Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17401) Trol válasza ToMmY_hun (#17391) üzenetére


Trol
tag

Néha-néha azért látok némi fellángolást fórumtársaim között. Egy időben sok hozzászólás volt tokokat illetően. Bármennyire is tetszik a telefon kinézete, a G2-m szépen összetörtem, csak mert nem szerettem tokban hordani. Persze ez teljesen szubjektív, hogy kit mi érdekel. Tokok, QI töltők, különböző tartozékok, használható és hasznos új romok, alkalmazások, feature-ök. Nagy vonalakban ezek lennének a témák amik engem érdekelnének. Van még remény, mert néha felbukkan egy értelmes post, csak egyre nehezebb az értelmetlen és teljes mértékben haszontalan hozzászólások közül kihámozni az újat.

(#17402) mukisrác válasza smisa (#17394) üzenetére


mukisrác
aktív tag

LG központi szerviz, Budapest Váci út, kb 35.000 HUF, és ha minden jól megy 1-2 órán belül cserélik. (saját bőrömön tapasztaltam)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#17403) w333 válasza rootkiller (#17400) üzenetére


w333
félisten

És miért nem telefonálsz nekik és küldöd el postán vagy futárral ? :U

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17404) gabipaci válasza ndlx (#17399) üzenetére


gabipaci
addikt

Nekem gyári van. Erős, csak túl vastag. Nem megy át rajta a qi töltő jele. Így csak munkában használom.

Logitech hardware tester

(#17405) ToMmY_hun válasza Trol (#17401) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Részben egyetértek Veled, mert valóban ezek az érdekes témák - legalábbis egy tapasztalt felhasználó számára. Sokan vannak azonban, akiknek bármilyen információ újdonság a telefonnal kapcsolatban.
Szégyen vagy nem szégyen, de normális boltot sem találtam volna, ha nem létezik ez a fórum, pedig rengeteget használtam a Google keresőt, de az érvényesíthetetlen garanciás mobilboltok és az aranyáras multikon kívül nem találtam semmilyen elfogadható lelőhelyet. :(
Teljesen érthető, hogy számodra már unalmas ugyanazt századszor elolvasni, de sajnos erre nehéz jó megoldást találni. Természetesen bele lehetne írni az első hozzászólásba az eddigieken kívül pár hasznos infót, de a végtelenségig az sem bővíthető és reklámozni sem illik ingyen, főleg a külföldi oldalakat. Ez nem érdeke a prohardver lapcsaládnak és a magyar boltoknak sem. Részemről befejeztem az offolás, bár remélem hogy azért valamennyire segít megérteni ez a hozzászólás az újoncok helyzetét is. :K

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17406) ndlx válasza gabipaci (#17404) üzenetére


ndlx
aktív tag

EZ ugye?
Milyen színű a tiéd? És koszolódással hogy áll?

(#17407) slice14 válasza Trol (#17377) üzenetére


slice14
veterán

Nem az OTA miatt nem frissítek, hanem kivárom az I/O-t. Hátha jön az új android. :DDD

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17408) Nocsesz1


Nocsesz1
senior tag

Találtam egy tök jó programot képernyő időzítőre. [link]

HAJRÁ VIDI !!

(#17409) gabipaci válasza ndlx (#17406) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, ez, pirosban. Mivel a telefonom is piros. (nem, nem vagyok buzi, csak untam már hogy minden telefonom fekete volt)
Koszolodik nagyon az éleknél. De csak mert olajos gépekkel dolgozom.

Logitech hardware tester

(#17410) rootkiller válasza w333 (#17403) üzenetére


rootkiller
őstag

Mi nekik a számuk? A 40/545454-t hívtam, ők mondták hogy a google foglalkozik vele.

