Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16801) radicspeter1 válasza horvathkrisz (#16800) üzenetére


radicspeter1
őstag

Tényleg jó! ;)

[LG NEXUS 5]

(#16802) WolfLenny


WolfLenny
senior tag

Használ valaki Miui v5-öt?

Vélemény? Bug-ok, stb.?

(#16803) horvathkrisz válasza WolfLenny (#16802) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Az meg minek? Túl jól működik a gyári Google szoftver? :Y
Neked is bughiányod van? WTF?! :F

(#16804) WolfLenny válasza horvathkrisz (#16803) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Nincs bajom a gyárival, csak jól néz ki a Miui felület... :)

Pont ezért kérdezem, hogy valakinek van-e tapasztalata vele? ..:)

(#16805) WolfLenny válasza horvathkrisz (#16800) üzenetére


WolfLenny
senior tag

Nekem még nem volt mókolva a teló..

Hogy tudom feltenni, ha csak a kernelt akarom lecserélni? Stock rom-ra felmegy?

Előre is köszi a választ!

(#16806) horvathkrisz válasza WolfLenny (#16805) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Recoveryből ráflesseled a zipet ;)

(#16807) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Na hát gyári Magdival (4.4.3) wifi-n tegnapelőtt 3 óra kijelzőidő után csontra lemerült a telefon.
Itt megjegyezném, hogy a kijelzőidő több mint 90% Dolphin böngészőben történt.

Tegnap pedig ugyanilyen körülmények között 3 és fél óra után 3%-on maradt az akku mire lefeküdtem, azzal a különbséggel, hogy nem a Dolphin-al, hanem a gyári Browser-el böngésztem.

Szóval nagyon messze vagyok a 4 órás kijelzőidőtől, az én használatommal.
Egyébként simán elérhetőnek tartom egy blue kernellel, és kevesebb böngészéssel.

(#16808) BeastMode válasza horvathkrisz (#16800) üzenetére


BeastMode
őstag

Köszönöm a választ, felflasheltem!:)
Ez ugye nem fogja vissza a CPU-t az akkukímélés miatt?

(#16809) TODI1111 válasza horvathkrisz (#16800) üzenetére


TODI1111
addikt

Feltettem! Kíváncsi leszek nálam hogy teljesít!?

(#16810) ordogl


ordogl
tag

Ma lettem egy Nexus 5 gazdája!
Egy kérdés, a YouTube videókat miért nem játssza le 1080-as felbontásban (csak 720), holott a kijelző tudná azt is.

Ordogl

(#16811) siofok


siofok
őstag

A stock 4.4.3-ban van már értesítés led kezelés?(üzenet,nemfogadotthívás,töltés.stb.?)

OnePlus nord 2t

(#16812) TOZ


TOZ
addikt

Na, nyomtam en is egy 172exp bluet a slimkat alá. Holnapi munkanapon kiváncsian várom mit tud mutatni.

(#16813) Sajtqukac válasza TOZ (#16812) üzenetére


Sajtqukac
tag

Én felraktam és 2 órán belül csinált egy mélyalvást amiből semmi sem keltette fel. Most várok és megnézem hogy megismétlődik-e a dolog. Ha igen megy vissza a 142-es ami eddig tökéletesen ment.

(#16814) draco84


draco84
tag

Sziasztok skacok tudtok nekem a rootban segíteni? A toolkit ami az összefoglaloban van nem megy ADB not foundot ír ki! Meg probáltam a másikkal de ott meg nem jó a letöltő link! Kérlek segítsetek!! Előre is köszönöm

(#16815) BeastMode válasza draco84 (#16814) üzenetére


BeastMode
őstag

A Root Toolkitben az ADB not found kiírás után le van írva, hogy mit kell csinálni. Minimális angol tudással 2 perc az egész.

(#16816) draco84 válasza BeastMode (#16815) üzenetére


draco84
tag

Igen az meg van megcsináltam mindent de akkor se enged tovább!:(

(#16817) Kari1 válasza ordogl (#16810) üzenetére


Kari1
aktív tag

Ez nem N5 hiba minden YT ilyen, most volt frissítés ahol lehet változtatni a felbontást de 720p a max. (illetve 1-2 usernél van 480p és 1080p opció is de ez csak teszt jelleggel). Ha szerencséd van akkor a következő YT update-ben már lesznek ilyen opciók is.

(#16818) BeastMode válasza draco84 (#16816) üzenetére


BeastMode
őstag

A tárhely opciót is kikapcsoltad?
Se MTP, se a másik lehetőség (nem emlékszem, mi a neve) ne legyen bepipálva, egyedül az USB debugging legyen aktív!

(#16819) horvathkrisz válasza BeastMode (#16808) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Épp ez benne a pláne, hogy sebességben nincs különbség. :)

(#16809) TODI1111: Kíváncsi leszek mit mondasz pár nap múlva. :)

(#16820) diodd válasza draco84 (#16816) üzenetére


diodd
tag

Próbáld meg a drivernél a 4 es opciót talán az a raw drivers.
Nekem is volt ilyen többször lehúztam a telót utána vissza és egyszer feldobott egy kis ablakot hogy engedélyezem-e a kapcsolatot erről a sz.gépről, rányomtam hogy ok és onnantól jó lett.

