Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17351) tvse1995


tvse1995
senior tag

Ha megjött a 4.4.4 root + GB-os rendszerre akkor feltehetem?
Csak elmegy a root?

(#17352) siofok válasza [P]laci (#17346) üzenetére


siofok
őstag

Egyszerű,és nagyszerű. :)

OnePlus nord 2t

(#17353) zsirfecske


zsirfecske
addikt

1 órája jött meg a 4.4.4 ota, meglepődtem mert le is szedte mobilneten magától. szerencsére 2.5 mb volt csak. holnap megint rootolhatok :)

(#17354) maggi1886076 válasza zsirfecske (#17353) üzenetére


maggi1886076
addikt

Nekem is megjott, a frissítés ;]

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#17355) MartOOn válasza maggi1886076 (#17354) üzenetére


MartOOn
addikt

Nekem is megjött... Ranyomtam... Eltűnt. :Y

Azota a 4.4.3 a legfrisebb rendszer szerinte...

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#17356) Zakii válasza Zakii (#17350) üzenetére


Zakii
tag

Azota sikerult letoltenie :B

Dell Inspiron 15R, Nexus 5

(#17357) MartOOn


MartOOn
addikt

Ugy erzem gugli egyre jobban szarik az egeszbe... :(

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#17358) Nite válasza MartOOn (#17355) üzenetére


Nite
őstag

detto...

Paid my dues!

(#17359) zsirfecske válasza MartOOn (#17357) üzenetére


zsirfecske
addikt

mibe tojik a gúgli? pikkpakk javították az új ssl bugot és részemről a teló is gyorsabb mint valaha.

(#17360) MartOOn válasza zsirfecske (#17359) üzenetére


MartOOn
addikt

Reszemrol nem volt bug. Eddig. Jelez a 4.4.4 OTA-n rabokok es eltunik. Azota nem talalja. Tudom tudom fel lehet ra rakni manualba de en nem szorakozok vele. Pont ezert vettem nexust. Gyors frissitesek OTA-n, gyors telo. Jo ár. Pont.
Az életben nem volt meg gépre dugva. Ilyen is van es meg mielott jonne vki h ez bűűűn, a Nexus erre is való!

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#17361) NTonee válasza zsirfecske (#17359) üzenetére


NTonee
veterán

De neki nem sikerült az ápdét, tehát sz@r a gugli! ;]

[ Szerkesztve ]

(#17362) TODI1111


TODI1111
addikt

Holnap meg már lehet, hogy 4.5 vagy 5.0 lesz! :D

[ Szerkesztve ]

(#17363) Davzone válasza MartOOn (#17360) üzenetére


Davzone
senior tag

Ez nem látható bug volt. Szóval részedről is volt bug...
Gyakorlatilag az összes https kapcsolat sebezhető volt, kezdve a google fiókodba való belépéstől, nem beszélve mondjuk ha netbank alkalmazást is használtál.
Én megpróbálnék egy beállítások tárhely, cache ürítést, egy full rebootot mondjuk hosszan nyomott bekapcs gombbal, és utána ránézni. Lehet a letöltés nem volt sikeres és sérült ota fájl van valahol cacheben.

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#17364) zho-lee válasza [P]laci (#17346) üzenetére


zho-lee
addikt

Én eddig még nem próbáltam helyettesíteni a gyárit.
Annyit kérdeznék, hogy ha exdialert használ az ember, a gyári tárcsázót lehet/kell letiltani?

:R

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#17365) Trol


Trol
tag

Azért ezen most jót mosolyogtam. Kíváncsi leszek holnap hány idegroncs vágja földhöz a Nexust mert még nem jött meg az ota.... :D

(#17366) bucsupeti válasza zho-lee (#17364) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem kell letiltani a gyári tárcsázót. Egyszerűen az exdialert indítsd. Persze a tárcsázó ikon az a gyári tárcsázót hívja. Azt le kell venned és helyette kitenni az exdialert.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#17367) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Srácok ha most a gyári 4.4.4-en csücsülök egyedi kernellel éd vissza szeretném kapni az OTA-t akkor gyári kernel vissza majd gyári recorvery is. Ilyen sorrendben igaz? Vagy tévedek?

