Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16051) slice14 válasza HREH (#16050) üzenetére


slice14
veterán

A Titanium Backup mappád.

Vagy nagyon elvesztettem a fonalat.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16052) trance89


trance89
őstag

annak aki custom romon van és nem szeretné újrahúzni az egész telót csak a radio-t érdemes frissítenie
nekem sincs kedvem a belakott slimet újrarakni, értelme úgysincs mert egyedül csak a radio maradna meg rom flashelés után, nemsokára jön úgyis a 4.4.3-ra épülő slim

(#16053) radicspeter1 válasza kovadika (#16044) üzenetére


radicspeter1
őstag

Amúgy én is elgondolkodtam rajta hogy NÁLAM nincs értelme az OTA-nak mert úgyse birom ki! :))

[LG NEXUS 5]

(#16054) Angelus(hun)


Angelus(hun)
tag

A minap kaparintottam kezeim közé, végre a saját készülékem is. Viszont a korábbi tulaj elfelejtette közölni, hogy rootolta és kinyitotta a bootloadert. Mindezektől függetlenül még fogja látni az OTA frissítést, vagy le kell szedni a root-ot?

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#16055) slice14 válasza Angelus(hun) (#16054) üzenetére


slice14
veterán

Üdv itt.

Az OTA nem nézi a bootloader, root és busybox-ot.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16056) Angelus(hun) válasza slice14 (#16055) üzenetére


Angelus(hun)
tag

Köszi a gyors választ, akkor ülhetek nyugodtan a babérjaimon. :)

Xbox: tobozhun Ps: TobozHUN Nintendo: Toboz

(#16057) HREH


HREH
senior tag

4.4.3 ide, 4.4.3 oda, ezt a tök jelentéktelen, de mégis bosszantó perc-perc hibát (hiba ez egyáltalán?) mégsem javították ki :N

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#16058) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Az OTA frissítés töröl mindent? (telepített programokat,root-ot,twrp-t?)

(#16059) HREH válasza huan (#16058) üzenetére


HREH
senior tag

Nem, az OTA frissítésnél pont hogy megmaradnak a dolgaid, szerintem TWRP sem tűnik el. Ha igen, akkor meg pár kattintásból visszarootolod.

(#16060) Kari1: Akkor OK, majd 1x lehet javítják.

[ Szerkesztve ]

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#16060) Kari1 válasza HREH (#16057) üzenetére


Kari1
aktív tag

Mivel ahogy nézem ez csak magyar nyelvnél jön elő (angolnál nincs ilyen), gondolom ezért nem javították. Gondolom senki nem jelezte hogy van egy ilyen string ismétlés.

(#16061) twine válasza HREH (#16057) üzenetére


twine
addikt

:DDD az a durva hogy naponta "százszor, ezerszer" használom a visszaszámlálót a melóban,, nagyon régóta,, és soha fel nem tűnt...:B :D kösz b+,,, mostantól majd b@ssza szemem :DDD
(Nehogy komolyan vedd ez utóbbit) ;)

[ Szerkesztve ]

(#16062) assemble válasza assemble (#15929) üzenetére


assemble
addikt

Azota se probalta senki Gravitybox-ot 4.4.3-on?

(#16063) JMarty válasza assemble (#16062) üzenetére


JMarty
tag

Tökéletesen működik :DD

(#16064) tboy93


tboy93
nagyúr

Eskü mintha lassabb lenne a telefon 4.4.3-al :(

(#16065) dnelb


dnelb
veterán

Mennyi lett 4.4.3-ban az input boost? Valaki megnézi ? :D pl cpu-zben amíg a kijelzőn van az ujj, mennyire ugrik fel?

(#16066) radicspeter1 válasza tboy93 (#16064) üzenetére


radicspeter1
őstag

Nálam sokkal gyorsabb minden már megbocsájts...
Pl híváskezelő app is 10X-szer gyorsabb állítom!
A fogyasztásra leszek kiváncsi majd...stock romon vagyok eredeti kernellel még.

Szerk: Multitasking olyan gyors mintha ART-n futna a rendszer!

