Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) radicspeter1 válasza rolcsibácsi (#24990) üzenetére


radicspeter1
őstag

adb devices ---nem dobott ki semmit (developer mód meg minden ami kell be volt kapcsolva)

De egy winfos reboot megoldotta a dolgot.

Viszont azt a kis időt amit tapasztaltam L-en nagyon jó volt :) nyúzzátok! Akksiidőt is figyeljétek!

[LG NEXUS 5]

(#25002) rolcsibácsi válasza radicspeter1 (#25001) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

es mert raktad vissza a kitkatet?

(#25003) radicspeter1 válasza rolcsibácsi (#25002) üzenetére


radicspeter1
őstag

Mert csesztette a fejem hogy először kihagytam a wipe/data factory resetet "fastboot" után és utána csak kókány munkával bírtam a bootloopból kilépni...
Holnap tiszta fejjel tiszta alapokkal majd csatlakozom én is ;)

Más!
EasterEgg-et nézzeétek meg a nyalóka után meglepetés vár mindenkit :DD
Megvan mivel fogok játszani a buszon majd... :D

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#25004) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Root-ot talált már valaki hozzá? :)

(#25005) Nite


Nite
őstag

jo ez, de...

tovabbra sincs semmi opcio a kikapcsolason kivul, ha hosszan nyomom a powert... pedig mindig ugy nemitottam le, k*ra idegesito...

mi a f*ert feher minden? keyboard, appdrawer, menu hatterek fujmar...

miert nincs alapbol gapps? wtf?

es miert van a regi galeria, valami nevetseges bongeszo es valami szinten nevetseges sms app?

:F

Paid my dues!

(#25006) ßrainiac válasza Nite (#25005) üzenetére


ßrainiac
addikt

Nincs tobb kerdes?

(#25007) Nite válasza ßrainiac (#25006) üzenetére


Nite
őstag

biztos lesz, meg tesztelgetem ;]

Paid my dues!

(#25008) rolcsibácsi válasza radicspeter1 (#25003) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Hat azzal nemhiszem hogy sokat fogsz jatszani, egy kib@szott nyalokan nem tudtam atmenni 2perc alatt:)

A lenemitas nemtom miert ennyire gond sok embernek, ott a hanherogomb oszt kesz, vagy widget..

Feher hatter az appdrawerben nekem is fura, vagy a lockscreenen eddig fullscreen volt az eppen futo zene google play musicban is es spotifyban is, ez ratyi sztem. Menut meg nem neztem, engem nem zavar a feher de lehet h azt is le lehet cserelni mert a gyari billnek van 4temaja is feher, sotet material, es feher sotet holo, vagyis a regebbi.
Gondolom a veglegesben lesz gapps bar en orulnek ha kapnek egy csupasz szart es azt raknek ra amit akarok

[ Szerkesztve ]

(#25009) dozsabalint válasza rolcsibácsi (#25008) üzenetére


dozsabalint
senior tag

Azért is felesleges telepakolniuk gapps-al, mert pár hónap után egy friss flash után úgyis mindent frissíthet....

(#25010) rolcsibácsi válasza dozsabalint (#25009) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Par honap??

Most neztem a nexus 9 arait a playen itt uk ben, nem gyenge
A legolcsobb csak wifis 16 gigas £319

(#25011) Sajtqukac


Sajtqukac
tag

Nem bírtam magammal és én is fel raktam ezt. SlimKat után nagyon fura hogy feleslegesen nagy minden, plusz a gyorsbeállítások panelt is kétszer kell húzni és ott sincs kint minden ami kéne, de hát ez az ára a stock rendszernek sajnos. A gyorsasága viszont meggyőző eddig!

Ez a fránya flappy bird easter egg viszont szörnyű. Végre töröltem az életemből, már mindenki abba hagyta erre most szinte kötelezően ki próbáltam. Fantasztikusan sz*r... Nehezebb mint bármi eddig mert 10 perc alatt (telepítődnek az appok) 1 nyalókát sem tudtam át ugrani... Pedig vártam hogy majd ha meg lesz az egy akkor az Éretlenek c. filmben látható nyalóka kicsapódik és egy robot hang azt mondja hogy "Ügyes volt, nyalhat!" :DDD

(#25012) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Ez a screen pinning miafrancra jo? Tudja vki?

