatoban? Vettem ma egy beatset es bnom iphonejan van a bluetooth ikon mellett egy kis akku toltottseg jelzo, ezert gondolom hogy csak szoftver kerdese..

(#16459) xabfx válasza rolcsibácsi (#16458) üzenetére


xabfx
tag

Melyik fajtat? Mivel a studio wirelessel en is szemezek. Melyik telon jobb a hangminoseg?

(#16460) Sajtqukac válasza zsirfecske (#16453) üzenetére


Sajtqukac
tag

Nekem egy sima spigen fólia volt csak rajta ami fel is jött a pókhálónak hála... Semmit sem ért. De szerintem ez örök rejtély marad hogy ágyra esve takarók közé mégis mi történt a telefonnal hogy ez legyen a végeredmény... Egyszerűen rá nézek és el fog a düh hogy lehet ilyen gyenge anyagot tenni egy mindennapi használat eszközbe...

(#16461) rolcsibácsi válasza xabfx (#16459) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

En sima beats wirelesst vettem nem a studiot, oszinten szolva alapbol a nexuson eleg halk minden fules de en felraktam playbol a nexus 5 real volume boostert, adtam neki root jogot majd felflasheltem kicsit hangosabbra igy nincs sok kulonbseg, de azert egy icipicit meg igyia jobb az iphoneban a soc. Ketsegtelen h az apple minosegibb cuccokat gyart ha a vasat nezzuk.

[ Szerkesztve ]

(#16462) L.L.


L.L.
senior tag

Van még valaki itt rajtam kívül, aki nem kapott OTA frissítést? Tudom hogy felrakhatom másképp is, de most már csak kíváncsiságból is megvárnám.

(#16463) xabfx válasza rolcsibácsi (#16461) üzenetére


xabfx
tag

Ertem. Koszi szepen a valaszt. En most egy nokia bh 504 es fulest hasznalok. Filozok hogy ha nagyobb kijelzoje lesz az uj almanak akkor visszavaltok ra majd. Ez elott 4s hasznaltam. Utanna faternak szereztem egy galaxy nexuat es megtetszett nekem is ;)

Nekem se jott meg meg az ota

(#16464) LaliPapi


LaliPapi
tag

Sziasztok, használ valaki Exchange fiókot a készülékén? Sajnos csak az elmúlt 2 hét eseményeit hajlandó szinkronizálni a naptár. A levelezés az rendben van.

Köszi.

(#16465) LaliPapi válasza LaliPapi (#16464) üzenetére


LaliPapi
tag

Még annyi, hogy 4.4.3 stock+root van nálam, és pár helyen már utána néztem, de nem találtam megoldást a problémára.

(#16466) lita66


lita66
tag

tudja valaki, hogy a code blue kernel megy e slimkat rommal? most látom, hogy mind a kettőnek van már 4.4.3 változata, kipróbálnám. "az élet egy kaland jeligére" :)

(#16467) stvnppp válasza L.L. (#16462) üzenetére


stvnppp
senior tag

Nalam sem jott meg semmi. :( (full stock, meg root sincs, telenortol vett)Kezdem cikinek erezni, hogy Nexus-szal frissitesre varok. :)

(#16468) ElGatto válasza L.L. (#16462) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Pont most gondolkodtam én is, hogy vajon mi az az idő ameddig érkezhet vajon a frissítés... Valóban elég fos érzés, ember megveszi a nexust "mer arra aztán rögtön jön a frissítés" azt kb. 1 hete tolják már a készülék meg szarik rá mert "naprakész"... :W

(#16469) siofok válasza lita66 (#16466) üzenetére


siofok
őstag

szia!én 4.4.2vel használom ezt a párost.
de slimketből még nem jött nekem értesítés hogy van új,stable,csak az 5.0-ást írja. :(
vagya weekley-re gondolsz?mert azt láttm h jövöget,de az mi pontosoan?beta változatok?

OnePlus nord 2t

(#16470) lita66 válasza siofok (#16469) üzenetére


lita66
tag

( V ) fórumtárs (#16456) üzenetéből láttam, hogy van slimrom 4.4.3 ra, persze weekly. Amit még új nekem, hogy a superusert is frissíteni kell? eddig azt gondoltam a slim-ben benne van...

(#16471) ( V ) válasza lita66 (#16470) üzenetére


( V )
veterán

superuser nincs benne, csak saját alap root, de a SuperSU jobb.