Mate 7

(#16821) ordogl válasza Kari1 (#16817) üzenetére


ordogl
tag

Köszönöm a választ :-)

Ordogl

(#16822) BeastMode válasza horvathkrisz (#16819) üzenetére


BeastMode
őstag

Ez jó hír:)
Eddig semmi probléma nincs, de azért várok 1-2 napot, hogy hogy alakul.

(#16823) siofok válasza Sajtqukac (#16813) üzenetére


siofok
őstag

Énis úgy vettem észre,hogy a 142-144-esek a legjobbak.

OnePlus nord 2t

(#16824) draco84 válasza diodd (#16820) üzenetére


draco84
tag

A toolkitben mondod a 4 es opciot? Néztem az oktato videot ott is feldobott a srácnak azt a kis ablakot de nekem sajnos nem! De akkor az lehet a hibám!:(

(#16825) Sajtqukac válasza siofok (#16823) üzenetére


Sajtqukac
tag

Bizony. Mikor megvettem a telefont azt hittem minden nap másik rendszer lesz rajta. Ehhez képest már hónapok óta slimkat van, valamint mióta kijött a 142-es blue azóta azt használom vele. És annyira stabil és gyors volt hogy nem éreztem szükségét másik rendszernek. Egyedül a MIUI volt ami elbizonytalanított de szerencsére most megbízhatóan kellett a telefon így nem tudtam kísérletezni. (Sajnos ezt húzza keresztbe a képernyő törés de ha minden igaz valami csere telefont adnak majd)

(#16826) Koga777 válasza WolfLenny (#16802) üzenetére


Koga777
tag

Szia!
Én használok MIUI-t (a Multilanguage verziót) reggel óta. Lassabb, mint a Mahdi, de nem vészes. Rengeteg beállítási lehetőség van benne, talán túl sok is. Egyszer már összeomlott játék közben, még a hibajelentést se tudtam elküldeni. Bekapcsológomb hosszú nyomásával tudtam újraindítani.
Majdnem teljesen magyar, a témaválasztásnál vannak kínai szavak, de nem vészes. A témák használatához regisztrálni kell a xiaomi oldalán. A témák nagyon-nagyon lassan jönnek le és a legtöbb téma fizetős. Valahol olvastam, tán valamelyik xposed modullal rá lehet tenni tetszőleges témát. Még nem próbáltam. ART nincs (vagy csak én nem találtam eddig).

Amit a közvélemény akar, azt „politikailag irreális”-nak szokás nevezni. Magyarra fordítva ez annyit tesz, hogy a hatalom és kiváltságok birtokosai ellene vannak.

(#16827) Spancho


Spancho
őstag

Sziasztok.

Végre ma tulajdonosa lettem én is egy Nexus 5-nek.
Lenne pár kérdésem :)
Az alján 2 hangszórónyílás van ,az a normális ha csak a baloldali szól zenehallgatás/youtube stb... közben ?
És a bekapcsoló gomb mindenkinél lötyög kicsit (nem magától csak ,oldal irányba mozog hogy ha az ujjammal
mozgatom.)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#16828) TOZ válasza Spancho (#16827) üzenetére


TOZ
addikt

Normális, hogy csak az egyik szól, a másik nem hangszóró nyilas.

A power gomb lotyoges nem normális, de ez sokunk estében ilyen, mondhatni nem bug, hanem feature. :-P

(#16829) siofok válasza siofok (#16811) üzenetére


siofok
őstag

(#16811) siofok vki? :F

OnePlus nord 2t

(#16830) #27813376 válasza atillaahun (#16757) üzenetére


#27813376
törölt tag

Ez magyar? Vagy mindben van magyar és hülyeséget kérdeztem? Holnap akarok venni egyet.

(#16831) pepe091 válasza siofok (#16829) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Alapból nincs, de a Light Flow vagy Light Manager root nélkül is megoldja ezt a problémát. :)

(#16832) rjg válasza #27813376 (#16830) üzenetére


rjg
őstag

Igen, mindben van magyar. :K

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#16833) #27813376 válasza rjg (#16832) üzenetére


#27813376
törölt tag

:R

(#16834) HREH


HREH
senior tag

Ebből a mélyalvásból (SOD) hogy kell "felkelteni" a telót? Simán csak hosszan kell nyomni a bekapcsoló gombot?
Francoval volt ilyenem régebben, most a 172-es kékkernelen vagyok, eddig pöpec minden.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#16835) siofok válasza pepe091 (#16831) üzenetére


siofok
őstag

igen,ismerem a light flow-t ,csak azthittem a 4.4.3-ba ár nem kell segédprogram. :)

OnePlus nord 2t

(#16836) Sajtqukac válasza HREH (#16834) üzenetére


Sajtqukac
tag

Igen, addig tartsd nyomva a gombot míg újra nem indul. De úgy látszik ez akkor új bug benne.