(#25013) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Videozasnal meg mindig nem lehet tap to focusolni... Basszak mar meg, erre nem panaszkodnak elegen??? Kiapocsom akar fotozni video kozben, foleg ha tok homalyos a kep.. Ha beszarok

Mas: minden friss telepitesnel be kell irnom a felh nevem a facebookba, hangoutsba stb ahol a regi telefonszamom van, ezt az infot honnan veszi a telo? Mar reg nincs meg az a szam, az osszes szolgaltatonal ahova belepek mindenhol updatelve van, vagy lehet h a simkartya alapjan nezi? Akkor ertenem, de miert onnan..

[ Szerkesztve ]

(#25014) Kari1 válasza rolcsibácsi (#25012) üzenetére


Kari1
aktív tag

Az szerintem a guest moddal kapcsolatos cucc lesz mivel azt írják hogy ha ismerősnek odaadod a telefont akkor a "pin-elt" app-okon kívül másokba nem tud belépni /megyitni

(#25015) csordas11


csordas11
aktív tag

Nem akar összejönni a towelrootos rootolás. A towelroot.comon az omega jelre rányomok és a chrome nem indít letöltést, hanem folyamatosan nyitja a böngészőben az új ablakokat. Tud valaki segíteni?

(#25016) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Aki Nine-t használ céges levelezésre, tudtok küldeni e-mailt?
Nekem nem tudja elküldeni és draft-ba teszi. A korábbi L-ben működött.
Remélem csak átmeneti probléma a cégnél és nem app hiba..

(#25017) rolcsibácsi válasza csordas11 (#25015) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

https://docs.google.com/file/d/0B26e-6x1y0dDUEVhZmlXcmhhcHM/edit?usp=docslist_api

Parancsolj

Min probalod alkalmazni?

Hal istennek ki lehet kapcsolni azokat az ocsmany notificationoket a lockscreenen
Mar csak valahogy a spotify gombjait kene oda visszarakni vhogy

[ Szerkesztve ]

(#25018) Sogi74


Sogi74
tag

Sziasztok!

Tudom, hogy nagyon tele van a t... de kérlek segítsetek. Nagyon szeretném az új rendszert feltelepíteni de nem tudom hogyan kell. Ha tudtok adjatok valami útmutatót (link, stb...)! A nexus 5-öm még nincs rootolva és a bootloader sincs nyitva. Kérlek segítsetek!

Előre is köszönöm!

Üdv: Sogi74

(#25019) Viper26


Viper26
nagyúr

Naptár sync másnál sincs? :F

Lehet úgy voltak vele, hogy exchange mellett ez is felesleges. :DDD

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#25020) Sajtqukac


Sajtqukac
tag

Ajaj, én azt hiszem vissza is rakom a Slimkatet... Ez a stock Android nem nekem való a maga puritánsága miatt. A beállításokból sajnos rengeteg hasznos opció hiányzik így lehet hogy ha meg is jelenik a végleges akkor meg várom a főzött ROMokat.

Szerk.: A töltést jelző LED másnál sem működik?

[ Szerkesztve ]

(#25021) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Hogy lehet rootolni az 5.0-t?

(#25022) slice14 válasza Sogi74 (#25018) üzenetére


slice14
veterán

NJa ott a probléma forrása, bl nyit és utána próbáld.

Leírás lentebb..

------------------

Én is feltoltam és minden szép és jó. Az első amin meglepődtem hogy visszalát a kezdőképernyőm a flashelés előtti állapotba. :R Majd azt a pár játékot visszaállítottam az adb backup-al, de az őskövület appokon én is kiakadtam. Nem is kel mondjam hogy az első dolgom a létiltásuk volt. Ami fura hogy az előző previewben nem voltak benne.