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#16067) radicspeter1 válasza dnelb (#16065) üzenetére


radicspeter1
őstag

1958 - 2 mag ha folyamatosan rajta van a kezem
1258 ha nem folyamatos...

Mostmár AOSP-ben is kinnt van vagyis egyedi romok is nemsokár 4.4.3-mal jönnek majd

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#16068) dnelb válasza radicspeter1 (#16067) üzenetére


dnelb
veterán

:R Akkor ez nem változott.

(#16069) radicspeter1


radicspeter1
őstag

Gyerekek mi van ma!!!
A nova launcher is támogatja az Ok google funkciót is!

Android rendszer 13%-on van nálam...ez kevesebb mint a 4.4.2-ön nem?

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#16070) HREH válasza twine (#16061) üzenetére


HREH
senior tag

Há' bocsmá' akkó :DDD :DDD :P
Nekem amúgy érezhetően gyorsabb lett a teló, pedig eddig se volt egy lassú sz*r :D

"Fun isn't something one considers when balancing the universe. But this... does put a smile on my face."

(#16071) radicspeter1


radicspeter1
őstag

(#16072) bigrock válasza radicspeter1 (#16071) üzenetére


bigrock
addikt

Pedig már el akartam adni, és ájfóntot venni..., de kizárólag a logó miatt maradok a droid-nál. :-)))

(#16073) assemble válasza radicspeter1 (#16071) üzenetére


assemble
addikt

Akarmilyen hiroldal, nulla forras, semmi valosagalapja, senki nem beszel 5.0-rol, semmit nem tudni sem arrol, hogy milyen lesz az uj verzio, sem arrol hogy hogy fogjak hivni... Varhatoan az I/O-n jelentik be, igen, ennyit lehet tudni rola.

(#16074) TODI1111


TODI1111
addikt

radicspeter1 Mit kell tenni, hogy így nézzen ki a chrome?

(#16075) Davzone válasza TODI1111 (#16074) üzenetére


Davzone
senior tag

Oda van irva a kep ala :)

Motorola Nexus 6 - Moto 360 - Asus Nexus 7(2013) - ChromeCast

(#16076) TODI1111 válasza Davzone (#16075) üzenetére


TODI1111
addikt

:B Jajj de reggel van még! :B

(#16077) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Na, itt van az OTA zip amit sideloaddal fel lehet rakni: [link]

(#16078) tarat válasza pepe091 (#16077) üzenetére


tarat
tag

Sziasztok!

Ezt szeretném feltolni (OTA.zip) TWRP-n keresztül. Xposed-ot már letöröltem, Stock-on van egyébként a teló.
Az lenne a kérdésem, hogy kell-e wipe-olni bármit?
Vagy elég csak az install a TWRP-ből, ahol megadom a zip-et neki?

Köszi a választ előre is.

(#16079) slice14 válasza TODI1111 (#16076) üzenetére


slice14
veterán

Reggel is úgy kell beállítani... :DDD

(#16078) tarat: Én a helyedben feltenném factory image-ból és utánna ujra belaknám.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16080) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Az miert van hogy nem tudom atallitani ART-ra?
4.4.3 rooted, gravitybox-szal..

[ Szerkesztve ]

(#16081) Muffi


Muffi
aktív tag

Hali! :)
A segítségeteket szeretném kérni!
Már jó ideje Stock Romon vagyok + Gravity Boxal. Láttam hogy kijött a MIUI N5-ös rom. Azt szeretném feltenni. Hogyan tudnom felrakni? Ha Wipeolok akkor minden képem/zeném eltűnik róla igaz? Már régen romoltam így most ne tudom, hogy hogyan kezdjek neki.
A másik az lenne, hogy ha most így vagyok és netán nem tetszene a MIUI rom és visszaszeretnék menni Stockra akkor azt hogy oldom meg? De úgy szeretném akkor hogy már a 4.4.3-as kerüljön fel rá. Kérlek szépen segítsen valaki. Nyugi nem vagyok analfabéta, csak már 1 éve nem romolgattam, annyira tökéletesen működik az N5! :)
Köszönöm szépen előre is a segítséget!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#16082) dnelb válasza rolcsibácsi (#16080) üzenetére


dnelb
veterán

Nem jó az ART, meg lett mondva ;]
amúgy gravitybox nem megy art mellett.

