Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48001) randras_83 válasza Madoc (#47997) üzenetére


randras_83
addikt

Én meg lehet OPX-et. :) Amúgy sajna nem. Remélem hogy holnap de inkább hétfő - kedd.

https://www.flickr.com/randras83/

(#48002) Madoc válasza randras_83 (#48001) üzenetére


Madoc
veterán

Opx megrendelve ✅

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#48003) LógaGéza válasza Madoc (#48002) üzenetére


LógaGéza
addikt

Mennyi volt a vége? Én is kaptam meghívót, de nem akarom addig kinyitni, amíg nem döntöttem.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#48004) TOZ válasza LógaGéza (#48003) üzenetére


TOZ
addikt

93.

(#48005) illes0102 válasza TOZ (#48004) üzenetére


illes0102
aktív tag

sziasztok, ti milyen lejátszót használtok vagy valami EQ-t?
vettem most nem épp leg"ócsóbb" KINAI kékfogas fülest. két fajtát is. Tudom, hogy nem lesz egy álom hangzása mint pl. egy vezetékesnek. de ez csak edzéshez kellene :DDD egész jó mindkettő de egyik dobozul szól , a másikba meg nincs mély. lejátszó meg EQ váltogatással szórakoztam kicsit jobb lett egyikkel rosszabb a másikkal... mind a kettő külön lejátszót szeret

(#48006) johnsmithnex válasza Kispósi (#47996) üzenetére


johnsmithnex
tag

nekem csak ha chathead-et használok, de ez nyilván azért van mert engedélyezve van hogy más alkalmazások felett legyen és így a paste-t eltakarja

(#48007) Fkris


Fkris
őstag

Új családtag.

Nexus 9.

Nagyon egyben van a cucc, így elsőre bejön!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#48008) slice14 válasza Fkris (#48007) üzenetére


slice14
veterán

Mennyibe fájt?

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#48009) MrPetya19 válasza Madoc (#48002) üzenetére


MrPetya19
addikt

Véleményeket is kérünk majd.

,,Az Epöl térképei Kelet-Európában sivatagot mutatnak." Bog

(#48010) Fkris válasza slice14 (#48008) üzenetére


Fkris
őstag

Fehér, 32 giga, 124 ropi

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#48011) randras_83 válasza illes0102 (#48005) üzenetére


randras_83
addikt

neutron a lejátszom, EQ meg nem kell. mondjuk én nem használok bt-s fülest.

https://www.flickr.com/randras83/

(#48012) Fkris


Fkris
őstag

viszont amikor éppen bootloader nyitnék, akkor a fastboot oem unlock után azt írja cmdben, hogy 7
"bootloader ability is 0
bootloader Permission denied for this command!
okay 0.008s"

Ilyenkor mi a pék van?:D

Ilyet még nem csinált egyszersem az N5...

Még NRT hez is hozzányúltam, isten lássa lelkem, nem dirket volt, de még az sem csinálja meg....

Mea Culpa, fejlesztőiben engedélyzeni kell az OEM unlockot.
Most megyek és sírok a sarokban.

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#48013) zsirfecske


zsirfecske
addikt

ezt a quick settings customizer appot ismeritek? egyszerű, nem kell mókolás hozzá, én kiraktam calculatort és egy screen timeout appot vele, kényelmes.

Fkris: ok, nekem új és megörültem neki.

[ Szerkesztve ]

(#48014) Fkris válasza zsirfecske (#48013) üzenetére


Fkris
őstag

Igen, összefoglalóba is kitettem!

zsirfecske:nagyon jó kis cucc, asszem radicspeti linkelte először a fórumba, persze ő egyből Spotify parancsikont csinált :DDD

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#48015) randras_83 válasza Fkris (#48012) üzenetére


randras_83
addikt

Ejjjj..... :)

Az új extra features :DDD

https://www.flickr.com/randras83/

(#48016) radicspeter1 válasza Fkris (#48014) üzenetére


radicspeter1
őstag

Há valahogy ki kellett próbálni, hogy jó-e... :D

Apropó a toogle része nálam FC-zik szóval várható a bugfixelés rá.

[LG NEXUS 5]

(#48017) horvathkrisz válasza Fkris (#48014) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Idézet a Nexus6 összefoglalóból:

Kezelőfelület-hangoló, vagy System UI Tuner: Nyisd le az értesítési sávot, nyomd meg hosszan a fogaskereket, ezáltal a beállítások menüből elérhető lesz a kezelőfelület-hangoló. Ha jól csináltad, megjelenik egy csavarkulcs a fogaskerék mellett.