Artengo TR 990 Pro

(#17411) ndlx válasza gabipaci (#17409) üzenetére


ndlx
aktív tag

Ne bánd, a kedvesemnek van piros, de rendesen elcserélném vele annyira jól néz ki. Maximálisan egyetértek, isteni felüdülés végre kiszakadni a fekete egybe-szappantartó fílingből, unalmas, lehangoló.
Ráadásul a piros pötty az elején... ááá az mekkora királyság, nagyon irigylem :)
Nekem fehér van, abban csak azt sajnálom, hogy az oldala fekete.
Szóval a piros telitalálat, tőlem a komplett színpalettát végigtolhatnák :)

Na de a tok. nekünk még csak két hete van meg, egyelőre nem koszolódik. Meddig bírta kosz nélkül?
Ja és nekünk a piros tok nem pont olyan piros, mint a teló. A gyári pont olyan piros?

[ Szerkesztve ]

(#17412) zsirfecske válasza ndlx (#17399) üzenetére


zsirfecske
addikt

nekem van némi, posztoltam róla vagy ezret:
[1], [2], [3], [4], [5]

vagy itt képekben :))

piros/sárga gyári állítólag ugyanúgy koszolódik (van róla pár fotó/videó).

ja és két féle qi töltő is gond nélkül megy vele, én már csak wireless használom szóval tuti.

[ Szerkesztve ]

(#17413) ndlx válasza zsirfecske (#17412) üzenetére


ndlx
aktív tag

hmmm...roppant tanulságos. köszönöm.
nem mellesleg fajinul néz ki a gyári tok.

(#17414) gabipaci válasza zsirfecske (#17412) üzenetére


gabipaci
addikt

Koszóldás ügyben nem vagyok mérvadó, mivel kétkezi melós vagyok...
De nekem a kocsiban is és az ágy mellett is Nokia qi töltő van. A Nokiát vitte szilikonos tokkal gond nélkül. Ez meg sem nyikkan vele

Logitech hardware tester

(#17415) w333 válasza rootkiller (#17410) üzenetére


w333
félisten

Hmmm ... ez tényleg érdekes, még az elején mikor a sok felhasználó a Ditech -ből vásárolta a N5 -t akkor még azt mondták hogy itthon is persze érvényes a garancia, de csak a szervizelésre vonatkozik, tehát ha komolyabb baja van akkor vissza kell vinni a Ditech -hez mert itthon nem cserélik ... szerintem az ügyfélszolgálatos nincs a helyzet magaslatán próbálj meg beszélni valaki mással, el kell vállalják itthon is garanciában, sőt annyi feltétele volt az LG -nek hogy a Ditech -es garancialevelen legyen rajta az telefon IMEI száma :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17416) rootkiller válasza w333 (#17415) üzenetére


rootkiller
őstag

Felhívtam ezt az LG szervizt. Azt mondták küldjem el GLS-el és megjavítják visszaküldik. Legyen rajta a garanciapapíron az IMEI. Viszont én csak egy számlát kaptam amin ez nincs rajta...

Szóval marhán nem egyszerű. Kezdem marhára unni hogy mindig csak a sz*pás van a telefonjaimmal. :W Két Apple gép mellé nem vettem iPhonet mert kicsi, drága és nincs rá Swype...azt gondoltam ez is ugyanolyan jó.

Szoftveresen nincs is vele gond, csak ez az idegesítő szarság hogy halk! :W

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#17417) hm_guesswho


hm_guesswho
tag

Helló!
Egy olyan problémám akadt, hogy ha csinálok valamit a telefonommal (mondjuk zenét hallgatok vagy facebook messengerben vagyok), akkor a telefon a háttérben csörög, de nem szakítja meg az alkalmazásokat.
Tehát, ha zenét hallgatok és hívnak, akkor a zene megy tovább, a telefon rezeg én meg ha úton vagyok, akkor nem fogom megtudni, hogy valaki hív vagy sem. Vagy ha éppen üzenetet váltok a fb messengerben, akkor a messenger ablaka előrébb van, mint a hívás ablaka. Tehát nem tudom közvetlenül felvenni, mert előtte be kell zárjam a fb messenger ablakát.
Másnak is volt ilyen problémája?
Köszi előre is!

(#17418) maggi1886076 válasza rootkiller (#17416) üzenetére


maggi1886076
addikt

mit vársz? LG..