(nekem pl a "sima" roottal nem működik megfelelően a Titanium)

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#16472) TOZ


TOZ
addikt

Slimkat. Fel is dirty flasheltem. Egyelőre saját kernellel. Lehet, hogy plészbú, de folyik, nagyon folyik.

(#16473) rolcsibácsi válasza xabfx (#16463) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Enis kivancsi vagyok ra mit alkotnak almaek

(#16474) TOZ válasza TOZ (#16472) üzenetére


TOZ
addikt

Kellett Franco. Előtte az voltam. Dirty flash után pár perc múlva folyamatos reboot. Franco fel. Azóta nincs gond. Gondolom Franco bekavar a systembe és ezt nem szereti dirty flash után.

(#16475) siofok válasza lita66 (#16470) üzenetére


siofok
őstag

bocs nem láttam azt a kommentet,kszönöm! :R

OnePlus nord 2t

(#16476) siofok válasza TOZ (#16472) üzenetére


siofok
őstag

várom a véleményed a slimről,azt én is feldobom akor az újat,ha beválik. :)

OnePlus nord 2t

(#16477) ( V ) válasza TOZ (#16474) üzenetére


( V )
veterán

igen ez a frankónak sajátossága sajnos :K ezért is használok ElemantalX-et ;)

viszont nagyon butter a 4.4.3 Slim

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

(#16478) werszomjas válasza L.L. (#16462) üzenetére


werszomjas
őstag

Fura ez az OTA.

Nekem talán már csütörtökön jelzett, hogy megérkezett a 4.3, egész nap írta, este akartam frissíteni, mondom nyomok előtte egy gyári visszaállítást, mielőtt feltenném, aztán visszaállítás után már nem ajánlotta fel a frissítést, azt írta, naprakész, marad 4.2 :F

Akkor úgy döntöttem, felteszem factory image-t, ehhez ugye nyitni kell a bootloadert. Miután nyitottam, és elindult a teló, megint írta, hogy van frissítés, de ekkor már inkább feldobtam a factory imaget, az a tuti :K

[ Szerkesztve ]

üdv

(#16479) vacs válasza L.L. (#16462) üzenetére


vacs
Topikgazda

Még én se kaptam meg OTA-n a frissítést, pedig az enyém is full módosítatlan.
Eddig ketten kérdezték, hogy van-e már 4.4.3-am!
Kicsit tényleg kezd ciki lenni egy Nexus-nál. :))

(^)(>.<)(^)

(#16480) Kari1 válasza werszomjas (#16478) üzenetére


Kari1
aktív tag

Mivel az OTA a Google Service Framework-ön "keresztül jön" ill ennek is köze van ahhoz hogy mikor kapod meg... a gyári után ennek is törlődtek az adatai azért nem jelez. (ilyenkor elvileg megváltozik a primary ID-d ami alapján a google ismeri az eszközöd, vagyis számukra ez egy "másik" készülék ebben az esetben).
Nem csoda hogy régebben ezzel lehetett trükközni ha hamarabb akartad OTA-n megkapni a frissítést (törölni kellett a Google Service Framework data-ját), persze ezt nem ajánlott mert bekavar 1-2 dolognak főleg a Google Cloud Messenger-nek.

http://www.androidpolice.com/2013/11/20/google-engineer-dan-morrill-sheds-some-light-on-the-nexus-ota-process-urges-you-to-never-clear-google-service-framework-data/

(Amúgy még nekem sem jött meg pedig lassan már ideje lenne, szerintem)

(#16481) siofok válasza ( V ) (#16477) üzenetére


siofok
őstag

dirty flashel raktad fel,vagy teljes törlés után?

OnePlus nord 2t

(#16482) huan


huan
őstag

DashClock Widget-et hogyan lehet zárképernyőre tenni? Illetve más widget-et hogyan lehet oda tenni?

(#16483) Carvus válasza siofok (#16481) üzenetére


Carvus
senior tag

Nekem dirty után programok összeomlottak folyamatosan, szal clean flash lett a vége, így fasza minden!

(#16484) slice14 válasza huan (#16482) üzenetére


slice14
veterán

Beállítások -> Biztonság nál pipáld be a Modulengedélyezést.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16485) huan válasza slice14 (#16484) üzenetére


huan
őstag

:R

(#16486) snorbi5


snorbi5
csendes tag

a Google Now tud benne magyarul?