Átállíthatjuk az akkumulátort százalékos kijelzésre, átrendezhetjük a gyorsbeállítások ikonjait, és ki-/bekapcsolhatjuk az értesítési sáv ikonjait külső alkalmazás használata nélkül.

Ezt is betehetnéd ide, meg még van pár érdekes, jó ötlet, nézd meg.

[ Szerkesztve ]

(#48018) slice14 válasza horvathkrisz (#48017) üzenetére


slice14
veterán

Betettem a gyakran ismételt kérdések végére.

Fkris: kolléga, ha nem tetszik, nyugodtan szerezd át. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#48019) Fkris válasza slice14 (#48018) üzenetére


Fkris
őstag

:R
Majd vasárnap, ha nem felejtem el, akkor egy két, a N6 fórummal megbeszélt infót átveszek, és azzal együtt beteszem a megfelelő helyekre őket.
Csak jussak el odáig!

[ Szerkesztve ]

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#48020) slice14 válasza Fkris (#48019) üzenetére


slice14
veterán

Addig is beraktam a GY.I.K rész végére. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#48021) w333 válasza metal01 (#47980) üzenetére


w333
félisten

Durva ... de tényleg ez a szomorú valóság (én is gondoltam rá) :(

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#48022) randras_83 válasza metal01 (#47980) üzenetére


randras_83
addikt

meg nem erősítették, csak lehozták.

https://www.flickr.com/randras83/

(#48023) radicspeter1 válasza radicspeter1 (#48016) üzenetére


radicspeter1
őstag

Bréking!!

Le is frissült a quick settings tile a mai napon:
Szebb, több, rendezett csempeképek. Root móddal pedig megoldható (donation mellett) a 2G 3G váltás is...meg tasker plusz rengeteg dolog...

[ Szerkesztve ]

[LG NEXUS 5]

(#48024) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Thx Skacok!
Amugy az N6 összefoglalo peldaertekuen jo lett szerintem!
A jo otletet pedig nem szegyen "ellopni".
Meg kva jo sztem ahogy ko van irva a guglis betukkel. Nem szarral gurigáznak zsirfecskéék. ;)

[ Szerkesztve ]

(#48025) LógaGéza válasza horvathkrisz (#48024) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nekem meg pont az nem tetszik, túl csicsás... Itt szerintem jobbak a feliratok.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#48026) horvathkrisz válasza LógaGéza (#48025) üzenetére


horvathkrisz
addikt

De ide igazabol mindegy is, az n5 mar ugyis csak egy idejet mult szardarab.

(#48027) YAS-dude


YAS-dude
őstag

Cataclysm: "Hey guys, not dead, just extremely busy irl.
I'm aware of the November security update, i'll try to release an update by the end of the week.
Be nice."

(#48028) Fkris válasza LógaGéza (#48025) üzenetére


Fkris
őstag

A szines betűk jól néznek ki, de az összefoglaloknál sztem törekedni kell arra, hogy a legfontosabbat beleírjuk,a többit linkeljük, pl: root, rom csere leírás nagyon terjengőssé teszi.

Majd átnyálazom hogy mit lenne érdemes áthozni!

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#48029) horvathkrisz válasza Fkris (#48028) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Igazad van, azt meg lehetne még csinálni, az átláthatóság érdekében, hogy rootot, rom cserét, stb. beleírni ide a fórumba egy sima hsz-be, és magát a hsz-t belinkelni, így kisebb lenne az összefoglaló.
Ja, és nem csak 16 gigás létezik, azt is kijavíthatnád. ;)

Szerk.: a mi topikunk összeszedettebb lesz mint a fos n6. ;]

[ Szerkesztve ]

(#48030) bl4ze


bl4ze
veterán

Én nem tudtam kirakni a kalkulátort, pedig ott a kis villáskulcs a settings ikon mellett.
Ha rányomok, hogy új akkor kirak egy android ikont, de nem tudom editálni, és ha rábökök semmit nem csinál.
Nem tudtam beírni, hogy Calculator és azt az appot indítsa stb.
Mit csinálok rosszul ? :)

.:. bl4ze .:.

(#48031) slice14 válasza horvathkrisz (#48029) üzenetére


slice14
veterán

Már vén is gondoltam hogy átírom a storage részt, nem voltam olyan merész. :)

De most hogy említetted, már merészebb lettem.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#48032) mukisrác válasza bl4ze (#48030) üzenetére


mukisrác
aktív tag

Vissza kell menni a custom quick settings hez, becsekkoni, hogy kész vagy, vagy ha frissítetted a legújabbra, akkor a "done" gomb, és ott tudod átnevezni, majd ikont választani és hogy melyik app-ot indítsa el (launch app)

Oneplus 10T, 8/128 , Amazfit GTS3

(#48033) horvathkrisz válasza bl4ze (#48030) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Ahhoz külön progi kell, a villáskulcsos megoldás a gugli sajátja, a kalkulátoroshoz ez kell.