(#16083) rolcsibácsi válasza dnelb (#16082) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Hmm es ha leszedtem az egesz exposed cuccot gravityboxszal egyutt, akkor miert nem tudom atvaltani? Franco kernel is bezavar? Vagy mi lehet meg? Art mellett nekem jobban birta a battery is meg a multitask is gyorsabb volt

(#16084) slice14


slice14
veterán

A Nexus 5 Light Sensor fix modul müxik 4.4.3-al?

Más: Az MXPlayer még nem komatibilis 4.4.3-al. Legalábbis ezt irja mikor indítanám.

(#16083) rolcsibácsi: Az ART még csak fejlesztés alatt van. Dalvik-kal is ugyan olyan jól futt a teló.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16085) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Brando 0.2mm tempered glass megrendelve, 1 hónap múlva kb. itt is lesz. 30 dolcsi volt szállítással :B

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#16086) Kari1 válasza GrooveHero (#16085) üzenetére


Kari1
aktív tag

Én [ilyet - 2.5D] rendeltem, 1-2 hét és megjön. Nagyon kíváncsi leszek rá mert csak 900 huf volt.

(#16087) dnelb válasza slice14 (#16084) üzenetére


dnelb
veterán

Dalvik-kal is ugyan olyan jól futt a teló.
Közel sem :)

(#16088) ElGatto


ElGatto
aktív tag

Hi, létezik olyan sms Backup progi ami képes az "alap sms ami a Hangouts - al karöltve működik" menteni és visszaállítani?
Próbáltam már többet, de pl, smsbackup+ lementi gmail - be, de visszaállításnál 1 elemet állít vissza a többire azt mondja ütközés... :(

(#16089) #65348608 válasza ElGatto (#16088) üzenetére


#65348608
törölt tag

SMS Backup & Restore

(#16090) slice14 válasza dnelb (#16087) üzenetére


slice14
veterán

Én nemsokápg használtam ART-ot, de még GNex-en. Tetszet-tetszet, de kompatibilitási problémák miatt visszaáltam Dalvik-ra.

Más: Megjött két cucc az ebay-ről. Szerintem a QI charger az egyik. Ma megyek a postára átvenni. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#16091) dnelb válasza slice14 (#16090) üzenetére


dnelb
veterán

Azok az idők már elmúltak..

(#16092) rolcsibácsi válasza dnelb (#16091) üzenetére


rolcsibácsi
őstag

Kar hogy nem megy a gravityboxszal:(

(#16093) rolcsibácsi


rolcsibácsi
őstag

Nem ertem mi alapjan mukodik ez a rohadt play aruhaz, neha ha bemegyek a sajat appjaimba es hosszan nyomok az egyik appra ami nincs a telomon csak a listaban akkor kivalaszthatok tobb appot de tegnap a kivalasztottakat torolni tudtam ami jo dolog hogy egyszerre lehet tobbet gyomlalni a listabol amiket csak kiprobaltam, de most meg nem torolni lehet oket hanem csak installalni. (Mikor torolni lehet akkor meg installalni nem, megoldhatnak mar ezt ket kulon gombbal...)

(#16094) Sotyks94


Sotyks94
aktív tag

Van nekem egy 2013-as N7-em. Szeretnék mellé egy telót, mert a jelenlegi galaxys1 kezd szétmenni, de nem tudok dönteni N4 és N5 között.

Használtat (vagy olyan árban lévőt keresek). Ahogy néztem N4 55-60k körül már van normális, N5 pedig 80k-tól. Jobb annyival az N5? Van akinek van mind2-vel tapasztalata?