Bezzeg hogy a google IO-t nem tudom élőbem lesni mert du-nos műszakban vagyok ;(((( Meg s Transformerst sem tudom prömierben :((

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#17368) FeRkE válasza Trol (#17365) üzenetére


FeRkE
őstag

Vicc ez az egész. Más gyártónál meg várhatsz hónapokat, hogy esetleg kiadjanak valami frissítést.. Meg egy év után nem frissítenek és hasonló. Itt meg bejelentés után 1-2 nappal friss a gyári rendszer és a jelentősebb custom romok is.

(#17369) dnelb válasza radicspeter1 (#17367) üzenetére


dnelb
veterán

miért fontos ennyire az ota? :F

(#17370) gabipaci válasza bucsupeti (#17366) üzenetére


gabipaci
addikt

Ajjaj. Én valamit letiltottam. Aztán nem volt hívás közben hívás megszakítása gomb sem. Így le töröltem az exdialert. De most gyári tárcsázó sincs. Az ikonja megvolt, rá nyomtam. Azt írja az alkalmazás nincs telepítve. Ilyenkor mi van? Konkrétan nem tudok hívni senkit. Bejövő hívaskor sem tudok csinálni semmit...
Ja, és 4.4.4 re nem ajánl fel frissítést sem.

Logitech hardware tester

(#17371) Nocsesz1 válasza gabipaci (#17370) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Ennek semmi köze az Exdialer-hez. De hogy mit tiltottál le azt csak te tudod.

HAJRÁ VIDI !!

(#17372) siofok válasza gabipaci (#17370) üzenetére


siofok
őstag

Nemszabad gyári tárcsázóhoz való dolgokból semmit letiltani ugytudom.ha hívással kapcsolatos esemény van a telón,ugyis feldobja hogy melyik tárcsázót akarod használni.kiválasztod a mindiget,azt csók.

OnePlus nord 2t

(#17373) gabipaci válasza Nocsesz1 (#17371) üzenetére


gabipaci
addikt

Csak a gyári tárcsázó lehet, mert azt nem találtam meg. Alkalmazási között sincs...

Logitech hardware tester

(#17374) Nocsesz1 válasza gabipaci (#17373) üzenetére


Nocsesz1
senior tag

Nézd meg a beállitások/ Alkalmazások/ Összes/ Google tárcsázó nincs e le tiltva

HAJRÁ VIDI !!

(#17375) gabipaci válasza Nocsesz1 (#17374) üzenetére


gabipaci
addikt

Köszönöm. Alkalmazások / nincs engedélyezve között megtaláltam. Engedélyezés és restart után jó lett

Logitech hardware tester

(#17376) slice14


slice14
veterán

Szerintetek tegyem fel a 4.4.4-t, vagy várjak holnapig? Még nem jött az OTA, de amúgy se menne fel az xposed +gb miatt.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17377) Trol válasza slice14 (#17376) üzenetére


Trol
tag

Szerintem most mindenki tövig rágja a körmét, hogy vajon hogyan döntesz... elképzelem ahogy a zuhany alatt összeszorított térdekkel billegtek, mikor jön már az OTA?! :O :O

(#17378) L.L. válasza Trol (#17377) üzenetére


L.L.
senior tag

Ez ma már a második értelmetlen hozzászólásod volt, csak így tovább.

(#17379) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Amúgy engem is érdekelne mit tud az a k*rv@ ota, hogy ennyire képesek egyesek enni a kaksit vele? :U

(#17380) Jadro válasza Trol (#17377) üzenetére


Jadro
veterán

Még sosem frissítettem OTA-n, mindig szétmókolom a cuccot az első napokban, de egy kérdésem van azért. Nem úgy van, hogy csak akkor jön ha gyári a rendszered? Nem az van, hogy nem csak feltenni nem tudod ha mókolt a rendszer, hanem nem is ellenőrzi a frissítéseket?