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#17419) tankraid válasza DeathAdder (#17393) üzenetére


tankraid
aktív tag

Hát biztos nem arról kellene szólnia minden esetre, hogy mindenki beirkálja külön, külön neki még nem jött meg az új kikat verzió meg, hogy tegnap be-crash-elt a room és bootolnia kelet meg hasonlók....... :U
(de ezzel abba is hagytam nem akarok vitatkozni!)

(#17420) slice14 válasza tankraid (#17419) üzenetére


slice14
veterán

Mégegyszer elmondom, hogy nem a 4.4.4 ota-n volt a hangsúly. Hanem hogy várok vele holnapig, hátha már az új android verziót tehetem fel.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#17421) HREH


HREH
senior tag

Az új Android verzió factory image-je a Google I/O hányadik napján szokott felkerülni a Google oldalára?

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#17422) dnelb válasza HREH (#17421) üzenetére


dnelb
veterán

Egyébként ez törvényszerű hogy új android jön ? Eddig nem követtem ezeket :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17423) HREH válasza dnelb (#17422) üzenetére


HREH
senior tag

Nem törvényszerű, csak valószínű, de lehet, hogy majd az új telefonnal mutatják be ősszel.
[link]
Ezt a képet a Google posztolta Twitterre, az óra eddig mindig az új Android verziószámát mutatta.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#17424) miller79


miller79
tag

Már rendelik a szervizbe a panelt bele... :( :O

(#17425) pepe091 válasza HREH (#17421) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Ezidáig fenn volt néhány órán belül, miután bemutatták.

(#17426) HREH válasza pepe091 (#17425) üzenetére


HREH
senior tag

Oké, köszi az infót :R

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#17427) dozsabalint


dozsabalint
senior tag

Gyors kérdés: ota frissítés esetén is frissül a bootloader, radio páros? Valahol mintha azt olvastam volna, hogy nem, de most nem találok róla semmit.

(#17428) tariattila válasza gabipaci (#17409) üzenetére


tariattila
veterán

ha duplán tagadsz akkor...... :))

:DDD

(#17429) HREH válasza tariattila (#17428) üzenetére


HREH
senior tag

LOL :DDD :DDD

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#17430) tankraid válasza slice14 (#17420) üzenetére


tankraid
aktív tag

Hú elbeszéltünk egymás mellet nem is tudom most miről van szó én általánosságban írtam korábban amit írtam sorry de valami félrement..... :F
(semmi képe sem a te hozzászólásodnak / hozzászólásaidnak szólt!)

[ Szerkesztve ]

(#17431) w333 válasza rootkiller (#17416) üzenetére


w333
félisten

Kicsi visszaolvashattál volna mielőtt megvetted a Ditech -től, sokan írták már akkor hogy a garancia levélen legyen rajta az IMEI szám, de szerintem még így is elfogják fogadni, küld el nekik állítólag nagyon jól dolgoznak, eddig mindenki csak dicsérte őket :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17432) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!

Power back (Akkus hátlap)
látott valaki Magyarországon?
Elvileg van 4800 mh is.

Köszi!

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#17433) HREH


HREH
senior tag

Mivel tudom kitisztítani a hangszóró ill. a mikrofon nyílásait? Telementek porral, és elég csúnyán néznek ki.

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#17434) siofok


siofok
őstag

elfelejtettem milyen verziójú radio volt a telómon.arra emlékszem hogy a build szám KOT49,de hogy H,vagy E a vége arra nem. :( megnézné valaki a sajátját,akinek ilyen KOT-os rom van fent,hogy mi a vége,és milyen alapsáv van hozzá eredetileg? :R

OnePlus nord 2t

(#17435) zho-lee


zho-lee
addikt

Csak megemlíteném, hogy aki nem nézegeti elég sűrűn a google képeket:

Az nézegesse tovább, mert nagyon vicces fickó vagyok.. :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#17436) siofok válasza zho-lee (#17435) üzenetére


siofok
őstag

furcsáltam is azt a franco kernel feliratot. :DDD

OnePlus nord 2t

(#17437) Molylepkeee


Molylepkeee
csendes tag

Sziasztok!