Esetleg tud valaki most jó ajánlatot a neten használtan? (hardveraprót nézegettem néha)

(#16095) ElGatto válasza #65348608 (#16089) üzenetére


ElGatto
aktív tag

Köszi a tippet, csináltam egy tesztet úgy néz ki működik. :)

(#16096) dnelb válasza Sotyks94 (#16094) üzenetére


dnelb
veterán

én arról váltottam, n4et már nem érdemes venni, főleg ha 20k diffi van köztük... kamera pocsék(minőség is meg random ujraindul a teló ha vakuzol), lecsúszik mindenhonnan, nem hallod ha hívnak mert a hátlapon van a hangszóró, kijelző fos.. és már a devek is kezdik hanyagolni xdan.

[ Szerkesztve ]

(#16097) #65348608 válasza ElGatto (#16095) üzenetére


#65348608
törölt tag

Azért mertem ajánlani, mert pont tegnap csináltam vele egy teljes backup-restore folyamatot (4.4.2 -> 4.4.3) és hozta az elvárt eredményt! :K
Egy érdekesség van csak, hogy a visszaállítás idejére őt kell alapértelmezett sms app-nak tenni, de miután befejezte szól is, hogy állítsd vissza a Hangouts-ot default-nak...

[ Szerkesztve ]

(#16098) atillaahun válasza dnelb (#16096) üzenetére


atillaahun
veterán

A 2 utóbbival azért nehezen lehet egyetérteni. Mahdi ugyanúgy tolja a rom-jait N4-re is, a kijelző meg szerintem azért távol van a pocséktól. Bár a gyári színt én is mindig átállítom, mert eléggé túlszaturált.

Plusz most hogy megvettem a BT billentyűm és egerem és használnám őket egyszerre az N4-el, az is kiderült hogy nem fog menni, a BT sajnos durván összeakad a Wifi-vel, és egyébként sem hajlandó 5-ből 4-szer felismerni az eszközeim. És ezen a 4.4.3 se segített.
Csak az tart vissza az N5-től, hogy ebbe is ugyanaz a BT modul került, úgyhogy kb. feldughatom a Slimport-om a billentyűvel. :(((

[ Szerkesztve ]

(#16099) NTonee válasza atillaahun (#16098) üzenetére


NTonee
veterán

,,Mahdi ugyanúgy tolja a rom-jait N4-re is"
Ahogyan sokan mások is. Vannak, akik továbbléptek, persze. Ez van minden új telefon érkezésekor, de sokan folytatják az új mellett is. Akik "kezdik hanyagolni", azok nem is fognak hiányozni (pl PA).
,,a kijelző meg szerintem azért távol van a pocséktól"
Főleg az új frissítéssel. Állítottak valamit, egyértelműen jobbnak látom a színeket. Korábban a stock színeitől a hajamat téptem, most viszont egész jó.
Ez a ,,random ujraindul a teló ha vakuzol" végülis igaz, itt a topikban van vagy 5ember, akinél előfordult. :DDD Nálam is, de a update óta az enyém nem csinálja egyelőre, bár majd idővel még kiderül. Tesztelgettem olyan körülmények között, amikor nálam jelentkezett ez, de eddig jó.

,,a BT sajnos durván összeakad a Wifi-vel"
Meséljek? :) Van itthon egy Creative BT audio adapterem, ami rá van kötve a házimozira, hogy telefonról/notebookról wireless módon menjen a zene, film, stb. Egyszerű netezés mellett semmi baja, szépen szól. Amint kicsit nagyobb a wifi forgalom (letöltés), abban pillanatban kiakad a szerencsétlen. Elég dühítő tud lenni. Csak azért említem ezt, hogy lásd, nem a telefonnal van gond, más BT-os eszköznek is ez a gyengesége.

[ Szerkesztve ]

(#16100) dnelb válasza atillaahun (#16098) üzenetére


dnelb
veterán

Úgy értettem, hogy faux meg franco pl amit fejlesztettek n5re, arról raknak be dolgokat n4 kernelbe, tehát nem az az elsődleges amire fejlesztenek, úgymond csak szinten tartják..
Bár a gyári színt én is mindig átállítom, mert eléggé túlszaturált.
túlszaturált? nekem inkább fátyolosnak tűnt .. Persze ezen segít 1 kernel, de én 20k különbségnél akkor se vennék már n4et.

(#16099) NTonee
5 ember? ja csak a net tele van vele. [link] [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.