(#16487) mmarta válasza siofok (#16481) üzenetére


mmarta
senior tag

Én wipe system után slimrom+slimgapps, még soha nem volt gondom. Az appok és beállítások megmaradnak, kivéve a dpi állítás.

(#16488) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Másnak is "pattog" a hátlapja a kamera és a home gomb közti részen? Vagy csak nálam van ilyen hiba...?! :O
(Orvoslás? )

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#16489) GrooveHero válasza slice14 (#16484) üzenetére


GrooveHero
addikt

idáig én is eljutottam, meg a progit is leszedtem. Na de hogy kerülnek ki a cuccok a lockscreenre?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16490) slice14 válasza GrooveHero (#16489) üzenetére


slice14
veterán

Ha be van pipálva a modulengedélyezés, akkor lockscreenen meg tudod fogni a widgettet és ki tudod dobni.Majd megjelenik egy + widget, és itt tudod hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16491) tomiii007


tomiii007
senior tag

4.4.3 carbon nexus 5-re
http://CARBON-KK-NIGHTLY-20140609-1020-hammerhead

[ Szerkesztve ]

(#16492) GrooveHero válasza slice14 (#16490) üzenetére


GrooveHero
addikt

de xposed+gbox nem kell hozzá, ugye?
Mert az most még nincs

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16493) slice14 válasza GrooveHero (#16492) üzenetére


slice14
veterán

Nem

Csak bemész a Rendszerbeállítások -> Biztonság és ott Modulengedélyezés.

Majd a lockscreenen az óra widgettet és lehúzod, majd megtudod a wudgettet és felfele húzod a törléshez. És meglenik az a widget hozzáadó és ott tudod hozzáadni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16494) GrooveHero válasza slice14 (#16493) üzenetére


GrooveHero
addikt

sikerült, köszönöm :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16495) lord.lakli válasza vacs (#16479) üzenetére


lord.lakli
őstag

A Nexussal elsőként kapjuk meg a legújabb anroidot. Annyiszor le lett már írva, hogy ütemezetten küldik ki, azaz 1-2 hétig kevesebben kapják meg, majd utána mindenki. Ennek kettő oka is van: ha mégis hiba lenne, akkor kevesebb embert szivatnak meg, ezzel élniük is kellett ICS-nél, másrészt a szerverek sem lesznek így túlterheltek. Ha ez így gond, akkor nézd meg más gyártókat. Ígérgetnek, csúsznak, ki sem adják. Az jobb?

(#16496) assemble válasza vacs (#16479) üzenetére


assemble
addikt

Inkabb neked ciki, hogy egybol fel akarod rakni a frissitest, es ott van a lehetoseg, hogy manualisan par perc alatt felrakd, es megsem raktad meg fel :)

(#16497) DeathAdder válasza Sajtqukac (#16436) üzenetére


DeathAdder
veterán

Bakker most olvasom hogy jártál, hát hihetetlen :(((
Én sokszor dobom az ágyamra a telefont (egyébként nagyon vigyázok rá, és gondosan odafigyelek mindig hova teszem), és semmi aprócska hajszálkarc se nincs rajta sehol..

Régebben nem hittem el, hogy van ilyen. Egyszer a haverom is azt mondta, hogy kivette zsebből az Arc S -t, és tádáááámmm pókhálós volt a kijelző. Nem hittem el, de akkor is megfordult a fejemben, hogy miért hazudna? :U

(#16498) atillaahun válasza DeathAdder (#16497) üzenetére


atillaahun
veterán

Hogy őszinte legyek én még mindig nem hiszem el. Én is folyton dobálom az ágyra, csak úgy nyekken benne a kamera (N4), de az durva lenne ha ettől törne el a kijelző. Arra persze megvan minden esély, hogy egy selejtesebb jutott ki neki, máskor megfeszült zsebben valahogy, és addig bírta.
Enyémbe pl. BT hulladék, nem nagyon vannak hibátlan darabok, csak kérdés milyen hamar derül ki melyik része selejtes a telefonnak.

[ Szerkesztve ]

(#16499) campi


campi
csendes tag

Sziasztok! segitségre lenne szükségem horgászat közben vmit megnyomhattam azóta mindent sárga kockába tesz,gorgetni nem lehet és tördelt magyarsággal egy nöi hang kommentálja az eseményeket és zabálja az energiát :W

(#16500) lita66 válasza siofok (#16476) üzenetére


lita66
tag

fent van a 4.4.3 slim változat, franco r53 kernellel eddig minden hibátlan!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.