A root engem is érdekelne, de egyenlőre nem hiányzik...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#25023) rolcsibácsi válasza Sogi74 (#25018) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Na akkor:
1. Telo kikapcs, majd hosszan a volume le es a power egyutt amig olyat latsz amit meg sose, egy nagy android babu meg bal alul mindenfele szoveg.
Ezzel recoveryben vagy, vagy bootloader menuben, tokmindegy, innen lehet ide oda lepkedni.. Itt hagyod a telot.

https://drive.google.com/folder/d/0B26e-6x1y0dDdm84Zkt2QXRIV2M/edit

2.Letoltod ezt a mappat a fenti linkbol, tedd az asztalodra es shift+jobbklikkel egy ures teruleten a mappaban nyitsz egy parancssort (open command line) ami a regi dosos rendszerre hasonlit.

3. Dugd a telod es a gepet ossze, elvileg nem tortenik semmi, talan hang van, nekem ki vannak kapcsolva, lehet h eloszor telepot drivert, par masodperc lehet az egesz..

4.
Be kell irni egy parancsot a dos-os parancssorba, ezt:

Fastboot oem unlock

Telon lesz egy kerdes h tuti akarod e bla bla, hangero gomb fel-el felmesz egyet a yes-re, majd a power gombbal kivalasztod amire ramentel..
Ez a telodrol torolni fog minden adatot szoval ments elotte ha van vmi fontos..

Ez eltarthat egy darabig szoval varj csak
Ezzel nyitva van a bootloadered

5. Letoltotted mar a Lollipop imaget?
Ha nem akkor ittvan

http://forum.xda-developers.com/google-nexus-5/general/android-l-developer-preview-13-live-t2908873

Kapsz vmi .tgr fajlt vagy miaszart, kicsomagolod winrarrar amig kapsz egy mappat, majd ami a mappaban van cucc azt atmasolod a legeloszor letoltott 4.4.4 mappaba amit linkeltem, felulirod a fajlokat.
Az is jo ha elobb osszehasonlitod ket mappat es aminek ugyanaz a neve csak a vegen a szamok masok azokat kitorlod a 4.4.4es mappabol
Es bemasolod az osszeset a hammerheades mappabol
6.
ha ez megvan akkor telo megint kikapcs, bootloaderbe lepsz power es volume down-al hosszan, majd radugod a gepre,
Ebbol az uj fajlokbol felepulo mappabol kikeresed azt h FLASHALL.BAT erre duplan kattintasz es varsz a csodara.. Ennyi

Telo majd ujraindul, es lesz egy fasza L-ed

(#25024) Viper26 válasza 56k (#24908) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nálam sincs, nem is látja a naptárakat...
Sikerült megoldani valahogy? :F

iPhone 14 | FR955

(#25025) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Na akkor:

Bootloader nyitas
1. Telo kikapcs...
2. hosszan a volume le es a power egyutt amig olyat latsz amit meg sose, egy nagy android babu meg bal alul mindenfele szoveg.
Ezzel recoveryben vagy, vagy bootloader menuben, tokmindegy, innen lehet ide oda lepkedni.. Itt hagyod a telot.

Lollipop fastboot

3. Letoltod ezt a mappat a fenti linkbol,
4. tedd az asztalodra es shift+jobbklikkel egy ures teruleten a mappaban nyitsz egy parancssort (open command line) ami a regi dosos rendszerre hasonlit.
5. Dugd a telod es a gepet ossze, elvileg nem tortenik semmi, talan hang van, nekem ki vannak kapcsolva, lehet h eloszor telepit drivert, par masodperc lehet az egesz..
6. Be kell irni egy parancsot a dos-os parancssorba, ezt: Fastboot oem unlock
7. Telon lesz egy kerdes h tuti akarod e bla bla, hangero gomb fel-el felmesz egyet a yes-re, majd a power gombbal kivalasztod amire ramentel..
(Ez a telodrol torolni fog minden adatot szoval ments elotte ha van vmi fontos..
Ez eltarthat egy darabig szoval varj csak)
Ezzel nyitva van a bootloadered

Lollipop telepitese:

1. Telo megint kikapcs, bootloaderbe lepsz power es volume down-al hosszan, majd radugod a gepre,
2. a mappabol az asztalon amit letoltottel duplaklikk a FLASH ALL.BAT-ra
Telo majd ujraindul par perc mulva, es lesz egy fasza L-ed ennyi

bocs a duplaert, toroljetek az elozot, kicsit leegyszerusitettem

[ Szerkesztve ]

(#25026) rolcsibácsi válasza Viper26 (#25024) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

nekem jo volt egesz addig amig a regi verzios naptarat nem disableltem.. leszedtem a google-s verziot a playbol majd toroltem ami a lollipoppal jott es eltuntek a bejegyzeseim.
a fix nekem annyi volt hogy bementem az appkezelobe es a Calendar Storage-et visszaraktam a mukodo appok koze, es csak a Calendart magat tettem fagyasztotta, igy mukodik a google playes verzio is

amugy nekem ott az exchanges services is a disabledek kozott, sose hasznaltam, lehet masnak meg az a baja az emailekkel..

@slice: towelroottal mivan?
(tudom h TOZnak nem ment)

jok ezek az uj wallpaperek, nekem tok bejon ez az egesz egyedul az a tudat hogy felraktam egy friss rendszert de ott az a par szemet a kukaban..

[ Szerkesztve ]

(#25027) Eyesis válasza rolcsibácsi (#25026) üzenetére


Eyesis
őstag

Ha így tettem fel a nyalókát, akkor él rá az automatikus frissítés? Mármint, ha a google kiad valami javítást..
Meglepően sokat kérdezgetett, hogy ezt meg azt engedem e :)

Eyesis

(#25028) rolcsibácsi válasza Eyesis (#25027) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

marmint mikor kerdezgetett mielott felraktad vagy utana?
egyszer kerdez a bootloader nyitasnal, ha azt visszazarod sztem elvileg fel kell mennie a frissiteseknek OTA-n is mivel h ez egy google kepfajl nem fozelek.. miutan felraktad meg csak olyanokat kerdez h akarod e a google now-t meg a helymeghatarozast..

bocs hogy sokat irkalok de varom h lejojjon a yosemite es unatkozom, nem vagyok hsz hajhasz, nemigazan erdekel mennyi van

pedometer ami a teloban van hasznalja vki?
melyik a legjobb app ra?

[ Szerkesztve ]

(#25029) Viper26 válasza rolcsibácsi (#25026) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ha újra hozzáadom a google fiókot ott sincs a calendar sync mint lehetőség...fene se érti. :F

Naptárnál meg közli, hogy ez a fiók már hozzá van adva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#25030) rolcsibácsi válasza Viper26 (#25029) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

De megnezted amit mondtam?

Bar most latom h van egy szepseghibaja megpedig h nem egybol frissul
Ha pl atmegyek novemberre nincs ott semmi csak ha varok 2masodpercet akkor jelennek meg, vissza oktoberre megont semmi csak ha varok, vissza nov, megint varas...
Szerencsere nem hasznalom sokat:(

Nekem azzal visszajottek

[ Szerkesztve ]

(#25031) Viper26 válasza rolcsibácsi (#25030) üzenetére


Viper26
nagyúr

Néztem, ott töröltem adatokat, és újra hozzá lett adva.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 | FR955

(#25032) rolcsibácsi válasza Viper26 (#25031) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Szoval latod mindket naptarat? A 18.szazadit meg az ujat is, es egyikben sincs benne?

es a calendar to displaynel nincs semmi?

[ Szerkesztve ]

(#25033) Viper26 válasza rolcsibácsi (#25032) üzenetére


Viper26
nagyúr

A régit csak, és mikor indítom, kéri hogy lépjek be. :U

iPhone 14 | FR955

(#25034) rolcsibácsi válasza Viper26 (#25033) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

hat szedd le az ujat is a playbol es lepj be abba

(#25035) zekanyd


zekanyd
csendes tag

Sziasztok!
Afelől érdeklődnék, hogy tudjátok-e telenornál lehet-e még kapni az n5-öt? Online már biztosan nem, viszont megspórolnék magamnak egy utat, papírok beszerzését, ha meg tudnátok mondani, hogy rendelésre vagy nemtom, valahogyan adnak-e még el. Köszi előre is :)