(#48034) horvathkrisz válasza slice14 (#48031) üzenetére


horvathkrisz
addikt

Akkor hajrá, rakjátok szépen rendbe. ;)

(#48035) Just486 válasza w333 (#48021) üzenetére


Just486
senior tag

Én ezt komolyan nem értem, vannak emberek, akiket meglep, hogy egy bármilyen használati eszközt szánt szándékkal tönkre lehet tenni?
Anno - főleg az androidos tábornak, meg a kattintásvadász youtube-os mjamoknak - sikerült nagyon szépen felfújnia ezt a hülyeséget az új iPhone megjelenésekor, aztán azóta ez megy. Persze szakszerű teszt azóta sem érkezett, ahol mondjuk bemutatják, hogy az egyes modellek meghajlításához mekkora erő (F, N nem "kicsi, nagy, közepes, könnyen hajlik jelzők) kell, mindenki a puszta kezével hajlít mindent ami a keze ügyébe kerül. NAHÁÁÁT! El lehet törni. Had mondjam el bármelyik másik telefont is tönkre lehet tenni, ha nem így, akkor lerakom egy asztallapra aztán rávágok egyet a képernyőjére. Azonnal pókhálós lesz, garantált. Vagy falhoz vágom. A combcsontodon meg egy monitort is ketté tudsz törni, hihetetlen szenzáció. A tv-d is berughatod. Semelyik készülék nem volt törésállónak reklámozva... Soroljam még milyen otthoni tárgyakat lehet összetörni / tönkretenni akarattal? Egyszerűbb, amit nem lehet: nincs olyan.

That unconquered country we call the future.

(#48036) zsirfecske válasza horvathkrisz (#48024) üzenetére


zsirfecske
addikt

köszönjük a bókot, de ehhez nekem ezúttal nincs közöm, Justreboot szerkeszti :R

(#48037) Fkris válasza Just486 (#48035) üzenetére


Fkris
őstag

Széf ;]

Amúgy egyetértek, ennek annyi közre van a napi használathoz, mint autónak a roncsderbin...

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

(#48038) Dottore válasza Just486 (#48035) üzenetére


Dottore
addikt

Azért nem érted mert nem erről van szó. Amiről te írsz az rendben van, nincs mit rugózni, sokkal inkább valami ehhez hasonló dologra kellene gondolnod, hiszen nyilván senki nem ennyire hülye.

[ Szerkesztve ]

(#48039) Scooter74


Scooter74
őstag

Uhh basszus nem vagyok pár napot és mindjárt 120 új hozzászólás. Pörög a topik rendesen.

Nexus S => Nexus 4 => Nexus 5 => LG G4 => OnePlus 3 => Xiaomi MI MIX 2 => < la passione ci guida >

(#48040) Dottore


Dottore
addikt

Még egy, elnézést a dupláért.

A srác sem azt magyarázza a videóban, hogy gáz a törés. A gond az, hogy kissé pongyolán rakták össze. Ekkora méretű készülékeknél nagyon is jogos elvárás felhasználói oldalról, hogy ha bele teszed a zsebedbe, ne legyen probléma. Nem kell messzire menni, itt a N5, boldog boldogtalannak reped azokon a pontokon amit meg lehetett volna előzni tervezéskor, de nem tették.

Szerintem nagyon fontos helyén kezelni a dolgokat és nem érzelmekkel viszonyulni egy tárgyhoz, bármennyire is nehéz ezt megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#48041) CB


CB
senior tag

Akit érdekel még vadonat új, ma a Pécs plázában láttam fehéret, egy év garival 95-ért az egyetlen mobilos boltban, ami ott van (mobil világ).

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#48042) slice14


slice14
veterán

Elég borsos a gyors bolt árazása, Nexus 5X téren. Link

És zöldet nem is kapni. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#48043) TOZ válasza slice14 (#48042) üzenetére


TOZ
addikt

A Spigen tok viszont jo aron van.

(#48045) gery2123 válasza Just486 (#48035) üzenetére


gery2123
őstag

+1

Szerintem sincs az a telefon amit ne lehetne eltörni ha nagyon akarja az ember.
Nem kell ilyenekkel foglalkozni aztán kész.

-- PSN_ID: GerY2123

(#48047) Fkris válasza Scooter74 (#48039) üzenetére


Fkris
őstag

Már hiányoltunk, szkuti!:D

"...on the Fields of Trenzalore, at the fall of the Eleventh, when no living creature can speak falsely or fail to answer, a question will be asked — a question that must never ever be answered...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.