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#17381) Trol válasza L.L. (#17378) üzenetére


Trol
tag

Annak tényleg sokkal több értelme van, hogy agyoniskolázott gyerekek hozzászólásait kell oldalakon át görgetni, akik vagy azon sírnak, hogy szarrá romoltak, bootloopba kerültek, vagy azon, hogy ki mikor kapja meg az ota frissítést, vajon frissítsenek e, változik e valami, milyen újdonságok vannak és ha igen, hogy lehet előbb feltenni. Ott vannak még a notórius akkumulátor és kijelzőidő dzsedik, akik azon mesterkednek hogyan javítsanak 1 percet a kijelzőidejükön és ezt persze naponta meg is osszák másokkal...Ha nem ez, akkor még fel-felbukkannak olyanok, akik beírják és megkérdezik 1744. alkalommal hogy mégis hol a p*csömbe vegyék meg a telefont, ahol 2 forinttal olcsóbb. Persze fontos a két év GYÁRI garancia, mert már hallott valakit, akinek a szomszédjának vinni kellett az LG szervizbe a készüléket. Régóta olvasom ez a topicot de azt hiszem a maga 17378 hozzászólásával vicc kategória lett szerintem. Kérlek bocsáss meg nekem, magam is méltatlan helyzetbe kerültem ezzel az utóbbi 3 hozzászólásommal, de már nem bírom olvasni egyszerűen... :)

[ Szerkesztve ]

(#17382) dnelb válasza Trol (#17381) üzenetére


dnelb
veterán

+1

(#17383) Picco válasza Trol (#17381) üzenetére


Picco
addikt

amen, halkan megjegyzem mindegyik okostelo topic errol szol....

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#17384) Slukkica válasza Trol (#17381) üzenetére


Slukkica
őstag

Ez nagyon így van! :R

₪₪₪ 4K streaming /-GL / ₪₪₪

(#17385) ElGatto válasza DeathAdder (#17379) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Rányomsz, frissít oszt működik. Nem kell kersgélni honnan töltsd le mivel mókold meg stb. Vagy rosszul gondolom? ☺

(#17386) tankraid válasza Trol (#17381) üzenetére


tankraid
aktív tag

+1

már alig járok én is fel mert ez van pedig kb. olyasmit szeretnék látni, hogy melyik progi műkszik nem műkszik rajta, hasznos programokat szeretnék látni amikkel tényleg szuper okos-telefonná lehet tenni a nexust. játékokat amik jól mutatnak ezen a kijelzőn, méreten és kell nekik ez a vas. esetleg olyan progikat ami room-olás nélkül is használhatóak és valóban segítik a rendszer jobb/hatékonyabb futását. stb. hmmm?

(#17387) mmarta válasza ElGatto (#17385) üzenetére


mmarta
senior tag

Szerintem igen, rosszul. E telefon előnye többek között, hogy elsőként jön ki a frissítés, viszont lehet 1-2 napot várni kell rá, talán a régiók miatt.
Viszont a google oldaláról leszedett eredeti img-t rögtön és azonnal fel tudod tenni adb-n keresztül. Nem kell OTA hozzá.

(#17388) mjani1172 válasza ToMmY_hun (#17329) üzenetére


mjani1172
addikt

Ez tuti? Most 115 ezer,108 ezer a 16g-s.

(#17389) mmarta válasza mjani1172 (#17388) üzenetére


mmarta
senior tag

:DDD :DD :DDD

(#17390) L.L. válasza Trol (#17381) üzenetére


L.L.
senior tag

Na látod így leírva ezzel én is egyetértek, nekem a stílus volt furcsa ahogy írtad.

(#17391) ToMmY_hun válasza Trol (#17381) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Miért, szerinted miről kellene szólnia egy fórumnak? Az általad említett témák nagyon is fontosak, még ha te nem is így látod. Szerinted milyen témákról kellene beszélgetnünk?

(#17388) mjani1172 Egyelőre várj még, mert volt egy kis gond az utalással. Az biztos, hogy egyelőre ennyit vontak le és ma fogom megkapni a telefont, de valószínűleg valami gebasz miatt került csak ennyibe. Amint megtudok valamit írok ide.