Z

(#25036) Viper26 válasza rolcsibácsi (#25034) üzenetére


Viper26
nagyúr

Felment, olyan mintha frissült volna, mert nincs két naptár, és lett az account-nál naptár sync, úgy néz ki rendben van. :R

iPhone 14 | FR955

(#25037) rolcsibácsi válasza Viper26 (#25036) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Orulok:)

(#25038) ollie válasza zekanyd (#25035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt már többen jelezték, hogy már kifogytak a készletek, viszont elképzelhető, hogy megint lesz, mivel előreláthatóan nem vonja ki a google a forgalomból.

***

(#25039) TOZ válasza WolfLenny (#25016) üzenetére


TOZ
addikt

Basszus, tényleg nem megy a Nine mail küldés.

(#25040) TOZ válasza TOZ (#25039) üzenetére


TOZ
addikt

Touchdown megy.

(#25041) WolfLenny válasza Viper26 (#25019) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Nálam van sync.

(#25042) WolfLenny válasza TOZ (#25039) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Lehet írok a srácnak nézzen rá.

(#25043) 56k válasza Viper26 (#25024) üzenetére


56k
tag

Letoltottem play aruhazbol a google naptarat es egybol helyre allt a "gyari" is. Utana toroltem.

LG:GT540,P990,G2,G3,G4 Nokia Lumia 900,920,1520,930 Samsung: S1,S2,S3,S5,S8 Huawei: Mate 8,9,10,P8,P9P iPhone: 3gs,4s,5s,6s,6sp,7,7p,8p,X,11,12 mini, 12 Pro MAX, 12 Pro MAX, 13 Pro MAX

(#25044) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Egy picit lemaradtam. Mikor is lesz elérhető N5-re a Lollipop? (OTA, vagy sideload változat)

(#25045) gulb válasza Viper26 (#25024) üzenetére


gulb
senior tag

Default naptar app gmail es exchange naptaramat is latja betolti.... Csak az exchanget mokoltam meg a regi appal..

(#25046) ElGatto


ElGatto
aktív tag

erre valaki?

Nekem most alapból a Hangouts kezeli az sms - eket, a frissítésnél az új app lesz alapértelmezett és átkerülnek a mostani sms - ek?
Mi ez az aosp böngésző, miért gáz, mivel tud kevesebbet?

(#25047) Keckix válasza huan (#25044) üzenetére


Keckix
tag

Eddig úgy néz ki hogy nov. 3

Más:

Facebook app helyett én a Fast Pro for Facebook v2.7.2-t használom! Nekem bevált!

[ Szerkesztve ]

(#25048) Scooter74


Scooter74
őstag

Na tegnap feltoltam az imagest a telefonra 80%-ig ment fel a töltöttség amikor lehúztam a gépről, és neki láttam belakni a rendszert teljesen, ami meg is történt.
Na már most jön az érdekesség, este 11 kor lett 15%-n az akku, akkor kapcsolta be az akku kímélő módot amit be állítottam neki az elején, de így is 3 óra 15 perces kijelzőidőm lett és az akku stat azt írta, hogy van még hátra kb 45 perc. Na ezt nem vártam meg mert lefeküdtem, de ma kíváncsi vagyok, hogy teljesít akku ügyben, mert ha a stock rom hozza a 4 órát akkor az szerintem fenomenális lesz.
És ami lemaradt, az pedig az, hogy a led sokkal hamarabb villog mint eddig.

[ Szerkesztve ]

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#25049) FeRkE válasza Scooter74 (#25048) üzenetére


FeRkE
őstag

Ez igencsak jó hír, bele sem merek gondolni, OPO-val hogyan fog teljesíteni az L battery ügyben :D

(#25050) nzolo76


nzolo76
tag

Azt észrevettétek, hogy az új L-ben a lehúzott állapotsávon a akkumulátor ikon melett pl a "73. szint" szerepel, angol nyelv esetén pedig "73%".

*** iPhone 12 - iPad Pro - Apple Watch S6 ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.