(#16837) HREH válasza Sajtqukac (#16836) üzenetére


HREH
senior tag

Köszi, de csak általánosságba kérdeztem, nekem eddig még nem volt ilyen a 172-es verzióval :)

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#16838) Sajtqukac válasza HREH (#16837) üzenetére


Sajtqukac
tag

Akkor bocsi! :) Azt hittem nálad is elő jött a hiba. Nálam egyébként azóta sem jelentkezett úgy hogy lehet csak valami berakadt, vagy valami ténylegesen elaludt rajta.

(#16839) horvathkrisz válasza siofok (#16835) üzenetére


horvathkrisz
addikt

En sem ertem, hogy miert nem rakjak bele gyarilag, whatsappot pl be lehet ra allitani, hogy villogjon...

(#16840) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Megjött a Brando glass :C

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16841) twine válasza GrooveHero (#16840) üzenetére


twine
addikt

klassz glass :D

[ Szerkesztve ]

(#16842) GrooveHero válasza twine (#16841) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az, naggyon durván adnak Brando-nál a kinézetre. A belseje kihúzós, aztán mint a könyvet, ki kell nyitni, ott a törlőkendő és külön kis védő tasakban maga a fólia. Le a kalappal :K :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16843) dnelb válasza GrooveHero (#16840) üzenetére


dnelb
veterán

ez az anti-fingerprint mennyire kamu ?

(#16844) GrooveHero válasza dnelb (#16843) üzenetére


GrooveHero
addikt

fogalmam sincs, még nem raktam fel. Kérdezd meg Edge kollégát, ő már hónapok óta használ ugyanilyet, ő nagyon meg van vele elégedve, én is az miatt vettem meg.

még 1-2 kép :C

[link]

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16845) pepe091 válasza GrooveHero (#16840) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Amennyi tartozékot összevásároltál már, lassan kijön a árából még egy N5. :DDD

(#16846) twine válasza GrooveHero (#16844) üzenetére


twine
addikt

Hanem inkább rakd fel végre a telefonra
;] :P :D :D

[ Szerkesztve ]

(#16847) GrooveHero válasza twine (#16846) üzenetére


GrooveHero
addikt

már fel is került. Egy kicsit elbactam, mert lejött a régi fólia és kicsit piszkos lehetett a kijelző, nem szívta rá magát rendesen mindelhol, de eszméletlen jó kis cucc. Alapból sokkal merevebb mint egy sima fólia. Nekem eléggé gyűjti az ujjlenyomatokat, de nem gond, úgyis le szoktam ganézni majd' minden nap. Tényleg remek kis cucc. Adtak hozzá ilyen kis por eltávolító cimkét is, de nem sokat ér, legalábbis nekem kevés volt. Majd otthon adok neki széles tixóval, az nefé' leszed róla mindent. :DDD
Valahogy a kijelző is szebb lett, szinte láthatatlan rajta ez a glass, mintha semmi nem lenne rajta. A vastagság 0,2mm, észrevehetetlen, a gyári google sárga bumper azért remélem nem túrja le róla. Amúgy a sárga bumper most kezdett el rajta megzöldülni, legalábbis csak a szélei, a hátulja ugyanolyan szép sárga, mint eredetileg volt. Majd veszek rá valami occso párszáz forintos tokot, ami ugyanúgy sárga, hogy jól nézzen ki.

[link]

pepe: na igen, elég soknál járok már.

3db spigen crystal clear fólia 5k
Qi töltő 18k, amiből kettő lett, egyet elpasszoltam 9k-ért, így az csak 9k volt
bumper 60 dolcsi szállítással
ez a brando fólia kb 6-7k

hát ebből a pénzből már telefont is lehet venni :DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16848) pepe091 válasza GrooveHero (#16847) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ez viszont durva. Azt gondolná az ember, ha már 60 dolcsi volt az a bumper, meg eredeti hogy jobban fogja bírni. Ennyi erővel a 2000 Ft-os utánzat, ami ugyanígy néz ki, bőven elég.

(#16849) GrooveHero válasza pepe091 (#16848) üzenetére


GrooveHero
addikt

Bizony. Monsjuk ez 2 hónapot bír, az utánza meg talán 3 hetet. Ok, nem mindegy azért, mer az egyik majd' 15k volt, a másik meg 2k, amiből vehetek 6-7-et, és azokat ha 3 hetenként cserélem, akkor is tovább húzza. Mindegy, legalább tudom, hogy ilyet se veszek többet. De amikor én vettem, akkor talán még nem is nagyon volt hamisítvány, mind ilyen áron voltak ebay-en is, abból gondoltam, hogy na mondom valaki megveszi amcsiban play-ről és azt árulja 1-2k-val drágábban. Rá 1-2 hétre jelentek meg ezek a 2k-s másolatok, aminek mindt tudjuk még az anyaga is kicsit másmilyen, könnyen kopik, etc...ez van. Majd veszek valami 300ft-os TPU-t, oszt jóidő :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16850) ( V ) válasza GrooveHero (#16840) üzenetére


( V )
veterán

az ott a képen nem egy iphone? ;]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - ᴄʀDʀᴏɪᴅ 10.4 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.