[ Szerkesztve ]

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17392) zsirfecske válasza Davzone (#17363) üzenetére


zsirfecske
addikt

nem igaz, google nem openssl-t használ.

ettől függetlenül jó érzés teljesen naprakésznek lenni security-ben is, gondoljatok a jelly bean-en toporgó samsung/sony/htc stb tulajokra, ott nemhogy a heartbleed-hez hasonló mértékű lyukak nem lesznek sose javítva rendszerszinten, de még az android sem lesz rendesen optimalizált a csicsák miatt.

szóval továbbra is éljen a nexus, nekem este fröccsözés közben feldobta az otát, hazafelé sétálva rányomtam az installra és otthon már 4.4.4 figyelt. reggel meg is root-oltam bruttó 5 perc alatt, ennél jobb szoftver support nekem nem kell. pölö nekem a tavaly eladott motorola razr hd-m azóta is 4.1.2-n toporog tele buggal (kitkat még mindig csak ígéret). nem bántam meg a cserét, viszlát!

[ Szerkesztve ]

(#17393) DeathAdder válasza tankraid (#17386) üzenetére


DeathAdder
veterán

Ezekhez más topikokat kellene látogatni inkább, mert itt a telefon sajátosságairól esik szó általában.
Nem értem ezt a nagy felháborodást, napiszaron a szar megy, droid alkalmazások topikban az appokról etc.. itt meg ez, minden telefon topikjában ilyesmiről megy a téma.. (már ahol nem az állandó meghibásodásokról van szó)

[ Szerkesztve ]

(#17394) smisa


smisa
őstag

Sziasztok

ismerősnek a Nexus 5-n a kijelző betört hol érdemes javítatni és mennyibe kerül kb?

Előre is köszi a válaszokat

(#17395) mjani1172 válasza ToMmY_hun (#17391) üzenetére


mjani1172
addikt

Ok.
Van egyébként jó áron 93 ezerért 16g-s,de én is 32g-t szeretnék,a 16g nekem az picinek tűnik,egy nyaralás alkalmával pár videó és kép, már meg is telt.

(#17396) rootkiller


rootkiller
őstag

Bementem ma abba a GSM boltba, amiről azt állították az LG-nél hogy ott lehet leadni a telefont, onnan küldik el. Nos, a bolt már nem vállalja ezt a dolgot.

Majd felhívtam az LG-t. Most azt állítják hogy a Google vállalta a telefonra a garanciát, őket kell keresni, viszont a Google részéről semmiféle elérhetőséget nem találtam.

Közben ahogy nézem a DiTech bezárt, pedig lassan hajlottam volna arra hogy kimenjek Wr.Neustadtba.

Az osztrákok egyébként azt írták hogy az ottani LG szerviz szervizeli a készüléket, meg is adták nagyon korrekten két bécsi szerviz címét.

:F :F :W

Most már jó lenne lassan valamit kezdeni a telefonnal...már szereztem tartalék telefont is, egy törött elejű Galaxy Ace :DDD

Artengo TR 990 Pro

(#17397) ToMmY_hun válasza mjani1172 (#17395) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Szerintem is kevés a 16, bár nekem a 32 se túl sok. Van 20 giga zeném és teljesen össze-vissza hallgatom őket, szóval mindnek nálam kellene lennie. Jelenleg egy 64 gigás iPhone-nal vacakolok és ennél éreztem először, hogy nem vagyok hely szűkében és nem kell nézegetnem a szabad helyet mielőtt feltelepítek valamit. Remélem az új Nexusból vagy Android Silver telefonból lesz 64 gigás változat is. :)
Amit Neked is tudok javasolni, az az OTG és pendrive párosítás. Így a nem túlságosan fontos fájlokat viheted pendrive-on is és a telefonon tényleg csak annak kell lennie, amit nap mint nap használsz.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17398) w333 válasza rootkiller (#17396) üzenetére


w333
félisten

De miért nem az LG központi Váci út szervizébe mentél ... :F

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17399) ndlx


ndlx
aktív tag

Sziasztok!

Van bárkinek tapasztalata a gyári tokkal kapcsolatban?
Egy nem gyárit használunk épp, pirosat, de finoman jön le róla valami a szélein, de ezen felül nincs baja.
Érdemes megvenni a gyárit, hogy bírja a tartós tesztet?

Köszi.

(#17400) rootkiller válasza w333 (#17398) üzenetére


rootkiller
őstag

Mert az 200km-re és legalább 5000ft utira van tőlem...

Artengo TR 990 Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.