Nekem rootolt N5-öm van, és pár hete megjelent az értesítési sávban a szoftverfrissítés lehetősége.
Ha frissítem, újra kell rootolnom?
Azt olvastam, hogy rootolt telefonra a gyári frissítés hibát okozhat, volt akinek lefagyott közben, és teljesen le kellet formázni az egészet. Ezt valahogy nem szeretném... Van valakinek ilyen tapasztalata?
Amennyiben bármelyik a fentiekből fennáll, nem frissítem hisz' tökéletesen működik a telefon... De ebben az esetben el tudom valahogy tüntetni az értesítési sávból az elérhető frissítés ikont?
(Bocsánat, ha fentebb már volt erről szó.)

(#17438) dnelb válasza Molylepkeee (#17437) üzenetére


dnelb
veterán

alkalmazásokban, google play szolgáltatások , értesítések megjelenítése pipa off.

(#17439) Molylepkeee válasza dnelb (#17438) üzenetére


Molylepkeee
csendes tag

Zseniális!
Köszönöm! :R
És mit gondolsz, frissíthetem? Vagy bukom a rootot?

(#17440) lord.lakli válasza Slukkica (#17384) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mester, te itt? Csak nem lesz N5-ös romod?

(#17441) zho-lee válasza siofok (#17436) üzenetére


zho-lee
addikt

:R :R :DDD

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#17442) lord.lakli válasza ToMmY_hun (#17405) üzenetére


lord.lakli
őstag

Mondjuk erre a fórum keresője tökéletes lett volna neked és nem kell 101x olvasni. Hidd el te is a 100x ilyen után már unni fogod.

(#17443) ToMmY_hun válasza lord.lakli (#17442) üzenetére


ToMmY_hun
senior tag

Használtam a fórum keresőt, mivel nem vagyok újonc és jópár témában konzultáltam már ezen a fórumon. A feltett kérdéseimre nem találtam konkrét és aktuális választ a fórumban.

C programmers never die, they are just cast into void.

(#17444) zolka95


zolka95
őstag

holnap magyar idő szerint este 8-kor kezdődik a google I/O, amin lehet bemutatják a nexus 6-ot
most fog eldőlni, hogy nexus 5-öt veszek vagy 6-ot :D
ha I/O-n nem mutatják be van még rá esély, hogy később még ebben az évben lesz n6?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#17445) zsirfecske válasza Molylepkeee (#17437) üzenetére


zsirfecske
addikt

eddig háromszor rootoltam gond nélkül, ebből kétszer ota után amikkel a világon semmi gond nem volt a root miatt. ha nyitva a bl nem lehet belőle semmi adatvesztés. ota után tehát ugyan elvész a root, de ez pikpakk és gebasz nélkül orvosolható.

zolka95: n6 tutira nem jön még, ha lesz egyáltalán akkor csak novemberben szokás szerint. tablet várható (n8 vagy n9) ami talán még a nyáron kaphatóvá válhat.

[ Szerkesztve ]

(#17447) rootkiller válasza zolka95 (#17444) üzenetére


rootkiller
őstag

Előbb jön új tablet, mondjuk egy Nexus 8 a 7 és a 10 kiváltására. Új telefon szerintem ősszel várható!

Artengo TR 990 Pro

(#17448) w333 válasza zolka95 (#17444) üzenetére


w333
félisten

1. Tévedés ... San Francisco +9 óra időzóna így nálunk 18:00 fog kezdődni !

2. Tévedés ... nem lesz Nexus telefon, csak táblagép :K

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#17449) zolka95 válasza w333 (#17448) üzenetére


zolka95
őstag

szóval ősszel várható, ahogy az előző kettő is
én azt hittem ilyenkor jelentik majd be és ősszel jön ki :D

akkor várhatok őszig és maradok a kis xperia minimnél xD

[ Szerkesztve ]

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#17450) DeathAdder válasza zolka95 (#17449) üzenetére


DeathAdder
veterán

Még csak fél éve van N5, nem fognak most telefont bemutatni, hanem valamikor év végén.<- látom szerkesztettél
Most tablet lesz, bár én azzal kapcsolatban is szkeptikus vagyok, hogy 4.4-től újabb droiddal debütál-e majd ;]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.